Огляд VPNBook 2018

У нашому огляді VPNBook знайдено безкоштовний сервіс VPN, який нагадує нам про старий стиль VPN. Їх штаб-квартира знаходиться в Цюріху, Швейцарія. Послуга не надає жодного спеціального програмного забезпечення самостійно. Натомість це залежить від вбудованого протоколу PPTP, що надається багатьма операційними системами, або вільного програмного забезпечення з відкритим кодом OpenVPN для проекту або інших програм, які його підтримують. VPNBook лише надає облікові дані, які дозволяють вам отримати доступ до їх високошвидкісних серверів VPN у кількох різних країнах. Використання їх сервісу дозволить вам подолати державну цензуру новин та сайтів соціальних медіа. Це також може допомогти вам розблокувати вміст із популярних медіа-сервісів, таких як Hulu та Netfix у Сполучених Штатах.


Огляд VPNBook

Безкоштовна послуга VPN VPNBook

VPNBook – це абсолютно безкоштовна послуга VPN. Платної версії послуги немає. Тому швидкість та пропускна здатність не обмежені, як це стосується багатьох вільних мереж VPN. Послуга підтримується за допомогою реклами та пожертв. Мережевий пароль змінюється кожні два тижні, тому вам доведеться періодично його оновлювати, щоб продовжувати користуватися послугою. Відповідно до своїх FAQ, вони роблять це для кращої безпеки сервера та для того, щоб безкоштовною послугою користувалися лише активні користувачі. Це також гарантує, що їх рекламодавці отримують більше експозиції, коли ви відвідуєте веб-сайт VPNBook, щоб отримати останній пароль. Оскільки все програмне забезпечення є стороннім, користувачі не піддаються рекламі під час використання своїх VPN-серверів.

VPNBook Безкоштовний проксі-сервіс

VPNBook також має безкоштовний веб-проксі SSL, до якого ви можете отримати доступ з їх веб-сайту. Для його використання просто виберіть місце проксі-сервера, а потім введіть URL-адресу, яку ви хочете відкрити, у вказаному полі. Ви можете використовувати проксі-сервер на базі браузера VPNBook без додаткового програмного забезпечення. Це дозволить вам приховати свою IP-адресу та розблокувати YouTube, Facebook чи інші інформаційні веб-сайти, використовуючи зашифрований SSL трафік, щоб обійти державну цензуру для більш вільного та відкритого досвіду в Інтернеті.

Веб-проксі VPNBook SSL

Виділений IP-сервіс VPN

VPNBook монетизує одну функцію своєї послуги VPN. Вони пропонують спеціалізований доступ до IP VPN-сервера для ділових, комерційних та дуже затребуваних персональних користувачів. Кожен користувач отримує власні виділені процесори, пам’ять та 500 ГБ + виділений пропускну здатність на місяць. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв, включаючи комп’ютери, мобільні телефони, планшети та інші підтримувані пристрої. VPNBook не реєструє жодної вашої виділеної діяльності на сервері VPN.

Ціни VPNBook

VPNBook стягує $ 7,95 на місяць за цю послугу, гарантуючи повернення грошей 30 днів. Ви можете придбати їх у більшості основних кредитних карток: Visa, MasterCard, American Express або Discover. Ви також можете оплатити цю послугу за допомогою свого рахунку PayPal.

Ця послуга підтримує ігри P2P, VoIP та онлайн-ігри. Служба також підтримує настроювані порти OpenVPN (порти за замовчуванням: UDP53 / TCP443). Ви можете вибрати з таких виділених локальних серверів VPN:

 • Канада;
 • Сполучені Штати (Схід) – P2P не дозволено;
 • Сполучені Штати (Захід) – P2P не дозволено;
 • Нідерланди – P2P не дозволено.

Відвідайте VPNBook

Мережа VPNBook Severrer

Зараз мережа VPNBook складається з семи серверів у п’яти різних країнах. Чотири з цих VPN-серверів знаходяться в Європі, а інші три – у Північній Америці. Кожен з них має власне спеціальне обладнання та оптимізовано для швидкості. Їх мережа також складається з хмарних компонентів мережі доставки вмісту IP (CDN), які дозволяють їм інтелектуально маршрутизувати весь Інтернет-трафік, щоб забезпечити “максимальну швидкість” для своїх користувачів. Він також надає їм місцеву резервну позицію, якщо вони зазнають відмови CDN.

