Огляд PrivateVPN 2018

Наш огляд PrivateVPN починається з того, що вони є службою конфіденційності на базі Швеції, яка працює в цій галузі з 2009 року. За ці роки вони розширили свою мережу VPN, включаючи 80+ серверів у більш ніж 56 країнах. У їх сервісі є спеціальне програмне забезпечення для Windows, Mac OS X, iOS та Android. Це полегшує майже всі налаштування та підключення до сервісу. Якщо ви шукаєте VPN, щоб забезпечити свій інтернет-трафік, PrivateVPN може бути саме для вас. Це захистить вашу конфіденційність і видалить гео-обмеження від деяких найпопулярніших потокових сервісів, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.


Огляд PrivateVPN

Contents

Ціни на приватні ціни та спеціальні пропозиції

Як і багато інших VPN сьогодні, PrivateVPN надає користувачам доступ до всіх функцій їх VPN-послуги незалежно від обраного вами плану. Наразі їх послуга продається у трьох різних термінах. Ці умови включають терміни на 1 місяць, 3 місяці та 12 місяців.

PrivateVPN пропонує акційні знижки на ці пакунки, які збільшуються зі строком дії. Один місяць послуги обійдеться вам у 8,21 долара на місяць. Ви можете зареєструватися на 3 місяці за 5,63 долара на місяць. Це дозволить заощадити 48% від звичайної щомісячної ціни. Однак, якщо ви хочете найпопулярнішого та найкращого співвідношення своїх грошей, вам слід підписатися на 13-місячну спеціальну. Це дозволить вам користуватися всіма перевагами їх VPN мережі всього за 4,15 долара на місяць. Це економія понад 62% від регулярного щомісячного ціноутворення PrivateVPN.

Ціни приватного VPN

Переваги послуги PrivateVPN

Усі користувачі PrivateVPN мають доступ до всіх функцій послуги, незалежно від терміну оплати. До таких переваг належать:

 • Спеціальне програмне забезпечення – це полегшує користувачам Windows, Mac OS X, iOS та Android підключення до мережі PrivateVPN.
 • Мережа VPN  – доступ, який складається з 80+ місць розташування у 56 різних країнах.
 • Сервери VPN – швидко за допомогою гігабітних портів та високоякісних Інтернет-ресурсів.
 • Шість з’єднань – 6 одночасних з’єднань на одному рахунку, що робить його корисним для сімей.
 • Зніміть геообмеження – розблокуйте Netflix, Hulu та BBC iPlayer з будь-якої точки світу.
 • Кілька протоколів VPN – OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPsec, IKEv2 та PPTP.
 • Сила шифрування – виберіть між AES-128 та AES-256
 • HTTP та SOCKS5 – підтримка проксі для всіх передплатників.
 • P2P та торрент  – P2P дружній. Вони рекомендують для цього шведські сервери, оскільки вони мають повний контроль над тим, хто має до них доступ.
 • Гарантія повернення грошей – дає змогу абонентам користуватися 30 днів безризикового обслуговування для перевірки мережі PrivateVPN та підтримки.
 • Необмежена пропускна здатність – необмежене завантаження та завантаження для всіх передплатників.

На додаток до цих функцій користувачі Windows PrivateVPN також отримують доступ до розширених функцій, таких як захист від витоку IPv6 та DNS, перемикач захисту та захист підключення програми, який може знищити доступ до Інтернету для окремих програм.

Варіанти оплати PrivateVPN

Варіанти оплати PrivateVPNPrivateVPN приймає кілька різних способів оплати їх послуг. Перший з них – це те, що вони приймають більшість основних кредитних карток. Карти, які вони приймають, включають Visa, MasterCard, American Express, JCB, Discover та Diners Club International.

Якщо ви є тим, хто любить зберігати всі ваші онлайн-транзакції в одному центральному місці, PrivateVPN дозволяє вам зареєструватися через акаунт PayPal. Нарешті, якщо ви хочете спробувати залишитися більш анонімним, ви можете використовувати Bitcoin для своєї підписки.

