Огляд HideIPVPN

Я хотів би розпочати огляд HideIPVPN з деяких основних моментів послуги. Хоча їх мережа менша, ніж деякі, HideIPVPN управляє серверами в ключових місцях по всьому світу. Вони пропонують послуги VPN та Smart DNS. Ви можете вибрати план VPN на основі розташування сервера, до якого ви хочете отримати доступ. Деякі плани, наприклад, VPN у США, включають SmartDNS для розблокування сайтів та каналів у цій країні.


Огляд HideIPVPN

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Почнемо з планів VPN, запропонованих HideIPVPN. Як ви бачите нижче, вони пропонують п’ять різних облікових записів на основі розташування сервера, до якого ви хочете отримати доступ. Для тих, хто хоче забезпечити свій доступ та насолоджуватися вмістом у Сполучених Штатах, я настійно рекомендую план VPN у США. Він поставляється з американським SmartDNS та проксі без додаткових витрат.

Сховати плани ціноутворенняVVPN

Як ви бачите, HideIPVPN пропонує знижки залежно від циклу виставлення рахунків, який ви обираєте під час реєстрації. Ви можете заощадити 10% знижок на щоквартальний доступ або 30% від щорічних підписок. Це робить річний план найкращим значенням. Відвідайте СховатиIPVPN спеціальний сторінку для збереження.

Окрім доступу до VPN, команда HideIPVPN пропонує також Smart DNS. Різниця полягає в шифруванні. Їх SmartDNS пропускає шифрування, що виключає захист конфіденційності. Це дозволяє переглядати вміст в інших країнах, не уповільнюючи зв’язок з Інтернетом. Давайте подивимось на ціну.

Сховати ціноутворення IPVPN SmartDNS

Як ви бачите, HideIPVPN пропонує щомісячний, щоквартальний та річний розрахунковий цикл для Smart DNS. Якщо підписатися на будь-який із них, ви отримаєте доступ до їх служби SmartDNS, яка допоможе розблокувати канали в США, Великобританії та Польщі.

Вирішивши приєднатися, HideIPVPN підтримує широкий спектр варіантів оплати. Мені подобається використовувати PayPal для онлайн-сервісів, оскільки ви можете керувати підпискою. HideIPVPN пропонує PayPal разом із кредитною карткою, Bitcoin, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario та Qiwi.

Пробний період без ризику

Хоча я буду робити все можливе, щоб написати ретельний огляд, є лише один спосіб вирішити, чи HideIPVPN підходить для вашої ситуації. Ви хочете перевірити послугу на собі. HideIPVPN також розуміє це. Щоб допомогти, вони пропонують цілодобову безкоштовну пробну версію та 30-денну гарантію повернення грошей. Однак, як ви побачите через мить, гарантія включає деякі умови. Ось мова, яку HideIPVPN використовує на своїй сторінці надання послуг.

Політика повернення коштів

* Ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви не можете підключитися до наших VPN-серверів за допомогою всіх VPN-з’єднань, включених у ваш пакет, ви можете попросити повернення коштів протягом 30 днів.

* Важливо! Послуга надається “як є”. Ми не можемо гарантувати, що наша служба розблокує певні сайти.  Той факт, що ви не маєте доступу до сайту за допомогою HideIPVPN, не може бути причиною для запиту на відшкодування. Ви можете протестувати нашу послугу перед покупкою за 24 години безкоштовної пробної версії.

* Ми не повертаємо гроші за проблеми, пов’язані зі швидкістю, тому що ми маємо 24 години безкоштовної пробної VPN на наших преміальних серверах, де ви можете перевірити швидкість будь-якого VPN-сервера. Для сервісу SmartDNS ми маємо 7 днів безкоштовної пробної версії.

* Якщо HideIPVPN припинить ваш рахунок через порушення політики, відшкодування не буде.

* Автоматично платежі за підписку PayPal не підлягають поверненню, оскільки ви несете відповідальність за свої підписки на PayPal.

* Тільки ті, хто використовує операційні системи Windows, MacOS та Linux, мають право на відшкодування. Якщо ви намагаєтесь використовувати HideIPVPN в інших операційних системах або пристроях (наприклад, iPhone / iPad / Android / маршрутизатори), переконайтеся, що спочатку перевірити службу.

* Якщо ви не в змозі встановити HideIPVPN на своєму модемі або маршрутизаторі НЕ право на відшкодування.

