TotalVPN огляд

Оновлення серпня 2016 року: ми не можемо рекомендувати TotalVPN на основі серії скарг. Поки у нас не ввімкнено коментарі, ви можете прочитати про деякі скарги на таких сайтах, як Reddit, PCMag та BestVPN. Ви можете переглядати наші Топ-10 VPN на сторінці для переліку альтернативних варіантів із повним оглядом кожної послуги VPN.


Почнемо наш огляд TotalVPN з того, з чого вони почалися. Total VPN був запущений у листопаді 2015 року. Офіційно Pseudio Ltd DBA TotalVPN – бренд The ​​Endurance International Group, Inc., який надає послуги VPN фізичним особам для особистого користування. Вони довго не були в просторі VPN, але вони вдарили про землю. Вони швидко зібрали мережу швидких серверів на всіх основних континентах, крім Антарктиди.

TotalVPN

Плани ціноутворення за загальним VPN

Послуга TotalVPN постачається у безкоштовних та платних версіях передплати. Безкоштовна версія, яка показана на зображенні нижче зліва, має такі обмеження:

 • Ви маєте доступ лише до трьох місць: Амстердаму, Ісландії та Сінгапуру
 • Пропускна здатність обмежена двома Мбіт / с
 • Обмежена пропускна здатність означає обмежене завантаження
 • Одночасно підключається лише одне пристрій
 • Сервери, які перевантажені

Два основні недоліки безкоштовного сервісу – обмежена пропускна здатність, яка обмежує завантаження, яку ви можете завантажити в розумний час, і той факт, що всі безкоштовні користувачі використовують одні і ті ж сервери, і вони сильно перевантажені, що ще більше шкодить вашій продуктивності.

TotalVPN Безкоштовно проти оплаченогоПлатна версія послуги TotalVPN, Total Premium, яка вказана вище, пропонує наступне:

 • Доступ до всіх локацій TotalVPN
 • Неограничена пропускна здатність
 • Необмежена передача даних
 • Три одночасних з’єднання пристрою одночасно
 • Краще завантажуйте збалансовані сервери для підвищення продуктивності

Після підписки на підписку на TotalVPN вам будуть запропоновані деякі доповнення та оновлення їх служби. Усі вони необов’язкові і включають наступне:

 • Супер зарядка – надає вам доступ до спеціальних зарезервованих серверів із меншою кількістю користувачів
  • Це зменшує навантаження і підвищує вашу продуктивність
  • $ 24,95 на рік
 • Пріоритетна підтримка – Це розміщує вас в передній частині черги підтримки
  • $ 9,95 на рік
 • Електронна книга електронної безпеки – Це навчить вас, що вам потрібно знати, щоб зберегти свою безпеку під час серфінгу в Інтернеті.
  • $ 9,95 одноразова вартість
 • Додаткове з’єднання – Дозволяє додавати більше одночасних підключень до свого облікового запису.
  • $ 14,95 на рік за кожне додаткове з’єднання

TotalVPN Оновлення

TotalVPN пропонує кілька різних способів оплати за їх VPN-послугу. Ви можете платити за допомогою PayPal, основної кредитної картки та дебетових карток Visa (Delta та Electron). Кредитні картки, які вони приймають, – VISA, MasterCard та American Express. Оплата PayPal допоможе вам зберегти свої виплати в централізованому місці та потребуватиме менше особистої інформації.

Пробний період без ризику

Хоча вони не мають безкоштовної пробної версії, TotalVPN надає всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей. Це достатньо часу, щоб спробувати їх VPN для себе. Якщо з будь-якої причини ви не повністю задоволені їх послугою, вони повернуть ваш платіж за ваш початковий термін повністю. Ви повинні запитати відшкодування у письмовій формі команді підтримки TotalVPN. Цей запит необхідно зробити протягом 30 днів після підписки на їх послугу. Повернення коштів після цього періоду не буде надано.

Розташування мережі та сервера TotalVPN

TotalVPN управляє невеликою, але зростаючою мережею з 36 серверів, розташованих у 25 країнах. У них є сервери на кожному континенті, крім Антарктиди. Це означає, що де б ви не опинилися, ви, швидше за все, можете знайти сервер для підключення до своєї мережі.