Безкоштовна пробна версія та гарантія PrivateVPN

На відміну від багатьох провайдерів сьогодні, PrivateVPN пропонує новим користувачам 7-денний безкоштовний слід своєї мережі VPN. Ви повинні вимагати безкоштовної пробної версії від їхньої служби підтримки. Ви отримаєте посилання електронної пошти для відстеження вашого запиту на квиток. За допомогою цього посилання ви зможете створити обліковий запис для перегляду своїх квитків. Посилання на встановлення безкоштовної пробної версії буде надіслано як відповідь на ваш квиток.

Створення пробного облікового запису PrivateVPN

Окрім цієї безкоштовної пробної версії, PrivateVPN також надає новим абонентам 30-денну гарантію повернення грошей. Це дозволить вам більш ніж достатньо часу, щоб повністю перевірити їх сумісність з усіма вашими пристроями. Ви також можете переконатися, що ви задоволені їх охопленням та підтримкою веб-сайтів. Якщо ви з будь-якої причини не задоволені їх послугою, вони повернуть вам повну ціну покупки.

Гарантія повернення грошей PrivateVPN поширюється на всіх нових клієнтів, які зареєструються на своєму веб-сайті, які скасують послугу протягом 30 днів від дати їх придбання. Усі відшкодування будуть оброблені протягом 5 робочих днів з підтвердженої дати скасування.

Розташування мереж PrivateVPN і сервера

PrivateVPN використовує високоякісні (швидкісні) мережеві сервери з портами Gigabit і забезпечує необмежену пропускну здатність. Наразі їх мережа складається з понад 80+ локальних серверів VPN, розподілених у 56 окремих країнах і все ще розширюється. Ці сервери поширюються на шість основних континентів для оптимізації послуги PrivateVPN. Вони мають сервери в Африці, Азії, Європі, Океанії, Північній Америці та Південній Америці.

Приватна мережа сервера PrivateVPN

Їх мережа має декілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія, з популярними потоковими медіа-сервісами, такими як Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Він також має декілька локацій у Канаді, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах та Швеції, щоб підвищити свою мережеву продуктивність та пристосувати трафік P2P та Torrent.

Ось список серверів списків у кожній країні, відсортований за континентом:

 • Африка
  • Єгипет, Каїр; Південна Африка, Йоганнесбург
 • Азії
  • Гонконг; Індія, Ченнаї; Індонезія, Джакарта; Ізраїль, Петах Тиква; Японія, Токіо; Малайзія, Куала-Лумпур; Південна Корея, Сеул; Сінгапур; Тайвань, Тайбей; Таїланд, Бангкок; Туреччина, Стамбул; В’єтнам, місто Хошімін
 • Європа
  • Австрія, Відень; Бельгія, Брюссель; Болгарія, Софія; Хорватія, Загреб; Кіпр, Нікосія; Чехія, Прага; Данія, Копенгаген; Фінляндія, Гельсінкі;
  • Франція, Париж 1; Париж 2;
  • Німеччина, Франкфурт 1; Франкфурт 2; Франкфурт 3;
  • Греція, Афіни; Угорщина, Будапешт; Ісландія, Рейк’явік; , Ірландія, Дублін; Острів Мен, Балласалла;
  • Італія, Ареццо – Sky / RAI, Мілан – Netflix;
  • Латвія, Рига; Литва, Шауляй; Люксембург, Штайнсель; Мальта, Кормі; Молдова, Кишинів;
  • Нідерланди, Амстердам 1; Амстердам 2;
   Норвегія, Осло; Польща, Варшава 3; Португалія, Лісабон; Румунія, Букарест; Росія, Санкт-Петербург;
  • Швеція, Кіста; Стокгольм;
   Словаччина – Братислава, Швейцарія, Цюріх; Іспанія, Мадрид;
   Великобританія, Лондон 1 – Netflix; Лондон 2; Лондон 3 – BBC / Netflix; Манчестер – BBC;
  • Україна, Київ
 • Океанія
  • Австралія, Сідней; Нова Зеландія, Окленд
 • Північна Америка
  • Канада, Торонто – Netflix; Ванкувер
  • Коста-Ріка, Сан-Хосе; Мексика, Мехіко
  • США, Атланта; Буффало – Netflix / Hulu; Чикаго; Даллас; Лас-Вегас; Лос-Анджелес – Netflix; Майамі; Нью Джерсі; Нью-Йорк 1 – Netflix / Hulu; Нью-Йорк 2 – Прем’єр; Фенікс
 • Південна Америка
  • Аргентина, Буенос-Айрес; Бразилія, Сан-Паулу; Колумбія, Богота

