Troid VPN İncelemesi

Troid VPN incelememiz için yapılan araştırma, TunnelGuru tarafından sunulan Andriod VPN uygulamalarından biri olduğunu buldu. TunnelGuru VPN yaklaşık beş yıldır İnternet gizlilik işinde ve Troid VPN ilk olarak Eylül 2013’te tanıtıldı. TroidVPN bir VPN proxy aracıdır. Bunu kullanmak, çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza, trafiğinizi korumanıza ve bir Android cihazında İnternet’e göz atarken konumunuzu gizlemenize yardımcı olur..


Troid VPN İncelemesi

Fiyatlandırma ve Özel TekliflerÜcretsiz TunnelGuru Android Proxy

Troid VPN ücretsiz bir uygulamadır ve bunu kullanarak VPN hizmetinden günde 100 MB bant genişliği alabilirsiniz. Ücretsiz VPN uygulamasını kullanmak için kayıt gerekmez. Bu, bant genişliğinin az bir miktarıdır, ancak e-postaları kontrol etmek gibi rahat kullanım için uygun olabilir. Ancak, düzenli olarak VPN kullanan kişiler için bu kabul edilemez. Bu ücretsiz hizmet reklamla finanse edilmektedir, bu nedenle TunnelGuru VPN ve sponsorlarından açılan pop-up reklamlara da katlanmak zorunda kalacaksınız..

TunnelGuru VPN

Troid VPN Android uygulamasını sevenler için TunnelGuru, premium olanlar da dahil olmak üzere tüm sunucularına erişmenizi sağlayan ücretli bir VPN hizmeti sunuyor. Aboneliğiniz ayrıca Troid VPN ağına sınırsız bant genişliği sağlayacak ve cihazlarınızı ağlarına bağlamak için tüm özel yazılımlarını kullanmanıza izin verecektir.

TunnelGuru VPN Fiyatı

Bu hizmeti aylık 4,25 $ karşılığında tek bir paket olarak pazarlıyorlar. Bizim gözden geçirme sırasında, bu onlar mevcut tek paket oldu. Ücretli TunnelGuru hizmetinin sunduğu özellikler ve avantajlar şunlardır:

 • Sunucular – 1 Gbps premium sunucu ağına erişmenizi sağlar.
 • Protokoller – TunnelGuru, veri tünellemesi için UDP, TCP, ICMP, DNS, SSH ve AntiDPI – UDP protokolleri seçenekleri sunar.
 • Limanlar – Tünel açmak için birden fazla port seçmenize izin verir.
 • vekil – VPN’i, TunnelGuru hizmetiyle bir proxy kullanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • hız – Bant genişliği sınırlaması olmadan size sınırsız hız sağlar.
 • Uygulamalar – Windows istemcilerini ve dört Android uygulamasını da VPN hizmetleriyle kullanabilirsiniz.
 • Güvenlik – Cihazınızı korumak için sanal bir güvenlik duvarı sağlar, böylece çevrimiçi gizliliğinizi korumaya yardımcı olur.
 • Koruma – Troid VPN, tüm mobil trafiğinizi koruyarak ve şifreleyerek sizi en sevdiğiniz WI-FI etkin noktasında korur.

TroidVPN dört TunnelGuru Android uygulamasından biridir. Temel istemcidir ve UDP, TCP ve ICMP protokolleriyle çalışır. TunnelGuru’nun sahip olduğu diğer Android uygulamaları şunlardır: Hammer VPN: AntiDPI VPN; HTTP Tüneli Üzerinden VPN: WebTunnel; ve DNS Üzerinden VPN: SlowDNS. Her biri VPN ortamındaki bir boşluğu doldurmak için tasarlanmıştır ve çeşitli İnternet protokollerini desteklemelerine izin verir. Birlikte size ağlarına bağlanmak için kullanabileceğiniz çeşitli farklı tüneller sağlarlar.

Android uygulamaları HTTP (S), DNS, UDP / TCP, ICMP üzerinden tünel oluşturmanıza izin verecektir. Hammer VPN uygulaması, bir VPN hizmeti kullandığınızı gizleyerek trafiğinizin sansürünün üstesinden gelmek için Anti-DPI teknolojisini kullanan bir VPN tüneli oluşturmanıza bile izin verir. Windows yazılımları tüm bu protokolleri hepsi bir arada bir istemciye dahil eder. Bu yazılım toplu olarak kullanıldığında neredeyse herkesin VPN hizmetlerini kullanmasına izin verecektir. TunnelGuru VPN incelememizde bunlar hakkında daha fazla tartışacağız.