Країни ЛокаціїСерверніПротоколи
253640+невідомоOpenVPN, IPSec, IKEv2, PPTP

TotalVPN має сервери в таких країнах:

 • Азії
  • Сінгапур, SG; Гонконг, ХК; Тель-Авів, Іллінойс; Токіо, JP; Мумбаї, IN
 • Африка
  • Йоханнесбург, ЗА
 • Європа
  • Дублін, IE; Лондон, ГБ (2); Відень, AT; Амстердам, NL (2); Брюгге, BE Кефлавік, І.С .; Москва, РУ; Стокгольм, SE; Цюріх, СН; Мілан, ІТ; Варшава, PL; Франкфурт, DE Париж, ФР; Мадрид, ES; Бухарест, RO
 • Північна Америка
  • Торонто, Каліфорнія; Атланта, США; Чикаго, США; Лос-Анджелес (2), США; Майамі, США; Нью-Йорк (2), США; Сан-Хосе, США; Сіетл, США
 • Океанія
  • Сідней, АСУ
 • Південна Америка
  • Буенос-Айрес, AR

До їх мережі можна отримати доступ з різних платформ, включаючи Windows, Mac OS X, iOS (iPhone, iPad) та пристрої Android. Мережа TotalVPN не реєструє нічого, що роблять їх користувачі, перебуваючи під час їх обслуговування. Це робить їх нейтральними до трафіку P2P та Torrent.

Конфіденційність та безпека

TotalVPN записує деяку інформацію для ведення господарства та автентифікації під час використання своїх VPN-серверів. TotalVPN не реєструє жодної вашої діяльності під час використання їх сервісу. Вкажіть власні слова, взяті з їх політики конфіденційності:

Ми збираємо такі файли журналів: коли ви входили в Служби, IP-адресу, з якої ви ввійшли, та ваше ім’я користувача. Ми підтримуємо журнали аутентифікації, які включають вихідну IP-адресу, ім’я користувача VPN та протокол VPN, але ми не збираємо інформацію щодо вмісту, який ви передаєте через Служби чи конкретні веб-сайти, які ви відвідуєте.

Ми використовуємо IP-адреси для аналізу тенденцій, адміністрування нашого веб-сайту та серверів, відстеження доступу та збору широкої демографічної інформації для сукупного використання.

TotalVPN використовує технічні заходи безпеки, щоб запобігти втраті, підробці або несанкціонованому розголошенню вашої особистої інформації під їх контролем. Вся конфіденційна інформація збирається на захищеному сервері. Ваші фінансові дані захищені за допомогою технології Secure Sockets Layer (“SSL”). Вони дотримуються прийнятих стандартів, щоб захистити будь-яку особисту інформацію, яку вони отримують від вас під час передачі та зберігання.

Мережа TotalVPN підтримує протоколи OpenVPN, Cisco IPSec, IKEv2 та PPTP для шифрування всієї вашої інформації під час користування їх послугами. PPTP-з’єднання використовують шифрування найнижчої міцності у 128 бітах і рекомендуються лише для потокових та інших некритичних програм. Їхнє з’єднання OpenVPN використовує потужний алгоритм AES-256 для шифрування всіх ваших Інтернет-транзакцій. З’єднання Cisco IPSec використовують шифрування 256 бітової міцності. З’єднання IKEv2 також шифруються за допомогою бітового шифрування AES-256. Для аутентифікації між сервером і клієнтом використовується 4096-бітний RSA. Це означає, що незалежно від пристрою, який ви використовуєте для підключення до їх служби, ви завжди можете бути впевнені, що весь ваш інтернет-трафік надійно зашифрований.

Підтримка TotalVPN

TotalVPN надає цілодобову підтримку квитків електронною поштою для будь-яких проблем. На їхньому веб-сайті також є цілодобова підтримка чату, яка може допомогти вам у більшості питань. Ми були вражені підтримкою, яку надали працівники чату TotalVPN. Вони надали швидкі відповіді на наші запити, як технічні, так і загальні. Вони були чемними, і їх відповіді були тематичними та корисними. Іноді вони задавали питання, щоб допомогти уточнити, що саме ми задавали, але це допомогло їм дати більш цілеспрямовані відповіді. Відповідь електронною поштою була однаково швидкою і точною..

Ручне тестування

Ми рекомендуємо вам зареєструватися в обліковому записі TotalVPN Premium, якщо ви дійсно хочете перевірити їх обслуговування. Вам потрібно буде ввести ім’я користувача, пароль та адресу електронної пошти, щоб створити обліковий запис, як показано нижче.

