Огляд масштабування VPN

Zoom VPN Zoom запущений у 2014 році, а штаб-квартира знаходиться у США. Сервіс пропонує деякі вражаючі функції. Учасники мають доступ до мережі рівня 1, що означає швидке, надійне з’єднання. У них є власне програмне забезпечення для Windows та Mac, а також портативний клієнт. VPN Zoom використовує токенізовану обробку для кредитних карток, що додає додатковий рівень захисту конфіденційності. Вони також підтримують біткойн-платежі.


Огляд масштабування VPN

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

VPN Zoom включає необмежене використання даних та до двох підключень для всіх учасників. Ціна базується на терміні реєстрації. Вони пропонують щомісячні, піврічні та щорічні умови. Більш тривалі терміни мають більш глибоку знижку, тому для найкращого значення ви хочете перевірити їх річний термін.

Цінові плани VPNZoom

Клієнти можуть скористатися безкоштовним програмним забезпеченням Zoom VPN для Windows та Mac для доступу до послуги. Поряд із портативним клієнтом. Вони пропонують знижки залежно від бажаного терміну підписки. Ви можете заощадити до 25% від щорічних підписок. Створення річного плану найкращим значенням. Відвідайте спеціальну сторінку Збільшити VPN, щоб зберегти.

Що стосується реєстрації на доступ до VPN, ми розглядаємо запропоновані варіанти оплати. Коли VPN-сервіси спочатку запускають, варіанти оплати зазвичай обмежені. Це не так з VPN Zoom. Ви можете сказати, що вони вкладають багато думок і зусиль у виплати клієнтів. Вони приймають кредитну карту, PayPal та біткойн.

Команда VPN Zoom пам’ятала конфіденційність членів під час планування способів оплати. Наявність можливості платити за біткойн – великий плюс. Вони використовують токенізовану обробку для кредитних карток, тобто ваша платіжна інформація не зберігається на їх серверах. Користувачі VPN оцінять додатковий рівень конфіденційності.

Пробний період без ризику

Сподіваємось, наш огляд масштабування VPN дасть вам хороше уявлення про те, що може запропонувати послуга, але вам також потрібен час для тестування. Ви захочете спробувати послугу на собі. VPN Zoom це також розуміє. На допомогу вони пропонують 3-денну гарантію повернення грошей. Ось короткий опис їх політики повернення коштів безпосередньо зі сторінки поширених запитань VPNZoom.

Ви пропонуєте безкоштовну пробну версію?

Ні, ми пропонуємо 3-денну гарантію повернення грошей. Безкоштовні випробування заохочують спамерів та шахраїв, які зловживають мережею, що в свою чергу впливає на наших лояльних членів.

Які умови гарантії повернення грошей?

Ви повинні скасувати протягом 3 днів і звернутися до нашого відділу оплати, щоб подати запит на повернення коштів. Інших умов немає.

Відвідайте VPNZoom

VPN Zoom Network and Server Locations

VPN Zoom пропонує широкий спектр розташування серверів. У них є сервери в ключових місцях по всьому світу. Послуга працює в мережі рівня 1, тому ви можете очікувати високого рівня швидкості та надійності. Ми покажемо вам кілька результатів тестування ефективності пізніше в огляді, але поки що просто знаємо, що час відгуку вражає.

Країни ЛокаціїСерверніПротоколи
16247014 000OpenVPN, PPTP, L2TP

VPN Zoom має сервери, розташовані в Сполучених Штатах. Великобританія, Австралія, Бразилія, Коста-Ріка, Данія, Фінляндія, Німеччина, Японія, Нідерланди, Польща, Сінгапур, Південна Корея, Іспанія та Швеція.

Конфіденційність та безпека

Коли ми говоримо про послуги VPN, багато людей припускають, що вони отримають високий рівень конфіденційності та безпеки. Це не завжди так. Це дійсно залежить від вашої причини використання послуги VPN. Якщо ваша мета – конфіденційність та анонімність, ви, мабуть, хочете VPN, який не реєструється.

Збільшити VPN робить їхню політику ведення журналів досить чіткою у розділі FAQ:

Які журнали зберігаєте? Ви стежите за моєю активністю?

Ми не контролюємо, не записуємо і не зберігаємо журнали для жодної VPN-діяльності одного клієнта. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу Політику конфіденційності.

Відвідайте VPNZoom

Ручне тестування

Перше, на що я звертаю увагу, приймаючи рішення про перегляд послуги VPN чи ні, пропонують вони чи ні спеціальний клієнт. Користувачам минулого року, можливо, знадобився певний технічний досвід, щоб налаштуватись з постачальником VPN. Це все ще справедливо для деяких компаній, але є кілька, які пропонують власні клієнти, щоб зробити їх простішими.

Багато служб VPN запускається, а потім працює над клієнтським програмним забезпеченням у міру зростання послуги. Я радий поділитися тим, що Zoom VPN подбав про програмне забезпечення раніше. Вони мають простий у користуванні клієнт для користувачів Windows та Mac OS X. Я однаково вражений їхніми зусиллями щодо розробки портативного менеджера зв’язків.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Давайте подивимось на клієнт VPN Zoom:

VPNZoom Windows клієнт

Як ви бачите вище, клієнт Zoom VPN представляє вам список серверів. Ви також помітите, що деякі місця містять кілька серверів. Ви маєте доступ до їх повної мережі розташування серверів у всьому світі через клієнтське програмне забезпечення. Підключіться за допомогою протоколів OpenVPN (TCP або UDP), PPTP або L2TP.

