Огляд IronSocket

Почнемо наш огляд IronSocket з невеликою історією їх служби конфіденційності. Вони почали працювати в VPN та проксі-просторі у 2005 році зі створення веб-сайту HideMyNet.com. В HMN власники та персонал почали будувати інфраструктуру VPN та проксі, щоб користувачі могли анонімно користуватися Інтернетом та видаляти довільну цензуру з будь-якого місця. Поступово вони розробляли технічні та мережеві рішення для створення та експлуатації хорошого VPN-сервісу, побудованого на сервісі клієнтів. У 2013 році вони переобладнали свої технології та розширили свою мережу, щоб забезпечити надійну, орієнтовану на підтримку, послугу конфіденційності, і IronSocket народився.


Огляд IronSocket

Їх метою є створення постачальника VPN та DNS нового покоління, який буде простий у використанні та забезпечує надійну підтримку клієнтів за вигідною ціною. IronSocket належить і управляється Pusa та Daga Limited. Вони підпадають під юрисдикцію та закони, що регулюють Гонконг.

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Отже, що ви отримуєте, підписавшись на послугу конфіденційності IronSocket? Якщо ви підписалися на їх стандартну послугу, ви будете мати необмежений доступ до їх повної мережі VPN-серверів, можете зареєструвати до трьох пристроїв (IP-адреси), щоб використовувати їх проксі-сервер DNS, і матимете доступ до проксі-серверів HTTP та Socks5. Підписки мають три одночасних VPN-з’єднання та три IP-адреси для використання інших своїх служб, таких як DNS-проксі. але ви можете додати більше за додаткову вартість. Перш ніж ваш пристрій зможе використовувати свої проксі-сервери DNS, спочатку потрібно зареєструвати його IP-адресу на їх веб-сайті. Одночасно можна зареєструвати до трьох IP-адрес для стандартних планів ціноутворення, але ви можете додати більше за додаткову вартість.

Плани ціноутворення IronSocket

Структура цін IronSocket схожа на багато інших у сфері конфіденційності. Вони пропонують три різні пакети їх комбінованого VPN / проксі-сервісу. Ці пакети дисконтуються залежно від терміну надання послуг і включають один місяць, шість місяців та 1 рік. Їх ціни починаються від $ 6,99 за місяць обслуговування. Ви можете отримати півроку їх служби за $ 35,95 або $ 5,99 на місяць обслуговування. Нарешті, якщо ви підписалися на рік послуги, ціна становить 49,95 долара або всього 4,16 долара на місяць.

Варіанти оплати IronSocket

IronSocket пропонує кілька різних способів оплати за їх VPN-послугу. Ви можете платити за допомогою PayPal, якщо хочете зберегти всі виплати в центральному місці. Ви можете платити за допомогою традиційних великих кредитних карток, таких як MasterCard, VISA, American Express та Discover. Вони також дозволять вам платити за допомогою криптовалюти, BitCoin, щоб ви могли бути більш анонімними. Нарешті, за найбільшу анонімність можна оплатити, використовуючи різні подарункові картки.

Пробний період без ризику

Хоча у них немає безкоштовної пробної версії, IronSocket пропонує всім новим користувачам 7-денну гарантію повернення грошей. Це дозволить вам спробувати їх VPN для себе. Якщо з будь-якої причини ви не повністю задоволені їх послугою, вони повернуть ваш платіж у повному обсязі. Ви повинні вимагати повернення абонентської плати протягом семи днів після підписки на їх послугу (що підтверджується їх платіжними записами). Після цього семиденного періоду не буде повернено коштів. Ті, хто купує біткойном або подарунковою карткою, не мають права на цю гарантію.

Відвідайте IronSocket

Місце розташування IronSocket Network і сервера

IronSocket управляє невеликою мережею з 65+ VPN-серверів у 51 локації по всьому світу. Вони стратегічно розмістили ці сервери в 38 країнах для максимального охоплення та продуктивності своєї мережі VPN.

