Огляд FrootVPN

У нашому огляді FrootVPN виявлено невелику VPN-службу, яка працює в просторі VPN менше двох років. Вони розпочалися як безкоштовна послуга VPN. У жовтні 2015 року, схваливши веб-сайт The Pirate Bay, сервіс за тиждень придбав понад 100 000 нових користувачів. Через те, що кількість користувачів настільки швидко зростає за такий короткий проміжок часу, вони швидко виявили, що їх невелику мережу не можна підтримувати на абсолютно безкоштовній основі, тому тепер вони стягують номінальну плату. Вони мають сервери у дев’ятнадцяти країнах після основного оновлення мережі у вересні 2016 року. Їх служба підтримує протоколи OpenVPN, L2TP та PPTP.


Огляд FrootVPN

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Послуга FrootVPN включає необмежений доступ до їх мережі VPN-серверів у Канаді, Франції, Швеції та США. Ви можете підключити до п’яти одночасних пристроїв на один обліковий запис. FrootVPN підтримує протокол OpenVPN з дуже сильним алгоритмом шифрування. Він також підтримує L2TP та PPTP, тому їх сервіс може використовуватися на різних платформах та пристроях.

Ціноутворення FrootVPNЦіноутворення FrootVPN – одне з найнижчих у просторі VPN. Їх структура ціноутворення дисконтується виходячи з тривалості терміну. Вони пропонують три різні термінові пакети своїх VPN. Ці терміни включають один місяць, три місяці та 1 рік. Їх ціни починаються від $ 4,99 за місяць обслуговування. Ви можете отримати три місяці за $ 11,97 або $ 3,99 на місяць. Нарешті, якщо ви підписуєтесь на рік, ціна становить 35,88 доларів або всього 2,99 долара на місяць. Їх ціна дешева порівняно з більшістю інших постачальників VPN.

FrootVPN пропонує кілька різних способів оплати доступу до VPN. Ви можете платити за допомогою PayPal, основної кредитної картки, Bitcoin, giropay та WebMoney. Кредитні картки, які вони приймають, це MasterCard, VISA, American Express та Discover. Giropay дозволить вам здійснювати прямі банківські перекази. Використання Bitcoin та WebMoney дозволить вам бути анонімнішими.

Пробний період без ризику

Хоча вони не мають безкоштовної пробної версії, FrootVPN пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей. Це більше ніж достатньо часу, щоб спробувати їх VPN для себе. Якщо з будь-якої причини ви не повністю задоволені їх послугою, вони повернуть ваш платіж у повному обсязі. Ви повинні вимагати повернення абонентської плати протягом 30 днів після підписки на їх послугу. Повернення коштів після цього періоду не буде надано. Про типи платежів, які мають право на це відшкодування, не згадується, тому обов’язково попросіть співробітників про це, якщо ви платите іншим способом, ніж PayPal або основна кредитна картка.

Відвідайте FrootVPN

Розташування мережі FrootVPN та сервера

FrootVPN управляє швидко зростаючою мережею з VPN-серверами в стратегічних місцях по всьому світу. Це робить їх сервіс ідеальним для тих, хто подорожує та потребує додаткової конфіденційності. Команда FrootVPN додала 14 нових серверів у вересні 2016 року, що розширило їх мережу набагато раніше попереднього розміру.

Країни ЛокаціїСерверніПротоколи
191940+невідомоOpenVPN, L2TP, PPTP

FrootVPN має сервери в таких країнах:

 • Австралія, Бразилія, Канада, Франція, Німеччина, Гонконг, Острів Мен, Ізраїль, Японія, Мексика, Нідерланди, Польща, Росія, Сінгапур, Південна Корея, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США

Мережа FrootVPN дозволяє здійснювати трафік Torrent та P2P. Вони не реєструють нічого, що роблять їх користувачі, перебуваючи під час їх служби, що допоможе їхнім користувачам залишатися анонімними та захищеними.