Tüm çevrimiçi ödemelerinizi merkezi bir veritabanında tutmayı tercih ederseniz, hizmetiniz için ödeme yapabilir ve Paypal tarafından aylık bir fiş alabilirsiniz. Paypal’ın anonim özelliği kullanılarak işlenen Visa, MasterCard, American Express ve Discover kredi kartlarını kabul ediyorlar. Abonelik kuponunuzun ödemesini Paymentwall’u kullanarak da yapabilirsiniz. Son olarak, CashU, Boleto, TrustPay ve diğer ülkelere özgü çeşitli para kaynaklarını kullanarak VPN hizmetlerini satın alabilirsiniz. Son olarak, banka havalesi kullanarak satın alabilirsiniz.

Risksiz Deneme Süresi

Daha önce söylediğimiz gibi, Troid VPN hizmetini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. VPN ağlarını test etmek için günde 100 MB bant genişliği elde edersiniz. Bu, servislerini incelemenizi ve cihazınızı servise bağlayıp bağlayamayacağınızı görmenizi sağlar.

Buna ek olarak, satın aldıktan sonra VPN / Cloud hizmetlerinden memnun değilseniz, 3 günlük para iade garantisi sunarlar. Aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz ilk üç gün içinde e-posta yoluyla yazılı olarak bildirmelisiniz. Satın alma fiyatınızı soru sormadan iade edecekler.

Troid VPN Sunucu Ağı

Troid VPN ağı Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Meksika, İngiltere, Hollanda, ABD, Singapur, Güney Afrika ve Türkiye’de 1 Gbps sunucusundan oluşmaktadır. Bu, az sayıda VPN konumu olmasına rağmen, geniş bir coğrafi alanı kapsamaktadır. VPN hizmetlerine yedi kıtanın beşinde var olmasını sağlar: Afrika, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika.

VPN ağları, hizmetlerini kullanırken Torrents veya başka bir P2P yazılımının kullanılmasına izin vermez. Ayrıca, coğrafi kısıtlamaları aşmak için hizmetlerini pazarlamıyorlar. Ayrıca, TunnelGuru VPN hesabınızı kullanarak bir kerede yalnızca bir cihaza erişebilirsiniz. Son olarak, VPN ağlarına erişim Nijerya, Pakistan, Gana, Çin, Hindistan, Senegal ve Suriye’de mevcut değildir..

Troid VPN Gizliliği & Güvenlik

TunnelGuru hizmetini kendi Gizlilik ve Hizmet Şartları politikalarına göre kullanırken yaptığınız şeylerin gizliliğinden emin değiliz. En iyi ihtimalle belirsizdir. Bunun dışında küçük bir şey şöyle:

Sunucularımızda teknik veya yasal olarak gerekenden ve izin verilenden daha fazla ayrıntı saklamayarak gizliliğinizi korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Aslında, sunucuların kendileri geliştiriciler ve operatörler dışında kimsenin ilgisini çekebilecek herhangi bir günlük tutmazlar; Bununla birlikte, eğer varsa, yasa dışı eylemleriniz için sorumluluk almaktan bizi korumak için gereken ölçüde ilgili makamlarla işbirliği yapacağız. Bu, kuralları ihlal ettiğiniz takdirde hesap ve ödeme ayrıntılarınızın yanı sıra kayıt için kullanılan kaynak IP adresini de açığa çıkarabileceğimiz anlamına gelir.

Mobil uygulamaları için aşağıdakileri belirtirler:

> Mobil uygulamalar:
Mobil cihazlarınızda kullandığınız Mobil uygulamalar aracılığıyla herhangi bir bilgi veya kişisel hassas veri okumaz, takip etmez ve toplamayız. Mobil uygulamalar yüklendiğinde, izin listesinde belirtilen minimum çalışma izinlerinin kontrol edilmesi yeterlidir. Mobil uygulamalar çoğunlukla geçerli konuma, varsa cihaz kimliğine, Bilgi oluştur, Mobil depolama alanına ve ağa erişim iznine ihtiyaç duyar.

