Огляд VPNSecure.me

Це мій огляд VPNSecure.me, який називається VPN.S Secure Networks, який розпочався в просторі безпеки в 2011 році. Вони розташовані в штаті Квінсленд, Австралія. Їх метою є надання користувачам відкритого та безпечного Інтернету. Для цього вони пропонують послуги VPN, SSH та HTTP Proxy. Ці сервіси допоможуть зберегти вашу конфіденційність, анонімність та безпеку під час серфінгу в Інтернеті. Крім того, у них є послуга Smart DNS, яка дозволить вам переглядати вміст з деяких ваших улюблених потокових медіа-каналів, видаляючи з них дратівливі геоблоки..


Огляд VPNSecure.me

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

VPNSecure надає ряд послуг, включаючи VPN, SSH (зашифрований проксі), HTTP-проксі (без шифрування – лише IP-адреса) та розумніший DNS. VPN шифрує весь трафік і передасть його через захищений тунель. SSH, з іншого боку, створить безпечний тунель лише для програм, які ви налаштували для його використання. Його часто називають VPN “бідного чоловіка”. HTTP-проксі просто виступає посередником між вами та Інтернетом, щоб ваш IP-маску маскувався.

Служба VPNSecure

VPN.S пропонує багато різних планів щодо послуг, які вони надають. По-перше, у них є базовий план OpenVPN. Цей план включає додатки для мобільних пристроїв, доступ до всіх VPN-серверів у 41 країні світу, протокол OpenVPN, HTTP-проксі-доступ та розумніший доступ до DNS. Він продається з використанням трьох пакетів різної тривалості, які включають 1 місяць, 6 місяців та 12 місяців. Вони також мають безкоштовний 30-денний план OpenVPN, який обмежує ваше використання до 2 Гб.

Ціни на VPNSecure OpenVPN

Як і інші, які ми розглянули, VPNSecure пропонує збільшувати щомісячні знижки на свої OpenVPN у міру збільшення терміну. Отже, ви можете отримати місяць їх обслуговування за 9,95 доларів на місяць, 6 місяців за 8,30 доларів на місяць та 12 місяців лише від 7,50 долара на місяць. Тому, якщо ви зареєструєтесь на рік, це як отримати три місяці послуги безкоштовно.  Вони також пропонують план, який включає OpenVPN і PPTP, які ви можете отримати всього за 9,16 долара на місяць. Якщо вам це потрібно, вони також мають плани OpenVPN і SSH Socks, які виділяють IP-адреси приблизно на $ 10,00 більше на місяць.

Нижче наведено підмножину інших планів обслуговування, які вони пропонують, крім стандартного плану. Тільки план PPTP є зашифрованим планом VPN. HTTP-проксі – це лише зміна IP-адреси для ваших програм, створених для його використання. Розумніший DNS – це послуга, яка дозволяє мати доступ до геоблокованих потокових медіа-каналів. Це також незашифрована послуга.

VPNSecure Інші послуги

Ви можете отримати VPN, використовуючи лише протокол PPTP за 7,95 дол. США на місяць або лише 5,83 дол. США на місяць протягом дванадцяти місяців. Проксі-сервер HTTP може мати 4,95 долара на місяць або всього 4,16 долара на місяць, якщо ви підписалися на дванадцять місяців. Нарешті, ви можете дивитись улюблені потокові медіа-канали за $ 4,95 на місяць або всього за 3,75 долара, якщо ви підписалися на 12 місяців служби. Як видно з цього короткого огляду деяких їх ціноутворення, VPNSecure пропонує широкий спектр планів обслуговування.

Як і у більшості послуг, які ми розглядаємо, усі платежі проводяться як один платіж протягом усього терміну. VPN.S приймає більшість кредитних карток, включаючи Visa, MasterCard, Discover і American Express. Ви також можете платити за допомогою PayPal. Це дозволить вам використовувати PayPal для управління платежами за рахунок. Додаткові варіанти оплати включають Perfect Money, Payza, CashU та Bitcoin. Оплата біткойнами дозволить вам залишатися більш анонімними.

Повернення коштів пропонується лише тим, хто взагалі не може користуватися послугою SecureVPN. Ви, мабуть, вичерпали всі шляхи за їх підтримки та не змогли вирішити проблему. Крім того, ви не повинні використовувати більше 50 Мб пропускної здатності. Оскільки ці вимоги щодо відшкодування є дуже конкретними, я рекомендую скористатися дводенною пробною версією, перш ніж ви вирішите підписатися на більш тривалий термін.