Країни ЛокаціїСерверніПротоколи
385165+невідомоOpenVPN, L2TP, PPTP

IronSocket має такі сервери на всіх основних континентах:

 • Азії
  • Гонконг, Гонконг; Індонезія, Джакарта; Японія: Нагано, Токіо (2);
  • Філіппіни, Маніла; Саудівська Аравія; Сінгапур, Сінгапур; Південна Корея, Сеул;
  • Тайвань, Тайбей; Таїланд, Бангкок
 • Австралія / Океанія
  • Австралія, Мельбурн; Нова Зеландія, Окленд
 • Європа
  • Австрія, Відень; Бельгія, Оосткамп; Кіпр, Нікосія; Данія, Копенгаген;
  • Франція: Париж, Рубе; Німеччина: Берлін, Нюрнберг; Ісландія, Рейк’явік;
  • Ірландія, Дублін; Італія, Мілан; Люксембург, Штайнсель; Нідерланди, Амстердам (4);
  • Норвегія, Осло; Польща, Варшава; Румунія, Бухарест; Росія, Москва;
  • Іспанія, Мадрид; Швеція, Стокгольм; Швейцарія, Цюріх; Україна, Вінниця;
  • Великобританія: Госпорт, Лондон (4)
 • Північна Америка
  • Канада, Торонто; Мексика, Мехіко; США: Атланта, Чикаго, Даллас (2),
  • Канзас-Сіті, Лос-Анджелес (3), Маямі, Нью-Йорк (3), Піскатей, Солт-Лейк-Сіті,
  • Сан-Хосе, Сіетл
 • Південна Америка
  • Аргентина, Буенос-Айрес; Бразилія, Сан-Паулу

Послуга IronSocket зручна для P2P. Це дозволяє законно ділитися файлами в мережах P2P. Вони резервують ряд стратегічно розташованих серверів для доступу до P2P. Ці сервери розташовані в законодавчих країнах для P2P, як ви могли очікувати. Вони мають P2P-сервери в таких країнах:

 • Аргентина, Бразилія, Кіпр, Єгипет, Ісландія, Індонезія, Люксембург, Нідерланди (4), Румунія, Росія, Тайвань, Таїланд та Україна

Вони кажуть, що вони зарезервували швидші сервери для своїх користувачів програмного забезпечення P2P та Torrent. Бажаючі також можуть використовувати проксі-сервер Socks5 для своїх програм P2P та Torrent.

Служба DNS-проксі-сервера IronSoclket підтримує регіональну комутацію, має глобальні DNS-сервери та пропонує доступ до величезного списку з понад 160 потокових медіа-каналів. Вони надають декілька DNS-серверів для використання з проксі-сервісом DNS і рекомендують вибрати сервер, найближчий до вашого фізичного місця, для швидшого пошуку. Вибрані вами DNS-сервери не впливатимуть на параметри комутації регіону. Усі сервери DNS потребують авторизації IP через свій веб-сайт, щоб отримати доступ до служби. Переключення регіонів для провайдерів, які підтримують їхні проксі-сервери DNS, також встановлюються на сторінці вашого облікового запису на веб-сайті. Країни, у яких є проксі-сервери DNS, включають такі:

 • Австралія, Сідней; Бразилія, Сан-Паулу; Німеччина, Франкфурт; Ірландія, Ірландія; Японія, Токіо; Сінгапур, Сінгапур; США: Вірджинія, Каліфорнія

Конфіденційність та безпека

Якщо ви дійсно хочете захистити свою конфіденційність та анонімність, вам потрібна VPN, яка не має політики реєстрації даних щодо використання їх служби. IronSocket дає зрозуміти, що це дуже важливо і для них. Ось і витяг з їх політики конфіденційності:

Ми прагнемо захищати та поважати вашу конфіденційність. Ми обмежуємо інформацію, яку ми збираємо, до мінімуму, необхідного для надання нашої послуги, управління вашим обліковим записом та захисту від шахрайства та зловживань. Коротко:

Ми НЕ ЛОГІСТИМО і не записуємо жодним чином вміст, до якого Ви отримуєте доступ, використовуючи наші Послуги.
Ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО Вашу інформацію для інших цілей, ніж ті, на які Ви погодилися.
Ми НЕ ПРОДАЄМО та не торгуємо особистою інформацією для комерційних цілей.

Ми не надаємо особисту інформацію щодо вашого облікового запису, за винятком випадків, коли їх вимагають юридичні дії, діючі згідно із законодавством Гонконгу.

IronSocket дає зрозуміти, що вони не реєструють жодного користування своїми абонентами, перебуваючи у своїй мережі. Вони також заявляють, що вони дбають про особисту інформацію, яку вони можуть мати для вас. Вони підтримують кілька способів оплати, які дозволять вам бути ще анонімнішими при використанні їх сервісу, як биткойн та подарункові картки. Зрозуміло, що вони ставляться до вашої конфіденційності серйозно, але що робити з вашою безпекою під час пошуку в Інтернеті?