PrivateVPN дозволяє HTTP і SOCKS5 проксі-з’єднання з їх мережевими серверами через порт 8080 і 1080 відповідно для тих, кому потрібен такий. Їх мережа дозволяє і навіть заохочує трафік VoIP, P2P та Torrent. Вони рекомендують використовувати для цього їхні шведські VPN-сервери, оскільки вони мають абсолютний контроль над ними. Підключення до OpenVPN TUN + UDP + 1194 для локацій Швеція, Норвегія, Німеччина – Франкфурт 1, Нідерланди 1, Україна, Швейцарія, Великобританія – Лондон 2, Франція – Париж, США – Буффало та США – Лос-Анджелес забезпечать вам публіку динамічна виділена IP-адреса. Крім того, перенаправлення порту дозволено в мережі PrivateVPN. Щоб отримати докладнішу інформацію, зверніться до їх технічної підтримки.

Відвідайте PrivateVPN

Захист конфіденційності та анонімності з PrivateVPN

В останні роки Швеція прийняла певне законодавство, яке вимагає збору інформації в Інтернеті. Однак деяке розслідування свідчить, що ці правила застосовуються лише до Інтернет-провайдерів у Швеції. Хоча ця ситуація не є ідеальною, вони ще не застосовуються до послуг VPN.

Отже. PrivateVPN – це справжня VPN-послуга без реєстрації, і ніколи не було звинувачено користувачів у порушеннях інформації, яку вони зберігали. У всіх випадках вони заявляли, що не записують жодного VPN або проксі-трафіку своїх підписників і не можуть допомогти у цих розслідуваннях. У своїх поширених питаннях про веб-сайт вони заявляють про це у відповіді на запитання користувачів?

+ Чи реєструєте ви мій трафік даних, коли я переглядаю мережу через PrivateVPN?
Ні, ми ніколи не виробляємо журнали будь-якого трафіку даних.

Крім того, що вони не ведуть журналів, вони також дозволяють здійснювати платежі за допомогою Bitcoin. Це означає, що все, що потрібно для створення облікового запису PrivateVPN, – це адреса електронної пошти, ім’я користувача та пароль. Це може допомогти покращити анонімність під час користування їх сервісом. Їх спеціальне програмне забезпечення також захищає від витоків IPv6 та DNS, має перемикач вбивств в Інтернеті та автоматично підключається знову, щоб допомогти вам зберегти конфіденційність Інтернету під час використання їх мережі VPN. Тому ми вважаємо, що використання їх сервісу допоможе захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Як завжди, обов’язково вивчіть їх TOS та політику конфіденційності для себе.

Захист вашого трафіку в Інтернеті за допомогою PrivateVPN

Протоколи за замовчуванням PrivateVPN

PrivateVPN використовує OpenVPN як протокол за замовчуванням для своїх спеціальних програм для Windows, Mac OS X та Android. Вважається, що це найкращий VPN-протокол, доступний сьогодні, оскільки він пропонує чудову безпеку, збалансовану з мінімальними втратами швидкості. Крім того, вони використовують IKEv2 як протокол за замовчуванням для програми iOS. Це хороший протокол, який потрібно використовувати для iPhone та iPad, оскільки він вважається захищеним та підтримує багатопотужну навігацію. Це дозволяє йому підтримувати VPN-з’єднання при переході від Wi-Fi до стільникових мереж і підтримує автоматичне повторне підключення, якщо послуга випадково відхилена.

RSA- 2048 Рукостискання

PrivateVPN використовує TLSv1.2 для аутентифікації сервера та управління для встановлення початкового тунелю шифрування. Він використовує бітні сертифікати RSA-2048 для перевірки всіх узгоджених ключів. Сертифікати підтверджуються за допомогою SHA384, а Ephemeral Diffie-Hellman (DHE) використовуються для встановлення секретності вперед. Після узгодження цих ключів вони передаються через захищений тунель між сервером VPN та клієнтськими пристроями. Це гарантує, що лише невелике вікно інтернет-трафіку може бути порушено, навіть якщо зловмисник отримає доступ до пристрою чи сервера. Шифр, використовуваний PrivateVPN, є TLSv1.2, шифр TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 2048 бітний RSA.