VPN kullanıcılarından minimum miktarda bilgi kaydettiklerini öğrendik: bağlantı başlangıcı, bağlantı sonu ve bağlanmak için kullanılan IP adresi. Bir yargı bölgesinde değil, bulundukları ülkenin yargı sınırları içinde çalıştıklarını ima ettikleri için, bazı durumlarda bir kullanıcı verilerini izlemeye zorlanabilirler. Ayrıca, sizin tarafınızdan herhangi bir yanlış işten kurtulmak için bunu yapacaklarını ima ederler. Bu kararlılığı kendiniz için yapalım.

TunnelGuru web sitesinden verilerinizi şifrelemek için kullanılan algoritmalar hakkında çok az şey bulabildik. Soruşturmamız, çoklu protokolleri ve tünel açma teknolojilerini birleştiren kendi özel özel VPN’lerini kullandıklarını buldu. VPN’leri İnternet trafiği için 128 bit şifreleme gücü kullanır.

Teknik Destek

Troid VPN hizmeti için destek e-posta yoluyladır. TunnelGuru ekibine birkaç destek sorusu gönderdik ve çoğu durumda 1 ila 2 gün içinde geri döndük. Onlar biz poz soruları ile yardımcı oldular. Ayrıca, sorunları görebileceğiniz ve soru sorabileceğiniz bir Twitter ve Facebook varlığına da sahiptir. Bu kaynaklardan günlük olarak izlenecek gibi görünmediği için yanıt almanın ne kadar süreceğinden emin değiliz. Son olarak, hizmetlerine kaydolmanıza yardımcı olacak birkaç YouTube videosu var. Çevrimiçi olarak bulabileceğimiz soru ve cevap veritabanı bulunmuyor ve VPN’lerinin gelişmiş özelliklerinin çoğu daha teknik deneyime sahip olanlar için tasarlandı.

Troid VPN Review: Kurulum ve Kullanım

TunnelGuru VPN hizmetine ücretli bir abonelik kuponuna kaydolabilmeniz için önce bir hesap oluşturmanız gerekir. TunnelGuru VPN ana sayfasından “Kayıt” bağlantısını tıklayın. Bu, hesabınızı oluşturduğunuz kayıt sayfasını açar.

TunnelGuru Hesabı Oluşturma

Bir hesap kaydetmek için “Kullanıcı adı”, “Geçerli e-posta”, “Ülke” ve bot olmadığınızı doğrulamak için kod girin. Ardından “Kaydol” düğmesini tıklayın. Daha sonra en son indirmeyi almak için onları Facebook’ta beğenmenizi isteyecektir. TunnelGuru personeli size sağladığınız adrese hesabınızda oturum açmak için hesap şifrenizi içerecek bir e-posta gönderecektir. Bunun uzun bir sayısal dizi olduğunu ve hesabınızda ilk kez oturum açtığınızda diziyi kopyalayıp yapıştırmanız gerektiğini unutmayın. Hesap kontrol panelinizde oturum açtıktan sonra, daha küçük bir şifre oluşturabilirsiniz. Hesabınızı doğrulamak için manuel olarak Troid VPN uygulamasına girmeniz gerekeceğinden yapmanızı öneririz..

Troid VPN Android Uygulaması

Kurulum

TunnelGuru hesabınızı oluşturduktan sonra, Troid VPN yazılımını Android cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz. Önce site ana menüsünden “Ücretsiz indir” i seçin.

Aceess İndirme Sayfası

Ardından, Android simgesine dokunun. Bu, tüm TunnelGuru Android uygulamalarını gösteren GooglePlay sayfasını açacaktır.

TunnelGuru Google Play'de Android Uygulamaları

GooglePlay’de kurulum sayfasını açmak için buradan birini seçin. Uygulamayı Android cihazınıza yüklemek için “Kurulum” düğmesine dokunun. Kurulum işlemi devam etmeden önce uygulamanın gereksinim duyduğu izinler için “Kabul Et” düğmesini incelemeli ve üzerine dokunmalısınız. Uygulama yüklemeyi bitirdiğinde, ilk kez çalıştırmak için “Aç” düğmesine dokunun.

Troid VPN Kurulumu

Droid VPN Çalışırken

Troid VPN uygulaması ilk kez ücretsiz kullanıcı kimliği ve şifre ile açılacaktır. Bir TunnelGuru hesabı oluşturduysanız ve servise abone olduysanız, premium ağ sunucularına erişmek için bunları hesap kullanıcı adınız ve şifrenizle değiştirin. Ayrıca günlük 100 MB VPN kullanımınıza başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bu yalnızca ücretsiz VPN sunucularına erişmenizi sağlar ve ağa bağlandığınızda ve bağlantıyı kestiğinizde veya uygulamadan çıkıp İnternet’i açtığınızda reklam pop-up’ları görürsünüz. Aşağıdaki resimde Troid VPN Android uygulaması için ana ekran, yaklaşık ekran ve gelişmiş ekran gösterilmektedir.