Налаштування облікового запису TotalVPN

Після створення облікового запису вас буде перенаправлено на сторінку платежів, де ви зможете доопрацювати вибір свого пакета та вибрати спосіб оплати. Залежно від вибору виду платежу, для завершення транзакції може знадобитися інша фінансова інформація, як показано в розділі “Ціни та спеціальна пропозиція” нашого огляду. Коли у вас є платний рахунок, просто увійдіть на свою інформаційну панель на їхньому веб-сайті. Звідти виберіть платформу, яку ви хочете використовувати для підключення до їх служби, завантажте відповідний додаток та встановіть його на свій пристрій. Вони мають додатки для пристроїв Windows, Mac OS X, iOS (iPhone, iPad) та Android.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Давайте тепер розглянемо, як ми можемо налаштувати Windows на використання послуги TotalVPN. Спочатку вам потрібно буде завантажити додаток Windows на свій комп’ютер. Ви можете знайти посилання для цього в розділі додатків на своєму веб-сайті, як тільки ви увійдете у свій обліковий запис. Після того, як ви завантажили належну програму встановлення пакета на свою машину, вам потрібно буде її відкрити та запустити. На зображенні нижче показано майстер встановлення клієнта Windows TotalVPN. Клацання кнопки встановлення – все, що потрібно. Через кілька секунд установка завершиться, і значок, показаний праворуч нижче, буде створений на вашому робочому столі.

Встановіть клієнт та значок Windows

Подвійне клацання цього значка запустить клієнт вікна TotalVPN. Коли він відкриється, вам буде запропоновано ввести свою електронну адресу та пароль. Ви також можете попросити скинути забутий пароль звідси. Відповідь на скидання пароля пройшла швидко. Цей екран входу показаний нижче.

Вхід клієнта TotalVPN для Windows

Після введення облікових даних для входу та натискання на велику зелену кнопку входу, вам буде запропоновано скріншот, подібний до того, який показано зліва внизу. У цьому скріншоті можна помітити кілька речей. Спочатку ви побачите кнопку швидкого підключення. Це дозволить швидко підключитися до Великобританії, США або Канади, які ви можете виділити, натиснувши відповідний значок прапора. Натискання піктограми будинку вгорі праворуч поверне вас на цей екран.

Підключення клієнта TotalVPN для Windows

Далі, в лівій частині екрана ви побачите список країн, які ви також можете вибрати для підключення. Вони показані в алфавітному порядку. Ви помітите, що найновіші з’єднання відображаються спочатку, щоб швидше знову підключитися до них, а потім – повний список країн, до яких ви можете підключитися. Ви також можете шукати країну, до якої можна підключитися, з рекомендаціями, що відображаються під час введення тексту. Є кілька способів встановити з’єднання. Зображення праворуч вище показує з’єднання, розпочате подвійним клацанням на обраному вами місці, у нашому випадку – Нью-Йорк. Зауважте, що на зображенні тепер показана жовта сполучна кнопка, а слово з’єднання відображається у верхній області карти.

Другий спосіб підключення до сервера в мережі TotalVPN – виділити місце, до якого ви хочете підключитися, як ми це зробили на скріншоті зліва на зображенні нижче. Це замінить домашнє зображення на карту світу з виділеним на ньому виділеним місцем, значком прапора країни та назвою місця розташування. Зауважте, що “не підключено” відображається червоним кольором у верхній частині зображення карти. Вибір кнопки підключення на цьому екрані приєднає нас до виділеного місця.

TotalVPN, підключений NYC

Знімок екрана праворуч угорі показує сполучення з Нью-Йорком, США. Після встановлення з’єднання на екрані відображатиметься ім’я сервера, протокол, який використовується під час з’єднання (IKEv2), тривалість з’єднання та загальна кількість переданих даних. Також зауважте, що вгорі праворуч на карті сказано зеленим кольором, пов’язаним із місцеположенням (Нью-Йорк). Натиснувши на червону кнопку відключення, ви від’єднаєтесь.

Якщо змінити місцеположення, ви від’єднаєте вас від вашого поточного сервера, а потім підключите вас до вашого нового місця розташування. Існує два способи зміни сайтів підключення. Ви можете двічі клацнути нове місце, до якого потрібно підключитися, або вибрати його, а потім натиснути зелену кнопку підключення. Це показано на скріншоті зліва внизу. Два зображення показують зміну зв’язку в Нью-Йорку, США до Лондона.

Змінення місцезнаходження клієнта TotalVPN для Windows

Останнє, що ми хочемо подивитися на клієнта Windows – це піктограми у верхньому правому куті екрана. Ми вже розглянули перший із них, домашню піктограму, яка повертає вас до екрана швидкого підключення. Поруч із цим значком шестірні та знаком питання на значку міхура зв’язку. Піктограма знака питання відкриє сторінку підтримки веб-сайту TotalVPN.