Конфіденційність та безпека

Пошук VPN, який не реєструє жодної вашої онлайн-діяльності, є першорядним для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті під час використання їх сервісу. FrootVPN має схвалення The Pirate Bay і дає зрозуміти, коли коли-небудь вони можуть на своєму веб-сайті, що вони не реєструють жодної вашої онлайн-діяльності під час користування їх сервісом. Ось уривок з їх веб-сайту:

Ми не зберігаємо журнали будь-якого типу, такі як інформація про користувача, часові позначки, пропускна здатність, IP-адреса, запити DNS та сеанси журналу в будь-якій вашій діяльності, щоб уникнути сторонніх спостережень.

Ось один із них, взятий безпосередньо з їх політики конфіденційності.

Ми не зберігаємо даних про трафік і не зберігаємо журналів. Це означає, що ми НІКОЛИ не реєструємо вашу IP-адресу, час та подібні дані. Ми пропонуємо анонімне серфінг, і наша політика полягає в тому, щоб завжди захищати конфіденційність нашого користувача. Ми ніколи не будемо просити наших користувачів будь-яких особистих даних. Ми ніколи не контролюємо та не реєструємо вашу Інтернет-діяльність

Ці уривки показують, що FrootVPN серйозно ставиться до вашої особистої конфіденційності під час використання їх VPN. Кожен клієнт отримує нову випадкову IP-адресу, коли він підключається до їх служби. Вони не зберігають платіжну інформацію, вона зберігається у їхніх обробників, яким заборонено передавати її іншим.

Хоча вони мають невелику мережу з близько 40 серверів лише у чотирьох країнах, вони ставляться до вашої безпеки в Інтернеті дуже серйозно. Їхнє з’єднання OpenVPN використовує дуже міцний алгоритм TLS-ECDHE-AES-256-GCM-SHA384 для шифрування всіх ваших Інтернет-транзакцій. Для аутентифікації між сервером і клієнтом використовується TSL 1.1 2048 біт RSA. Це забезпечує їм пряму секретність, щоб ваші дані були захищені у разі майбутнього порушення безпеки. Шифрування L2TP використовує 168-бітові, а PPTP-з’єднання використовує шифр потужністю 128 біт. Це означає, що ви завжди можете бути впевнені, що весь ваш інтернет-трафік надійно зашифрований під час використання їх сервісу.

Відвідайте FrootVPN

Ручне тестування

Реєстрація в обліковому записі – це дуже простий процес, який, за словами FrootVPN, займає всього 10 секунд. Вам потрібно буде ввести ім’я користувача, пароль та свою електронну адресу. Залежно від вибору виду платежу, для завершення транзакції може знадобитися інша інформація, як тільки ви натиснете кнопку оформити замовлення. Ви також можете встановити прапорець, щоб автоматично відновити підписку. Це ілюструє зображення нижче.

Підписка на FrootVPN

У FrootVPN немає спеціальних клієнтських програм чи програм, але вони кажуть, що вони працюють на Android. Підключення до їх мережі відбувається насамперед через відкритий джерело клієнта OpenVPN Connect від OpenVPN Technologies або через програмне забезпечення, вбудоване в саму ОС, як L2TP та PPTP. Після того, як на вашому пристрої буде встановлено програмне забезпечення OpenVPN Connect, вам знадобиться вручну встановити належні (.opvn) файли, щоб мати можливість підключитися до VPN-серверів у їхній мережі. Їх можна отримати в розділі облікових записів їх веб-сайту, як тільки ви ввійдете на їх веб-сайт.

Ви можете підключитися до їх мережі VPN за допомогою OpenVPN на таких платформах: Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Linux / Debian та iPhone / iPad. Протокол L2TP підтримується в Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Ubuntu, iPhone / iPad та Android. Протокол PPTP дозволить вам запускати їх VPN на маршрутизаторах Synology NAS і Microtik. Як бачите, вони підтримують більшість основних платформ і пристроїв. FrootVPN має ілюстративні посібники на їхній сторінці підтримки, які допоможуть вам налаштувати всі ці пристрої для підключення до їх VPN мережі.