Відвідайте HideIPVPN

Сховати локальні та серверні локації

Як я вже згадував у верхній частині огляду, HideIPVPN управляє мережею VPN-серверів у ключових місцях. Вони мають порівняно невелику мережу з розташуванням серверів у п’яти країнах. Наявність серверів у ключових місцях допоможе вам розблокувати доступ до таких популярних сайтів, як Netflix та BBC iPlayer з будь-якої точки світу..

Країни СервериПротоколи
530OpenVPN, SSTP, SoftEther, L2TP, PPTP

HideIPVPN має сервери у США, Великобританії, Нідерландах, Німеччині та Канаді. Їх служба SmartDNS допоможе вам розблокувати канали в США, Великобританії та Польщі.

Конфіденційність та безпека

Багато людей припускають, що сервіси VPN автоматично нададуть їм високий рівень конфіденційності та анонімності. Це не завжди так. Це залежить від вашої мети для використання VPN. Якщо ваша основна мета – конфіденційність, ви, мабуть, хочете VPN, який не реєструється.

HideIPVPN на своїй ціновій сторінці VPN має твердження, що:

Без журналів. Ми не зберігаємо журналів трафіку

Я не міг знайти згадки про їхню політику журналів в умовах надання послуг або на сторінках політики конфіденційності. Було б непогано мати докладніші відомості щодо того, яку інформацію вони реєструють і як довго вони зберігають цю інформацію.

Відвідайте HideIPVPN

Ручне тестування

Перше, на що я звертаю увагу, вирішуючи, чи слід переглядати послугу VPN, це власний клієнт. Будь-хто може встановити OpenVPN і налаштувати з’єднання вручну, але це більше не потрібно. Є так багато постачальників VPN, які пропонують просте використання клієнтського програмного забезпечення зараз за добу.

Я радий поділитися з тим, що HideIPVPN має дуже приємний клієнт Windows, який я міг використовувати під час тестування послуги. У них також є власний клієнт для Mac. Поряд із налаштованими посібниками для iOS, Android, Linux, Chromebook та навіть маршрутизаторів DD-WRT.

HideIPVPN пропонує всі стандартні протоколи VPN всередині свого користувацького клієнта. Це включає SSTP (для Windows), OpenVPN, L2TP / IPSec та PPTP. Вони також підтримують протокол під назвою SoftEther. Наразі це вимагає окремої завантаження клієнта, але вони працюють над тим, щоб включити його у власне програмне забезпечення.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Давайте подивимось на клієнт HideIPVPN Windows:

Сховати клієнт WindowsVVN ​​Windows

Програмне забезпечення Windows просте в установці та використанні. Після запуску програми вона відкриє екран з’єднання. Звідти ви можете вибрати протокол та країну. Випадаюче сервер дозволить вам підключитися до певного сервера. Було б добре, якби HideIPVPN перераховував сервери на основі міста, в якому вони перебувають, порівняно з UK1, UK2 тощо. Можливо, вам знадобиться підключитися до різних серверів, щоб знайти найкраще місце для задоволення ваших потреб.

Налаштування програмного забезпечення HideIPVPN

Вкладка налаштувань клієнта Windows надає кілька варіантів. Я пропоную вам принаймні увімкнути “Повторне з’єднання, якщо з’єднати. варіант “. Найсучаснішою особливістю програмного забезпечення HideIPVPN є вбивця програми. Ви можете встановити конкретні програми, щоб зупинити будь-коли відключення VPN. Ця функція особливо популярна для тих, хто запускає програми P2P / bittorrent. HideIPVPN дозволяє використовувати торент на своїх голландських серверах.

Відвідайте HideIPVPN

Підключіться до клієнта Mac VPN

Окрім власного клієнта для Windows, HideIPVPN також має програмне забезпечення для користувачів Mac. Клієнт Mac дуже схожий зі своїм колегою Windows. Він має ті ж розширені функції, а саме можливість знищувати додаток у будь-який час, коли VPN падає. Цю складну функцію знайти для користувачів Mac, тому я рада, що HideIPVPN має її в обох версіях програмного забезпечення.

Підключіться з iPhone або iPad

Хоча HideIPVPN не має програми для iOS, вони створили посібники для підключення вручну з PPTP або L2TP. Ось копія інструкцій. Ви можете відвідати їхній сайт для повної версії із скріншотами.