Піктограма передач відображатиме інформацію та параметри, які ви можете встановити для клієнта Windows. До них належать:

 • Переглянути інформацію облікового запису
 • Перемикайте протоколи – випадаючий список, який показує підтримувані протоколи
  • IKEv2 – забезпечує найкраще шифрування та рекомендується для більшості застосувань
  • PPTP – забезпечує слабке шифрування і рекомендується лише для потокового передавання
 • Стартап – варіанти для клієнта при запуску; (вимкнено / увімкнено) перемикачі
  • Запустити TotalVPN при запуску
  • Показати TotalVPN при запуску; якщо вимкнено, відкриється в лотку Windows
  • Автоматично підключатися при запуску; якщо в цьому списку доступний список з’єднань
   • Підключиться до запуску спадне вікно з усіма серверами
 • Змінити пароль – дозволяє скинути пароль
 • Різні сповіщення – перемикає сповіщення (увімкнено / вимкнено)
  • Повідомлення про з’єднання – якщо встановлено, ви побачите повідомлення про з’єднання над годинником системного трея
  • Маркетингові повідомлення
  • Поради щодо безпеки
 • Вийти – повертає вас на екран входу

На зображенні нижче показано скріншот деяких із цих параметрів. Також на цьому екрані ви помітите жовту зірку біля Амстердама. Це означає, що його було обрано як улюблене місце. Натиснувши на незабарвлену зірку поруч із розташуванням, це зробить її улюбленою. Натиснувши на зірочку над кнопкою пошуку, вона змінить її на жовтий колір і відобразить список улюблених в алфавітному порядку.

Налаштування Windows для клієнтів TotalVPN

Підключення до Mac OS X

TotalVPN також має клієнта для користувачів Mac, який має таку ж функціональність, як і клієнт для Windows. Ви завантажуєте його, спершу увійшовши на їхній веб-сайт, вибравши програми з меню, а потім вибравши піктограму Mac OS. Натисніть зелену кнопку завантаження зараз. Завантаживши файл, запустіть його та встановіть на комп’ютер. Тепер ви зможете змінити вибрані або змінити сервери за допомогою декількох клацань миші. Клієнт Mac OS X підтримує протоколи PPTP і Cisco IPSec і за замовчуванням PPTP, але ви можете це змінити. Ми рекомендуємо використовувати IPSec для всіх своїх інтернет-транзакцій, крім потокових програм.

Підключення до Android

TotalVPN має клієнта і для користувачів Android. Як і в інших програмах, ви можете увійти на їхній веб-сайт, вибрати додаток у меню, натиснути на значок Android і натиснути кнопку “отримати його на Google Play”. Це перенесе вас в Google Play, де ви можете негайно завантажити додаток на свій пристрій. Завантажте та встановіть додаток на свій пристрій та увійдіть, використовуючи свою електронну адресу та пароль, як показано нижче. Ви також можете вибрати, щоб запам’ятати ці дані, щоб вам не довелося вводити їх щоразу під час входу. Під час першого входу ви можете отримати попереджувальне повідомлення, подібне до того, яке показано праворуч внизу. Ви повинні довіряти їм для роботи послуги TotalVPN.

TotalVPN вхід для Android

Після входу в систему ви побачите вітальний екран, як той, який показано на першому скріншоті нижче. На цьому екрані ви можете провести пальцем або вибрати значок списку у верхньому правому верхньому куті, щоб побачити всі місця. Знімок екрана в середині внизу показує меню розташування, де ви можете шукати вибране місце, до якого потрібно підключитися. На останньому екрані відображаються місця, вибрані як вибрані, до яких можна отримати доступ, натиснувши зірочку біля піктограми списку над пошуком. Ви можете перемикатися між двома видами перегляду. Подібно до клієнта Window, ви можете вибрати одну з піктограм прапора та торкнутись значка налаштувань (три точки вгорі праворуч) та вибрати швидке підключення, щоб повернутися на головний екран.

TotalVPN Android Ласкаво просимо

На наведених нижче знімках екрана відображаються результати натискання місця в Нью-Йорку та вибору кнопки підключення. Зображення зліва направо показують процес з’єднання: без з’єднання, підключення та підключення. На кожному екрані відображаються ваше з’єднання, ім’я сервера, призначена IP-адреса та протокол, який використовується для з’єднання. Після підключення також буде показано час сеансу. Додаток Android TotalVPN підтримує лише найзахищеніший протокол шифрування, OpenVPN.