Вони мають мережу, що складається з серверів у 38 різних країнах, поширених по всьому світу. Їх мережа підтримує три протоколи VPN: OpenVPN, L2TP / IPSec та PPTP. Ми рекомендуємо, як і команда Ironsocket, що для кращої безпеки ви використовуєте OpenVPN для підключення до їх служби, якщо ваш пристрій підтримує це. Їх найсильніше шифрування OpenVPN використовує AES-256 бітове шифрування даних з аутентифікацією повідомлення SHA256. Їх L2TP підтримується на широкому спектрі пристроїв і працює з 256-бітовим AES-шифруванням. Для аутентифікації між їх сервером та пристроєм використовується DHE-RSA-AES256-SHA, 4096-бітний RSA. Це одне з найкращих шифрувань, доступних у галузі VPN, і гарантує, що ваші дані завжди захищені при використанні VPN IronSocket.

Відвідайте IronSocket

Ручне тестування

Реєстрація – це три кроковий процес:

 • Спочатку вам потрібно буде створити обліковий запис.
 • По-друге, вам потрібно буде налаштувати своє замовлення.
  • Переконайтесь, що вибрали потрібний вам пакет.
  • Ви можете мати до п’яти додаткових одночасних з’єднань. Додаткові VPN-з’єднання дисконтуються залежно від кількості покупки.
   • Ви отримуєте три VPN + три IP з обраним базовим пакетом.
   • Один додатковий VPN + один IP – це 1,50 долара США на місяць або 18,00 доларів на рік.
   • Три додаткові VPN + три IP-адреси – це $ 3,00 додатково на місяць або $ 36,00 на рік.
   • П’ять додаткових VPN + п’ять IP-адрес – це $ 4,00 додатково на місяць або 48,00 доларів на рік.
 • По-третє, вам потрібно буде вибрати тип платежу та ввести свою платіжну інформацію.

Це проілюстровано на зображенні нижче. Вибір пакету та доповнення можна вибрати, натиснувши на відповідні піктограми праворуч під резюме замовлення.

Реєстрація IronSocket

По-перше, у службі IronSocket немає клієнтів із програмним забезпеченням. Підключення до їх мережі відбувається насамперед через відкритий джерело клієнта OpenVPN Connect. Після того, як на вашому пристрої буде встановлено програмне забезпечення OpenVPN Connect, вам знадобиться вручну встановити належні (.opvn) файли, щоб мати змогу підключитися до VPN-серверів у їхній мережі. Ми проілюструємо це для Windows за мить.

Ви можете підключитися до їх мережі VPN за допомогою OpenVPN на платформах Windows, Mac OS X, iOS та Android, а також деяких маршрутизаторах. IronSocket має добре написані покрокові інструкції з налаштування на своєму веб-сайті для налаштування всього цього. Вони також підтримують Linux, але вам потрібно буде зв’язатися з їх відмінним службою підтримки, щоб отримати посилання на .pdf, щоб налаштувати його (і Ubuntu, і Debian). Вони також мають посібники для налаштування кожної з цих платформ за допомогою протоколів L2TP та PPTP.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Значок OpenVPN Connect

Давайте тепер розглянемо, як ми можемо налаштувати Windows на використання VPN IronSocket. Спочатку вам потрібно буде завантажити клієнт Windows OpenVPN Connect на комп’ютер. Ви можете знайти посилання для цього в області налаштування веб-сайту IronSocket. Завантаживши інсталятор цього пакета на свій апарат, вам потрібно буде відкрити та встановити його. Це додасть піктограму (зображено праворуч) на робочий стіл. Натиснувши на це, ви відкриєте клієнт Windows у системний трей наступним чином. Значок x на значку OpenVPN Connect в лотку вказує на те, що ми наразі не підключені.

Системний лоток OpenVPN

Тепер, коли ви встановили та відкрили клієнт Windows OpenVPN на своєму комп’ютері, вам потрібно завантажити файл .ovpn для сервера (серверів), до якого ви хочете підключитися, з веб-сайту IronSocket. Якщо ви подивитесь на мережеву сторінку їх веб-сайту, ви побачите зображення, подібні до зображеного нижче. Перше, що слід помітити на цьому зображенні, це те, що ми обрали вкладку для OpenVPN вгорі, щоб ми побачили сервери, які підтримують протокол OpenVPN.