Шифрування даних

PrivateVPN використовує розширений стандарт шифрування (AES) з 256-бітною довжиною ключа в режимі ланцюгового блоку шифрів. Зазвичай це пишеться як AES-256-CBC. Це алгоритм, який використовується урядом США для секретних документів і вважається безпечним і швидким для будь-якого застосування.

Аутентифікація даних

Аутентифікація даних обробляється за допомогою алгоритму SHA256 HMAC. Це забезпечує ваш трафік проти атак “Людина в середині” (MitM). Протоколи та алгоритми за замовчуванням, реалізовані мережею PrivateVPN, гарантують, що весь ваш інтернет-трафік буде надійно зашифрований. Це має забезпечити вам спокій під час трансляції улюблених фільмів або доступу до ваших послуг онлайн-банкінгу.

Підтримка PrivateVPN

PrivateVPN має онлайн-чат на своєму веб-сайті за допомогою програмного забезпечення живого агента. У більшості випадків, коли ми його тестували, ніхто не міг прийняти наш запит, але ми отримали електронний лист із номером нашого квитка та повідомленням про те, що нам слід відповісти протягом 24 годин. Однак на більшість наших запитів було відповідено протягом двох годин.

На додаток до чату, вони також мають сторінку підтримки на своєму веб-сайті, на якій є база даних поширених запитань та візуальні посібники, які допомагають вручну встановити свою службу за допомогою ряду протоколів. Вони також мають путівники по використанню їхніх послуг на різних пристроях, як маршрутизатори. Далі у них є блог, де ви можете знайти останню інформацію про мережу та інші проблеми безпеки. Нарешті, вони мають присутність у соціальних мережах у Facebook, Twitter, Google+ та YouTube.

Відвідайте PrivateVPN

Руки на: PrivateVPN

PrivateVPN має спеціальне програмне забезпечення для користувачів Windows, Mac OS X, iOS та Android, що дозволяє вам легко підключитися до їх служби. Ці програми використовують протокол OpenVPN для всіх, окрім програми iOS. Додаток iOS за замовчуванням застосовує протокол IKEv2. Мінімальні вимоги до відповідних клієнтів такі:

 • Windows – Windows 7, 8, 8.1 та 10.
 • Mac OS X – Mac OS 10.8 або новішої версії.
 • iOS – iPhone та iPad iOS версії 9.0 або новішої версії.
 • Android – Android 4.0.4 або новішої версії

Створення облікового запису PrivateVPN

Перш ніж використовувати PrivateVPN, спочатку потрібно створити обліковий запис для послуги. Це триетапний процес.

 1. Виберіть пакет VPN.
 2. Введіть свою електронну адресу та створіть пароль для свого облікового запису.
 3. Виберіть спосіб оплати і завершіть покупку.

Після створення облікового запису ви можете завантажити та встановити їх програмне забезпечення на свій пристрій.

Завантаження програмного забезпечення PrivateVPN

Ви можете завантажити програмне забезпечення VPN для свого пристрою з веб-сайту PrivateVPN. Клацніть на “Переглянути наше програмне забезпечення” у розділі “Чому PrivateVPN?” в головному меню веб-сайту. Це відкриє сторінку, де ви можете завантажити відповідне програмне забезпечення для свого пристрою.

Завантаження користувацького програмного забезпечення PrivateVPN

При натисканні на Windows або Mac OS X відобразиться кнопка завантаження для вашої відповідної ОС. Після натискання на цю кнопку інсталяційне програмне забезпечення переноситься на ваш комп’ютер. Посилання для iOS та Android відкриють відповідні магазини. Потрапивши туди, ви зможете завершити процес встановлення.

PrivateVPN Windows Client

Встановлення клієнта Windows

Після завантаження клієнта на комп’ютер, вам потрібно буде запустити його як адміністратор. Установка проста, оскільки вам потрібно буде лише прийняти TOS, а потім натиснути кнопку «Встановити», щоб завершити процес.

