Огляд SaferVPN 2017

Наш огляд SaferVPN показав, що вони працюють в бізнесі з 2013 року. Головний штаб-квартира знаходиться в Тель-Авіві, Ізраїль. Їх заявлена ​​мета – забезпечити безпечний, приватний та безцензурний Інтернет для всіх. Для цього вони розробили спеціальне програмне забезпечення для Windows, Mac OS X, iOS та Android. Це програмне забезпечення полегшує користування мережею SaferVPN з будь-якої точки світу. Підключення до їх сервісу надасть вам доступ до обмеженого географічним вмістом, дозволить обійти цензуру, а також дозволить вам ефективно, безпечно та анонімно переглядати Інтернет..


Огляд SaferVPN

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

SaferVPN пропонує свої послуги як окремим користувачам, так і бізнесу. Наш огляд SaferVPN буде зосереджений на їхніх індивідуальних планах. Більше інформації про їх багатокористувацькі бізнес-плани можна знайти на їхньому веб-сайті.

Їх особиста VPN-послуга для осіб складається з трьох тривалих планів. Ці плани мають тривалість одного місяця, одного року та двох років. Як і багато інших постачальників, SaferVPN пропонує знижки на довгострокові пакети.

Більш безпечне ціноутворення

Окрім цих знижок, в даний час продається SaferVPN. За обмежений час ви можете заощадити до 80% від їх звичайних VPN-цін. Це означає, що ви можете отримати місяць послуги за $ 8,99, що більше 30% від звичайної щомісячної ціни. Ви можете отримати рік SaferVPN за $ 71,90 або всього за 5,99 доларів на місяць, що дозволяє зекономити понад 50%. Якщо ви хочете найбільше зекономити, підпишіться на дворічний план за $ 83,77 або всього за 3,49 долара на місяць.

Послуга SaferVPN має такі функції:

 • Необмежена пропускна здатність
 • NAT брандмауер на серверах
 • 5 одночасних підключень на рахунок
 • Доступ до понад 400 серверів у більш ніж 30 місцях для охоплення у всьому світі
 • Швидкі та прості програми для всіх ваших пристроїв
 • Автоматичний захист Wi-Fi у незахищених мережах
 • Кілька протоколів для більшої гнучкості: IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec та PPTP

SaferVPN пропонує безліч різних способів оплати їх послуг. Ви можете заплатити за нього за допомогою кредитної картки. Картки, які вони приймають, включають Visa, MasterCard, American Express, Diners Club та JCB. Ви можете зареєструватися на їх службу VPN, використовуючи свій рахунок PayPal, якщо хочете зберігати всі свої онлайн-покупки в центральному обліковому записі. Для тих, хто хоче залишитися більш анонімним, вони приймають платежі за допомогою Bitcoin та Skrill. PaymentWall можна використовувати для Alipay, WebMoney та інших платіжних послуг. Нарешті, ви можете підписатися на SaferVPN через онлайн-банківські перекази.

Відвідайте SaferVPN

Безкоштовна послуга SaferVPN

SaferVPN пропонує цілодобову безкоштовну пробну версію їх послуг. Ви повинні ввести свою електронну адресу та пароль, щоб розпочати безкоштовну пробну версію. Оскільки для початку безоплатної пробної версії не потрібна фінансова інформація, вона просто припинить роботу, коли закінчиться пробний період, якщо ви не підписалися на платну послугу.

Окрім безкоштовного сервісу, SaferVPN має 14-денну гарантію повернення грошей для своїх платників. Це забезпечить вам достатньо часу, щоб переконатися, що послуга саме те, що ви шукаєте. Щоб подати запит на повернення коштів, просто зверніться до служби підтримки SaferVPN протягом гарантійного періоду. Усі покупки поза цим 14-денним вікном є остаточними.