Ücretsiz kullanıcı kimliğine ve şifresine dikkat edin. UDP protokolünde olduğu gibi ilk girişinizde ücretsiz sunuculardan biri otomatik olarak seçilir. Ayrıca, UDP ile Rport: 500 ve Lport: 0 kullanmanız gerektiğini ve ilk oturum açtığınızda varsayılan olarak seçilen budur. onları geri. Bu ayarlar bağlantılarınızın çoğu için iyi olmalıdır. Beni hatırla kutusu varsayılan olarak işaretlidir ve TunnelGuru ağına her giriş yaptığınızda kimlik bilgilerinizi manuel olarak girmek istemiyorsanız bu şekilde bırakmanız gerekir. Mevcut sunucunuzun yanındaki aşağı oka hafifçe vurmak farklı bir tane seçmenize olanak tanır.

Troid VPN Panosu ve Özellikleri

Yaklaşık ekranı, Troid VPN’nin UDP, TCP ve ICMP tünellerini desteklediğini gösterir. Mevcut protokol seçiminizin yanındaki aşağı oka dokunarak bunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca DNS tünelleri için VPN ve Windows istemcisini nereden alacağınızı da bildirir. Gelişmiş ekranı, sorgular için kullanılacak bir DNS sunucusu seçmenize ve varsa TCP bağlantınız için bir proxy ayarlamanıza olanak tanır. ICMP ayarını kullanmak için köklü bir cihazınız ve “Süper kullanıcı” hesabına erişiminiz olmalıdır.

Bağlanmak istediğiniz sunucunuz varsa ve protokol seçildiğinde, “Bağlan” düğmesine dokunmanız yeterlidir. TroidVPN ağına ilk kez bağlandığınızda, bir VPN kurmasına izin vermeniz gerekir. Daha sonra, Torrent başvurularının yasak olduğu konusunda sizi katı terimlerle bilgilendirecek ve bunları kullanmanın sonuçları konusunda uyaracaktır. Torrent kullanımı sizi kalıcı olarak yasaklayacak. Bunu kabul ettikten sonra bir VPN sunucusuna bağlanacaksınız.

İlk Kez Troid VPN Bağlandı

Şimdi, Troid VPN Android uygulaması için günlük kullanıma bir göz atalım. Gördüğünüz gibi, şimdi ücretli bir Premium hesap kullanıyoruz ve premium sunucuları kullanabilmemiz için doğrulama kimlik bilgilerimizi girdik. UDP ve ICMP ile bağlantıya izin veren bir ABD sunucusu olan “Premium-USA1” adlı bir sunucu çağrısı seçtik. UDP kullandığımız için Rport 500 olarak ayarlandı ve Lport, rasgele anlamına gelen 0’dır. Sadece “Bağlan” düğmesine dokunun ve kısa bir süre sonra ikinci ekranı göreceksiniz..

Bu ekran, bağlı olduğunuz sunucuyu, oturum sürenizi ve bu oturumda kullandığınız yükleme ve indirme bant genişliğini gösterir. Mevcut sunucunuzla bağlantıyı kesmek ve başka bir sunucuya bağlanmak için “Bağlantıyı kes” düğmesine dokunmanız yeterlidir. Uygulama bağlantıyı kesmenizi isteyecektir. “Tamam” a hafifçe vurduğunuzda, daha sonra bağlanmak için başka bir sunucu seçebileceğiniz kontrol paneli ekranına dönersiniz..

Troid VPN Kullanımda

Gördüğünüz gibi, Troid VPN uygulaması ağlarına bağlanmanızı kolaylaştırıyor. Çoğu kullanıcı bağlantıları için önceden ayarlanmış UPD ayarını kullanır. Bu varsayılan kurulum olduğundan, seçtiğiniz sunucuya bağlanmak veya bağlantıyı kesmek için yalnızca birkaç dokunuş yeterlidir. Daha fazla teknik deneyime sahip olanlar için TCP protokolünü kullanarak yararlanabileceğiniz DNS ve proxy ayarları vardır. Son olarak, köklü cihazlarla daha maceracı olanlar için, İnternet trafiğinizi tünellemek için ICMP’yi kullanabilirsiniz.