Розташування сервера таке (позначення сервера в дужках):

Європа – Румунія (Euro1 та Euro2), Франція (FR), Німеччина (DE)
Північна Америка – Канада (Каліфорнія), США (US1 та US2).

Їх мережа підтримує з’єднання через протоколи PPTP та OpenVPN. Лише їх сервери Euro VPN, які знаходяться в Румунії, дозволяють здійснювати трафік P2P. Це через їх сприятливі закони про Інтернет. Це також робить їх ідеальними для обходу цензури Інтернет-провайдера, який фінансується державою, та використання менш обмежувального досвіду в Інтернеті. Усі інші сервери оптимізовані для веб-серфінгу та полегшують доступ до геоблокованих веб-сайтів. Вони дозволять вам дивитись улюбленого програмування на веб-сайтах, таких як Hulu та Netflix у Сполучених Штатах та інших країнах із обмеженим потоковим потоком вмісту.

VPNBook та ваша Інтернет-безпека та конфіденційність

Оскільки це безкоштовна послуга, вам не потрібно реєструватися на ній і, таким чином, ви можете зберегти певний рівень своєї конфіденційності в Інтернеті, оскільки служба приховує вашу IP-адресу так само, як і інші послуги VPN. Цей рівень конфіденційності залежить від довіри до служби VPNBook. VPNBook має одну з найменших і прямих політик конфіденційності, яку ми бачили в галузі VPN. Ось воно в цілому.

Наша політика конфіденційності проста: Ми поважаємо вашу конфіденційність. Ми не збираємо будь-яку особисту інформацію та не зберігаємо Інтернет-дані будь-якого користувача. Єдине, що ми реєструємо – це IP-адреса та час, коли було встановлено з’єднання. Ми реєструємо інформацію про з’єднання, щоб зменшити зловмисні дії та зберегти цю безкоштовну послугу VPN в Інтернеті для всіх законних користувачів. Журнали підключень автоматично видаляються щотижня.

Ви (користувач) несете відповідальність за дії або збитки, спричинені використанням нашого безкоштовного сервісу VPN. НЕ використовуйте цю VPN для злому (програми p2p – це добре). Якщо ви зловживаєте системою, ваш IP буде заборонено. Щоб повідомити про порушення, напишіть електронною поштою [email protected] Ця безкоштовна послуга VPN призначена лише для особистого користування. Зверніться до нас, щоб отримати варіанти, якщо вам потрібна послуга VPN для ділових чи комерційних цілей.

Дивлячись на цю політику, варто вивчити кілька речей. Перший полягає в тому, що VPNBook не зберігає жодної вашої Інтернет-діяльності під час використання їх сервісу. Однак вони роблять інформацію про підключення до журналу, яка включає вашу IP-адресу та час підключення. Ці дані зберігаються протягом тижня, а потім видаляються. Ці дані можуть бути використані для ідентифікації вас належними ресурсами.

Далі ви несете відповідальність за власні дії чи збитки, заподіяні під час користування їх безкоштовним сервісом. Не використовуйте їхню послугу для протиправної діяльності, яка “робить зло”. VPNBook розташований у Швейцарії, і це невдало щодо регулювання P2P для особистого користування. Таким чином, вони не розглядають додатки P2P поза межами, але вони дозволяються лише на румунських (євро) серверах для максимальної конфіденційності через їх сприятливе ставлення до такої діяльності. Якщо ви зловживаєте їх системою, вам буде заборонено.

Нарешті, слід зазначити, що VPNBook звинувачували у перекладенні журналів для притягнення до відповідальності деяких членів “хактивістської групи”, “Анонім” у 2013 році. Це звинувачення надійшло від деяких її членів. Хоча це ніколи не було доведено, вони попереджають вас про використання їх сервісу для незаконних дій і кажуть, що ви несете відповідальність за свої власні дії. Отже, ви повинні прийняти їхнє слово з цього приводу. Вони намагатимуться захистити свій сервіс для законних користувачів.

Крім того, пам’ятайте, що з багатьма безкоштовними послугами ви часто є продуктом. Також VPNBook не згадує, як він обробляє дані відвідувачів свого веб-сайту, але вони підтримуються через нього. Ви повинні врахувати це разом із своїм призначенням використання VPN-послуги перед тим, як використовувати VPNBook або будь-яку іншу безкоштовну послугу VPN.

