Огляд ProtonVPN 2020

ProtonVPN був запущений у 2017 році неприбутковою компанією ProtonVPN AG. Штаб-квартира знаходиться у Женеві, Швейцарія. Це означає, що ви в безпеці від сторонніх очей країн “14 очей”. Це набір із 14 країн, які погоджуються обмінюватися інформацією на всій раді. Крім того, у Швейцарії є деякі найсильніші закони про конфіденційність у західному світі. Компанія добре відома своєю конфіденційністю, і вони користуються досвідом свого сестринського продукту ProtonMail. Наразі в ньому є програми для Windows, Mac OSX, Linux, iOS та Android.


ПротонVPN

Ціни на ProtonVPN

Є безкоштовна версія і платна версія ProtonVPN. У цьому огляді ми здебільшого переходимо за платну версію. В даний час існує 3 різних пакети підписки. Це основні, плюсові та візіонерські. Вони надаються в щомісячних та річних планах. Щомісячні ціни такі:

 • Основний план – $ 5 / місяць;
 • Плюс план – $ 10 / місяць; і
 • Візіонерний план – $ 30 / місяць.

Підписавшись на один із планів ProtonVPN під час їх поточної акції, ви заощадите до 50% від щомісячного ціноутворення.

Ціни на ProtonVPN

Усі платні плани забезпечують доступ до всіх 40+ країн та 550+ серверів, які зараз перебувають у мережі ProtonVPN. Як ви могли очікувати, кожен план залежить від швидкості, кількості серверів, кількості дозволених одночасних з’єднань та додаткових функцій. Плани Basic, Plus та Visionary пропонують своїм підписникам:

 • Високошвидкісні сервери – Високошвидкісний доступ до всіх країн
 • P2P-сервери – Сервери, які дозволяють завантажувати P2P.
 • Симуляційні пристрої – Кожен план дозволяє вам принаймні 2 пристрої, і він збільшується з планом.

Візіонерський план надає вам найбільше переваг. До них відносяться ProtonMail Visionary, безпечна трансляція, Plus-сервери, Secure Core, Tor-сервери тощо. ProtonMail Visionary – це повнофункціональна версія ProntMail для захищеної зашифрованої електронної пошти. Це може бути хорошим вибором для вас, якщо ви хочете, щоб додаткова безпека забезпечувалася шифруванням всієї вашої електронної пошти.

Якщо вам не потрібні всі додаткові переваги, можливо, ви захочете розглянути щорічний план Plus. Цей план пропонує необмежений доступ до всіх місць на до п’яти одночасних пристроях. Він також дозволяє використовувати найшвидші спеціалізовані сервери ProtonVPN, забезпечує доступ до мережі Secure Core, дозволяє отримати доступ до мережі Tor одним натисканням кнопки та захистити поточну передачу за 8 доларів на місяць. Це наша рекомендація для тих, хто не потребує зашифрованого електронного листа.

Ви можете оплатити послугу ProtonVPN за допомогою євро, доларів чи швейцарських франків. Вони приймають Visa та Mastercard. Якщо ви хочете зберегти всі ваші онлайн-транзакції в центральному місці, вони беруть PayPal.

Безкоштовне обслуговування ProtonVPN та спеціальні пропозиції

ProtonVPN пропонує безкоштовний план їх обслуговування. Цей план має такі особливості:

 • Доступ до серверів у трьох країнах без обмеження даних
 • Продуктивність ґрунтується на завантаженні сервера
 • Одне одночасне з’єднання

ProtonVPN також має 30-денну гарантію повернення грошей. Це означає, що протягом 30 днів після підписки ви отримаєте відшкодування. Щоб подати заявку на повернення коштів, ви повинні надіслати електронний лист, який скасовує вашу послугу, і просити відшкодувати його співробітнику служби підтримки ProtonVPN протягом 30 днів після покупки. Відшкодування буде нараховано на основі тривалості вашої підписки.

Відвідайте ProtonVPN

Розташування сервера

ProtonVPN має сервери в наступних країнах. Звичайно, це платна послуга:

 • Австрія, Австралія, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Канада, Швейцарія, Чехія, Німеччина, Данія, Естонія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Гонконг, Ірландія, Ізраїль, Індія, Ісландія, Італія, Японія, Корея, Люксембург, Нідерланди, Норвегія , Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Швеція, Сінгапур. Великобританія, США та Південна Африка.