IronSocket OpenVPN Network

Ця вище таблиця містить чотири стовпці: країна, місцеположення, дозволено P2P та конфігурація. На зображенні вище ми вибрали з’єднання з Австралією, Мельбурном. Натиснувши на зелену кнопку отримати профіль, з’явиться вікно вибору, як показане нижче.

Налаштування файлів IronSocket ovpn

Щоб зрозуміти наведене вище зображення, ви повинні знати, що IronSocket включає три різні конфігурації для підключення до серверів VPN за допомогою протоколу OpenVPN. Кожен з них має різний рівень шифрування, який є наступним:

 • Сильний – це конфігурація IronSocket за замовчуванням, яка використовує шифрування 256-бітних шифрованих даних AES з аутентифікацією повідомлення SHA256. Це забезпечує вам максимальну конфіденційність та безпеку, і ми рекомендуємо її більшості користувачів.
 • Світло – використовує 128-бітове шифрування даних CBC-шифру Blowfish. Це дасть вам швидший швидкість передачі даних, але при цьому пропонується помірний рівень шифрування. Використовуйте це, якщо ви хочете більш швидкої роботи, але все ж хочете, щоб весь ваш інтернет-трафік був зашифрований.
 • Жоден – Ця конфігурація взагалі не використовує шифрування даних. Цей параметр пропонує максимальну швидкість. Використовуйте це, якщо швидкість – ваша єдина проблема. Ця конфігурація була б хорошою для потокового носія.

Всі рівні шифрування використовують 4096-бітну RSA для безпечної аутентифікації TSL / SSL. У нашому випадку ми вирішили завантажити конфігурацію (.ovpn) для підключення до Австралії за допомогою найсильнішого шифрування. Це відкриє вікно для збереження файла конфігурації на вашій машині. Після того як файл конфігурації буде збережено у вашому комп’ютері, відкрийте клієнта в лотку та виберіть імпорт -> локальний файл, як показано нижче. Це відкриє вікно, де ви можете вибрати файл для імпорту.

Імпорт IronSocket

Вибравши вибраний (.ovpn) файл, ви побачите повідомлення в області лотка, аналогічне показаному нижче. Тепер, коли з’єднання збережено, ви зможете підключитися до обраного VPN-сервера IronSocket.

IronSocket Import AU Config

Натиснувши на клієнта та вибравши ім’я потрібного сервера, а потім підключившись, розпочнеться процес з’єднання (показано нижче).

Підключіться до IronSocket VPN

Це відкриє вікно для входу, щоб ви ввели свої облікові дані для входу в мережу IronSocket, як показано нижче.

Увійти Ironsocket

Після введення свого імені користувача та пароля процес підключення триватиме. Піктограма OpenVPN Connect матиме синю стрілку, яка вказує на автентифікацію вашого обраного сервера. Через короткий час в області лотка ви побачите повідомлення, подібне до наступного. Наведення миші на піктограму покаже вам поточний стан клієнта.

Повідомлення, пов’язане з іронізою

Як тільки ви отримаєте повідомлення, подібне до наведеного вище, ви підключитесь до мережі IronSocket, і весь ваш інтернет-трафік тепер буде зашифрований та маршрутизований через обраний сервер VPN. Для підключення до іншого сервера потрібно спочатку відключитися, а потім вибрати інше місце розташування сервера. Ви повинні імпортувати кожен файл конфігурації, який ви хочете підключити до першого використання.

Відвідайте IronSocket

Підключіться до клієнта Mac VPN

IronSocket підтримує підключення до комп’ютерів Mac через

 • OpenVPN Connect
 • OpenVPN з Tunnelblick (OSX 10.5+)
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.4)

Підключення до послуги VPN IronSocket – це налаштування вручну, подібне до Windows, показане вище, з майже однаковою функціональністю. Область налаштування їх веб-сайту містить інструкції, які допоможуть вам пройти процес. Вони також мають посібники для налаштування пристроїв Mac за допомогою L2TP та PPTP.

Підключіться зі свого iPhone чи iPad

Підключення до IronSocket за допомогою iPhone, iPad або iPod Touch здійснюється через додаток OpenVPN Connect від OpenVPN Technologies. Ви можете завантажити додаток з Apple iTunes App Store. Для цього потрібен принаймні iOS 6.1 або новішої версії. Додаток працюватиме на iPhone, iPad та iPod Touch. Після того як ви встановите додаток, вам потрібно буде імпортувати .ovpn файли так само, як у випадку Windows. Ви також можете з’єднатись з L2TP та PPTP.

