VPN необмежений огляд

Почнемо наш огляд VPN Unlimited, послуга VPN, пропонована через KeepSolid, зазначивши, що його можна використовувати майже на всіх програмних платформах, щоб допомогти вам захистити конфіденційність в Інтернеті. Сюди входять Windows, Mac OS X, Android, iOS, телефон Windows та Linux. Він навіть має розширення для Chrome і Firefox та посібники для його використання з іншим програмним забезпеченням та пристроями. Послуга VPN Unlimited пропонує безліч цінових планів, щоб забезпечити різноманітний бюджет клієнтів. Сюди входить навіть обмежений час, одноразовий план платежів. Їх сервіс надасть вам доступ до понад 300 серверів у 50+ місцях по всьому світу. Таким чином, VPN Unlimited дозволить вам безпечно користуватися Інтернетом практично з будь-якої точки світу, а також допомагає захистити вашу конфіденційність в Інтернеті.


VPN необмежений огляд

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

VPN Unlimited пропонує шість різних планів ціноутворення для їх базової послуги VPN. Це такі:

 • План відпусток (План 7 днів) – 1,99 дол. США за 7 днів;
 • План економіки (щомісячний план) – $ 4,99 / місяць;
 • Стандартний план (3-місячний план) – $ 3,00 / місяць, виставляється як 8,99 $ кожні 3 місяці;
 • Професійний план (річний план) – 2,08 дол. США на місяць, виставляється рахунок 24,99 дол. США на рік;
 • План премій (Трирічний план) – 1,94 дол. США на місяць, виставляється на суму 69,99 дол. США кожні 3 роки;
 • План нескінченності (обмежений часовий план з листопада 2016 року) – 129,99 дол. США як разовий платіж.

VPN Безлімітні ціни

Як показано на малюнку вище, абоненти VPN Unlimited отримують більші знижки на довгострокові плани. Усі плани містять такі переваги:

 • Необмежена пропускна здатність – швидкий необмежений Інтернет-трафік.
 • Доступ до послуги VPN Unlimited на кількох пристроях – Ви можете зареєструвати до 5 пристроїв одночасно.
 • Доступ у всьому світі – понад 300 серверів у 50+ місцях.
 • Загальнодоступний захист Wi-Fi – конфіденційність та безпека від хакерів на місцевих громадських точках доступу до Wi-Fi.
 • Обхід цензури – як від урядових, так і від місцевих брандмауерів.
 • Доступ до геометрійного вмісту – покращити ваш досвід перегляду в Інтернеті
 • Доступ до VPN Unlimited майже з будь-якого пристрою – сервіс має програмне забезпечення для телефону Windows, iPhone, iPod та iPad, а також для Mac OS X, Windows і навіть Linux.
 • Гарантія повернення грошей – повернення грошей на 7 днів, якщо ви не повністю задоволені їх сервісом.

Відвідайте VPN Unlimited

VPN необмежені розширення плану

Окрім базової послуги, наш огляд VPN Unlimited показав, що вони також пропонують такі розширення плану:

 • Персональний сервер – Це дає вам доступ до власного персонального сервера в обраних місцях по всьому світу, які можна використовувати для безпечних бізнес-операцій в Інтернеті або без ігор. Плани включають:
  • Щомісяця – $ 14,99 / місяць;
  • Щорічно – $ 12,50 / місяць, щомісячно виставляється рахунок;
  • Час життя – $ 499,99 0-разовий платіж.
 • Персональна IP-адреса – Це дозволяє вам отримати доступ до неподіленої чистої IP-адреси, яка може забезпечити деякі переваги персонального сервера за менш дорогою ціною. Плани включають:
  • Щомісяця – 9,99 / місяць;
  • Щорічно – 8,33 дол. США / місяць, щомісячно виставляється рахунок.
 • Додаткові пристрої – Це дозволяє додати більше одночасних пристроїв до вашого основного плану. Залежно від ваших потреб, ви можете купувати щомісячні або щорічні плани таким чином:
  • Щомісяця – Один пристрій, $ 0,99 / місяць; п’ять пристроїв, $ 4,99 / місяць; або десять пристроїв, $ 9,99 / місяць.
  • Щорічно – Один пристрій, $ 0,25 / місяць; п’ять пристроїв, 1,25 долара на місяць; або десять пристроїв, 2,50 дол. на місяць.