Встановлення клієнта PrivateVPN Windows

Після цього потрібно перезавантажити комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити клієнтське програмне забезпечення Windows PrivateVPN, тож виберіть «Перезапустити» зараз.

Після перезавантаження комп’ютера ви можете запустити програмне забезпечення PrivateVPN. Коли він відкриється вперше, вам потрібно буде ввести та підтвердити свої облікові дані для входу. Введіть адресу електронної пошти та пароль, які ви використовували для створення свого облікового запису..

PrivateVPN Windows Client Login

Після введення облікових даних виберіть перемикач «Запам’ятати мене», щоб не потрібно було повторно вводити їх під час кожного запуску програмного забезпечення. Потім натисніть кнопку «Увійти», щоб відкрити просту панель приладів. Ви можете вибрати розташування сервера VPN, підключити та відключитися від цього екрана. Ви також можете вийти з програмного забезпечення на цьому екрані, але пам’ятайте, що вам доведеться повторно ввести свої облікові дані.

Розширена інформаційна панель та налаштування

Окрім простої панелі інструментів, яка дозволяє легко підключатись та відключатися від мережі PrivateVPN, є також розширена інформаційна панель, на якій можна вибрати запуск, підключення та інші розширені функції програмного забезпечення. При натисканні на кнопку «Додатково» з’являється вдосконалений екран інформаційної панелі, який показано нижче з протоколами підключення та варіантами шифрування. Потрібно відключитись від послуги PrivateVPN, перш ніж ви зможете внести зміни на цей екран.

Цей розширений екран інформаційної панелі відображатиме вашу поточну віртуальну зовнішню IP-адресу, стан з’єднання, поточне або нещодавно підключене розташування сервера, протокол підключення, алгоритм шифрування та потужність та тривалість сеансу. Це дозволить вибрати ваше віртуальне місцезнаходження, яке ми продемонструємо пізніше в нашому огляді.

Ви також можете змінити такі параметри з’єднання:

 • Тип з’єднання – дозволяє вибирати альтернативні протоколи VPN.
  • OpenVPN (TUN + UDP + 1194) – це типовий параметр, який використовується сервісом PrivateVPN і має бути найкращим для більшості користувачів. Він забезпечує найкращий баланс безпеки та швидкості, але не робить перевірки помилок.
  • OpenVPN (TUN + TCP + 443) – надає альтернативу VPN за замовчуванням, який працює в менш стабільних мережах або з’єднаннях на великій відстані, оскільки включає перевірку та виправлення помилок. Через це він також повільніше, ніж його аналог UDP.
  • OpenVPN (TAP + UDP) – не рекомендується та використовує 128-бітове шифрування мухоморів.
  • L2TP / IPSec – це альтернативний захищений протокол VPN, який використовує подвійну інкапсуляцію і, як правило, повільніше, ніж OpenVPN.
  • PPTP – більше не вважається захищеним і його слід використовувати лише там, коли ви не зацікавлені в безпеці або якщо інший протокол не працює.

Налаштування підключення приладової панелі PrivateVPN Advanced

 • Шифрування OpenVPN – дозволять іноді отримувати кращі швидкісні з’єднання, використовуючи обчислювально більш швидкі алгоритми (GCM) замість (CBC) в деяких випадках. Ви також можете змінювати потужність шифрування між 256-бітною та 128-бітовою силою, якщо вам не потрібна максимальна безпека шифрування.

Екран розширених налаштувань PrivateVPN

Друга вкладка вдосконаленого інтерфейсу включає в себе параметри запуску, вибір мови, ремонт адаптера та можливість перевірити файли журналу підключень для ваших останніх підключень. Налаштування запуску дозволять вам зробити наступне:

 • Параметри запуску – налаштування обох допоможе гарантувати, що ви завжди будете підключені під час використання своєї машини Windows.
  • Запуск клієнта при запуску системи
  • Підключення автоматично при запуску

Екран налаштувань PrivateVPN

 • Під час підключення з’єднання автоматично підключіться автоматично – допомагає забезпечити безпечне з’єднання.
 • Відображення сповіщень Windows – так що ви завжди будете знати, коли ваш зв’язок перерваний.
 • Відкрийте папку журналів – тож ви можете вивчити проблеми з підключенням або надіслати їх для підтримки.

