Рідкий огляд VPN

Почнемо наш огляд LiquidVPN з невеликої історії компанії. LiquidVPN була заснована в 2013 році Дейвом Коксом, мережевим інженером з більш ніж 15-річним досвідом роботи в деяких з найдосконаліших приватних центрів обробки даних у США. Вони не є одним із найстаріших чи найбільших VPN-провайдерів у просторі. Дійсно, вони заявили, що їх мета – не кількість, а швидше якість, що стосується розширення їх мережевої інфраструктури VPN. Вони відмовляються йти на компроміси, якщо мова йде про конфіденційність користувачів та їх безпеку. Тому LiquidVPN встановив базовий набір вимог щодо конфіденційності, нейтральності мережі, політики використання, апаратного забезпечення, надмірності, трафіку, пирінгу та пропускної здатності, яким повинні відповідати центри обробки даних, перш ніж вони розглядають можливість додавання туди серверів. Отже, вони є досить невеликим сервісом VPN з невеликим ядром серверних кластерів, розташованих у стратегічних місцях по всьому світу.


Рідкий огляд VPN

Команда LiquidVPN пишається тим, що обслуговує клієнтів, заявляючи, що більшість запитів обробляються протягом 30 хвилин, якщо, як вони сказали, “ранкові години ранку”, то це може зайняти кілька годин. LiquidVPN є технічно інноваційним, оскільки підтримує декілька топологій тунелів VPN, включаючи «Модулюючі IP-адреси», які ми розглянемо пізніше. Нарешті, LiquidVPN – це послуга мислення вперед. Про це свідчить їх експериментація з алгоритмами шифрування, що не є Національним інститутом стандартів і технологій (NIST), як Camellia-256-CBC, для протоколу OpenVPN в декількох його локаціях.

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Структура ціноутворення на рідкому VPN відрізняється від більшості VPN тим, що вони цінують свою послугу за кількістю одночасних підключень до своєї мережі. Вони називають свої пропозиції: SideKick, який дозволяє два одночасних з’єднання; Дорожній воїн, який дозволяє чотири, і Ultimate, який дозволяє вісім. Як і більшість постачальників VPN, вони пропонують знижки на всі свої плани, якщо ви підписалися на більш тривалий термін. LiquidVPN пропонує всі свої плани в два терміни: один місяць і один рік.

Ціноутворення на рідину VPN

Як ви бачите вище, LiquidVPN продає свій план SideKick за 7,00 доларів на місяць та 57,00 доларів за кожний, що означає, що ви можете заощадити 27,00 доларів або близько 32% при покупці підписки на рік служби. Незважаючи на те, що план Ultimate має потенціал, щоб заощадити понад 50% від щомісячної ціни, лише невеликій кількості споживачів електроенергії фактично знадобиться стільки одночасних підключень. Тому «солодке місце» для служби LiquidVPN, здається, є планом дорожнього воїна. Підписавшись за рік на цей пакет, ви заощадите $ 51,00 або приблизно 42,5% від місячної ціни. Насолоджуйтесь необмеженою VPN з чотирма одночасними з’єднаннями від справедливих $ 5,75 на місяць.

Сервіс LiquidVPN надасть вам необмежений доступ до близько 44 серверів у 9 різних країнах. Ви матимете доступ до деяких найбільш надійних алгоритмів шифрування для захисту та захисту всього вашого інтернет-трафіку. Ви також зможете вибрати з чотирьох типів підключень до тунелю IP, щоб визначити рівень анонімності під час серфінгу в Інтернеті. Крім того, ви матимете доступ до їх приватного зашифрованого сервісу LiquidDNS із зануреним кодом. Використання послуги LiquidDNS дозволить вам отримати доступ до їх бета-функції, що дозволить вам насолоджуватися багатьма різними послугами пропарювання США та Великобританії з будь-якого з їхніх локальних VPN.

LiquidVPN приймає безліч різних варіантів оплати, включаючи біткойн, кредитні картки та PayPal. Кредитні картки, які приймаються, включають Visa, Mastercard, Discover American Express, JCB, EnRoute, Diners Club, Visa Debit та Visa Electron. Оплата здійснюється в доларах США. Оплата за допомогою Bitcoin дозволить отримати більше анонімності.