Розміщення мережі SaferVPN і сервера

Мережа SaferVPN середнього розміру. Він складається з понад 400 серверів у 30 країнах. Сюди входить розташування серверів як на східному, так і на західному узбережжі США. Ті, хто з’єднується з Азії до Сполучених Штатів, повинні використовувати розташування західного узбережжя, а ті, що з Європи, повинні з’єднуватися зі східним узбережжям. Поточні місця включають такі країни:

 • Африка – Південна Африка
 • Азії – Гонконг, Індія, Ізраїль, Японія, Сінгапур, Таїланд
 • Європа – Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Великобританія
 • Північна Америка – Канада, США (Східне узбережжя, Західне узбережжя та потокове)
 • Океанія – Австралія, Нова Зеландія
 • Південна Америка – Аргентина, Бразилія, Мексика

Мережа SaferVPN

SaferVPN не є найбільшою мережею VPN, але він має місця на всіх континентах, крім Антарктиди. Зазвичай це стосується лише найбільших постачальників VPN. Крім того, вони мають місцезнаходження в популярних країнах, таких як Канада, Сполучені Штати, Великобританія. Їх мережа навіть включає спеціалізовані VPN-сервери для передачі вмісту у Великобританії та США для підвищення продуктивності мережі. Вболівальники Torrent та P2P повинні знати, що це дозволено лише на голландських серверах.

Відвідайте SaferVPN

Конфіденційність SaferVPN

SaferVPN має політику без реєстрації даних щодо вашого VPN-трафіку. Вони не зберігають ніяких записів про місця, які ви відвідуєте. Вони зберігають деякі метадані про сеанси користувача для їх щоденних бізнес-операційних потреб. Метадані зберігаються протягом року. У витязі з Політики конфіденційності для своїх користувачів VPN зазначено наступне:

Ми збираємо мінімальну статистику використання для підтримки якості обслуговування, наші VPN-сервери записують таку інформацію щоразу, коли користувач активує та використовує Сервіс (“Сесія”): (1) дата та час початку роботи сесії, дата та час роботи який сеанс закінчився, (2) кількість даних, переданих під час кожного сеансу, (3) до якого VPN-місцезнаходження та (4) до якої країни ви були підключені (ми не маємо IP-адреси).

У SaferVPN ми гарантуємо, що ми ніколи не запишемо вашу активність перегляду, дані чи IP-адреси. Це включає:

Будь-який із веб-сайтів, які ви відвідували раніше, або плануєте відвідувати їх у майбутньому.
Будь-які дані, які ви, можливо, завантажили, поділилися чи переглянули.
Будь-який ваш IP-адресу або DNS-запит.

Якщо з будь-якої причини уряд, бізнес чи будь-який інший тип організації захочуть придбати у нас будь-які дані користувачів, згадані в цій політиці, це зробити нам буде неможливо, оскільки даних просто не існує.

Послуга SaferVPN використовує динамічний обмін адресами. Вони надають вам нову IP-адресу щоразу, коли ви підключаєтесь до одного з їх VPN-серверів, поки ви не перейдете по всіх доступних IP-адресах. Як завжди, ми рекомендуємо вам вивчити політику конфіденційності SaferVPN та TOS, щоб визначити, чи вони прийнятні для вас.

Безпека безпечнішого VPN

SaferVPN підтримує різні протоколи VPN у своїй мережі. До них відносяться IKEv2, OpenVPN, L2TP та PPTP. Деякі з їх власного програмного забезпечення, наприклад клієнти Windows та Mac OS X, навіть дозволять вам вибрати між цими протоколами для вашого VPN-з’єднання. Ми детальніше про це поговоримо в практичному розділі Windows нашого огляду SaferVPN. Щоб зрозуміти безпеку, пропоновану кожним із них, спершу потрібно зрозуміти, чим займаються канали управління та даних.

Канал управління обробляє фазу рукостискання VPN-з’єднання, яка перевіряє сервер та віддалену точку та створює захищений тунель, по якому буде проходити зашифрований трафік. Це досягається шляхом встановлення правил та передачі ключів, які послуга VPN використовуватиме для передачі даних. Канал даних використовується для шифрування трафіку даних та для перевірки цілісності надісланих даних.