Екран захисту підключення PrivateVPN

На цьому екрані є додаткові функції безпеки, що надаються службою PrivateVPN. До них належать:

 • Захист IPv6 – блокує надсилання повідомлень IPv6 під час використання послуги.
 • Захист від витоку DNS – запускає всі запити DNS через мережеві сервери PrivateVPN.
 • Kill Switch – зупиняє вашу Інтернет-службу, якщо випадкове відключення VPN-з’єднання.

PrivateVPN Connection Guard

 • Захист додатків – щойно активізується, діє як індивідуальний перемикач Internet kill лише для програм, які ви додали до списку програм захисту. Ми рекомендуємо програми, які завантажують файли та браузери, додаються сюди, якщо ввімкнути цю функцію.

Підключення до послуги PrivateVPN

Тепер, коли ми вивчили налаштування програмного забезпечення в розширеному інтерфейсі, давайте розглянемо, як легко підключитися до мережі PrivateVPN. Клацання кнопки «Простий» поверне вас до спрощеного інтерфейсу користувача. Потрапивши туди, натисніть на поточне місцеположення, щоб переглянути список важливих місць. Виберіть нове віртуальне місцезнаходження. Зауважте, що деякі з них створені для конкретних цілей, як розблокування Netflix або Hulu.

Підключення до сервера PrivateVPN за допомогою простого інтерфейсуВибравши нове віртуальне місце, просто натисніть кнопку «Підключити», щоб завершити процес. Зауважте, що піктограма штепсельної вилки тепер відображається зеленою та підключена замість оранжевого та від’єднана. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про ваше з’єднання, натисніть кнопку «Додатково».

Екран розширеного підключення PrivateVPNПотім можна відключитись від поточного сервера за допомогою будь-якого інтерфейсу, просто вибравши відповідну кнопку «Відключити».

Як ви бачите, клієнт PrivateVPN Windows полегшує підключення до віртуального місця, яке ви хочете використовувати. Лише за кілька кліків ви зможете надійно спостерігати за улюбленими потоковими медіа-послугами з власного дивана або під час відпочинку у будь-якій точці світу. Ви також можете отримувати доступ до своїх банківських даних з урахуванням того, що ваші особисті дані будуть надійно захищені разом з конфіденційністю в Інтернеті.

Відвідайте PrivateVPN

Додаток PrivateVPN Mac OS X

Додаток Mac OS X також простий в установці та використанні. Ця функціональність схожа на аналог Windows, але ще не має деяких більш досконалих функцій. Додаток також за замовчуванням застосовує протокол OpenVPN. Він ще знаходиться в стадії розробки, але він дозволить вам вибрати віртуальний сервер для підключення. Клацнувши два, ви з’єднаєтеся з мережею PrivateVPN та захистите весь ваш Інтернет-трафік під час використання iMac чи MacBook.

Додаток PrivateVPN для Android

Встановити та використовувати додаток Android PrivateNVPN для підключення до їх мережі просто. За допомогою декількох натискань ви можете використовувати його для підключення до їх служби майже з будь-якої точки світу.

Встановлення додатка PrivateVPN

Спочатку перейдіть на веб-сайт PrivateVPN зі свого пристрою Android та торкніться значка ОС Android. Прокрутіть вниз і торкніться кнопки «Завантажити для Android». Це відкриє його сторінку встановлення в магазині Google Play. Натисніть кнопку «Встановити», щоб перенести додаток на телефон Android. Щоб вперше запустити додаток, натисніть кнопку «Відкрити».

Встановлення програми PrivateVPN для AndroidКоли програма відкриється, вам потрібно буде ввести дані про підтвердження облікового запису. Введіть адресу електронної пошти та пароль, які ви використовували для створення свого акаунта PerivateVPN. Потім натисніть кнопку «Увійти», щоб відкрити основний інтерфейс програми.

PrivateVPN Увійти

Перш ніж ми розберемося, як легко застосувати додаток для підключення до мережі PrivateVPN, ми хочемо коротко ознайомитися з його налаштуваннями. Доступ до цих параметрів можна отримати, натиснувши на значок шестірні в правому верхньому куті головного екрана панелі приладів.