Захист VPNBook з клієнтом WindowsVN Open

Відповідно до журналу підключення до одного з їх VPN-серверів за допомогою протоколу OpenVPN, під час рукостискання сервер узгоджує такі автентифікацію, узгодження ключа та цілісність даних між нашою машиною та їх сервером:

 • Канал управління – TLSv1.2, шифр TLSv1.2 ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 1024 біт RSA;
 • Вихідний канал передачі даних – Шифр ​​”AES-256-GCM”, ініціалізований 256-бітовим ключем;
 • Вхідний канал передачі даних – Шифр ​​”AES-256-GCM” ініціалізований 256-бітним ключем.

Шифрова експертиза

Експертиза цього шифру, ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 1024 бітовий RSA, дозволяє нам розбирати захист, який він забезпечує. Частини шифру наступні:

 • ECDHE – означає, що він використовує еліптичну криву Diffie-Hellman обміну ключами з ефемерними ключами, що забезпечує ідеальну таємницю вперед для з’єднання шляхом періодичного отримання нових ключів.
 • RSA – використовує сертифікати для автентифікації суб’єктів (слід використовувати щонайменше 2048 біт). У їхніх сертифікатах використовується лише 1024 біт, що вважається слабким і більше не може захищати від усіх атак “Людина в середині” (MitM). Вони повинні поновити свої сертифікати до більш високого розміру 2048 біт.
 • AES256 – це симетричне шифрування, яке використовується для конфіденційного обміну повідомленнями. Це вважається безпечним для вашого інтернет-трафіку, оскільки це досить добре для секретних документів уряду Сполучених Штатів.
 • GCM – використовує автентифіковане шифрування з пов’язаними даними (AEAD), що є формою шифрування, що одночасно забезпечує гарантію конфіденційності, цілісності та достовірності даних. Це дозволяє менші клавіші та швидше алгоритмічне виконання.
 • SHA384 – відноситься до хешу, який використовується для отримання нових ключів за допомогою псевдо випадкової функції (PRF).

Тест на герметичність VPNBook DNS

Під час підключення до послуги VPNBook ми не бачили витоків DNS, які є загальними для багатьох безкоштовних VPN-сервісів. Лише один сервер був помічений під час розширеного тесту під час підключення до їх служби. Це має сенс, оскільки VPNBook використовує програмне забезпечення OpenVPN з відкритим кодом, а також природну здатність вашої операційної системи підключатися через PPTP.

Тест на герметичність VPNBook DNSВ цілому, VPNBook забезпечує досить гарну безпеку інтернет-трафіку, користуючись деякими новітніми шифрами OpenVPN, які доступні. Однак їм потрібно оновити сертифікати сервера до 2048. Їх PPTP-з’єднання використовують AES-128-CBC, які не є настільки безпечними, але вони надають альтернативний протокол з’єднання, якщо ви не можете використовувати OpenVPN. Це також збільшує спектр пристроїв, які можна використовувати для підключення до їх служби.

Відвідайте VPNBook

Підтримка VPNBook

Підтримка VPNBook полягає насамперед через посібники з налаштування на їхньому веб-сайті для різних операційних систем, що використовують протоколи OpenVPN та PPTP.

Посібники з налаштування VPNBookВи також можете надіслати їм повідомлення через контактну форму на їхньому веб-сайті, хоча вони нічого не говорять про відповідь. Як і багато безкоштовних сайтів, їх підтримка дуже обмежена.

Контактна форма VPNBook

VPNBook Руки на тестуванні

Сервери VPNBook підтримують з’єднання з пристроїв Windows XP, Windows 7, Windows 10, Linux, iOS та Android. Ви можете підключити їх за допомогою протоколу OpenVPN для найкращої безпеки. Вони також дозволяють вам підключитися до менш безпечного PPTP. Це дозволяє користуватися їх послугою як вдома, так і в дорозі. Оскільки VPNBook не надає власного програмного забезпечення, ми провели тест за допомогою клієнтів OpenVPN Windows та Android.

VPNBook для Windows

Перш ніж використовувати сервери VPNBook, потрібно завантажити та встановити безкоштовне програмне забезпечення OpenVPN. Якщо ви хочете дізнатися більше про це програмне забезпечення, ви можете ознайомитися з нашим повним огляд OpenVPN. Клієнт Windows можна завантажити з OpenVPN веб-сайт.