Тепер, коли основи зрозуміли, давайте подивимось, як SaferVPN обробляє кожен із цих протоколів у своїй мережі. Специфіка кожного полягає в наступному:

 • IKEv2 – Інтернет-обмін ключами версії 2 на основі IPsec (безпека протоколу Internet)
  • Контрольні повідомлення – SHA256
  • Шифрування даних – AES – 256 біт
 • OpenVPN
  • Контрольні повідомлення – SHA256, шифрування рукостискання 2048 біт SSL / TLS
  • Шифрування даних – AES – 256 біт
 • L2TP / IPsec – Протокол тунелювання другого рівня / Безпека Інтернет-протоколу
  • Контрольні повідомлення – SHA256
  • Шифрування даних – AES – 128 біт
 • PPTP – Протокол “Протокол тунелювання”
  • MPPE – 128 біт – Шифрування Microsoft Point to Point Encryption

Судячи з цих особливостей, ви можете бути впевнені, що ваш інтернет-трафік буде надійно зашифрований та захований від будь-яких сторонніх очей під час використання SaferVPN. Їх послуга забезпечить вам спокій під час серфінгу в Інтернеті з будь-якої точки світу.

Підтримка SaferVPN

SaferVPN забезпечує цілодобову підтримку онлайн-чатів 365 днів на рік. Цей чат в основному стосується загальних запитів та технічних проблем низького рівня, таких як встановлення їхніх спеціальних додатків. Більше задіяних технічних проблем або питань буде вирішено через систему електронних квитків.

Сторінка підтримки на їхньому веб-сайті містить безліч статей. Він розділений на таблицю значків із швидким запуском піктограм, що представляють різні операційні системи, браузер Chrome, потокові медіа-пристрої, маршрутизатори, NAS та інші пристрої. Вибравши один із них, ви покажете поради щодо налаштування та використання цього пристрою за допомогою SaferVPN. Нижче наведено меню, що містить усунення несправностей, поширені запитання, виставлення рахунків та повернення коштів, функції та налаштування облікового запису. Кожне з них розділено далі, щоб було легше зрозуміти, чи є те, що ви шукаєте.

Окрім сказаного, у SaferVPN є блог, де вони обговорюють питання, які можуть бути важливими для їх користувачів. Вони підтримують присутність у соціальних мережах на YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+.

Відвідайте SaferVPN

Ручне тестування служби SaferVPN

Завантаження програм SaferVPN

SaferVPN розробила програми для Windows, Mac OS X, iOS та Android, щоб полегшити користування їх послугою з будь-якого пристрою. Вони також мають програмне забезпечення для браузера Google Chrome. Клієнтів для настільних ПК можна завантажити зі сторінки “Програми”, вибравши її та натиснувши кнопку на сторінці результату. Програми Android та iOS роблять ще один додатковий крок. Якщо натиснути їх кнопку, ви перейдете до відповідного магазину (Apple чи Google Play). Потрапивши туди, торкніться кнопки «Встановити», щоб закінчити встановлення вашого пристрою.

Характеристики цих платформ для запуску програмного забезпечення SaferVPN такі:

 • Android 4.0 і новіших версій
 • iOS 8 або новішої версії
 • Windows XP і вище
 • OS X 10.8 або новішої версії

У всьому користувальницькому програмному забезпеченню (Windows, Mac OS X, iOS та Android), розробленому SaferVPN, визначені пріоритети протоколів наступним чином:

 1. IKEv2
 2. OpenVPN
 3. L2TP / IPsec
 4. PPTP

Це означає, що вони спершу спробують підключитися за допомогою IKEv2, потім OpenVPN, потім L2TP / IPsec і, нарешті, PPTP. Це обробляється для вас на мобільних пристроях, таких як телефони iPhone та Android. На робочих столах ви можете використовувати автоматичний або вручну вибрати протокол, який ви хочете використовувати.

Встановлення клієнта SaferVPN Windows

Завантаживши клієнта на ПК або портативний комп’ютер, просто запустіть його як адміністратор. Це дасть йому привілеї встановити клієнтське програмне забезпечення SaferVPN. Ви побачите екран привітання. Після натискання кнопки «Далі» на цьому екрані ви побачите екран TOS. Якщо ви приймаєте ці умови, тоді натисніть кнопку «Встановити», і встановлення розпочнеться. Через короткий час воно завершиться.