Налаштування додатків PrivateVPN для Android

Якщо натиснути “Обліковий запис” або “Журнал підключень”, відобразиться екран із інформацією про поточний рахунок або журналом сеансу підключення відповідно. Екран також містить налаштування, які дозволять вам вибрати наступне:

 • Порт OpenVPN
  • 443 TCP – порт, який зазвичай використовується для трафіку HTTPS
  • 1194 УДП – це порт за замовчуванням OpenVPN
 • Шифрування OpenVPN – 
  • AES-128-GCM – це за замовчуванням з найкращим балансом швидкості та безпеки.
  • AES-256-GCM – також швидко, але забезпечує більш високий рівень шифрування.
  • AES-128-CBC – може бути трохи повільнішим алгоритмом на деяких пристроях.
  • AES-256-CBC – це шифрування, яке використовується для секретних документів уряду США.

Налаштування додатків PrivateVPN для Android

Окрім цих налаштувань, у додатку Android також є ряд перемикань, щоб спробувати забезпечити, що ви завжди підключені до послуги PrivateVPN під час використання свого пристрою Android. Вони включають в себе наступне:

 • Підключіться – автоматично спробує знову підключитися при відмові з’єднання.
 • Захист від витоку IPv6 – блокує повідомлення IPv6 при використанні мережі VPN.
 • Почніть з завантаження – відкриває додаток, як тільки ви завантажите Android-пристрій.
 • Підключіться на старті  – автоматично підключає вас до останнього успішного з’єднання, коли програма відкриється.
 • Показати сповіщення – допоможе вам відстежувати стан підключення до програми.

Ви також можете вийти з цього екрана, але вам доведеться повторно ввести свої облікові дані наступного року, коли програма відкриється. Це може заважати параметрам автоматичного запуску. Тепер, коли ми ознайомилися з усіма параметрами додатків для Android, давайте розглянемо це в дії.

Підключення за допомогою програми PrivateVPN Android

Після натискання на спинку, щоб повернутися на головну інформаційну панель, торкніться поточного місця та виберіть місце віртуального сервера, до якого потрібно підключитися. У цьому прикладі ми вибрали місце розташування США – Нью-Йорк 1 -Netflix / Hulu. Потім натисніть на кнопку «Підключити». Це відкриє запит на встановлення VPN-з’єднання під час першого підключення до мережі PrivateVPN. Прийміть це, і ваше місцезнаходження буде встановлено, приховуючи ваше реальне місцезнаходження від інших.

Перше приватне мережеве підключення APP для Android APP

Щоб змінити поточний сервер VPN, просто натисніть на кнопку «Відключити» та виберіть інше місце, до якого потрібно підключитися. Вирішивши, що ми хочемо протестувати BBC iPlayer, ми перейшли до сервера Великобританія – Лондон – BBC / Netflix. Натискання на “Підключення” завершує перехід. Щоб вийти з з’єднання, торкніться опції “Відключити”.

Підключення PrivateVPN для доступу до сервера Лондон-Великобританія

Як бачимо, додаток Android спрощує підключення до послуги PrivateVPN для кожного. Кілька натискань – все, що потрібно для підключення до одного з їхніх локальних серверів VPN. Використання їх сервісу захистить весь ваш мобільний Інтернет-трафік. Зміна віртуальних місць так само просто. Для відключення від мережі потрібен лише один дотик.

Відвідайте PrivateVPN

Додаток PrivateVPN для iOS

Додаток PrivateVPN iOS використовує вбудований протокол IKEv2 для підключення VPN-сервера. Отже, у нього немає стільки налаштувань, скільки у Android-аналога. Функціонально, хоча це еквівалентно додатку для Android. Для підключення до мережі PrivateVPN потрібно лише кілька кранів. Його інтерфейс також подібний, що зменшує криву навчання для сервісу на кількох пристроях.

Тести швидкості PrivateVPN

Ми були приємно здивовані загальною роботою мережі PrivateVPN. З тесту на швидкість ви бачите нижче, що їх мережа працює дуже добре. Як і очікувалося, деякі втрати швидкості Інтернету під час підключення до одного з їх VPN-серверів. Це спричинене додатковими накладними витратами, загроженими шифруванням всього вашого інтернет-трафіку. Однак ця втрата була більш ніж прийнятною у випадку служби PrivateVPN.