Підключіться із пристрою Android

IronSocket не пропонує додаток для пристроїв Android, але процес налаштування дуже простий. Ви можете налаштувати телефон або планшет Android для підключення до розташування сервера за допомогою протоколу OpenVPN, PPTP або L2TP. Налаштування не займе багато часу.

Ось інструкція щодо підключення L2TP:

1) Відкрийте меню та виберіть Налаштування
2) Виберіть Бездротові та мережеві або бездротові управління, залежно від вашої версії Android
3) Виберіть Налаштування VPN
4) Виберіть Додати VPN
5) Виберіть Додайте VPN L2TP / IPsec PSK
6) Виберіть Ім’я VPN і введіть описову назву
7) Виберіть Встановити сервер VPN і введіть ім’я хоста сервера (адреси серверів, вказані на мережевій сторінці їх веб-сайту)
8) Торкніться Встановіть загальнодоступний ключ IPSec і введіть ironsocket ”
9) Зніміть прапорець Увімкніть секрет L2TP
10) Відкрийте меню та виберіть Зберегти

Після додавання VPN він повинен з’являтися у списку VPN. Ви можете вибрати його для підключення.

Відвідайте IronSocket

Тест швидкості IronSocket

Продуктивність IronSocket була трохи невтішною, як ви можете бачити на тесті швидкості, показаному нижче. Як ви бачите, наша швидкість у VPN була повільнішою, ніж безпосередньо до мого провайдера. Ви можете очікувати деякого впливу на продуктивність, використовуючи будь-який VPN, заснований на накладних витратах шифрування вашого з’єднання.

Тест швидкості IronSocket

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання IronSocket знизило швидкість завантаження базової ISP з 54,70 Мб / с до 35,28 Мб / с. Це крапля приблизно на 36%, що більше, ніж ми хотіли б бачити. Деякі з’єднання показали ще більші падіння (до 50%). Хоча деякі збитки очікуються, ми вважаємо, що це занадто велика втрата. На захист ці випробування були зроблені за допомогою їх найсильнішого шифрування. У нашому випадку ми могли б покрити таку втрату, оскільки маємо швидку базову швидкість провайдера. Ми рекомендуємо самостійно протестувати послугу, щоб побачити, чи є ця втрата швидкості з’єднання прийнятною для вас.

Висновок

IronSocket – це надійний сервіс VPN. У них немає власних клієнтських програмних програм, але вони мають відмінні посібники з конфігурації вручну, які допомагають членам з’єднуватися з широкого спектру пристроїв. Їх основне з’єднання здійснюється через програмне забезпечення OpenVPN Connect з відкритим кодом від OpenVPN Technologies. Вони дозволяють легко вибрати сервер із силою шифрування, який ви бажаєте, та імпортувати (.ovpn) файл для підключення до вашого пристрою за допомогою протоколу OpenVPN. Вони також мають посібники для використання L2TP та PPTP з різними пристроями.

Їх послуга включає необмежений доступ до VPN, проксі-сервера DNS для понад 160 потокових провайдерів, а також доступ до проксі-серверів HTTP та Sock5. Вони пропонують підмножину мережевих серверів, за якими вони говорять, оптимізовані для спільного використання файлів Torrent та P2P.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Вони дозволяють легко вибрати потужність шифрування при виборі серверів, до яких потрібно підключитися.
 • Ніяких умов щодо їх 7-денної гарантії.
 • Термінові знижки на щорічні підписки.
 • Додаткові зв’язки зі збільшенням знижок на більшу кількість доповнень

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Пропонуйте власні клієнтські програми для користувачів Windows та Mac OS X.
 • Пропонуйте мобільні додатки для пристроїв iOS та Android
 • Поліпшення загальної швидкості мережі

У IronSocket не було власного програмного забезпечення. Те, як вони автоматизували (.ovpn) вибір для сервера, було корисним та спростило процес імпорту. Однак цей процес потрібно буде повторити для кожного сервера та сили шифрування, які ви хочете використовувати, які можуть бути втомливими. Це простий у користуванні. Ви можете вибрати, чи використовувати TCP або UDP за допомогою програмного забезпечення для підключення OpenVPN.

Незалежно від того, який термін ви обираєте (щомісяця, 6 місяців або щорічно), IronSocket пропонує гарантію повернення грошей на сім днів. Спробуйте їх службу і подивіться, що ви думаєте. Якщо вам сподобається, ви можете передплатити лише 4,16 долара на місяць.

Відвідайте IronSocket

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map