Завантаження клієнта OpenVPN WindowsКлацніть посилання поруч із встановленням для вашої версії Windows, щоб перенести встановлене програмне забезпечення на комп’ютер. Після того, як ви матимете його на своєму комп’ютері, вам потрібно буде запустити його як адміністратор і надати йому дозволи, необхідні для завершення процесу його встановлення. Клацніть на ярлику OpenVPN, щоб відкрити клієнта. Це також слід зробити як адміністратор. Після запуску програмного забезпечення воно зменшиться до значка в системному лотку Windows.

Значок системного лотка OpenVPNКлацання правою кнопкою миші на цьому значку відкриє вторинне меню, де ви можете обрати параметри для налаштування функціонування програмного забезпечення.

OpenVPN Налаштування клієнта Windows

Існують чотири вкладки для керування цими налаштуваннями та відображення інформації. Перші дві вкладки – це параметри «Загальні» та «Проксі».

Загальні параметри поділяються на наступні розділи:

 • Користувацький інтерфейс – дозволяє вибрати мову, що використовується інтерфейсом GUI. Вибір включає іспанську, французьку, англійську, російську, китайську та інші.
 • Стартап – дозволяє відкрити клієнта під час завантаження Windows.
 • Вподобання – дозволяє контролювати, як зберігається інформація та відображаються повідомлення.
  • Додавання до журналу – дозволяє додавати в журнал нові з’єднання, а не перезаписувати ті, які вже є в ньому.
  • Показати вікно сценарію – дозволяє змінювати будь-які запущені сценарії (текстовий файл).
  • Безшумне з’єднання – керує відображенням інформації про з’єднання.
  • Показувати повітряну кулю – дозволяє визначати, коли ви бачите повідомлення про з’єднання. Ви можете вибрати лише підключення, підключення чи підключення, або ніколи.

Загальні параметри та параметри проксі-сервера OpenvPN GUIВкладка проксі дозволяє лише вибирати, як програмне забезпечення поводиться з проксі. Він дозволяє використовувати конфігураційний файл OpenVPN або системний проксі, якщо такий був налаштований. Крім того, ви можете вручну налаштувати HTTP або Socks Proxy, ввівши його адресу та номер порту. Для використання мережі VPNBook пропонуємо залишити цей набір для використання конфігураційного файла. Останні дві вкладки – це параметри «Додатково» та «Про мене».

Додаткова вкладка дозволяє визначити, де клієнт здійснює пошук файлів конфігурації OpenVPN та зберігає журнали з’єднань. Ви також можете встановити тайм-аути з’єднання за секунди. Більшість користувачів просто прийматимуть за замовчуванням для них. Останній параметр дає змогу програмному забезпеченню працювати в режимі лише сервісного обслуговування.

OpenVPN Вкладки розширених та про налаштуванняНа вкладці about відображається остання версія OpenVPN та інформація про авторські права. Це також пояснює, як програмне забезпечення OpenVPN призначене для забезпечення безпеки Інтернету для всіх.

Підключення до мережі VPNBook за допомогою OpenVPN

Перш ніж використовувати клієнт OpenVPN для підключення до мережі VPNBook, спочатку потрібно завантажити його конфігураційні файли на ПК. Просто натисніть на посилання профілю для сервера, який ви хочете використовувати. Це передасть свій стислий файл у каталог завантажень.

Завантаження профілів мережевого сервера VPNBook

Після того, як ви перенесли всі потрібні сервери, вам потрібно буде витягнути конфігураційні файли (.ovpn) у їх правильний каталог. Клацніть правою кнопкою миші файл, який ви хочете розпакувати, а потім виберіть “Вилучити все”.

Витяг файлів конфігурації VPNBookЦе відкриє вікно, яке дозволить вам перейти до шляху, в який потрібно скопіювати ці витягнуті файли. Файли OpenVPN завжди витягуються в каталог, створений під час встановлення клієнтського програмного забезпечення OpenVPN.

Шлях конфігурації OpenVPNВибравши правильний шлях, натисніть «Витягнути», щоб закінчити розпресування серверних профілів OpenVPN. Шлях повинен виглядати подібним до цього.

Шлях до вилучення файлів OPVNКожен пакет сервера VPNBook включає чотири профілі: UDP 53, UDP 25000, TCP 80 і TCP 443. Ці файли містять скрипти для підключення до сервера та сертифікати автентифікації VPNBook.