Пробний період без ризику

VPNSecure надає пробні акаунти для своїх стандартних VPN в службах OpenVPN, OpenVPN + PPTP. Ці рахунки – 2,00 долара США за 2 дні обслуговування. Випробування дозволять вам отримати доступ до повної платної послуги без обмежень протягом пробного періоду. Це означає, що ви будете мати повний доступ до всіх їх серверів при необмеженому перемиканні між ними. Я рекомендую, якщо ви хочете скористатись одним із них, спробуйте OpenVPN + PPTP, оскільки ви зможете повністю протестувати їх VPN-сервіс. Пробний обліковий запис дозволить вам переглянути та оцінити послугу, яка вас зацікавила, щоб дізнатись, чи відповідає вона вашим потребам, перш ніж підписатись на довгостроковий рахунок. Якщо ви платите за пробний рахунок за допомогою PayPal, вам потрібно буде скасувати обліковий запис до випробувального періоду, якщо ви вирішите, що послуга не для вас, або вам автоматично виставлять рахунок за повторюваний щомісячний план. Якщо ви платите за допомогою інших методів, випробування просто закінчується після випробувального періоду.

На додаток до пробного рахунку для їх стандартної послуги OpenVPN, вони також пропонують безкоштовний обліковий запис з обмеженою пропускною здатністю, який ви можете використовувати для тестування їх служби. Однак я вважаю, що цей обліковий запис більше підходить для випадкових користувачів VPN. Його можна оновлювати кожні 31 день і обмежувати пропускну здатність 2 Гб. Він не поновлюється автоматично, тому вам доведеться щомісяця оновлювати його вручну.

Відвідайте VPNSecure

Розташування мережі та сервера

VPNSecure має мережу середнього розміру з понад 53 серверами в 41 країні. Цей огляд виявив, що вони мають сервери в Азії, Центральній Америці, Європі, Океанії, Південній Америці та Північній Америці. Це дає їм присутність у будь-якому куточку світу, щоб ви могли отримати доступ до їх послуг майже з будь-якого місця. Крім того, оскільки вони мають місцеположення по всьому світу, ви, ймовірно, можете знайти близький вам сервер для швидшого доступу до VPN, незалежно від вашого поточного місцезнаходження. Є одне обмеження. Сервер Australia 2 у Сіднеї обмежений пропускною здатністю 50 Гб на місяць. Усі інші сервери мають необмежений доступ, включаючи інші австралійські.

Країни Сервери ПротоколиПолітика щодо журналів
4153OpenVPN, PPTPБез журналів використання

Список країн та міст, у яких вони мають VPN-сервери, включає наступне:

 • Африка
  • Єгипет – Каїр; Південна Африка – Кейптаун;
 • Азії
  • Гонконг – Цуен Ван; Індія – Ноїда; Ізраїль – Петах Тіква; Японія – Коматсубара – Токіо (2); Росія – Москва; Сінгапур – Сінгапур; Тайвань – Тайчун; Туреччина – Стамбул;
 • Центральна Америка
  • Коста-Ріка – Сан-Хосе; Панама – Лос-Сантос;
 • Європа
  • Австрія – Торл; Чеська – Злін; Фінляндія – Гельсінкі; Франція – Рубе; Німеччина – Стіл; Ісландія – Рейк’явік; Ірландія – Дублін; Острів Мен – Дуглас; Італія – Марко; Латвія – Рига; Литва – Шауляй; Люксембург – Штайнсель; Молдова – Кишинів; Нідерланди – Амстердам (2); Польща – Щирк; Португалія – Лісабон; Румунія – Chiajna; Іспанія – Барселона; Швеція – Стокгольм; Швейцарія – Лозанна; Україна – Одеса; Об’єднане Королівство – Долина – Кент (2);
 • Океанія
  • Австралія – Брісбен – Сідней – Мельбурн; Нова Зеландія – Окленд;
 • Північна Америка
  • Канада – Монреаль; Мексика – Мехіко; Сполучені Штати – Секаук (2) – Лос-Анджелес (2) – Денвер (2)
 • Південна Америка
  • Бразилія – Сан-Хосе До Ріо Прето; Чилі – Сантьяго;

Якщо ви підписалися лише на їх послугу Smart DNS, ви отримаєте доступ до серверів у поточних країнах для передачі потокових медіа-послуг:

 • Австралія, Австрія, Чехія, Єгипет, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гонконг, Ісландія, Ірландія, Острів Мен, Італія, Японія 3, Люксембург, Нідерланди, Нова Зеландія, Панама, Португалія, Сінгапур, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна, Великобританія та Сполучені Штати.