Пробний період без ризику

Хоча LiquidVPN не пропонує безкоштовну пробну версію жодної з їхніх послуг, у них є 7-денна гарантія повернення грошей. Це дасть вам час переглянути послугу та побачити, чи підходить вона саме вам. Якщо ви не задоволені їх послугою з будь-якої причини, вони з радістю повернуть вашу передплату протягом перших семи днів надання послуги. Щоб отримати відшкодування, потрібно спочатку скасувати послугу, а потім надіслати квиток у відділ виставлення рахунків. Повернення коштів буде надано протягом семи днів після оплати послуг, якщо ви не використали необгрунтовану кількість ресурсів перед тим, як вимагати відшкодування. Ця остання частина, «необґрунтована кількість ресурсів», з їхньої програми може бути зрозумілішою.

Відвідайте LiquidVPN

Особливості послуги LiquidVPN

Послуга LiquidVPN включає доступ до 44 серверів у 16 ​​містах, розповсюджених у 9 різних країнах, з доступом до понад 2000 публічних IP-адрес. Ті, хто підписаться на свою послугу VPN, також зможуть користуватися їх LiquidDNS. LiquidDNS – це зашифрований LiquidVPN, сервер нульового журналу Smart DNS. Це приватна послуга DNS, яка на 100% належить і управляється LiquidVPN і надається виключно абонентам LiquidVPN. Це дозволить виконувати зашифровані пошукові запити з нульовим журналом. Це може допомогти уберегти вас від небажаного маркетингу, урядової цензури таких сайтів, як Twitter і YouTube, та зловмисного фішингу.

Використання їхніх серверів LiquidDNS для вашого серфінгу в Інтернеті не тільки збільшить вашу конфіденційність, але й дозволить вам отримати доступ до їх нової бета-служби, яка дозволить вам дивитися потокові медіа з США та Великобританії з будь-якого з їхніх локальних серверів VPN без необхідності підключитися до сервера в одній із цих країн.

Ще одна особливість, яку пропонує послуга LiquidVPN, – це можливість вибору типу IP-з’єднання, що використовується в тунельному з’єднанні VPN. Ви можете зробити наступний вибір:

 • Спільний IP – загальна топологія, яка використовується більшістю VPN
  • Це за замовчуванням для всіх протоколів VPN: OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTP
  • З’єднання захищаються брандмауером мережевого перекладу адрес (NAT)
  • Рекомендується для пристроїв, які не мають брандмауера, як смартфони та планшети чи доступ до гарячих точок Wi-Fi, наприклад у вашому місцевому ресторані
  • Забезпечує деяку ступінь анонімності, оскільки IP-адреси діляться між іншими користувачами LiquidVPN
 • Публічний IP – забезпечує одну динамічно присвоєну загальнодоступну IP-адресу за сеанс користувача
  • Адреси повертаються в пул після використання, щоб передати їх іншим користувачам
  • Рекомендується для щоденного веб-серфінгу, завантаження P2P, ігор, VOIP та інших загальних заходів.
  • Менше конфіденційності, оскільки трафік можна відслідковувати до IP-адреси, і лише ви на ньому
  • Нецензурний доступ до відкритого Інтернету з усіма портами, окрім порту 25
 • Модулюючий IP – Публічний IP-модуль модулює кожен новий запит на доступ до Інтернет-сервісу … тобто завантажують зображення, змінюють сторінку сайту, клацають посилання тощо.
  • Використовує спільні IP-адреси
  • З’єднання на 20-40% повільніше, ніж інші VPN-з’єднання через додаткові накладні витрати
  • Забезпечує найбільшу анонімність, оскільки її практично неможливо відстежити
  • Не працюватиме з усіма сайтами, які ви хочете відвідати
 • Виділений IP – Публічна IP-адреса призначена лише вам, і вона ніколи не змінюється
  • Щоб відкрити і закривати порти, потрібні додаткові налаштування з вашого боку
  • Не надає анонімності, оскільки трафік можна простежити безпосередньо до загальнодоступної IP-адреси, до якої маєте лише ви
  • Використовуйте лише якщо вам потрібна IP-адреса, яка не змінюється

Остання особливість послуги LiquidVPN – відмінна безпека, що забезпечується її шифруванням. Служба підтримує протоколи OpenVPN (UDP / TCP), SSTP, L2TP / IPsec та PPTP. Протокол PPTP, який використовує 128-розрядний MPPE, має найменше шифрування і, як правило, вважається корисним лише тоді, коли швидкість є вашою ціллю, а не безпекою або якщо для вашого пристрою немає іншого протоколу. LiquidVPN використовує шифрування AES для свого SSTP, яке здебільшого для Windows і може пробиватися через більшість брандмауерів. Їх протокол L2TP / IPsec використовує 256-бітове шифрування AES і добре підходить для мобільних пристроїв, які підтримують його. Нарешті, для їх реалізації OpenVPN-шифрування використовується 256-бітний AES CBC з 4096-бітним RSA-ключем та Camellia-256-CBC, коли це можливо. Це означає, що ви зможете знайти VPN-з’єднання, яке відповідає вашим потребам безпеки.