Тест швидкості PrivateVPN

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання знизило швидкість завантаження нашої базової ISP з 66,01 Мбіт / с до 63,49 Мб / с. Це падіння приблизно на 4% до сервера в Чикаго, що більш ніж прийнятно і серед найкращих, що ми спостерігали. Ця мінімальна втрата швидкості підключення заслуговує на безпеку та спокій, запропоновані за допомогою їх мережевих серверів для подолання гео-обмежень для ваших улюблених потокових медіа-послуг.

Висновок

PrivateVPN займається конфіденційністю в Інтернеті з 2009 року. Їхня мережа складається з понад 80+ серверів, розташованих серед 56 різних країн. Вони мають кілька серверів у популярних країнах, таких як США, Великобританія, Канада та Нідерланди. Вони також мають декілька локацій у багатьох інших країнах Європи, щоб покращити свою мережу. Їх мережа дозволяє з’єднання за допомогою проксі-з’єднань HTTP та SOCKS5. Вони не реєструють жодної інформації про своїх користувачів під час використання їх VPN або проксі-сервісів.

PrivateVPN – це VoIP, P2P та Torrent. Хоча вони не мають обмежень щодо трафіку P2P або Torrent, вони рекомендують використовувати для цього їхні шведські VPN-сервери. Раніше вони відповідали на запити щодо даних користувачів, заявивши, що вони не реєструють діяльність своїх підписників під час використання своїх VPN-серверів або проксі-серверів. Сюди входять будь-які метадані.

Учасники мають доступ до спеціальних програмних програм для Windows, Mac OS X, iOS та Android. Ці додатки прості в установці і дозволяють користувачам легко підключатися до всіх серверів у їхній мережі за допомогою лише декількох клацань миші або натискань на екрані. Їх програми для Windows, Mac OS X та Android містять деякі більш вдосконалені функції, доступні для VPN, включаючи захист від витоку DNS (лише для Windows), комутатор VPN, переадресація портів, різні віддалені порти, захист від витоку IPv6 та захист підключення додатків вбити Інтернет для окремих додатків.

Усі їх програми надають одне з найкращих шифрувань, доступних у галузі в AES-128 та AES-256. Усі, крім програми iOS, за замовчуванням для OpenVPN через баланс між безпекою та швидкістю. Додаток iOS захищено за допомогою вбудованого протоколу IKEv2. Це хороший вибір для мобільних пристроїв завдяки його підтримці для автоматичного підключення та підключення.

PrivateVPN має на своєму веб-сайті агент прямого чату, але він не завжди відстежується і більше нагадує службу квитків 24/7/365. Вони мають базу даних поширених запитань, навчальні посібники та посібники із візуальної настройки для підключення до їх служби за допомогою різноманітних протоколів та пристроїв. Вони також підтримують блог із безпеки та присутність у соціальних мережах на різних сайтах.

Що нам найбільше сподобалось PrivateVPN:

 • Спеціальні клієнти для Windows, Mac OS X.
 • Мобільні додатки для пристроїв iOS та Android.
 • Захист від витоку та перемикач на знищення в програмному забезпеченні Windows.
 • 30-денна гарантія повернення грошей без обмежень.
 • Ви можете попросити 7-денну безкоштовну пробну версію від їх підтримки.
 • Хороша ціна на їх довгостроковий пакет.

Ідеї ​​покращити сервіс:

 • Додайте більше серверів у мережу.
 • Додайте перемикач на знищення та інші функції до програми Mac OS X.

Мережа PrivateVPN включає шість континентів. Їх мережа має сервери в Африці, Азії, Європі, Океанії, Північній Америці та Південній Америці. Сервери у їхній мережі мають високошвидкісні гігабітні порти. PrivateVPN використовує високоякісні мережеві ресурси, коли це можливо. Вони забезпечують 30-денну гарантію повернення грошей. Це дасть вам достатньо часу, щоб перевірити їхню послугу та побачити, чи відповідає вона всім вашим потребам в Інтернеті. Якщо вам це подобається, ви можете підписатися всього за $ 4,15 на місяць.

Відвідайте PrivateVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map