Конфіденційність та безпека

VPNSecure має a немає журналу політика конфіденційності. Вони кажуть: «наша політика: НІ ЛОГІНГУ VPN не зараз, ніколи ..» Їхня позиція щодо вашої особистої конфіденційності узагальнена наступним уривком із їх політика конфіденційності.

Політика VPNSecure Pty Ltd поважає конфіденційність своїх членів. VPNSecure Pty Ltd не буде контролювати вас або ваше використання Сервісу, включаючи його вміст, без вашого попереднього дозволу, якщо тільки VPNSecure Pty Ltd не має підстав вважати, що такі дії необхідні для: (1) відповідності законодавчим вимогам або дотримання юридичного процесу; (2) захищати та захищати права чи майно VPNSecure Pty Ltd (3) виконувати Угоду; або (4) захищати інтереси інших членів.

Що стосується безпеки вашої інформації в Інтернеті та звичок перегляду веб-сторінок, це стосується і VPN.S. Вони пропонують лише пару протоколів, включаючи OpenVPN і PPTP, щоб зашифрувати весь ваш інтернет-трафік і зберегти всі ваші онлайн-транзакції від сторонніх очей. У їх стандартній службі використовується протокол OpenVPN на OpenSSL, дані якого захищені 128-бітним шифруванням DES-CBC з 2048-бітним каналом, який використовується для ключів та каналів управління підключенням. Їх служба SSH використовує протокол OpenVPN TCP з аналогічною силою шифрування. Це забезпечує їхнім користувачам безпеку, а також конфіденційність під час користування їх сервісом. Протокол PPTP використовує 128-бітове шифрування і в основному використовується в тих випадках, коли OpenVPN не можна використовувати або для потокового носія, коли швидкість викликає більше занепокоєння, ніж безпека.

Відвідайте VPNSecure

Ручне тестування

Жоден огляд не був би повним без тестування. Я хотів би почати з того, що VPNSecure добре показав наш тест на швидкість. У них є власне програмне забезпечення для користувачів Windows, Mac та Linux. Вони також мають власні програми для мобільних пристроїв, таких як iOS (iPhone, iPad) та Android. Це полегшує майже будь-кому користуватися послугою незалежно від обраної вами ОС. Ви можете завантажити програмне забезпечення для Windows та Mac безпосередньо зі свого веб-сайту, відкривши доступ до їх спад сторінки. Наведіть вказівник миші на підтримку в головному меню сайту, а потім натисніть кнопку завантаження, що відображається, як показано нижче.

Завантажити VPNSecure

Ця сторінка містить посилання на Windows, Apple – Mac, Linux, і Android / iOS внизу сторінки. Натиснувши на одне із них, ви зміните параметри, показані вище посилань. Вибір однієї з цих опцій запустить процес завантаження цього програмного забезпечення. Це показано на ілюстрації нижче із вибраною ОС Windows.

Програмне забезпечення Windows

Підключення з Windows

Як ви бачите на наведеному вище зображенні, VPNSecure має різноманітне спеціальне програмне забезпечення для Windows, яке включає в себе Клієнт OpenVPN, а Розумніший DNS клієнт, а SSH Socks5 проксі клієнт та HTTP-проксі Chrome розширення. Клацнувши на Клієнт OpenVPN на наведеному вище зображенні завантажте клієнта на вашу машину, де потім зможете запустити та встановити його. Після встановлення ви зможете підключитися та відключитися до будь-якого сервера мережі VPNSecure за допомогою декількох простих клацань. Їх графічний інтерфейс для Windows VPN виглядає чисто з невеликими налаштуваннями та дуже зручним для користувачів. Його також можна підлаштувати під більш досвідчені користувачі.

