Огляд IVPN

IVPN була заснована в 2009 році групою ІТ-професіоналів, яка зустрілася під час роботи над магістерською програмою з інформаційної безпеки в Лондонському університеті. Компанія знаходиться на Мальті. Їх фізична адреса вказана на сайті IVPN, що є приємним, оскільки більшість постачальників не перераховують її.


IVPN огляд

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

IVPN пропонує єдиний план, який включає необмежений доступ до їх мережі. Ціна необмеженої VPN відрізняється залежно від того, підписуєтесь чи не для повторної виставлення рахунків разом із терміном дії вашого рахунку. Ціни коливаються від 8 до 20 доларів на місяць.

Цінові плани IVPN

Як і багато постачальників VPN, IVPN пропонує знижки на термін. Чим довший термін, тим більше ви економите. Ви можете підписатися на виставлення рахунків щомісяця, щокварталу, шість місяців або щорічно. Їх річний план – найкраща ціна зі знижкою 44%. Ви можете відвідати IVPN спеціальний сторінки, щоб заощадити до 44% від необмеженого доступу до VPN.

IVPN приймає платежі PayPal та Bitcoin. Мені подобається використовувати PayPal, оскільки керувати послугами підписки легко. Біткойн – це гарне джерело платежів для тих, хто шукає додатковий рівень конфіденційності під час співу. Вам все одно потрібно буде вказати дійсну електронну адресу, щоб отримати дані про вхід.

Пробний період без ризику

Незалежно від того, якого постачальника VPN ви вибрали, ви хочете протестувати їх службу. Більшість компаній надасть вам таку можливість, і IVPN вас охопив. Вони розуміють, що вам потрібно переконатися, що все працює. На допомогу вони пропонують 7-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви незручні з будь-якої причини, просто скасуйте протягом перших двох днів повне повернення коштів.

Ось політика щодо відшкодування IVPN з їх веб-сайту:

IVPN прагне відповідати очікуванням усіх нових користувачів і надає необмежену підтримку, щоб допомогти користувачам з будь-якими проблемами, з якими вони можуть зіткнутися в налаштуванні послуги. Якщо ви незадоволені послугою з будь-якої причини, ви можете попросити повне повернення коштів протягом 7 днів після активації послуги (ми будемо вдячні, якщо ви можете повідомити нам про це, але вам цього не потрібно!).

Ми розглядали можливість продовження цієї пропозиції до 30 днів, однак, з нашого досвіду, це відкриває двері для зловживань людьми, які просто хочуть вилучити з мережі та спожити якомога більше мережевих ресурсів, не платячи за них. Це, очевидно, впливає на послугу, яку ми можемо надавати своїм лояльним клієнтам, які платять, і тому ми прийняли рішення обмежити політику повернення грошей на 7 днів.

IVPN

Місце розташування мережі IVPN та сервера

Мережа IVPN не настільки велика, як у деяких наших провідних постачальників VPN, але вони управляють низкою серверів VPN у ключових місцях по всьому світу. Усі члени мають повний доступ до своєї мережі.

Країни ЛокаціїСерверніПротоколи
91214невідомоOpenVPN, L2TP

IVPN має сервери у США, Канаді, Нідерландах, Великобританії, Німеччині, Франції, Швейцарії, Румунії та Гонконгу

Конфіденційність та безпека

Якщо Ваша основна мета – конфіденційність та анонімність в Інтернеті, перед тим, як приєднатися, вам потрібно детальніше ознайомитись з політикою конфіденційності та реєстрації постачальника. IVPN на своїй домашній сторінці зазначає, що вони не зберігають жодних зареєстрованих даних, які могли б порушити вашу анонімність в Інтернеті.

IVPN записує таку інформацію, щоб запобігти спаму електронної пошти:

Ми не зберігаємо жодних журналів зв’язків. З метою запобігання спамерам електронної пошти наші підключення до журналу брандмауерів здійснюються до портів поштового сервера, де кількість з’єднань перевищує заздалегідь заданий поріг (наприклад, 20 з’єднань за 60 секунд), тому ми можемо відключити з’єднання. Ми навмисно і суворо не записуємо жодних інших даних для пом’якшення нашої юридичної відповідальності.

Що стосується безпеки IVPN охоплює вас. Вони підтримують протоколи OpenVPN та L2TP. Ви можете використовувати їх клієнт Windows для з’єднання з OpenVPN. Вони пропонують налаштування для обох протоколів на широкому діапазоні пристроїв. Вони підтримують цілий ряд рівнів екскрипції, а також мультихоп-з’єднання для кращої конфіденційності.

IVPN

Ручне тестування

Якщо ви читали інші огляди, то знаєте, що я віддаю перевагу постачальникам VPN із зручним клієнтським програмним забезпеченням. IVPN розробила чудове програмне забезпечення для користувачів Windows. Вони пропонують прості підказки щодо налаштування маршрутизаторів для Mac, iPhone, iPad, Android та DD-WRT.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Давайте докладніше розглянемо клієнт IVPN Windows.

IVPN-клієнт Windows

Клієнт IVPN Windows має ряд розширених функцій. Для початку ви можете встановити рівень шифрування до 4096 біт RSA. IVPN пропонує мультихоп технологію для серверів у США, Великобританії та Нідерландах. Це означає, що ви можете підключитися до одного сервера та переслати трафік через іншу країну. Додавання додаткового рівня захисту конфіденційності.