Процес підключення Android до TotalVPN

Піктограма налаштувань поверне вас на головний екран, відобразить інформацію облікового запису та дозволить вийти з мережі. Додаток Android дозволяє користувачам Android дуже легко вибирати або змінювати місця, використовуючи послугу TotalVPN.

Підключення до iOS

TotalVPN має додаток і для користувачів iOS. Як і в інших програмах, ви можете увійти на їхній веб-сайт, вибрати додаток у меню, натиснути піктограму пристрою iOS та натиснути завантаження через кнопку App Store. Це перенесе вас до App Store, де ви можете негайно завантажити додаток на свій пристрій. Встановіть додаток на свій пристрій iOS (iPhone, iPad) та увійдіть у систему, використовуючи електронну адресу та пароль. Аналогічно до програми Android, коли ви вперше намагаєтесь підключитися до VPN-сервера, вам потрібно буде дозволити TotalVPN додати конфігурації VPN до свого пристрою. Клацніть дозволити для цього підказки. Додаток iOS функціонує аналогічно додатку Android, про який ми говорили раніше. Додаток iOS дозволить вам вибрати між Cisco IPsec або IKEv2 та за замовчуванням Cisco IPSec.

Тест швидкості TotalVPN

Ми були задоволені загальною роботою служби TotalVPN. З тесту на швидкість ви бачите нижче, що їхня послуга в нашому тесті на швидкість була чудовою. Як і очікувалося, під час підключення до їх служби відбулася деяка втрата швидкості через шифрування, яке використовується з’єднанням. Однак у випадку TotalVPN це було мінімально.

Тест швидкості TotalVPN

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання TotalVPN знизило швидкість завантаження базової ISP з 56,89 Мб / с до 52,80 Мб / с. Це крапля менше 8%, що є одним із найкращих, що ми спостерігали. Подібні результати були знайдені, коли ми підключились до інших місць, в яких було від 10% до 15%, що є прекрасним компромісом щодо безпеки, забезпечуваної шифруванням з’єднання. Єдине місце, яке ми помітили під час виконання – Амстердам. Переглядаючи цей сервер на сторінці нашого облікового запису на їхньому веб-сайті, ми помітили, що він сильно завантажений. Як завжди, ми радимо перевірити послугу самостійно, щоб побачити, як вона працює для вас.

Висновок

TotalVPN є новим для галузі VPN, але дуже вразив нас своїм професіоналізмом. Вони мають добре розроблений веб-сайт, який простий у користуванні та навігації. Після підписки на їх послугу вони дозволяють легко отримати та встановити власне програмне забезпечення на всіх своїх пристроях. Вони також показують свою мережу серверів, щоб ви могли бачити поточне навантаження кожного сервера.

У них є клієнти та програми для більшості платформ: Windows, Mac OS X, iOS та Android. Єдиним винятком здається, що це Linux, але вони заявили, що в майбутньому є власне програмне забезпечення, Chromebook та Windows Phone. Їх спеціальне програмне забезпечення легко встановлювати та використовувати, незалежно від пристрою, яким ви користуєтесь. Графічний інтерфейс є послідовним на всіх платформах, за винятком різних підтримуваних протоколів. Вони також заявили, що збираються додавати в свої власні додатки більш вдосконалені варіанти, такі як перемикач на знищення.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • У них є клієнти для Windows та Mac OS X
 • У них є додатки для iOS та Android
 • Вони мають високу загальну швидкість мережі
 • Мають 30-денну гарантію повернення грошей.
 • Вони пропонують знижки на довгострокові пакети своїх VPN

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Запропонуйте клієнта для користувачів Linux
 • Додайте розширені функції до свого користувальницького програмного забезпечення, як перемикач на знищення
 • Подивіться на додавання пропускної здатності їх розташування в Амстердамі

Якщо вам потрібна послуга VPN, то TotalVPN надає один з найбільш ефективних, які ми розглянули. Їх персонал чемний і професійний. Перше враження, ми думаємо, що вони на шляху до того, щоб стати однією з провідних служб VPN в галузі. Незалежно від того, який термін ви обираєте (щомісяця чи щорічно), вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Оновлення серпня 2016 року: ми не можемо рекомендувати TotalVPN на основі серії скарг. Поки у нас не ввімкнено коментарі, ви можете прочитати про деякі скарги на таких сайтах, як Reddit, PCMag та BestVPN. Ви можете переглядати наші Топ-10 VPN на сторінці для переліку альтернативних варіантів із повним оглядом кожної послуги VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map