SaferVPN для встановлення Windows

Коли процес встановлення завершиться, натисніть кнопку «Закрити». Після цього відбудеться коротке слайд-шоу переваг SaferVPN. Ви можете пропустити це слайд-шоу або перейти через нього, натиснувши кнопку Далі. Після закінчення слайд-шоу натисніть кнопку «Готово».

Переваги безпечнішого VPN

Це відобразить екран входу SaferVPN. Якщо у вас вже є обліковий запис, тоді введіть електронну пошту та пароль, які ви отримали за нього. Потім встановіть прапорець біля пункту “Запам’ятати мене”, щоб клієнт запам’ятав ваші дані при наступному запуску. В іншому випадку натисніть «Створити новий рахунок» та дотримуйтесь інструкцій.

Безпечний вхід у систему

Використання клієнта SaferVPN Windows

Після входу та підтвердження ваших облікових даних ви побачите інформаційну панель SaferVPN для Windows. Більший розділ інформаційної панелі присвячений статусу вашого з’єднання. На ній відображаються поточне вибране місце розташування, карта з цим розташуванням, представлена ​​піктограмою прапора, кнопкою перемикання стану з’єднання та деякою інформацією про сеанс. Ми детальніше розглянемо їх, коли вивчимо приладову панель пізніше в нашому огляді SaferVPN.

Інформаційна панель складається зі списку місць, до яких можна підключитися ліворуч. Ці місця розділені на чотири категорії, щоб полегшити підключення до сервера SaferVPN. Вони такі:

 • Автоматичний – Це вибирається програмним забезпеченням на основі швидкості сервера та часу ping.
 • Вибране – Вибрані вибрані, натиснувши на зірку поруч із місцем, яке ви хочете зробити улюбленим. Це стане зіркою жовтою та перемістить тут розташування.
 • Більшість рекомендованих – Це список найшвидших серверів з вашого місцезнаходження на основі ping.
 • Усі локації – Повний список місць / країн, до яких можна підключитися.

Інформаційна панель SaferVPN

Перш ніж підключитися до сервера Сполученого Королівства, давайте коротко ознайомимося з меню облікового запису, доступ до якого можна отримати, натиснувши на значок меню (три горизонтальні смуги) у верхньому правому куті екрана. У цьому меню є такі елементи:

 • Мій рахунок – доставить вас у зону клієнта, щоб ви могли керувати своїм обліковим записом.
 • Отримайте безкоштовне обслуговування – відкриває обліковий запис і дозволяє запрошувати друзів спробувати SaferVPN, щоб отримати безкоштовний місяць обслуговування як для вас, так і для вашого друга, якщо вони підписалися.
 • Оновити – дозволяє оновити свій рахунок з клієнтської області.
 • Налаштування – дозволяє вручну керувати деякими способами поведінки для клієнта SaferVPN Windows, такими як протокол, поведінка Wi-Fi, перемикач на знищення та налаштування запуску..
 • Вийти з аккаунта – вийде з клієнта, і вам доведеться повторно вводити пароль при наступному вході в систему.

Тепер докладніше розглянемо меню налаштувань. Доступ до цього можна отримати в меню облікового запису, як ми раніше заявляли, або натиснувши посилання “Змінити” поруч із протоколом на панелі приладів. Меню налаштувань складається з таких елементів:

 • Протоколи – дозволяє вручну вибрати протокол VPN, який використовується вашим з’єднанням.
  • Автоматичний – дозволяє програмному забезпеченню вибрати протокол для вас. Мабуть, найкраще для більшості користувачів. Він визначає пріоритетність у цьому порядку IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec і нарешті PPTP. Якщо один протокол вийшов з ладу, він повернеться до наступного.
  • IKEv2 – це найшвидший протокол і вважається безпечним. Підтримка протоколу мобільності та мультихомінгу робить його дуже стійким і стабільним. Це особливо хороший протокол для мобільних пристроїв через його функцію автоматичного підключення, якщо сигнал втрачено або ви зміните типи мережі. Його можна заблокувати.
  • OpenVPN – Вважається найкращим протоколом з’єднання VPN через його відмінну безпеку, налаштованість та баланс швидкості. Він може імітувати SSL-трафік, щоб уникнути його блокування.
  • L2TP / IPsec – це відмінний протокол для використання, оскільки він дуже захищений і вбудований у багато пристроїв, але повільніше через подвійне інкапсулювання даних. Його також можна заблокувати.
  • PPTP – є найменш захищеним із протоколів і рекомендується лише для його швидшої швидкості в деяких сценаріях потокового передавання, коли конфіденційність не є пріоритетною.