Відвідайте LiquidVPN

Рідкі локальні мережі та сервери

Мережа LiquidVPN включає доступ до 44 серверів у 16 ​​містах, розповсюджених у 9 різних країнах з доступом до понад 2000 публічних IP-адрес.

КраїниМістаПротоколиПолітика щодо журналів
916OpenVPN TCP / UDP, SSTP, L2TP / IPsec, PPTPБез журналів

Список країн та міст, у яких LiquidVPN має VPN-сервери, є коротким та включає наступне:

 • Канада – Торонто, ОН
 • Німеччина – Франкфурт
 • Нідерланди – Альблассердам; Амстердам; Роттердам
 • Романськаа – Бухарест
 • Сінгапур – Сінгапур
 • Швеція – Стокгольм
 • Швейцарія – Цюріх
 • Об’єднане Королівство – Манчестер
 • Сполучені Штати – Чикаго, Іллінойс; Канзас-Сіті, Міссурі; Лос-Анджелас, Каліфорнія; Манассас, В.А .; Майамі, штат Флоріда; Piscataway, Нью-Джерсі

Хоча LiquidVPN може не мати кількість серверів, які роблять деякі провайдери VPN, вони намагаються компенсувати це в якості та стратегічному розміщенні серверів у своїй мережі. Кожен сервер у їхній мережі має спеціальний порт 1 Гбіт / с, щоб забезпечити вам одне з найшвидших можливих підключень до Інтернету. Усі локації в їхній мережі мають сервери, які підтримують спільну IP-адресу. У них є сервери у всіх місцях, які підтримують усі протоколи VPN: OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec та PPTP. В даний час у них є клієнтське програмне забезпечення для Windows і Mac OS X. Також у них є додаток для Android у бета-версії. У своїй базі знань є посібники, які допомагають передплатникам вручну встановити свою послугу, використовуючи всі підтримувані протоколи на Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, маршрутизатори DD-WRT та інших пристроях. На додаток до цих основних вимог, мережа LiquidVPN пропонує сервери, захищені DDoS до 20 Гбіт / с, сервери, оптимізовані для P2P, і сервери з портами 10 Гбіт / с, які стратегічно розміщені для підвищення їхньої роботи в мережі..

Відвідайте LiquidVPN

Конфіденційність та безпека

Хоча LiquidVPN базується в США, вони мають суворий характер Немає журналу політика конфіденційності. Вони не реєструють жодних даних про використання своїх користувачів VPN. Вони зберігають лише ту інформацію, необхідну для роботи своєї служби. Своїми словами:

LiquidVPN вирішив би добровільно вимкнути частину або всю свою мережу та переїхати до іншої юрисдикції або повністю закрити, перш ніж допустити порушення вашої конфіденційності. Ми публічно оголосимо запити на інформацію щодо наших користувачів та мережі LiquidVPN. Ми надаємо щотижневий гарантійний канар, гарантуючи, що кожен запит на отриману інформацію буде оприлюднений.

LiquidVPN не підтримує жодних журналів сеансу. Веб-сайти, які ви відвідуєте, і тип даних, які ви надсилаєте / отримуєте, – це ваш бізнес. Ми не стежимо за таким трафіком. Дані сеансу ніколи не зберігаються та не записуються, наші інтернет-дані та конфіденційність використання – це наша найважливіша проблема.

Їх політика конфіденційності, а також прозорий спосіб обробляти запит на інформацію шляхом публічного опублікування їх та будь-яких вжитих заходів є свідченням їх прихильності до вашої конфіденційності. Також вони приймають платежі за допомогою Bitcoin, щоб допомогти вам ще більше захистити свою конфіденційність та анонімність під час користування їх послугою.

