Turbo VPN огляд – остерігайтеся цієї безкоштовної VPN

Мобільні обчислення починають перевершувати дні настільних ПК або ноутбуків. Незважаючи на те, що все ще існує ринок настільних обчислень, багато користувачів вибирають перегляд або серфінг на своїх улюблених мобільних пристроях. Хоча є деякі компанії з великим іменем VPN, які пропонують кілька версій свого продукту на базі платформи. Однак Turbo VPN зосереджується виключно на мобільних пристроях. За даними статистики Google, ця VPN має понад 10 мільйонів завантажень та 4,7-зірковий рейтинг із понад 1 мільйоном оглядів. Він вказаний як 100% безкоштовний VPN для користувачів мобільних пристроїв. Якщо ви схожі на більшість людей, думка про використання безкоштовного VPN звучить привабливо. Звичайно, в нашій галузі термін “вільний” змушує нас відчувати себе трохи непросто. У нашому огляді Turbo VPN ми ознайомимось з різними функціями та надамо більше деталей і побачимо, чи це те, що зламається..


Хочете порівняти TurboVPN з нашими рекомендованими VPN-послугами? Ось кілька найкращих альтернатив. Кожна VPN пропонує 30-денний пробний період без ризику для тестування послуги.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Про компанію

На жаль, ми не можемо розповісти вам багато про компанію, яка стоїть за Turbo VPN. Це саме по собі змушує нервувати. Вони мають мінімалістичний веб-сайт, розміщений на веб-сайті www.turbovpn.co. Однак вони нічого не розповідають про компанію. Що ми можемо вам сказати, це те, що його пропонує китайська компанія, а послуга VPN є відносно новою. Вони, схоже, мають досить велику присутність у соціальних мережах, принаймні у Facebook. Якщо компанія справді знаходиться в Китаї, розміщення у Facebook може виявити, що послуга принаймні працює. Настільки популярний, як і цей VPN, ми отримали таке повідомлення, коли ми намагалися отримати доступ до нього в Google Play Store. Оскільки ми знайшли його там раніше і він мав понад 10 мільйонів завантажень, ми мусимо задатися питанням, чому Google Play видалив його.

Google Play Store, відсутня посилання

Знову ж таки, чи можете ви довіряти VPN, який має штаб-квартиру в Китаї, оскільки уряд заборонив VPN без вираженого схвалення? Вибір за вами. Ми б рекомендували Приватний доступ до Інтернету як альтернатива. Бо просто 2,50 долара на місяць ви можете користуватися захищеним VPN-доступом на всіх своїх пристроях від надійної компанії.

Ціноутворення

Цінність Turbo VPNХоча це безкоштовно, вони також мають “VIP” версію VPN. Їх ціна за 1 місяць обслуговування становить 11,99 дол. Однак ви можете отримати 12 місяців служби за 36 доларів. Як вони заявляють, це економія на 75%. Це означає, що VIP-послуга – це та сама ціна або трохи дорожча, ніж частина конкуренції. Як ви бачите на зображенні праворуч, ви також можете спробувати його протягом 7 днів безкоштовно. Звичайно, ви можете скасувати це рішення після 7-денного судового розгляду, або можете зберегти його на суму, яку ми щойно згадували. Оскільки він пов’язаний з вашим обліковим записом Google Pay, придбати послугу зробити дуже просто.

Особливості

На відміну від деяких інших компаній, Turbo VPN, здається, не встановлює лімітів або не обмежує користувачів. Вони полягають у тому, щоб включати рекламу, обмежувати кількість пристроїв та обмежувати місця, які ви можете використовувати. На їхньому веб-сайті є розділ вгорі щодо функцій. Однак те, що вони перераховуються як функції, є стандартним для всіх VPN. Вони нічого не роблять, щоб вони не виділялися серед інших служб.

Розташування сервера та країни

Ви все ще маєте можливість відвідувати декілька серверів та областей, але ви отримаєте набагато більше різноманітності, якщо вибрати варіант VIP, як ви бачите нижче.

Сервери VPN Turbo

Використовуючи стандартну послугу, ви маєте доступ до приблизно 7 місць у 6 популярних країнах. До них відносяться Канада, США, Великобританія, Нідерланди, Сінгапур та Індія.

Якщо ви виберете VIP-послугу, ви отримаєте такі переваги.

 • Без реклами.
 • Швидше з’єднання.
 • Більше варіантів підключення по всьому світу.
 • Підключіться до 5 пристроїв.