Налаштування SaferVPN

 • Автоматична безпека Wi-Fi – це комутатор, який дозволяє вам автоматично підключитися під час доступу до незахищеної мережі Wi-Fi, як у вашому улюбленому місцевому чаті. Це гарантує, що ви завжди захищені під час використання цих мереж.
 • VPN перемикач – це комутатор, який при включенні блокує весь інтернет-трафік, якщо VPN-з’єднання перестає. Це гарантує вам завжди безпеку під час веб-пошуку.
 • Загальні – містить налаштування для запуску клієнта.
  • Запустіть клієнта, коли ви відкриєте Windows.
  • Запуск SaferVPN мінімізовано на панелі завдань.
 • Підтримка – відкрити підтримку з працівниками SaferVPN.

Тепер давайте підключимось до мережі SaferVPN. При натисканні на зелену кнопку “Connect” запускається процес підключення до сервера SaferVPN у Великобританії. Це зображення ілюструє три статуси приладової панелі: безперервне з’єднання, з’єднання, з’єднання. Зауважте, що кнопка змінюється із зеленого на жовтий, а потім червоного під час цього процесу. На непоєднаному екрані відображається справжня IP-адреса, а підключений – віртуальна IP-адреса, призначена вам сервером SaferVPN. Нарешті навколо піктограми карти з’являється синій круг, коли процес завершено. Ці візуальні підказки дозволяють легко побачити ваш статус захисту з першого погляду.

Підключення SaferVPN

Останнє, на що ми хотіли б звернути увагу – це функція чуйного пошуку, яка дає вам змогу швидко знайти місце, ввівши для цього кілька літер. Введіть “ne” без лапок, наприклад, щоб підключитися до місця розташування в Нідерландах, як показано. Це фільтрує більшість небажаних місць, тому все, що потрібно, це вибрати його та включити з’єднання.

Пошук і підключення SaferVPN

Як бачимо, SaferVPN полегшила всім користувачам клієнт Windows для підключення до своєї мережі серверів. Все, що потрібно, – це кілька клацань миші. Вони встановили перемикач на знищення, щоб ви могли бути впевненішими у своїй безпеці та анонімності. Він навіть має автоматичне підключення для незахищеного Wi-Fi. Ці функції зазвичай є лише у кількох службах VPN. Додаток Mac OS X дуже схожий на аналог Windows, оскільки він також має ці функції.

Відвідайте SaferVPN

Встановлення програми SaferVPN для Android

Зайдіть на веб-сайт SaferVPN зі свого пристрою Android та натисніть кнопку до магазину Google Play. Потрапивши туди, натисніть кнопку «Встановити». Прийміть налаштування дозволу безпеки. Можливо, ви зможете деактивувати деякі з них пізніше, але ви повинні прийняти їх зараз, щоб продовжити. Після завантаження та встановлення програми на ваш пристрій натисніть кнопку «Відкрити», щоб запустити її.

SaferVPN для встановлення Android

При першому запуску програми ви побачите слайд-шоу деяких функцій SaferVPN. Через них можна просунути вправо або вліво. Це проілюстровано нижче.

Показ слайд-шоу SaferVPN для Android

Коли ви будете готові, натисніть кнопку «Зареєструватися», якщо у вас ще немає облікового запису, і відкриється сторінка «Реєстрація». Введіть електронну адресу та створіть пароль. Потім натисніть кнопку «Зареєструватися», щоб створити свій обліковий запис.