Troid VPN Hız Testi

Troid VPN hizmeti hem ücretsiz hem de premium sunuculara sahip olduğundan, kullanımda VPN yokken hızda nasıl karşılaştırma yaptıklarına karar verdik. Bunlar mobil uygulamayı kullanan sonuçlardır. Soldan sağa sonuçlar VPN, premium VPN ve ücretsiz VPN’dir. VPN’in kendisinden dolayı orta derecede hız kaybı olduğunu fark edeceksiniz. Bunun nedeni, tüm İnternet trafiğinizin şifrelenmesi nedeniyle oluşan ek yüktür. Ayrıca, bizim durumumuzda ücretsiz VPN hizmeti için hız kaybının daha şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Bu genellikle öncelikle ücretsiz VPN sunucularındaki kullanıcı sayısından kaynaklanır ve genellikle gün boyunca değişir. Önceki deneyimlerimizden, bunlar beklediğimiz türden sonuçlar.

Troid VPN Hız Testi

Daha nicel bir biçimde, hızımız Troid VPN sunucusunu kullanırken 29,53 Mbps’den 21,74 Mbps’ye düştü. Bu, Tucker, GA’daki bir sunucuya yaklaşık yüzde 26,3’lük bir azalmadır. Not: 21.74 Mbps, İnternet sörf ihtiyaçlarınızın çoğu için hala yeterince hızlı. Ayrıca, ekstra gizlilik ve güvenliğe sahip olmak size gönül rahatlığı sağlayacaktır. Ücretsiz VPN sunucusu temel ISS hızımızı 29.53 Mbps’den 6.82 Mbps’ye düşürdü. Bu neredeyse% 80’lik bir düşüş. Bu, günlük 100 MB sınırlamasıyla birleştiğinde, güçlü VPN kullanıcıları için en iyi seçenek olmayabilir. Her zaman olduğu gibi alabileceğiniz en iyi VPN’i almalısınız.

Troid VPN İncelemesi: Sonuçlar

Troid VPN, TunnelGuru tarafından sağlanan ve mobil cihazınızın ağlarına bağlanmasına izin veren ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Size VPN ağında günde 100 MB ücretsiz bant genişliği sağlayacaklardır. Bu, hizmetlerini e-postaları kontrol etmek gibi geçici amaçlarla kullanmanıza olanak tanır. TunnelGuru ayrıca tüm özel uygulamalarını (Troid VPN dahil) ve Windows istemcilerini bant genişliği sınırlamaları olmadan kullanmanıza izin veren ücretli bir premium VPN hizmeti sunar. Ayrıca premium VPN sunucularına erişmenizi sağlar.

Troid VPN ağı yedi kıtanın beşindeki sunuculardan oluşur: Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya. Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Meksika, İngiltere, Hollanda, ABD, Singapur, Güney Afrika ve Türkiye’de 1 Gbps sunucuları var. 128 bit güçlü şifreleme kullanan tescilli bir VPN kullanıyorlar. Destek öncelikle e-posta yoluyla yapılır. Ayrıca Twitter ve Facebook’ta sosyal medya varlıkları var. Bunların sizin için kabul edilebilir olup olmadığını görmek için Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kendiniz incelemeniz gerekecektir..

Hizmet hakkında en çok neyi sevdik:

 • Windows için özel yazılımları var.
 • Tunnelguru’nun Android cihazlar için uygulamaları var.
 • 100 MB günlük ücretsiz VPN hizmeti sunuyorlar.
 • Servise abone olduktan sonra 3 günlük ek para iade garantisi.
 • Bitcoin gibi kripto para birimlerini içeren premium bir VPN aboneliği satın almanın birden çok yolu.

Hizmeti geliştirmek için fikirler:

 • Troid VPN ve diğer özel yazılımlarının özellikleri için öğreticiler ekleyin.
 • Ücretsiz kullanıcılar için daha fazla bant genişliği
 • Ücretsiz kullanıcılar için daha hızlı sunucular
 • Aynı anda birden fazla bağlantıya izin ver.
 • Daha fazla VPN konumu ekleyin.

Hizmetlerini cihazlarınızda çalışıp çalışmayacağını görmek için ücretsiz hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, premium hizmetlerine ücretli bir abonelik için kaydolduktan sonra 3 günlük para iade garantisi sunarlar. Öyleyse devam edin ve kendiniz için test edin. VPN ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşünüyorsanız, buna ayda 4,25 ABD doları abone olabilirsiniz..

Troid VPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map