Додаткові місця розміщення сервера преміум класу включають Австралію, Японію, США, “сервер Netflix у США”, Сінгапур, Росія, Індія, Німеччина, Швеція та інші.

Ручне тестування

Підключення до VPN легко. На панелі нижче ви бачите 3 екрани підключення. У верхньому правому куті ви можете змінити потрібний сервер, натиснувши на значок прапора. Звичайно, у кожної країни є інша ікона. Як ми вже згадували раніше, у вас є більше варіантів із опцією преміум-класу.

Панель підключення Turbo VPN

Перевірка швидкості турбо VPN

Втрата швидкості – один з недоліків використання безкоштовного сервісу. Сервер, який ми перевірили, був досить повільним. Хоча є користувачі, які кажуть, що це швидка послуга, але ми не знайшли це так. Для справедливості ми провели 2 окремі тести на швидкість. Ми проводили їх у двох різних місцях, розділених 13 миль у різні дати в різні періоди. Ми також використовували 2 різних провайдерів. Переглянувши зображення, ви побачите, що ми використовували те саме місце для кожного тесту. Як бачите, якщо вони пропонують швидку послугу, безкоштовна версія це не так. Ми сподіваємось, що ви можете очікувати кращих швидкостей на преміум-версії. Крім того, кожного разу, коли ви підключите або відключите, ви побачите оголошення. Це може набриднути, якщо ви підключитесь до різних локацій.

Місцезнаходження 1

Місце знаходження випробування швидкості Turbo VPN 1

Місцезнаходження 2

Місце Turbo VPN тестування швидкості 2

Чому слід використовувати VPN

Оскільки все більше закладів пропонують безкоштовний Wi-Fi, дуже важливо використовувати VPN. Хоча WiFi чудовий, кіберзлочинці вважають його також чудовим. Підключившись до обраного вами сервера, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання. Таким чином, ви значно знижуєте шанс злочинців викрасти ваші конфіденційні дані.

Ще одна причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Де б ви не знаходилися, підключення до сервера допоможе. Це тому, що змушує програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Це може бути реальною перевагою, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до певних регіонів або вам заборонено переглядати вміст. Просто підключіться до сервера, і ви можете розпочати перегляд чи перегляд вмісту, до якого ви хочете отримати доступ.

Що про витоки?

Тест на герметичність TurboVPNПереглядаючи огляди, коли додаток все ще знаходився в Google Play Store, деякі користувачі згадували про проблеми з витіканням. Через це ми використовували комплексний тестер витоку на www.doileak.com. Нам подобається використовувати цей, оскільки він показує вам різні області, де він виявляє проблеми. Як ви бачите на зображенні праворуч, цьому VPN потрібен памперс для протікання. Звичайно, деякі проблеми, які ви бачите праворуч, виникли через проблеми з мобільним переглядом, а не зі службою.

Чи варто використовувати цю VPN?

Чи потрібно використовувати Turbo VPN чи ні, залежить від ваших цілей. Якщо ви плануєте використовувати сервіс для доступу до обмежених областей, це може бути нормально. З цього приводу ми не обираємо цю чи будь-яку іншу безкоштовну послугу VPN з Китаю. Країна насправді не відома своєю свободою в Інтернеті. Хоча постачальник заявляє, що не зберігає дані, вони все ж можуть, за необхідності, з юридичних причин. Вони також надзвичайно розпливчасті щодо інших питань. Якщо ви хочете послугу з більш високим рівнем безпеки та без витоків, там є безліч преміальних послуг. Ми б шукали в іншому місці.

Заключні думки про Turbo VPN

Суть полягає в тому, що Turbo VPN надзвичайно популярний. Коли Google зняв його, у нього було понад 15 мільйонів завантажень. Нам не вдалося знайти жодної інформації щодо того, чому вона була видалена з Google Play Store. Це, безумовно, змушує задуматися, що з ним сталося. Невідомо, чи поверне він магазин, але тим часом ви можете знайти його як частину Aptoide.com. Ви завжди повинні захищати себе, коли ви перебуваєте на Wi-Fi. Безкоштовне обслуговування – повільне, прохідне та ненадійне. Однак це може бути лише трохи краще, ніж нічого не використовувати. Просто пам’ятайте, що ви зможете підключитися до США, Великобританії, Індії чи Сінгапуру лише за умови використання безкоштовної версії. Це може допомогти вам обійти гео обмеження, якщо ви хочете використовувати щось на кшталт SoundCloud, Pandora чи інших, але це все, що ви повинні від нього очікувати. Ви також можете поглянути на наше Топ-10 VPN для порівняння.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map