Якщо у вас вже є обліковий запис, натисніть кнопку «Вхід», і відкриється екран підтвердження облікового запису. Введіть свою електронну пошту та пароль, які використовували для створення облікового запису та натисніть кнопку «Увійти». Прийміть, щоб дозволити SaferVPN створити обліковий запис VPN, і процес запуску триватиме.

Вхід SaverVPN

Використання програми SaferVPN для Android

Додаток швидко перегляне вас через короткий підручник перед відкриттям головної панелі інструментів. У цьому підручнику ви натиснете піктограму місця, щоб відкрити список місцеположень. Він покаже вам, що ви підключаєтесь, просто натиснувши його назву країни. Тоді він покаже вам, як вибрати улюбленого, натиснувши на зірку праворуч від місця, яке перемістить її у вибране та засвітить зірку жовтою. Нарешті, воно вкаже, що ви можете підключитися до їх мережі лише одним клацанням кнопки «Підключити».

Підручник із безпеки SaferVPN для Android

Після короткого підручника буде показано головну інформаційну панель програми. Торкніться зеленої кнопки «Підключити», щоб підключитися до Нідерландів. Після підключення до сервера SaferVPN він запустить час сеансу і надасть вам віртуальну IP-адресу з цієї країни. Це дозволить вам отримати доступ до вмісту звідти так, ніби це ваше фактичне місцезнаходження. Це також допоможе зберегти вас у безпеці та анонімності під час ведення вашого онлайн-бізнесу. Для відключення від мережі SaferVPN натисніть на червону кнопку «Відключити». Вся ця процедура показана нижче.

Процес підключення SaferVPN

Тепер, коли ми показали, як легко підключитися до мережі SaferVPN, давайте вивчимо меню облікового запису, доступ до якого можна отримати, натиснувши його значок у верхньому правому куті екрана. У цьому меню є такі елементи:

 • Повідомте друга – відкриється подібний екран, на якому можна запросити друга на SaferVPN. Якщо вони підписалися, ви отримаєте безкоштовний місяць обслуговування.
 • Оновити – відкриє сторінку облікового запису учасника, де ви можете оновити свій рахунок.
 • Безпека Wi-Fi – коли встановлено, він автоматично захистить вас, якщо ви підключитесь до незахищеного Wi-Fi. Це може захистити вас під час веб-пошуку в локальній відеокімнаті.
 • Відкрийте квиток – дозволить створити квиток підтримки та надіслати його.
 • Вийти з аккаунта – вимкне вас із послуги SaferVPN. Вам доведеться повторно ввести свій пароль наступного разу, коли ви ввійдете в додаток.

Налаштування SaferVPN для Android

Тепер давайте розглянемо, як легко ми можемо перемикати VPN-сервери за допомогою програми SaferVPN Android. Ми будемо використовувати функцію чуйного пошуку, щоб перейти на австралійський сервер. Спочатку введіть “au” без лапок у полі пошуку. Зауважте, що списки локацій фільтруються, коли ми друкуємо кожну букву, поки не залишаться лише Австралія та Австрія. Торкніться Австралії, щоб розпочати процес з’єднання. За декілька секунд ви фактично серфіруєте Інтернетом звідти. Для перемикання вам не потрібно відключатися від іншого. Просто виберіть нове місце призначення, і додаток подбає про це за вас. Вибір автоматичного підключить вас до найшвидшого сервера з найнижчим часом пінг із вашого місцезнаходження.

Зміна серверів за допомогою SaferVPN для Android

Ви можете бачити, що SaferVPN допомагає будь-кому легко підключатися до своєї мережі за допомогою програми Android. Підключення займає лише один дотик. Переключення серверів так само просто. Вони дозволяють вашим улюбленим країнам легко знаходити та автоматично захищати вас під час підключення до незахищеного Wi-Fi. Додаток працює у фоновому режимі, поки ви займаєтесь звичайними онлайн-діями. Додаток iOS дуже схожий на свій Android аналог за функціями. SaferVPN додав функцію блокування VPN-інтернету (перемикач вбивства) для обох додатків.