Як і в базових планах VPN, більші знижки пропонуються на довгострокові розширення плану.

Додаткові пропозиції товарів

На додаток до них, у нашому огляді VPN Unlimited встановлено, що їх материнська компанія KeepSolid надає сімейство продуктів, які включають захист точки доступу Wi-Fi, мережеві інструменти, Wi-Fi для передачі фотографій, приватний браузер та контрольний список Do To Do. Приватний веб-переглядач можна безкоштовно завантажити та використовувати його з VPN Unlimited, щоб сприяти підвищенню конфіденційності в Інтернеті. Контрольний список Do To – це менеджер завдань, який дозволить вам безпечно ділитися своїми завданнями з іншими за допомогою зашифрованого підключення до тунелю. Його можна вбудувати в пакет із VPN Unlimited за допомогою наступних планів:

 • Професіоналl (річний план) – $ 2,83 / місяць, щомісячно виставляється 33,99 дол. США;
 • Преміум (3-річний план) – 1,99 дол. США на місяць, виставлено рахунок 69,99 дол. США один раз.

Ми рекомендуємо, якщо ви підписуєтесь на їхній Преміум (трирічний план), ви купуєте пакетний пакет, оскільки це така ж ціна, що і послуга VPN Unlimited, щоб ви, по суті, отримували менеджер завдань To Check Checklist безкоштовно. Посилання на більш детальну інформацію про всі ці продукти можна знайти на веб-сайті VPN Unlimited.

KeepSolid пропонує різні способи придбання вашої підписки на VPN Unlimited, включаючи біткойн, PayPal, Amazon та кредитні картки (Visa / MasterCard). Оплата за допомогою PayPal полегшить вам збереження всіх онлайн-платежів у центральному місці. Оплата біткойнами дозволить вам залишатися більш анонімними.

Пробний період без ризику

VPN Unlimited пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, яка активується, коли ви підписуєтесь на один із своїх платних планів. Це означає 7-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви не задоволені їх послугою і ви скасуєте її протягом перших семи днів використання, вони повернуть вам повне повернення вашої покупної ціни. Метод, який використовується для доставки відшкодування, залежатиме від способу, який ви використовували для здійснення своєї первісної покупки. Більше інформації про це можна знайти в їх TOS.

Відвідайте VPN Unlimited

VPN необмежена локальна мережа та серверні локації

VPN Unlimited надає доступ до понад 300 серверів у понад 50 місцях. Вони поширюються у понад 40 країнах світу. Вони мають декілька локацій у багатьох ключових країнах, таких як Австралія, Канада, Індія, Росія, США та Великобританія. Повний перелік регіонів та країн, у яких VPN Unlimited має сервери, наведено нижче:

 • Північна Америка
  • Канада, Мексика, Панама, США
 • Південна Америка
  • Бразилія, Чилі
 • Європа
  • Австрія, Болгарія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Острів Мен, Італія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна, США Царство,
 • Азії, Африки та Тихого океану
  • Австралія, Гонконг, Індія, Ізраїль, Японія, Малайзія, Південна Корея, Сінгапур, Південна Африка, Таїланд, Туреччина

Конфіденційність та безпека

Наш огляд VPN Unlimited виявив, що вони не реєструють жодного конкретного веб-трафіку своїх користувачів. Це означає, що вони не здійснюють конкретних пошукових запитів або веб-сайтів, відвідуваних на їх VPN-сервісі. Однак вони відстежують деякі метадані, як показано в наступному уривку зі сторінки конфіденційності.

KeepSolid Inc. НЕ збирає та не записує жодних дій користувачів під час використання будь-яких їх VPN-послуг, крім загальної кількості веб-трафіку для кожного сеансу та дати сеансу, для відображення їх у веб-кабінеті користувача та в додатках клієнта VPN. KeepSolid Inc. також зберігає зашифровану інформацію про кількість підключених пристроїв для кожного облікового запису, оскільки максимально дозволена кількість обмежена. Цю інформацію можна оцінити в Офісі користувача, де будь-який користувач може видалити свої пристрої зі свого облікового запису.