VPNSecure Windows Client

Під час першого встановлення клієнта або виходу з системи ви побачите екран входу, подібний до першого скріншоту вище. Як тільки ви введете свій Ім’я користувача і Пароль для свого облікового запису та натисніть Увійти, ви перейдете на екран підключення, як показано на другому зображенні. Клацнувши на Потрійний горизонтальний брусок піктограма у верхньому лівому куті цього екрана відобразить розсувне меню для швидкого переміщення екранів, як показано на третьому зображенні. Клацання З’єднання у цьому меню повернеться екран підключення (друге зображення вище). Підключення до сервера так само просто, як натискання на обраний сервер і вибір Підключення з спливаючого вікна. Останнє зображення показує з’єднання з сервером у Великобританії. Для відключення сервера просто повторіть процес і виберіть Відключити варіант. Екран підключення дозволяє просто проглядати стан та місцезнаходження вашого з’єднання просто поглядом.

Як бачите, змінити сервери за допомогою програмного забезпечення VPNSecure Windows дуже просто. Клацнувши на Налаштування у розкладеному вище розсувному меню відкриється екран налаштувань, на якому є прапорці та кнопки для наступного:

 • Увімкнення захисту від витоку DNS – виправити витоки DNS, щоб допомогти зберегти анонімність, якщо програма не так поводилася.
 • Збережіть ім’я користувача та пароль – дозволяє здійснювати автоматичний вхід при запуску клієнта VPNSecure.
 • Відкрити при запуску – запускайте клієнт VPN.S при запуску комп’ютера
 • Вимкнути Інтернет при відключенні – перемикач на знищення, щоб захистити та захистити ваше Інтернет. Це вимкнено, коли клієнт закривається.
 • Очистити список останніх серверів – натисніть, щоб очистити список серверів, які використовувались раніше.
 • Виправлення маршруту Windows 8 – для вирішення проблем, які Windows 8 іноді має із сервісом на OpenVPN.

Окрім цих параметрів, вони мають деякі налаштування та конфігурацію, якими можуть скористатися інші технічні користувачі. Клацання Безпечне зв’язування дозволить вам прив’язувати окремі програми до VPN-з’єднання, щоб вони не мали доступу до Інтернету без підключення до VPN. Зараз це в бета-версії, тому не забудьте протестувати його разом із додатком, щоб переконатися, що воно сумісне з ним. Клацання Підтримка дозволить створити проблемний квиток і, можливо, дозволить вам надсилати інформацію журналу. Якщо натиснути вихід із системи, ви вийдете з клієнта VPN та повернете вас на екран входу. VPNSecure також має керівництво по встановленню вручну для підключення PPTP.

Відвідайте VPNSecure

Підключіться до клієнта Mac

Клієнт VPNSecure для Mac OS X дуже схожий на програмне забезпечення для Windows. Це полегшує тим, хто може використовувати різні ОС для підключення до служби VPN. Ви можете завантажити останню версію клієнта Mac безпосередньо з веб-сайту VPN.S, як це було зроблено з програмним забезпеченням Windows. Клієнт Mac має графічний інтерфейс, подібний до свого двоюрідного брата Windows. Він чистий, має лише кілька основних налаштувань і такий же простий у використанні. Користувачі Mac оцінять його простоту та можливість перемикати сервери лише за пару кліків. Програмне забезпечення Mac використовує протокол OpenVPN для з’єднань. VPNSecure також має вручну посібники з налаштування PPTP на Mac OS X для тих, хто цього потребує.

Підключіться з iPhone або iPad

VPNSecure також має додаток для iPhone, iPad та iTouch. Додаток вимагає iOS 4.3 або новішої версії, і він оптимізований для iPhone 5. Користувачі Apple iOS, які також використовують настільну ОС для підключення до сервісу, оцінять, що додаток має такий же зовнішній вигляд, як і їхні настільні клієнти. Додаток має аналогічний інтерфейс GUI для клієнтів Windows та Mac, не маючи стільки функцій. Він також має більше варіантів, пов’язаних з обліковим записом.

Додаток VPNSecure для iOS

Зображення, наведені вище, показують додаток для iOS на iPhone. Знімок екрана зліва показує екран підключення програми відразу після входу. Він містить такий же чистий графічний інтерфейс. Підключення або відключення до VPN-серверів передбачає лише пару дотиків. Зображення зліва вгорі показує основний екран підключення при вході. На центральному зображенні відображається меню розсувного екрану, до якого можна отримати натискання кнопки Потрійний горизонтальний брусок значок у верхньому лівому куті зображення. Останнє зображення показує додаток, підключений до VPN-сервера в Сінгапурі. У розсувному меню є додаткове Рахунок в робочому столі клієнта не знайдено. Інші вкладки схожі на їхні настільні аналоги. VpNSecure також має посібник з налаштування протоколу PPTP для пристроїв iOS.