Підключення з клієнтом Windows VPN

OpenVPN GUIДавайте тепер розглянемо, як ми можемо налаштувати Windows на використання послуги FrootVPN. Спочатку вам потрібно буде завантажити клієнт Windows OpenVPN Connect на комп’ютер. Ви можете знайти посилання для цього в області підтримки їх веб-сайту. Після того, як ви завантажили належну програму встановлення пакета на свою машину, вам потрібно буде її відкрити та запустити. Це додасть піктограму (зображено праворуч) на робочий стіл. Натиснувши на це, ви відкриєте клієнт Windows у системний трей наступним чином.

Системний лоток OpenVPN

Після запуску клієнта та встановлення належних (.ovpn) файлів, клацніть на піктограмі вище в лотку, виберіть ваш сервер та натисніть підключити. Це так просто, як це. Через мить ви отримаєте повідомлення про те, що ви підключені, і екран значка стане зеленим. Весь ваш Інтернет-трафік зараз зашифрований, а конфіденційність в Інтернеті захищена мережею FrootVPN.

Відвідайте FrootVPN

Тест на швидкість FrootVPN

Виступ FrootVPN трохи розчарував. Як показано на зображенні нижче, наша швидкість у VPN була повільнішою, ніж безпосередньо до нашого провайдера. Ви повинні очікувати деякого впливу на швидкість використання будь-якої VPN, викликаної накладними витратами на шифрування інтернет-трафіку.

Тест на швидкість FrootVPN

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання FrootVPN знизило нашу базову швидкість завантаження ISP з 41,73 Мб / с до 18,99 Мб / с. Це зниження на понад 50% швидкості завантаження при підключенні до VPN. Це більше, ніж ми хотіли б бачити. Аналогічні результати були отримані при підключенні до інших серверів у мережі. Хоча певні втрати очікуються, ми вважаємо це надмірним. Навіть з втратою швидкості на 50%, ми все одно можемо зробити все, що потрібно, користуючись їх сервісом, оскільки швидкість нашого провайдера для початку висока. Це може бути неправдою у вашому випадку, тому ми радимо перевірити службу для себе, щоб переконатися, що їх продуктивність прийнятна для вас.

Висновок

FootVPN – це основна послуга VPN. У них немає свого власного програмного забезпечення, але вони мають посібники з конфігурації вручну, які допоможуть вам налаштувати їх службу з широкого кола пристроїв. Їх основне з’єднання здійснюється через програмне забезпечення OpenVPN Connect GUI з відкритим кодом. Ви повинні імпортувати файл (.ovpn) для підключення до свого пристрою за допомогою протоколу OpenVPN. Вони також мають посібники для використання L2TP та PPTP з різними пристроями.

Їх послуга включає необмежений доступ VPN до серверів, які вони мають у дев’ятнадцяти країнах. Вони заявили, що не ведуть жодних журналів, тому не зможуть допомогти правоохоронним / авторським органам чи будь-яким третім сторонам. Кажуть, оскільки вони не ведуть жодного журналу, їм нічого запропонувати. Вони були рекомендовані The Pirate Bay, а їх мережа VPN – це торент та P2P-файли.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • Вони підтримують протоколи OpenVPN, L2TP та PPTP.
 • Вони мають недорогий сервіс VPN
 • Вони не мають умов щодо 30-денної гарантії повернення грошей.
 • Вони дозволяють платити більше анонімно, використовуючи Bitcoin та WebMoney
 • Вони пропонують строкові знижки на щорічні підписки.

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Запропонуйте спеціальне програмне забезпечення для Windows та Mac OS X
 • Пропонуйте мобільні додатки для пристроїв iOS та Android
 • Продовжуйте розвивати мережу та покращувати продуктивність

Незалежно від того, який термін ви обираєте (щомісяця, 3 місяці чи щорічно), FrootVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Спробуйте їх службу і випробуйте її продуктивність на собі. Якщо ви вирішите, що FrootVPN вам підходить, і вам подобається користуватися ним, ви можете підписатися лише за $ 2,99 на місяць.

Відвідайте FrootVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map