LiquidVPN також забезпечив безпеку вашого інтернет-трафіку та звичок перегляду. Вони пропонують підтримку наступних протоколів VPN, включаючи OpenVPN (TCP / UDP), SSTP, L2TP / IPsec та PPTP. Це допоможе вам зашифрувати весь ваш інтернет-трафік та убезпечити його від сторонніх очей. Клієнти LiquidVPN використовують протокол OpenVPN з 256-розрядним AES CBC з 4096-бітним ключем RSA або шифрами Camellia-256-CBC, що забезпечить вам найкращий захист шифрування, доступний у цій галузі..

OpenVPN – це найбільш захищений протокол VPN. Це дуже універсальний протокол, який тепер підтримує більшість типів пристроїв. L2TP / IPsec – це відмінний вибір для мобільних пристроїв, таких як iOS, оскільки більшість з них підтримує його і легко налаштовує, хоча це може бути трохи повільніше, ніж деякі інші протоколи. Їх реалізація L2TP / IPsec використовує AES-256 біт. Вони також пропонують підтримку SSTP, який в основному призначений для Windows, і дозволить вам масштабувати більшість брандмауерів. У тому числі підтримка протоколу PPTP, який має широку підтримку платформи, легко налаштовується та швидко завдяки низькому рівню шифрування дозволяє підтримувати ще більше пристроїв. Це популярний вибір для потокового носія, коли безпека не викликає найбільших інтересів.

Надання підтримки чотирма різними топологіями тунелів OpenVPN дозволяє забезпечити безпеку трафіку в Інтернеті та вирішити, яким анонімним ви хочете бути під час серфінгу в Інтернеті. Використання модулюючих IP-адрес може зробити ваші звички в Інтернеті практично не відстежуваними. LiquidVPN має керівництво, яке допомагає встановити його на багатьох різних пристроях, використовуючи всі протоколи, які вони підтримують. Вони навіть надають посібники для налаштування своєї послуги з маршрутизаторами DD-WRT. Вони навіть мають посібник щодо використання своїх послуг із програмним забезпеченням PFSense.

Відвідайте LiquidVPN

Ручне тестування

Ми завершуємо наш огляд LiquidVPN деякими руками щодо тестування їх клієнтського програмного забезпечення, щоб побачити, як легко налаштувати та використовувати, а також перевірити його загальну ефективність. Я хотів би почати з того, що LiquidVPN добре показав нашу перевірку швидкості. LiquidVPN має спеціальне програмне забезпечення для клієнтів як для Windows, так і для Mac та щойно випущений бета-додаток для пристроїв Android. Вони надають покрокові посібники для налаштування своїх служб різними протоколами на інших типах пристроїв, таких як iOS, Android та інших мобільних пристроях. Вони також мають посібники для використання їх сервісу з маршрутизаторами Linux та DD-WRT.

Підключення з Windows

LiquidVPN має спеціальний клієнт для Windows, який дозволить вам підключитися до будь-якого сервера в їхній мережі за допомогою протоколу OpenVPN. Ви можете завантажити клієнта з їх веб-сайту. Під час встановлення клієнта ви побачите пару екранів налаштування. Перший дозволить створити значок робочого столу для LiquidVPN та запустити клієнта, коли інсталяція завершена. Другий встановить драйвер OpenVPN TAP для Windows.

Вибір рідини VPN

Якщо ви вибрали запустити клієнта, коли інсталяція завершиться, ви побачите знімок екрана, подібний до першого на зображенні вище. Це основний екран підключення для клієнта. Праворуч від червоної кнопки підключення розміщена кнопка із значком розташування Android GPS на ній. Натиснувши цю кнопку, на екрані відобразиться знімок екрана, подібний до середнього. Це екран вибору сервера, який дозволяє вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися. Цей екран розділений на дві області. Перша область цього екрана дозволяє вибрати критерії для вибору вашого сервера, що включає в себе наступне:

 • Область – Дозволяє бачити всі сервери в певному регіоні
  • Серед варіантів: Усі, Європейський Союз, Північна Америка, Азія, Східна Європа
 • Протокол – Дозволяє вибрати протокол, який використовується для вашого з’єднання
  • Опції включають: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP
 • Топологія – Дозволяє вибрати тип IP-з’єднання, який дозволяє контролювати ступінь вашої анонімності
  • Опції включають Спільний, Загальнодоступний, Муляційний, Виділений
 • Вибране – Дозволяє показувати лише збережені улюблені сервери

Друга частина екрана вибору сервера показує сервери, які відповідають обраним критеріям. Натиснувши на стрілки кола праворуч від пінгу, в мілісекундах з’являться останні затримки (пінг) для вибраних север. Натиснувши на червону зірку навпроти певного сервера, виберіть цей сервер як улюблений. Третій знімок екрана відображає вибрані нами обрані. Клацнувши на Флориді американський сервер на ім’я Leesin вибирає його.