Скрити посібник із налаштування L2TP для iOS:

1) Перейдіть до “Загальні” -> “Мережа” -> “VPN”
2) Клацніть “Додати конфігурацію VPN …”
3) Виберіть вкладку L2TP

  • У полі «Сервер» введіть IP-адресу або адресу сервера HideIPVPN-сервера. Ви повинні перевірити електронний лист, який ви отримали при активації облікового запису. Ви знайдете всі доступні сервери, перелічені в електронній пошті.
  • Введіть ім’я та пароль вашого пакета.
  • У полі “Секрет” введіть: hidipvpn
  • Для рівня шифрування залиште “Авто” та виберіть “Надіслати весь трафік”.
  • Натисніть «Зберегти».

4) Тепер ваше VPN-з’єднання створено, тепер ви можете підключитися.

Підключіться із пристрою Android

HideIPVPN не має програми для пристроїв Android, але вони мають посібник із налаштування для підключень PPTP та L2TP. Ось копія інструкцій. Ви можете відвідати їхній сайт для повної версії із скріншотами.

Скрити посібник із налаштування L2TP для Android:

1) Перейдіть до “Налаштування”
2) Натисніть «Більше налаштувань»
3) Натисніть “VPN”
4) Натисніть «Додати VPN мережу»
5) Натисніть спадне меню «Тип»
6) Виберіть “L2TP / IPSec PSK”

  • У полі “Ім’я” введіть потрібне ім’я для вашого з’єднання. Рекомендуємо назвати його: HideIPVPN (L2TP).
  • У полі «Адреса сервера» введіть IP-адресу або адресу сервера HideIPVPN-сервера, до якого ви хочете підключитися. (Щоб знайти доступні сервери, перевірте електронний лист, який ви отримали, коли ви заплатили за акаунт HideIPVPN або увійдіть до Клієнтської області на їх веб-сайті.)
  • Введіть “hidipvpn” (без лапок) у поле “IPSec попередньо розділений ключ”.
  • Залиште порожні всі інші поля.
  • Натисніть кнопку «Зберегти».

5) Торкніться нового з’єднання. Введіть своє ім’я користувача та пароль HideIPVPN, надіслані вам електронною поштою, та торкніться підключення.

Сховати тест на швидкість IPVPN

Я протестував HideIPVPN, використовуючи протокол SSTP в системі Windows 8. Я використав їх клієнт Windows і підключився до сервера в Сполучених Штатах.

Сховати тест на швидкість IPVPN

Як ви бачите, різниця між швидкістю мого з’єднання безпосередньо через Інтернет-провайдера була приблизно на 38% порівняно з тим, коли я підключився до сервера в Пенсильванії. Шифрування додає накладні витрати, тому ви завжди можете очікувати певного впливу на продуктивність. Це вигідний вищий рівень конфіденційності. Зі швидкістю понад 39 Мбіт / с я змогла без проблем передавати сайти на зразок Netflix та Hulu.

Висновок

HideIPVPN – це хороший сервіс VPN для тих, хто шукає конфіденційність у будь-якій з цих країн (США, Великобританія, NL, DE, CA). Вболівальники P2P точно оцінять їхню функцію вбивці програми. Якщо ви хочете розблокувати сайти без зниження швидкості, пропоную вам переглянути їх сервіс SmartDNS. Це допоможе вам отримати доступ до популярних каналів у США, Великобританії та Польщі.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Прості у користуванні клієнти Windows та Mac
 • Підтримка OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP та SoftEther
 • Функція вбивці додатків для клієнтів Windows та Mac
 • Зашифровані VPN та Smart DNS послуги продаються окремо
 • Термінові знижки на квартальні та річні платежні цикли

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Пропонуйте мобільні додатки для iOS та Android
 • Додайте ще більше серверів у мережу
 • Перерахуйте розташування серверів у клієнті
 • Розгляньте виділений IP як доповнення

Мені подобалось тестувати HideIPVPN і з нетерпінням чекаю, що планує їх команда на майбутнє. Перш ніж зареєструватися, переконайтесь, що вони мають сервери в країнах, до яких ви хочете отримати доступ. План, який ви підписуєте, диктує, які сервери ви можете використовувати. Учасники можуть одночасно підключатись до трьох пристроїв. Як новий клієнт, ви отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей HideIPVPN. Це повинно дати вам багато часу для тестування послуги. Просто переконайтеся, що ви розумієте обмеження політики їх відшкодування.

Відвідайте HideIPVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map