Відвідайте SaferVPN

Тест на швидкість більш безпечного

Швидкість послуги SaferVPN була дуже хорошою. Ми побачили невеликі втрати швидкості, коли ми підключились до їх VPN-мережі. Це пов’язано з накладними витратами, що виникають при шифруванні всього вашого інтернет-трафіку. Ця втрата мінімальна порівняно з тим, що ми знаємо, що всі ваші онлайн-дії безпечні та анонімні.

Тест на швидкість більш безпечногоТест на швидкість показує, що зашифроване з’єднання знизило нашу базову швидкість завантаження ISP з 28,86 Мб / с до 26,92 Мб / с. Це близько 7% падіння до сервера в Нью-Йорку, Нью-Йорк. Використання SaferVPN забезпечить вам Інтернет-транзакції, дозволить обійти урядову цензуру таких сайтів, як Facebook, Twitter та інше. Це дозволить вам отримувати доступ до геометрійного потокового вмісту з будь-якої точки світу. Ми вважаємо, що для цієї невеликої втрати швидкості варто мати ці переваги.

Висновки

Компанія SaferVPN займається бізнесом з 2013 року. Їх штаб-квартира знаходиться в Тель-Авіві, Ізраїль. Їх мета – надати масам доступ до безпечного, приватного та безцензурного Інтернету з будь-якого місця. Вони мають 32 місця в країнах світу. Незважаючи на те, що постачальник VPN середнього розміру, їх сервери розташовані в стратегічному напрямку. Вони мають сервери на всіх великих континентах, крім Антарктиди.

SafterVPN дозволяє користувачам підключатися до їх служби за допомогою протоколів IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPsec та PPTP. Їх алгоритми IKEv2 та OpenVPN використовують AES – 256 бітове шифрування з SHA-256. Їх алгоритм L2TP використовує AES-128 із SHA-256. MPPE -128, який використовується підключеннями PPTP, є найменш захищеним алгоритмом шифрування. Отже, ви захищені, підключившись до їх служби. SaferVPN – це послуга без реєстрації даних щодо сайтів, які відвідують їх клієнти. Вони збирають мінімальну кількість метаданих для операційних потреб. Ви можете прочитати їх TOS та політику конфіденційності, щоб дізнатися більше.

Їх програмне забезпечення підтримує більшість платформ ОС, і їх легко встановити та використовувати. Їх програмне забезпечення для настільних ПК дозволяє вам вручну вибирати протокол. Усі програми, включаючи iOS та Android, мають функцію перемикання для захисту конфіденційності, якщо ви відключитесь від VPN. Всі їхні власні програми надають пріоритет використанню протоколів спочатку IKEv2, потім OpenVPN, наступним L2TP / IPsec і нарешті PPTP. Крім того, вони захищають вас, автоматично підключаючись до їх служби під час доступу до незахищеної мережі WiFi. Підтримка клієнтів здійснюється через онлайн-чат цілодобово, електронну пошту, базу даних поширених запитань, посібники для швидкого запуску та загальну інформацію. Вони мають блог та активно працюють на сайтах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter та YouTube.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • У них є власне програмне забезпечення для систем Windows та Mac.
 • У SaferVPN є мобільні додатки для пристроїв iOS та Android.
 • Вони мають розширення для браузера Google Chrome.
 • Їх програмне забезпечення для настільних ПК та мобільні програми мають функцію перемикання VPN.
 • Вони включають автоматичне підключення до SaferVPN під час доступу до незахищених мереж Wi-Fi.
 • Підключіть до 5 пристроїв за допомогою особистого рахунку.

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Запропонуйте біткойн як варіант оплати.
 • Додайте підтримку в чаті для технічних питань.

Шукаєте постачальника VPN з хорошою швидкістю та серверами у ключових місцях? SaferVPN пропонує 14-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли протестувати їх мережу, знаючи, що вас охоплюють. Це повинно дати вам достатньо часу, щоб побачити, чи відповідає їх послугам вашим потребам. Це добре працює для нас. Спробуйте самі, і подивіться, що ви думаєте. Якщо вам подобається послуга SaferVPN, ви можете підписатися на неї всього за $ 3,49 на місяць.

Відвідайте SaferVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map