Профілі сервера VPNBook US1Повторіть цю процедуру для кожного сервера VPNBook, до якого ви хочете отримати доступ.

Використання мережі VPNBook

Після встановлення цих файлів у конфігураційному каталозі OpenVPN вони відобразяться у меню клієнта. Доступ до цього меню можна отримати клацанням правою кнопкою миші на піктограмі системи. Щоб встановити з’єднання з мережею VPNBook, виберіть сервер і натисніть «Підключити». Це так просто.

Підключення до мережі VPNBook

Під час першого з’єднання з сервером VPNBook вам доведеться ввести мережеве ім’я користувача та пароль для автентифікації з’єднання. Щойно ви введете їх і перемкнете “Зберегти пароль”, ваше з’єднання завершиться. Вам все одно доведеться періодично оновлювати цей пароль, оскільки VPNBook змінює його щотижня-два. Оновлений пароль можна отримати з їх веб-сайту, акаунта Twitter або сторінки Facebook.

VPNBook ВхідЗалежно від налаштувань клієнта, ви побачите коротке повідомлення про успішне з’єднання.

Зразок повідомлення про підключення VPNBookВи також можете перевірити поточний стан підключення до мережі VPNBook, навевши курсор миші на піктограму OpenVPN в системному треї..

Статус підключення VPNBookЗауважте також, що екран значка зелений замість темного. Це дозволяє легко побачити, що ви захищені мережею VPNBook. Також зауважте, що сервер us2 має перевірку ним. Це означає, що ми зараз підключені до цього. Відключення настільки ж просто, як і підключення. Просто виберіть “Відключити” з підменю. Зауважте також, що “Підключення” є сірим кольором, тому вам потрібно відмовитися від поточного сервера, перш ніж ви зможете вибрати новий.

Відключення мережі VPNBookКрім підключення та відключення, меню OpenVPN також дозволить вам виконати наступні дії:

 • Підключіться – отримати нову віртуальну IP-адресу.
 • Показати статус – відображається вікно з вмістом додаткових даних про завантаження та завантаження.
 • Переглянути журнал – дозволяє переглядати журнали VPN для вивчення та вирішення проблем з підключенням.
 • Редагувати конфіг – дозволить вивчити сценарії підключення. Не слід робити цього під час використання сторонніх конфігураційних файлів, оскільки це може призвести до помилок підключення.
 • Очистити збережені паролі – для підвищення безпеки на спільних пристроях.
 • Імпорт файлів – дозволяє передавати файли конфігурації та сценарії з інших джерел.
 • Налаштування – дозволяє переглядати, змінювати та зберігати налаштування клієнта, як ми бачили вище.
 • Вихід – закриває клієнт OpenVPN. Він попередить вас, якщо ви зараз підключені до сервера VPNBook.

Сервери VPNBook можуть легко використовувати клієнт OpenVPN Windows для захисту вашого інтернет-трафіку. Він забезпечує основну функціональність VPN. Служба VPNBook вимагає трохи додаткової роботи, хоча окрема установка профілів сервера. Для цього потрібні певні технічні знання про файли та каталоги. Однак, переконавшись у цьому, підключення до мережі та з неї займає лише кілька кліків. Послуга не має жодних розширених функцій, як перемикач kill.

Використання VPNBook з програмою OpenVPN Connect для Android

Перш ніж ви зможете підключитися до сервера VPNBook на своєму пристрої Android, спочатку потрібно завантажити та витягнути його конфігураційні файли. Для цього вам потрібно завантажити посилання на пакет сервера поруч із тим, яке ви хочете використовувати. Після завантаження цього заархівованого файлу вам доведеться витягнути серверні профілі, які він містить, в іншу папку. Це потрібно зробити для кожного сервера, який ви хочете використовувати.

Завантаження та вилучення файлів OpenVPN ConfigПісля завантаження та вилучення файлів профілю сервера (.opvn) вам потрібно встановити клієнт OpenVPN Connect Android. Після цього встановіть його, щоб відкрити його. На екрані, що відкриється, ви зможете використовувати додаток із OpenVPN Приватний тунель сервіс, приватний сервер VPN або імпортувати профіль із такої служби, як VPNBook.

Якщо натиснути цю останню опцію, ви зможете використовувати файл конфігурації .ovpn, який ви витягли раніше, щоб створити новий профіль VPN, до якого потрібно підключитися. Натисніть OVPN, а потім виберіть папку, що містить профіль сервера, до якого ви хочете підключитися. Поруч із вибраною конфігурацією відобразиться чек.