Підключення рідкого VPN

Це призводить до знімка екрана, як показано в лівій крайній частині ілюстрації. Як ви бачите на цьому знімку екрана, вибраний сервер Флорида, США [Лізін] відображається на кнопці підключення під словом підключити. Натискання на цю кнопку ініціює процес з’єднання, який призводить до того, що середній знімок екрана вгорі червоною кнопкою підключення змінюється на жовтий. Якщо ви вперше підключитесь до служби, це вікно, яке дозволить вам ввести та зберегти своє ім’я користувача та пароль. Це потрібно буде завершити до того, як розпочнеться процес з’єднання. Знімок екрана в крайній правій частині показує завершене з’єднання. Тепер, коли ми вивчили, як вибрати та підключитися до сервера за допомогою клієнтського програмного забезпечення, давайте подивимося на частини екрану підключення. Розглядаючи ці частини на завершеному скріншоті з’єднання вище, ми бачимо наступні компоненти:

 • Кнопка відключення – Натиснувши це, ви відключите нас від обраного сервера
 • Значок вибору сервера – Появиться знову, коли ми від’єднаємось від обраного сервера
 • Штриховий графік переданих даних – Показує швидкість завантаження та завантаження (Мбіт / с) з’єднання та гістограму протягом сеансу
 • Поточний стан – відключено або підключено
 • Увімкнути / вимкнути кнопку блокування рідини – Версія Windows для рідкого блокування використовує API платформи фільтрації Windows, щоб створити правила, щоб повністю відключити ваш пристрій від Інтернету, а потім відкриває отвір для підключення до серверів LiquidVPN та створення зашифрованого тунелю між двома місцями. Це забезпечує остаточний вимикач на знищення, оскільки будь-яка спроба (зловмисне програмне забезпечення, витік WebRTC, витік DNS тощо) просто обміняється зашифрованим тунелем, просто якщо ви не надали йому дозвіл обходити брандмауер через меню налаштувань..
 • Інформація
  • Поточна IP-адреса – IP-адреса, призначена сервером, до якого ви зараз підключені
  • Таймер поточного сеансу – час у секундах від початку сеансу
  • Поточна топологія та шифрування, що використовуються в поточному з’єднанні – спільний, OpenVPN-256 біт

Відвідайте LiquidVPN

Натиснувши на відключення на третьому знімку екрана вище, ви повернетесь до відключеного екрана, який блищав угорі зліва. Звідси ви можете вибрати інший сервер, натиснувши на значок вибору сервера, як ми показали раніше. Крім того, ви можете натиснути на шестерню у верхньому лівому меню та вибрати налаштування. Це відкриє меню налаштувань, яке дозволить змінити спосіб роботи VPN. Він має три вкладки (зліва направо): загальний, розширений та рідкий замок. Вкладка загальних налаштувань має два розділи; аутентифікація та параметри. Заповнивши тут ім’я користувача та пароль, ви збережете його для майбутніх змін на сервері. Параметри на вкладці загальних налаштувань включають наступне:

 • Автоматично підключатися, коли з’єднання перестає
 • Автоматичне підключення при запуску рідини VPN
 • Запустіть LiquidVPN при запуску системи
 • Мінімізуйте лоток після підключення
 • Перевірте наявність оновлень програми при запуску
 • Вимкнути IPv6

Налаштування клієнта LiquidVPN

Друга вкладка в меню налаштувань – це вдосконалена вкладка (показане середнє зображення вгорі). Розширена вкладка має два розділи. Перший з них – це розділ openVPN, який включає такі два варіанти:

 • Протокол OpenVPN – дозволить вам змінити протокол з UDP на TCP
  • UDP – User Datagram Protocol – протокол за замовчуванням і найшвидший
   • Перевірка помилок парності необов’язкова.
   • Це не гарантує, що всі пакети будуть доставлені або замовлення, в яке вони надійшли.
  • TCP – протокол управління транспортом (повільніше, ніж протокол TCP)
   • Він гарантує, що дані будуть доставлені та будуть отримані в тому порядку, в якому вони були надіслані.
   • TCP корисний у деяких випадках, коли ви хочете імітувати трафік HTTPS.
 • Порт – Дозволяє вибирати різні порти для вашого трафіку
  • Параметри порту: Автоматичний (вибрано для вас), 53, 118, 123, 443, 921, 1194, 9201
   • Зміна портів може допомогти, якщо у вас є проблеми з підключенням
   • Вибір протоколу TCP і порт 443 дозволить вам імітувати трафік HTTPS

Другий розділ на додатковій вкладці дозволяє вручну встановити сервер доменних імен (DNS). Ви повинні залишити це автоматичним, якщо ви плануєте використовувати послугу LiquidDNS, пропоновану LiquidVPN. Ви повинні змінити це лише в тому випадку, якщо ви розумієте, що ви робите, оскільки це може перешкодити вам отримати доступ до Інтернету, якщо ви введете неправильне значення.

Останнє зображення, наведене вище, дозволяє визначити, який трафік дозволено протікати при включеному рідинному блокуванні. Це прапорець, щоб дозволити трафік локальної мережі (локальної мережі) та місце для вручну додавати чи видаляти IP-адреси, які можуть працювати, коли ввімкнено рідинне блокування.

Відвідайте LiquidVPN

Підключіться до клієнта Mac

Так само, як і користувацьке програмне забезпечення для Windows, клієнт LiquidVPN для Mac можна завантажити з їх веб-сайту. Їх клієнт mac має схожі функції з Windows. Завантажити та встановити його легко. Він призначений для роботи на Mac OS X 10.7 і новіших версій. Вони полегшують завантаження та встановлення свого клієнта Mac одним кліком. Він має ту саму функцію блокування рідини, щоб заблокувати VPN, який використовує загальновизнані правила PF, вбудовані в OS X над Lion. Він має багато тих же функцій, що і їх клієнт Windows. Окрім власного клієнтського VPN, LiquidVPN також має посібники для налаштування Mac OS X для Tunnelblick, PPTP та L2TP.

Підключіться з iPhone або iPad

У LiquidVPN немає програми для iOS, але вони підтримують усі пристрої (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS спочатку підтримує L2TP / IPsec на VPN. LiquidVPN має керівництво для налаштування пристроїв iOS за допомогою протоколів PPTP, L2TP / IPsec та OpenVPN. Нижче наведено загальний посібник, який пояснює, як налаштувати L2TP / IPsec для LiquidVPN.

L2TP / IPsec спрощена інструкція, встановлена ​​для iOS:

 1. Натисніть на “Налаштування“Та натисніть”Загальні“.
 2. Прокрутіть униз і виберіть “VPN
 3. Торкніться “Додати конфігурацію VPN
 4. Виберіть L2TP
  1. Введіть a опис як рідке з’єднання VPN
  2. В “Сервер“Поле введіть адресу сервера сервера LiquidVPN. Ви можете знайти адреси серверів, увійшовши в клієнтську область їх веб-сайту.
  3. Введіть ваш ім’я користувача і пароль для примітки VPN: це відрізняється від входу на ваш веб-сайт, і вам було надано персонал LiquidVPN у своєму електронному листі.
  4. Ви можете отримати Таємно значення, щоб увійти в це поле, увійшовши у свою клієнтську область.
  5. Переконайтесь, що “Надіслати весь трафік“Увімкнено.
  6. Торкніться “Зберегти“.
 5. Увімкніть перемикач VPNВКЛ“, Щоб перевірити свій зв’язок

Відвідайте LiquidVPN

Підключіть Android-пристрій

LiquidVPN має бета-програму для пристроїв Android, яка нещодавно вийшла. Цей додаток забезпечує ті ж зручності використання для користувачів Android, що і клієнт Windows. Нижче наведено ілюстрацію, що показує кілька скріншотів із програми Android. На першому екрані відображається автентифікація, де ви вводите своє ім’я користувача, пароль (отриманий у своєму електронному листі), натисніть “Запам’ятати мене” та натисніть кнопку “Далі”. Це зберігає ваші облікові дані для більш легких майбутніх змін сервера. Екран вибору показаний на двох інших скріншотах. Подібно до клієнта Windows, Ви можете вибрати регіон, топологію та протокол для з’єднання. Помітьте різні сервери для двох протоколів TCP та UPD на наведених нижче скріншотах. Ви також можете переглянути найновіші значення ping, щоб допомогти визначити найшвидший сервер, до якого потрібно підключитися.