VPN Unlimited також має гарантійний канар, який викликає Звіт про прозорість, де вони оновлюють свій поточний статус. У звіті оновлено запити уряду щодо оприлюднення інформаційних запитів щокварталу. З 1 вересня 2016 року жодних запитів користувачів VPN Unlimited не надходило.

VPN Unlimited використовує протокол OpenVPN з портами UDP на Android та Windows та платформах Linux, який використовує алгоритм AES-256 з аутентифікацією SHA-1. Початкове рукостискання здійснюється через RSA-1024. Платформи Mac OS X і iOS використовують IKEv1 з шифруванням, яким обробляється вбудований IPsec за допомогою сильного алгоритму AES-CBC-128.

На додаток до цього, VPN Unlimited пропонує додатковий рівень шифрування та обтискання даних для обмежених середовищ. Вони називають цю опцію KeepSolid Wise. Це розширення протоколу, яке допомагає користувачам крадькома ковзати між брандмауерами. Це дозволить уникнути виявлення вашого VPN-з’єднання та можливого затухання ISP. Це працює, надсилаючи трафік VPN через стандартний порт HTTPS TCP 443. Він доступний для пристроїв iOS 9 чи новіших версій, пристроїв Android, Windows та Linux і рекомендується клієнтам, які проживають у Китаї, ОАЕ, Саудівській Аравії, Росії, Індонезії, Індії, Туреччині, Сирії чи Ірані або відвідують їх..

Відвідайте VPN Unlimited

VPN необмежена підтримка

VPN Unlimited пропонує підтримку квитків по електронній пошті цілодобово за будь-які проблеми. Більшість квитків на підтримку відповідають за кілька годин. Їх форма підтримки є досить базовою. Це дозволяє ввести своє ім’я, електронну адресу, опис вашої проблеми та долучити будь-який допоміжний матеріал. Вони також підтримують базу даних поширених запитань, яку ви можете переглянути, щоб побачити, чи проблема вже вирішена. Нарешті, у них є чудові посібники щодо встановлення та користування службою VPN для різних платформ ОС.

Тестування VPN необмежено

Сервіс VPN Unlimited підтримує iOS, Android, Mac OS X, Windows, Linux, Windows Phone та Apple TV. Він навіть має розширення для браузера для Firefox та Chrome. Ми детальніше розглянемо деякі з них у цьому розділі.

Підключення за допомогою клієнта Windows

Окремий клієнт VPN Unlimited підтримує Wndows XP SP3 і вище. Його можна встановити на сторінці завантаження веб-сайтів VPN Unlimited. На цій сторінці виберіть “Windows”, а потім натисніть кнопку “Окремо стояти” на результативній сторінці, щоб завантажити клієнтський інсталяційний файл на свій апарат. Запустіть цей файл як адміністратор, щоб завершити процес встановлення.

Після встановлення клієнта на вашому комп’ютері ви побачите це вікно. Це головна панель приладів клієнтів VPN. Ліве меню в цьому вікні дозволить вам зробити наступне:

 • Відобразить список серверів, до яких можна підключитися.
 • Подивіться на налаштування мережі вашого облікового запису.
 • Доступ до соціальних медіа та підтримка послуги VPN Unlimited.
 • Вивчіть свою поточну підписку та поновіть або змініть її.

VPN Unlimited Windows

У верхній частині цього вікна є перемикач тумблер (увімкнено чи вимкнено) для підключення або відключення від послуги VPN, відображається поточний стан підключення та відповідні IP-адреси (реальна IP та віртуальна IP-адреса), якщо ви підключені до VPN сервер. Вибір пункту «Сервери» у лівому меню призводить до наступного вікна.