Клієнт підтримує Windows 8, 7, Vista та XP.

Відвідайте VPNZoom

Підключіться до клієнта Mac VPN

VPN Zoom пропонує користувацький клієнт для користувачів Mac OS X. Це великий плюс, оскільки багато служб VPN відстають в плані підтримки Mac. Клієнт VPN Zoom Mac дуже схожий на аналог Windows. Ви можете використовувати його для підключення до місця розташування сервера. Він також підтримує протоколи OpenVPN (TCP або UDP), PPTP та L2TP.

VPNZoom Mac клієнт

Відвідайте VPNZoom

Підключіться з iPhone або iPad

Поки VPNZoom не пропонує власну програму для iOS, ви можете скористатися їх веб-сайтом, щоб допомогти налаштувати свій пристрій для з’єднання з OpenVPN, PPTP або L2TP. Ось копія інструкцій L2TP Ви можете відвідати їхній сайт для отримання більш детальної інформації та списку адрес сервера.

Налаштування VPN Zoom L2TP для iOS:

 1. Клацніть на “Налаштування”, а потім на “Загальні”.
 2. Прокрутіть униз і виберіть “VPN”
 3. Торкніться “Додати конфігурацію VPN”
 4. Виберіть L2TP
  1. Введіть такий опис, як VPN Zoom Chicago
  2. У полі «Сервер» введіть адресу сервера сервера масштабування VPN. Ви знайдете повний список адрес серверів у розділі користувачів на своєму сайті..
  3. Введіть своє ім’я користувача та пароль.
  4. У полі Secret введіть “vpn” без лапок.
  5. Переконайтесь, що функція “Надіслати весь трафік” увімкнена.
  6. Торкніться “Зберегти”.
 5. Перемістіть VPN “ON”, щоб перевірити ваше з’єднання

Відвідайте VPNZoom

Підключіться із пристрою Android

Хоча VPNZoom не пропонує додаток для Android, ви можете скористатися їх веб-сайтом, щоб допомогти налаштувати свій пристрій для з’єднання з PPTP або L2TP. Ось копія інструкцій L2TP Ви можете відвідати їхній сайт для отримання більш детальної інформації та списку адрес сервера.

Налаштування VPN Zoom L2TP для Android:

 1. Відкрийте меню та виберіть Налаштування
 2. Виберіть бездротове та мережеве або бездротове управління, залежно від версії Android
 3. Виберіть Налаштування VPN
 4. Виберіть Додати VPN
 5. Виберіть Додати VPN VP L2TP / IPsec
 6. Виберіть Ім’я VPN та введіть описову назву
 7. Виберіть Встановити сервер VPN та введіть ім’я хоста сервера (адреси серверів, вказані в області учасників)
 8. Торкніться опції Встановити загальнодоступний ключ IPSec і введіть “vpn” без лапок
 9. Відкрийте меню та виберіть Зберегти

Відвідайте VPNZoom

Тест швидкості збільшення масштабу VPN

У верхній частині огляду я згадав, що VPNZoom працює в мережі рівня 1. Це дає їм перевагу в швидкості. Ось перегляд моєї роботи в Інтернеті без VPN, а потім знову підключений до сервера VPNZoom в Атланті. Як ви бачите, я майже посилюю свій зв’язок навіть із додатковим шаром шифрування.

Тест на швидкість VPNZoom

Висновок

Збільшити VPN може бути новим на ринку, але ви його не знали б із функцій. У них є повнофункціональний клієнт для користувачів Windows та Mac. Портативний менеджер з’єднань – це додатковий бонус, який пропонують не багато постачальників. Перебуваючи в мережі рівня 1, це підвищує продуктивність та надійність послуги.

Що мені найбільше подобається в сервісі:

 • Програмне забезпечення для клієнтів – Windows, Mac, портативний
 • Токенізована обробка кредитних карт та підтримка біткойна
 • Безкоштовний брандмауер NAT і два з’єднання для кожного члена
 • Термінові знижки на піврічні та щорічні підписки

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Додайте розширені функції клієнта, такі як комутатор Internet kill
 • Розробка мобільних додатків для iOS та Android
 • Додайте більше локацій до своєї мережі
 • Розгляньте виділений IP як доповнення

Збільшити VPN – це найкраща «нова» послуга, яку я бачив на ринку вже давно. Зазвичай постачальники не мають функцій або мають проблеми з продуктивністю при запуску. Це не так з VPN Zoom. У них є те, що потрібно для створення міцної клієнтської бази. Безкоштовний брандмауер NAT, токенізована обробка кредитних карт та підтримка біткойна – це плюс. Також мені сподобався варіант використання портативного VPN-клієнта. Я пропоную вам спробувати VPN Zoom. Вони пропонують усім новим членам 3-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте VPNZoom

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map