Встановлення OpenVPN Connect та імпорт профілів сервераПісля натискання кнопки “Імпорт” з’явиться екран аутентифікації. «Назва» автоматично заповнюватиметься за допомогою обраного вами профілю. Вам потрібно буде надати “Ім’я користувача” та “Пароль”, щоб завершити процес автентифікації. Після цього натисніть «Додати», щоб закінчити створення профілю.

Натискання піктограми меню (три горизонтальні лінії) на екрані профілів дозволить створити інші профілі. Виберіть “Імпортувати профіль” та дотримуйтесь описану вище процедуру для кожної конфігурації, яку ви хочете створити. При натисканні на піктограму сторінки вгорі цього екрана відкриється журнал підключення VPN, який дозволить вивчити файл або поділитися ним з обслуговуючим персоналом.

Профілі VPNBook OPVN

Меню програми Android OpenVPN

Перш ніж ми побачимо послугу VPNBook в дії, спочатку вивчимо меню Клієнта. Це меню містить шість елементів. Вони такі:

 • Проксі – відображає будь-які встановлені проксі.
 • Імпорт профілю – відкриє процес створення профілю, щоб ви могли створити нові профілі підключення OpenVPN.
 • Довідка – відкриває поширені запитання щодо OpenVPN Connect на веб-сайті OpenVPN Inc..
 • Налаштування – дозволяє зберегти деякі параметри конфігурації, які визначають, як працює програма.
  • На першому екрані налаштувань відображаються перемикачі, щоб заощадити витрату акумулятора, призупинивши VPN, коли екран порожній, знову підключити при перезавантаженні пристрою та заблокувати Інтернет, коли VPN призупинено..
  • Далі ви можете обрати протокол VPN між адаптивним (використовувати протокол профілю), TCP та UDP. Ви також можете встановити свій параметр IPv6.
  • Наступні два розділи дозволяють вибрати час очікування з’єднання та не хочете використовувати стиснення даних.

Меню OpenVPN Connect

 • Налаштування (продовження)
  • Наступні кілька налаштувань дозволяють сервісу працювати зі застарілими серверами. До них відносяться можливість використання алгоритму AES CBC, використання незахищених алгоритмів і мінімальна версія TLS. Ви повинні залишити їх за замовчуванням, якщо не помітите проблеми.
  • Останні налаштування програми дозволяють вам використовувати DNS Google як резервний, керувати мінімізацією ярликів та визначати, чи потрібно відображати сповіщення системи VPN.
 • Статистика – показує деяку інформацію про завантаження та завантаження.

Меню OpenVPN Connect (продовження)Останній пункт меню “Домашня сторінка” повертає вас до екрану відкриття OpenVPN Connect, який ми побачили під час першого відкриття програми.

Підключення до сервера VPNBook

Просто переключіть один із створених раніше профілів, щоб підключитися до цього сервера VPNBook із обраним протоколом та портом. Коли ви здійснюєте своє перше з’єднання профілю OpenVPN VPNBook, ви повинні дозволити йому встановити тунель VPN.

Після підключення до профілю ви можете прокрутити вгору, щоб побачити статистику підключення та графік використання вашої пропускної здатності в режимі реального часу. Ви також можете побачити вашу нову віртуальну IP-адресу. Щоб відключитися від мережі VPNBook, вимкніть з’єднання. Тут з’явиться попередження, яке дозволить вам переконатися, що це ваш намір. Торкніться “OK”, щоб закінчити відключення.

Підключення до послуги VPNBookВам потрібно знати, як працює файлова структура на вашому пристрої Android, щоб правильно налаштувати файли конфігурації .ovpn. Згодом підключення до сервера VPNBook легко. Просто торкніться профілю, який ви хочете використовувати, щоб увімкнути його. Натисніть його ще раз, щоб вимкнути його та відключитись від поточного мережевого сервера VPNBook.

Підключення до сервера VPNBook за допомогою PPTP

На пристрої, який ви хочете використовувати в мережі VPNBook, потрібно налаштувати VPTP-з’єднання вручну. Під час створення цього VPN-з’єднання вам потрібно буде ввести ім’я сервера (us2.vpnbook.com), яке використовуватиметься для вашого інтернет-трафіку. Вам також потрібно буде ввести облікові дані автентифікації (ім’я користувача та пароль) для з’єднання. Ви можете знайти цю інформацію на вкладці PPTP-з’єднання на веб-сайті VPNBook.