VPN необмежені сервери

У наведеному вище вікні ви можете вибрати потрібний сервер VPN та підключитись до нього за допомогою кнопки перемикання. Крім того, ви можете просто двічі клацнути місце розташування сервера VPN, щоб встановити з’єднання. Якщо ви виберете “Оптимальний”, клієнт підключить вас до найближчого / найшвидшого сервера до поточного місця розташування. Це також налаштування для підключення вас до сервера для передачі улюбленого онлайн-медіа-контенту. Оскільки не всі сервери можуть використовуватися для P2P, це вікно також ілюструє ті, які можуть, показуючи слово торренти за допомогою рядка поруч із серверами, які не можуть.

Вибір “Облікового запису” у меню ліворуч відображається у наступному вікні, яке дозволить вам змінити налаштування мережі вашого облікового запису. У цьому вікні ви можете перемикати такі налаштування Увімкнено або Вимкнено:

 • KeepSolid Wise – Це неприхований режим, який корисний для уникнення інституційних брандмауерів, таких як Великий Брандмауер Китаю, і обійти цензуру в багатьох інших країнах.
 • Зупиніть витік DNS – Це спрямовує пошукові запити в Інтернеті через внутрішній клієнт DNS VPN Unlimited.
 • Ремонт з’єднання – Це можна використовувати для вирішення проблем із підключенням клієнта.

VPN Необмежені мережеві настройки WindowsЯк показують ці скріншоти, клієнт VPN Unlimited для Windows простий у використанні. Для вибору мережевих налаштувань, потрібного розташування сервера та підключення до послуги VPN потрібно лише пару кліків. Відключення ще простіше. Просто перемкніть з’єднання. Потім можна вибрати інший сервер, до якого потрібно підключитися.

Відвідайте VPN Unlimited

Підключення за допомогою програми Android

Додаток VPN Unlimited сумісний з Android 4.0 та новішими версіями. Його можна встановити на сторінці завантажень на їх веб-сайті, вибравши «Android». Якщо натиснути “Завантажити з Google Play”, ви перейдете туди, щоб завантажити додаток. Після того, як він буде встановлений на пристрої Android, вам потрібно буде ввійти, використовуючи своє ім’я користувача та пароль для входу. Після слова ви побачите головний екран підключення програми, як той, який показано нижче. На цьому зображенні зображено екран у ландшафтному режимі з розширеним меню під час підключення до VPN-сервера в Індії-Делі.

Як ви бачите на цьому зображенні, головний екран – це карта розташування серверів. Натискання на одне з цих місць розширить його, як показано. Натискання на перемикач поруч із розташуванням у цьому розгорнутому вікні розпочне процес підключення. Ви також можете підключитися за допомогою перемикача в нижній частині екрана, як тільки ви вибрали сервер VPN. У верхній частині екрана також відображаються ваше місцезнаходження та віртуальна IP-адреса.

VPN Unlimited Adroid App

Доступ до розгорнутого меню здійснюється натисканням піктограми меню (потрійні горизонтальні смуги) у верхній частині екрана. У ньому є ім’я вашого акаунта та час, який залишився у вашій поточній підписці. Потім є меню для наступного:

 • Центр новин – Цей екран містить посилання на акаунти соціальних медіа та вказує, чи були опубліковані нові повідомлення.
 • Інформація – Відображає екран, що містить соціальні наступні посилання та посилання на різні відомості про підтримку.
 • Покупки – На цьому екрані відображаються поточні плани VPN, і ми дозволяємо розширити свій обліковий запис або тривалість підписки.
 • Налаштування – Цей екран, який зображено нижче, розділений на три розділи:
  • Номер рахунку – Це дозволить вийти з програми, але вам доведеться піти у відставку наступного разу, коли ви відкриєте його.
  • Загальні – Цей розділ дозволить вивчити статистику VPN, підключення до журналу та налагодження, налаштувати проксі-сервер, вибрати спосіб обробки програми повторно підключатися та викуповувати коди.
  • Безпека – Цей розділ дозволить вам встановити додаток, щоб завжди потрібно було ввести пароль, щоб запустити додаток, змінити пароль свого облікового запису та налаштувати програму на використання режиму прихованості..

Кнопки для придбання інших опцій облікового запису та виходу завершують розширене меню.