Абоненти Basic, Plus та Visionary отримують доступ до всіх країн мережі ProtonVPN. Безкоштовні користувачі можуть підключитися до невеликої кількості серверів у Японії, Нідерландах та США. Це сервери нижчої пропускної здатності, які часто повільніші через навантаження. Як ви можете уявити, безкоштовні сервери залишаються досить зайнятими більшу частину часу.

Мережева безпека ProtonVPN

Що стосується безпеки мережі для ProtonVPN, вони пропонують лише галузевий золотий стандарт, OpenVPN. Він забезпечує чудову суміш швидкості та безпеки. Враховуючи цей факт, не дивно, що ProtonVPN використовує його виключно з шифруванням AES-256.

Підтримка ProtonVPN

ProtonVPN має базу знань, яка містить загальну інформацію про їх мережу VPN, а також поради щодо усунення несправностей. Він також містить посібники з установки для маршрутизаторів Windows, Mac OS X, Linux, Android, iOS та DD-WRT, і покаже, як підключити свій пристрій до одного з їх серверів. Сюди входить підключення до вхідних серверів Secure Core та Tor. Що стосується соціальних медіа, вони мають присутність у Facebook, Twitter та Reddit. Якщо ви не можете знайти потрібні відповіді, ви можете надіслати електронною поштою їх службу підтримки, і вони будуть раді вам допомогти.

Відвідайте ProtonVPN

Ручне тестування ProtonVPN

Незалежно від того, яким обліковим записом ви вирішили користуватися в компанії, спочатку потрібно створити обліковий запис. Вони роблять цей процес простим у виконанні, і він не вимагає багато інформації. Як ви бачите нижче, це питання введення адреси електронної пошти та оплати послуги.

ProtonVPN Створити

Після створення облікового запису настав час підключитися. Оскільки існують різні версії, ми будемо використовувати найпопулярніший варіант для робочого столу, той, який використовується для Windows.

Використання ProtonVPN на машинах Windows

Почніть із завантаження клієнта на робочому столі Windows. Після його встановлення ви побачите екран входу, який дозволить вам увійти до клієнта. Просто введіть своє ім’я користувача та пароль та натисніть кнопку входу.

Налаштування ProtonVPN

Далі ви побачите консоль, показану нижче. Ви можете помітити кілька предметів, на які ми вказуємо, використовуючи стрілки. Піктограма стрілок, що йдуть в різні боки, являє собою сервер P2P, тоді як стрілка, що вказує на піктограму цибулі, призначена для сервера Tor Network. Параметр Secure Core – це версія мульти-хопу. Хоча це захистить вас краще, ви можете розраховувати, що це буде повільніше, оскільки ви проходите через більш ніж одне розташування сервера.

Консоль ProtonVPN

Підключившись до однієї з країн, ви побачите на карті зелений трикутник, як ви бачите нижче.

Консоль ProtonVPN 2

Звичайно, ви можете знайти різні доступні варіанти у верхньому лівому куті, натиснувши на 3 горизонтальні смуги. Налаштувати не так багато. Просто виберіть розташування сервера та підключіться до ProtonVPN.

Відвідайте ProtonVPN

Тести швидкості ProtonVPN

Плюс тест швидкості сервера

Оскільки ProtonVPN має і безкоштовну, і платну послугу, ми вирішили перевірити обидва. Крім того, ми також вирішили перевірити швидкість підключення Secure Core. Перевірка підключень до їхніх серверів плюс показує невелику втрату швидкості нашого з’єднання. Ми очікували цього зважаючи на високий рівень шифрування.

ProtonVPN Speedtest1

Як бачите, між початковою швидкістю та швидкістю лише з увімкненим VPN є невеликий перепад. Це зменшення приблизно на 19% до сервера в Чикаго, штат Іллінойс. Загалом наші тести на інших серверах коливались від 20% до 25%. Ми вважаємо, що це низька ціна, яку потрібно сплатити завдяки високому рівню безпеки, що надається за допомогою послуги ProtonVPN. Незважаючи на втрату швидкості, наша швидкість з’єднання все ще достатньо швидка для будь-якого онлайн-додатка, у тому числі, минаючи гео-обмеження та переглядаючи наші улюблені телепередачі в Інтернеті.