Програмне забезпечення IVPN включає захист від витоку DNS. Їх служба також дозволяє членам дозволяти переадресацію портів на вхідних з’єднаннях.

IVPN

Підключіться до Mac

IVPN не пропонує спеціального клієнта для користувачів Mac. Не хвилюйтеся, хоча вони підтримують OpenVPN на Tunnelblick разом з конфігурацією вручну L2TP. Вони встановили путівники для обох варіантів.

Підключіться з iPhone або iPad

Хоча IVPN не пропонує власну програму для iOS, у них є посібник із використання безкоштовного додатка OpenVPN Connect. Вони також мають керівництво по налаштуванню для ручного підключення з L2TP. Ось копія інструкцій. Ви можете відвідати їхній сайт для повної версії із скріншотами.

Посібник із налаштування IVPN L2TP для iOS:

1) Почніть на головному екрані. Торкніться значка “Налаштування”. Торкніться значка загального зліва та перейдіть до кнопки VPN праворуч.
2) Торкніться опції Додати конфігурацію VPN.
3) Торкніться кнопки L2TP.

  • Введіть назву з’єднання в поле опису, наприклад IVPN – Швейцарія.
  • Введіть адресу одного з серверів L2TP зі списку статусу сервера (залежно від того, до якої країни ви хочете підключитися).
  • Введіть своє ім’я VPN у полі облікового запису (починається з «ivpn»).
  • Введіть пароль VPN.
  • Введіть секретний ключ IPSec, знайдений на сторінці спільного ключа IPSec. Можливо, вам доведеться увійти, якщо ви ще цього не зробили.
  • Перемикач Надіслати весь трафік на УКЛ.
  • Торкніться значка “Зберегти”.

4) Підключіться до VPN, перемістивши кнопку VPN у положення ВКЛ.
5) З’єднання встановлено і може бути підтверджене значком VPN у заголовку.

IVPN

Підключіться із пристрою Android

І знову IVPN не пропонує додаток для пристроїв Android, але вони підтримують безкоштовний додаток OpenVPN для Android. Вони також мають керівництво по налаштуванню для підключень L2TP / IPSEC. Ось копія інструкцій. Ви можете відвідати їхній сайт для повної версії із скріншотами.

Посібник із налаштування IVPN L2TP для Android:

1) Доступ до головного екрана налаштувань на пристрої Android. Торкніться кнопки “Більше” в бездротовій мережі & мереж. Залежно від точної версії Android, якою ви користуєтесь, цей крок може дещо відрізнятися, мета – отримати доступ до екрана налаштування VPN на кроці 2.
2) Торкніться VPN
3) Натисніть символ +, щоб додати нове VPN-з’єднання.
4) Введіть назву для з’єднання (використовується лише для ідентифікації з’єднання), наприклад IVPN – Нідерланди.

  • Під типом виберіть VPN L2TP / IPSec PSK
  • Введіть адресу одного з серверів L2TP зі списку статусу сервера (залежно від того, до якої країни ви хочете підключитися).
  • Введіть секретний ключ IPSec, знайдений на сторінці спільного ключа IPSec. Можливо, вам доведеться увійти, якщо ви ще цього не зробили.
  • Натисніть Зберегти, щоб зберегти дані про з’єднання VPN.

5) Торкніться нового з’єднання. Введіть своє ім’я користувача та пароль IVPN (ім’я користувача починається з «ivpn») і натисніть «Подключить».
6) Після підключення ви побачите наступний екран.

IVPN

Тест на швидкість IVPN

Я протестував IVPN, використовуючи OpenVPN, який є найбільш захищеним протоколом. Я використав їх клієнт Windows і підключився до сервера в Нью-Джерсі.Тест на швидкість IVPN

Як ви бачите, різниця у швидкості між підключенням безпосередньо до мого провайдера та підключенням до сервера в Нью-Джерсі була приблизно на 30%. Шифрування додає накладні витрати, тому можна очікувати деякого зниження продуктивності. Це компроміс для підвищення рівня конфіденційності. Зі швидкістю майже 24 Мбіт / с я міг легко передавати такі сервіси, як Netflix та BBC.

Висновок

Мені подобається, що IVPN зосереджується на конфіденційності та анонімності. Технологія мультихоп – це додатковий шар конфіденційності. Вони не мають найбільшої мережі, але вона охоплює основні регіони. Продуктивність хороша для тих, хто хоче розблокувати та передавати з таких сайтів, як Netflix та HBO GO.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Простий у користуванні клієнт Windows
 • Підтримка протоколів OpenVPN та L2TP
 • Технологія Multihop та переадресація портів
 • 256-бітове шифрування AES + 4096 біт RSA
 • Термінові знижки на щорічні підписки

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Пропонуйте мобільні додатки для iOS та Android
 • Додайте більше локацій до своєї мережі
 • Розгляньте виділений IP як доповнення

Мені подобається IVPN і думаю, що він цілком підходить для тих, хто зосереджений на конфіденційності. Якщо ваша мета – доступ до вмісту по всьому світу, тоді переконайтеся, що вони мають сервери в цих країнах. Якщо ваша мета – сильна конфіденційність, я пропоную вам спробувати IVPN. Вас покладе їх 7-денна гарантія повернення грошей, яка достатньо часу для тестування послуги.

IVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map