Огляд конфіденційності Badger 2016

Помаранчевий значок борсука конфіденційностіBadger – конфіденційність – це безкоштовний третій трекер та розширення блокування оголошень, яке є новим для спільноти. Цей інструмент конфіденційності, що вийшов у 2014 році, є проектом Фонду електронних кордонів (EFF). Мета Badger – заблокувати відстеження реклами та блокувати файли cookie для відстеження, щоб захистити вашу конфіденційність. Наразі він підтримує лише Chrome та Firefox. Незабаром з’являються інші версії.


Як і інші, ви можете вибрати налаштування для кожного трекера. Це дає вам можливість блокувати трекери, які ви хочете заблокувати. У цьому огляді ми покажемо вам, як використовувати, завантажувати та встановлювати розширення Badger Privacy.

Фінанси конфіденційності Badger

Фінансування Badger про конфіденційність надходить з EFF. Незважаючи на те, що вам не потрібно пожертвувати EFF, Badger щодо конфіденційності дає вам можливість. Ми рекомендуємо вам підтримати їх зусилля. Приємна частина блокатора полягає в тому, що він повідомляє вам про те, що оголошення відстежує вас на кількох сайтах. Ви також можете блокувати оголошення з певних доменів, переміщуючи повзунки. Позиція конфіденційності – улюблене розширення браузера багатьох захисників конфіденційності.

Позиція конфіденційності для Chrome

Щоб отримати Badger для конфіденційності для Chrome, вам потрібно буде натиснути кнопку меню в браузері. Після цього перейдіть до Більше інструментів, і потім Розширення.

Установка Adblock Plus

Тепер вас перевезуть до Розширення екран із Chrome.

отримати більше розширень

Виберіть варіант, який говорить отримати більше розширень. Введіть ліворуч Конфіденційність Badger. Тут ви побачите кілька різних варіантів, але ви хочете вибрати розширення, яке говорить про Badger щодо конфіденційності, яке пропонує www.eff.org. Далі натисніть на додати до Chrome кнопку під заголовком розширень, щоб розпочати роботу.

Позиція конфіденційності для Chrome

Коли буде запропоновано, натисніть кнопку додати розширення.

Позиція конфіденційності для Chrome

Як використовувати Badger для конфіденційності для Chrome

Тепер, коли розширення встановлено, вам буде запропоновано здійснити тур.

Позиція конфіденційності для Chrome

Пройшовши тур, закрийте Chrome і відкрийте його знову. Ви можете залишити налаштування в спокої або змінити їх. Щоб змінити їх, натисніть на значок Badger Privacy. Тепер натисніть на шестерню, щоб отримати доступ до сторінка з параметрами. Як ви бачите нижче, ви можете відключити Badger Privacy для певних сайтів.

Позиція конфіденційності для Chrome

У цьому розділі є чотири вкладки. Це Налаштування фільтра користувачів, Домени білого списку, Налаштування соціальних віджетів та Загальні параметри.

Налаштування фільтра користувача – Ця вкладка покаже вам потенційних трекерів на сторінці. Ви можете повністю заблокувати всі трекери, заблокувати лише файли cookie або дозволити все. Як мовиться, вам дійсно не потрібно рухати повзунками, якщо щось не зламано.

Білі домени – На цій вкладці ви додаєте домени, які потрібно додати до списку.

Налаштування соціальних віджетів – На цій вкладці є одна кнопка. Можна або відключити, або включити заміну соціальних віджетів.

Загальні налаштування – На цій вкладці є лише один прапорець. Ви можете натиснути на поле, де написано Показати кількість заблокованих елементів.

сторінка з параметрами конфіденційності badger

Тепер Badger конфіденційності готовий до використання в Chrome.

Позиція конфіденційності для Firefox

Щоб отримати Badger для конфіденційності для Firefox, перейдіть на веб-сайт https://www.eff.org/privacybadger і натисніть на кнопку, що говорить Встановити Badger конфіденційності.

встановити бордник конфіденційності для Firefox

Після цього ви отримаєте спливаюче повідомлення, як це. Ідіть вперед і натисніть на Дозволити.

конфіденційність badger встановити спливаюче вікно

Далі натисніть на Встановити.

встановити борідку конфіденційність

Після його встановлення ви побачите ту саму екскурсію, про яку ми згадували в розділі Chrome. Тепер ви можете переглядати так, як зазвичай, і знати, які реклами третьої сторони відстежують вас. Якщо ви не бачите жодної реклами на веб-сторінці, яку ви переглядаєте, вони відповідають правилам не відстежувати.

Відмінності з борсуком про конфіденційність і без нього

На зображенні нижче ви бачите веб-сторінку, не використовуючи Badger Privacy. Видно кілька оголошень.

веб-сторінку без борсука про конфіденційність

Тепер ми покажемо вам ту саму сторінку з Badger Privacy.

веб-сайт з увімкненим барсуком про конфіденційність.

Як бачите, на сайті є заблоковані оголошення. Пам’ятайте лише, що не всі оголошення заблоковані за замовчуванням. Щоб заблокувати певні оголошення, вам потрібно буде відключити відстежувачі цього оголошення. Badger для конфіденційності – це головним чином інструмент конфіденційності, а не блокувальник реклами.

Навіщо використовувати Badger конфіденційності?

Позиція конфіденційності робить непогану роботу щодо блокування сторонніх відстежувачів оголошень. Це захистить вас від тих сайтів, які слідкують за вашою активністю перегляду в різних джерелах. Ми раді, що невдовзі Badger конфіденційності стане доступним для інших настільних та мобільних версій.

Висновок

На закінчення нам подобається простота використання Badger Privacy. Коли ви переглядаєте більше з Badger конфіденційності, розширення внесе зміни без необхідності переміщення повзунків. Вам не потрібно буде вносити будь-які зміни в повзунки, якщо веб-сайти не перестануть працювати. Оскільки Badger для конфіденційності – це насамперед інструмент конфіденційності, він не блокує всі оголошення. Якщо ви хочете, щоб більше оголошень було заблоковано, радимо використовувати й інші блокатори оголошень. Ви можете використовувати додаткові інструменти, такі як VPN, щоб захистити свою конфіденційність.

Відвідайте Барсук конфіденційності

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map