VPN Unlimited AndroidВи можете бачити, що додаток Android VPN Unlimited для Android такий же простий у використанні, як і його клієнт Windows. Основна відмінність полягає в тому, що головним екраном з’єднання є бази карт замість списку серверів. Кілька натискань на карті, і ви можете підключитися до будь-якого VPN-сервера в їхній мережі. У нього також є кілька додаткових налаштувань користувачів, включаючи підключення в режимі скриття.

Відвідайте VPN Unlimited

Тест на необмежену швидкість VPN

Наш тест на швидкість для мережі VPN Unlimited показав, що продуктивність була хорошою. Це було трохи вище середнього серед тих, кого ми перевірили, щодо швидкості різниці. Як очікується, є деяка втрата швидкості внаслідок накладних витрат шифрування, поглинених за допомогою послуги VPN. Ця втрата була в межах прийнятних значень для послуги VPN Unlimited.

Тест на необмежену швидкість VPN

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання знизило швидкість завантаження нашої базової ISP з 29,15 Мбіт / с до 25,98 Мб / с. Це зменшення приблизно на 10,8% до сервера в Манассасі, штат Вашингтон. Це прийнятна втрата для захисту даних, що пропонується за допомогою шифрування всього вашого інтернет-трафіку через сервіс VPN Unlimited.

Висновки

VPN Unlimited – це послуга, що надається компанією KeepSolid Inc. Це дозволить вам залишатися більш захищеними як вдома, так і на локальній точці доступу, шифруючи весь ваш інтернет-трафік та тунелюючи його на спеціалізовані VPN-сервери. Це зробить вигляд, ніби трафік виник деінде. Таким чином допомагаючи захистити конфіденційність в Інтернеті. Їх мережа складається з понад 300 серверів у більш ніж 50 місцях.

VPN Unlimited базується в США. Він не реєструє конкретні сайти чи запити від своїх клієнтів, але зберігає мета-інформацію для обслуговування облікового запису. VPN Unlimited має спеціальне програмне забезпечення для Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone та Linux. Вони також мають розширення додатків для браузерів Firefox та Chrome. Їх програмне забезпечення має мінімальну кількість налаштувань і просте у використанні. Через декілька простих клацань миші або торкніться екрана вашого пристрою, ви підключитесь до VPN-сервера в їхній мережі.

Усі їх програми забезпечують гарне шифрування. Їх програмне забезпечення для Windows, Linux та Android використовують протокол AES-256 OpenVPN з аутентифікацією SHA-1. Це дає їм хороший баланс швидкості, безпеки та загальної надійності. Вони мають режим схованості для тих, кому потрібно обійти брандмауэры та подолати інституційну цензуру. Їх програми Mac OS X та iOS використовують для шифрування IKEv1 та вбудований IPsec. Вони використовують алгоритм AES-CBC-128.

VPN Unlimited також пропонує навчальні посібники для підключення до їх сервісу на різних платформах та операційних системах. Їх підтримка починається з сервісу онлайн-чату. У них є база даних поширених запитань. Більше залучених питань можна вирішити за допомогою системи квитків 24/7/365 електронної пошти.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • Їх мережа глобально різноманітна.
 • Вони надають клієнтів для Windows, Mac OS X та Linux
 • У них є мобільні додатки для iOS, Android та Windows.
 • Виділені IP-адреси та сервери для тих, хто їх потребує.
 • VPN Unlimited щоквартально випускає звіт про прозорість.

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Збільшити силу шифрування їх програм Mac OS X та iOS.
 • Скоротіть час підтримки клієнтів.
 • Додайте перемикач на знищення до власного програмного забезпечення.

VPN Unlimited має мережеві сервери на більшості великих континентів. Вони мають сервери в Африці, Азії, Європі, Океанії, Північній Америці та Південній Америці. Учасники мають доступ до швидкої мережі VPN. Вони мають 7-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли самі перевірити їх обслуговування. Спробуйте спробувати і побачити, що ви думаєте. Якщо вам подобається швидкість і спокій, запропонований їх сервісом VPN, ви можете підписатися на необмежений доступ всього за $ 4,99 на місяць.

Відвідайте VPN Unlimited

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map