Безпечний тест швидкості основної мережі

Тестування мережевих підключень Secure Core показує, що швидкість з’єднання значно зменшується, коли ми підключаємося до послуги ProtonVPN. Це очікується, коли шлях до сервера VPN до призначення був доповнений першим багаторазовим переходом на мережу Secure Core ProtonVPN. Це значно збільшує час пінгу та різко уповільнює швидкість Інтернету.

ProtonVPN SpeedTest

Тест на швидкість показує, що зашифроване з’єднання значно знижує нашу базу. Коли ми використовували комутатор Secure Core, він підключив нас до американського сервера, а потім перейшов до Ісландії. Ось чому ви бачите більше 95% падіння швидкості між двома результатами. Якщо конфіденційність в Інтернеті є вашою основною турботою, підвищений захист може стати вагомим ударом до швидкості з’єднання.

Безкоштовний тест на швидкість ProtonVPN

Тестування з’єднань із сервером ProtonVPN, що вільно, показує, що вони мають величезні втрати в швидкості з’єднання, деякі з яких перевищують 90%. Хоча очікуються певні втрати, безкоштовні сервери були набагато повільнішими, ніж їхні преміальні сервери.

ProtonVPN Speedtest 3

На зображенні вище ви можете бачити приблизно 90% втрати швидкості. Ми вважаємо, що це не прийнятно для тих, хто звичайно підключається до Інтернету за допомогою VPN. Однак він надає тим, хто рідко потребує безпечного підключення до Інтернету або має обмежені фінанси, щоб безпечно переглядати Інтернет.

Огляд ProtonVPN: Висновок

ProtonVPN – це відносно новий сервіс безпеки та конфіденційності в Інтернеті, який підтримується тією ж командою, яка розробила ProtonMail, популярну зашифровану електронну пошту в кінці. Хоча новітні для галузі у 2017 році, вони користуються технічною експертизою в галузі інтернет-безпеки та чудовою репутацією, якою користується ProtonMail. Використовуючи цю підтримку, вони створили зростаючу, швидку та безпечну мережу VPN. Хоча це вже ґрунтовний вибір, вони мають потенціал стати однією з провідних служб VPN.

ProtonVPN створив клієнтський програмний клієнт для Windows. Він простий в установці та використанні. Це дозволить вам підключитися до їх VPN-мережі лише за пару кліків. Клієнт дозволяє вам підключитися безпосередньо до вашого цільового сервера або збільшити конфіденційність, спочатку багаторазово скачавши їх через мережу Secure Core. Він також включає захист від витоку DNS та комутатор VPN. Вони також надають доступ до інших пристроїв, таких як Mac OS X, Linux, Android та iOS за допомогою спеціального програмного забезпечення та мають посібники, які допоможуть вам у цьому в області підтримки їх веб-сайту. Ви навіть можете підключити свій маршрутизатор Tomato або Asus-WRT до їх мережі.

ProtoVPN має на своєму веб-сайті область підтримки із загальною інформацією про їхні сервісні функції. У ньому також є путівники, які допоможуть вам підключитися до їх обслуговування. Вони мають присутність у соціальних мережах у Facebook, Twitter та Reddit. Ви також можете робити запити на підтримку електронною поштою.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • У них є чудовий, простий у користуванні клієнт для Windows.
 • Їх безпечна основна мережа, яка дозволяє збільшити конфіденційність завдяки багаторазовому з’єднанню.
 • Від 2 до 10 одночасних входів, якщо ви підписалися на платний план ProtonVPN.
 • Розширені функції, такі як перемикач захисту та захист від витоку DNS.
 • 30-денна гарантія повернення грошей.

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Продовжуйте збільшувати кількість серверів.
 • Включіть біткойн як варіант оплати.
 • Додайте підтримку чату на свій веб-сайт.

Хоча ми не тестували і не показували всіх клієнтів, ProtonVPN робить сенс тримати їх програми максимально близькими до ідентичних. Таким чином, вам не доведеться підлаштовуватися під новий додаток, коли ви перемикаєте комп’ютери або навіть платформи. У сервісі є кілька чудових моментів, і ви можете знайти функції, які можна було б знайти у деяких більш дорогих послугах. Компанія забезпечує міцну конфіденційність за прийнятну ціну. Ми рекомендуємо план Visionary для тих, хто шукає зашифрований електронний лист або план Plus для тих, хто просто потребує VPN.

Відвідайте ProtonVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map