Дані про підключення протоколу VPNBook PPTPНа їхньому веб-сайті є посібники для створення вручну підключень VPN до серверів VPNBook для пристроїв Windows, iOS та Android. Вам потрібно буде періодично оновлювати пароль для автентифікації. VPNBook змінює пароль щотижня-два з міркувань безпеки, щоб гарантувати, що їх безкоштовним сервісом користуються лише активні користувачі.

Тест швидкості VPNBook

Служба VPNBook використовує протокол OpenVPN з 256-бітовим шифруванням. Під час нашого тесту на швидкість VPNBook мав гідну продуктивність. Як і більшість сервісів, їхня деяка втрата швидкості Інтернету через накладні витрати на шифрування, що виникають внаслідок використання їх сервісу. Їх швидкість була розумною для безкоштовного обслуговування, але в значній мірі змінювалася в міру збільшення відстаней.

Тест швидкості VPNBookЗ ілюстрації ви бачите, що їхня лише невелика втрата швидкості при зверненні до сервера в Лізбургу, штат Вашингтон. Підключення до мережі VPNBook знизило нашу швидкість з 50,70 Мбіт / с до 44,70 Мбіт / с. Це зниження продуктивності приблизно на 12% для сервера Вірджинія.

Однак у нашому тесті на швидкість була велика мінливість, оскільки відстань пінг збільшувалася. Ці падіння продуктивності склали до 80% для деяких серверів VPNbook. Це знизило нашу швидкість до приблизно 10 Мбіт / с у деяких місцях. Можливо, це пов’язано із збільшенням відстані та перенаселеності сервера під час напружених періодів руху. Ми змогли спостерігати за Netflix за допомогою сервісу без помітного буферизації. Однак ваші результати можуть відрізнятися залежно від початкової швидкості провайдера.

Висновки

Мережа VPNBook дуже мала. Їх головний офіс знаходиться в Цюріху, Швейцарія. У ньому всього сім локацій у п’яти країнах. Чотири розташовані в Європі, а інші три – у Північній Америці. У Сполучених Штатах є два сервери, які допомагають переповнювати людей, які бажають переглядати вміст, обмежений географією. Вони дозволяють вміст P2P лише на двох серверах Євро, які розташовані в Румунії. Вони також мають сервери в Канаді, Франції та Німеччині. Послуга VPNBook дозволяє з’єднання протоколами OpenVPN або PPTP.

VPNBook має власне клієнтське програмне забезпечення, тому для встановлення з’єднань потрібно використовувати сумісне сторонне програмне забезпечення OpenVPN. Крім того, ви повинні встановити профілі конфігурації VPNBook OpenVPN на свій комп’ютер, щоб мати можливість підключитися до їх VPN-серверів. Підключення OpenVPN захищають ваш інтернет-трафік за допомогою 256-бітного шифрування AES. Тому вам слід використовувати протокол OpenVPN під час підключення до їх VPN-серверів.

Крім того, ви можете вручну встановити VPN-з’єднання за допомогою PPTP на своєму пристрої. На веб-сайті VPNBook є наочні посібники, які допоможуть вам створити їх за допомогою Windows, iOS та Android. PPTP-з’єднання захищені за допомогою 128-бітного шифрування даних AES. Це не так безпечно, як OpenVPN, але збільшує різноманітність пристроїв, якими ви можете користуватися в їх сервісі.

Що нам сподобалось у сервісі:

 • Вони не зберігають журнали активності VPN.
 • Вони мають гідну швидкість для безкоштовного VPN.
 • P2P дозволений на румунських серверах євро.
 • Він розблокує деякий потоковий медіа-вміст.
 • Сервіс забезпечує хорошу безпеку для підключень OpenVPN.

Ідеї ​​покращити сервіс:

 • Вони повинні оновити сертифікати до 2048 біт.
 • Службі потрібно додати більше серверів та локацій.
 • VPNBook може розробити власного клієнта для зручності використання.

Послуга VPNBook безкоштовна для індивідуального користування. Він підтримується рекламою та пожертвами. Швидкості хороші для безкоштовного VPN. Вони пропонують виділені IP-адреси за 7,95 доларів на місяць для комерційного та великого попиту для особистого користування.

Відвідайте VPNBook

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map