Відвідайте VPNSecure

Підключення до пристроїв Android

Як і у програмах Windows та Mac, у моєму огляді було встановлено, що програма VPNSecure для Android також використовує протокол OpenVPN для підключення до серверів. Він підтримує Android 4.0 або новішої версії. Ця програма може допомогти зберегти ваші Wi-Fi з’єднання більш безпечними, шифруючи весь ваш Інтернет-трафік Android та передаючи його через захищений тунель.

Додаток для VPNSecure для Android

На наведеному малюнку показано кілька знімків екрана програми в дії. Перший зображує екран входу. Як тільки ви введете свій Ім’я користувача, Пароль і натисніть кнопку Увійти кнопка, відображається екран з’єднання, який відображається вище центру. На останньому екрані відображається програма, підключена до сервера UDP OpenVPN в Португалії. Як і додаток iOS, все, що потрібно для вибору або зміни серверів, – це кілька простих натискань. У ньому також є розсувне меню, доступ до якого можна отримати, натиснувши на Потрійний горизонтальний брусок у верхньому лівому куті зображення, щоб налаштувати параметри програми.

Відвідайте VPNSecure

Тест швидкості VPNSecure

VPNSecure зробив досить добре на нашому тесті на швидкість. Швидкість їх сервера у Вашингтоні була хороша. Ви повинні бути задоволені швидкістю їх мережі на основі нашого тестування. Цей тест проводився за допомогою клієнта Windows з протоколом UDP OpenVPN.

VPNSecure Тест швидкості Windows

Як ви бачите, різниця у швидкості між підключенням безпосередньо до мого провайдера та підключенням до сервера у Вашингтоні була приблизно 29%. Як і очікувалося, деякі втрати у швидкості з’єднання, але для додаткової безпеки, забезпечуваної шифруванням даних та підключенням до цього варто втрати швидкості. Зі швидкістю майже 25 Мбіт / с сервіс все ще досить швидкий для всіх ваших потреб в Інтернеті. Ви не матимете жодних проблем використовувати їх службу для захисту ваших транзакцій або передачі засобів масової інформації від улюбленого постачальника.

Огляд VPNSecure: Висновок

VPNSecure знаходиться в просторі конфіденційності з 2011 року. У них є мережа, яка має понад 53 сервери, що охоплюють 41 різні країни. Вони не мають політики реєстрації журналів, але вони, мабуть, пропонують у своїй політиці конфіденційності, що вони можуть входити, якщо у них є достатня провокація. У них є власне програмне забезпечення для Windows, Mac, Linux, iOS та Android, що дозволяє користувачам легко користуватися службою VPN. Вони підтримують протоколи OpenVPN та PPTP. У них також є послуга Smart DNS, яка безкоштовно включає їхні платні VPN-плани.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Просте у користуванні програмне забезпечення для Windows, Mac OS X та Linux
 • Мобільні додатки для iOS та Android
 • Спеціальне програмне забезпечення для найбільш захищеного протоколу OpenVPN з додатковою підтримкою PPTP, якщо у вас є пристрій, який не підтримує OpenVPN
 • TCP-сервери призначені для полегшення обходу брандмауерів
 • Цінові ціни за зниженими тарифами
 • Більше анонімних варіантів оплати, як Біткойн

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Уточнити частину мови в політиці конфіденційності щодо того, що може змусити їх збирати інформацію
 • Консолідуйте плани та мінімізуйте кількість запропонованих планів
 • Інтеграція PPTP або інших протоколів у власне програмне забезпечення
 • Додайте більше підтримуваних каналів до своєї послуги Smart DNS

У моєму огляді служби VPN.S було знайдено веб-сайт, за яким було легко орієнтуватися. Користувацький програмний інтерфейс GUI був дуже зручним для користувачів, оскільки він був стислим та простим у використанні з мінімальними налаштуваннями. Вони полегшують вибір, підключення або підключення до своїх VPN-серверів лише одним клацанням миші або двома незалежно від того, яку ОС або пристрій ви вибрали. Скористайтеся їх 2-денним випробуванням і подивіться, що ви думаєте для себе.

Відвідайте VPNSecure

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map