Рідкий додаток Android для Android

Хоча додаток LiquidVPN все ще знаходиться в бета-версії, він схожий на їхніх інших клієнтів і полегшить вам використання їх сервісу для підключення, відключення та зміни серверів у їхній мережі. Якщо ви знайомі з їх клієнтом Windows, ви легко зможете розпізнати та використовувати їх додаток для Android.

Відвідайте LiquidVPN

Тест на швидкість рідини VPN

LiquidVPN добре показав наш тест на швидкість. Швидкість їх сервера в Майамі, штат Флорида була відмінною. Ви повинні бути задоволені швидкістю їх мережі для більшості програм на основі нашого тестування. Цей тест проводився за допомогою клієнта LiquidVPN Windows, використовуючи протокол OpenVPN (UDP) за замовчуванням, який використовує 256-бітний шифр AES для шифрування AES для шифрування вашого інтернет-трафіку.

Тест на швидкість рідини VPN

Як бачите, різниця у швидкості між підключенням безпосередньо до нашого інтернет-провайдера та підключенням до сервера в Майамі, штат Флорида, становила 12,9%. Як очікувалося, їхня втрата в швидкості з’єднання, але це варто для додаткової безпеки, що забезпечується цим рівнем шифрування. Зі швидкістю трохи більше 48 Мбіт / с ви повинні бути задоволені роботою служби LiquidVPN для всіх ваших потреб в Інтернеті.

Рідкий огляд VPN: Висновок

Хоча LiquidVPN знаходиться в просторі конфіденційності лише короткий час, близько двох років, він створив хорошу репутацію послуги, яку вони пропонують, звертаючи увагу на своїх клієнтів. Їх мережа не одна з найбільших, але те, що їм не вистачає в кількості, вони компенсують за якістю. Усі їх сервери мають щонайменше 1 Gbps-порти, а деякі мають 10Gbps, на деяких серверах вони мають захист DDoS 20Gbps, а більшість їх серверів оптимізовані для трафіку P2P. Вони мають 44 сервери у 16 ​​містах, які розповсюджуються у 9 різних країнах з доступом до понад 2000 публічних IP-адрес. Їх політика без журналів, прозорий спосіб обробки запитів на інформацію та підтримка платежів за допомогою криптовалюти Bitcoin свідчить про те, що вони ставляться до конфіденційності своїх членів серйозно.

LiquidVPN підтримує протоколи OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec, SSTP та PPTP, що робить їх послугу сумісним з мобільними пристроями та навіть деякими маршрутизаторами. У них є власне програмне забезпечення для клієнтів для Windows та Mac OS X та бета-програма для пристроїв Android. Мають покрокові посібники з установки, які допоможуть своїм користувачам налаштувати свою послугу за допомогою різних протоколів на Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, маршрутизаторів DD-WRT та інших пристроях.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Спеціальне програмне забезпечення для Windows та Mac
 • Нова бета-програма для Android
 • Політика без реєстрації
 • Модулюючи IP-топологію, щоб зробити вас більш анонімними
 • Більш анонімні способи оплати, як биткойн
 • Експерименти з шифруванням не-NIST за допомогою Camellia-256-CBC на декількох серверах

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Додаток для пристроїв iOS
 • Чіткіша гарантія із визначеним надмірним використанням
 • Краща навігація по веб-сайту

Ви можете скористатися послугою LiquidVPN, щоб проводити щоденне серфінг, Інтернет-банкінг, насолоджуватися улюбленими потоковими засобами масової інформації, захищати трафік під час користування громадськими мережами Wi-Fi або долати цензуру з боку місцевого самоврядування. Він повинен відповідати всім вашим потребам в Інтернеті. Візьміть їхню послугу на тест-драйв і переконайтеся самі. Вони пропонують 7-денну гарантію повернення грошей. Це дасть час переглянути їхню послугу та побачити, чи відповідає вона вашим потребам. Якщо вам подобається їх VPN, ви можете підписатися на необмежений доступ за допомогою чотирьох підключень лише від 5,75 долара на місяць.

Відвідайте LiquidVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map