Огляд FlashVPN

Піктограма FlashVPNНезалежно від того, де ви знаходитесь у світі, використання VPN на мобільному пристрої є хорошою ідеєю. Нині їх багато безкоштовні VPN зазначено в магазині Google Play. Як ви вже здогадалися, FlashVPN є одним із них. Цей безкоштовний VPN-додаток завантажено більше 5 мільйонів разів і, здається, зосереджено на операційній системі Android. За статистикою, він також має понад 99k відгуків із зірковим рейтингом 4,4 зірки. Преміум-версія цієї послуги не існує, і вона повністю підтримується рекламою. Важливе питання полягає в тому, чи виріб працює так добре, як стверджують люди, і чи варто його використовувати. У цьому огляді ми проведемо його через кілька тестів, щоб перевірити, чи гідний він тієї похвали.


Завантажити FlashVPNПро компанію

Немає інформації, яку нам вдалося дізнатись про компанію, поза назвою FlashSoftware. Однак ця VPN має надзвичайну схожість з кількома іншими, про які ми розглядали останнім часом. Насправді цілком можливо, що одна і та ж компанія оперує декількома додатками. Не знайдено веб-сайту, який ми знайшли, а також немає центрального місця, яке ми знайшли для послуги. Це робить нас дуже обережними, оскільки ми не можемо сказати, яким законам про конфіденційність належить VPN.

Ціноутворення

Як ми говорили раніше, FlashVPN з вас не стягується. На відміну від інших варіантів, ця програма не пропонує жодного способу додавання функцій чи оновлення. Ми зазвичай насторожено ставимося до безкоштовних рекламних товарів. Це однозначно може підказати, що ви станете продуктом. Якщо ви також вагаєтесь, ми рекомендуємо Приватний доступ до Інтернету як альтернатива. Бо просто 2,50 долара на місяць, ви можете користуватися захищеним VPN-доступом на всіх своїх пристроях. Вони є надійною та прозорою компанією, яка існує вже багато років.

Особливості

Flashvpn - Особливості та сервериУ FlashVPN дуже мало на шляху функцій. Начебто все просто, і налаштувань ви можете змінити не так багато. Однак ви можете змінити місце розташування сервера. Як ви бачите на зображенні тут, ваш вибір – Німеччина, США, Англія, Франція та авто. Також на зображенні праворуч ви бачите, що FlashVPN вимагає надати дозвіл на кілька предметів на вашому телефоні. В якості орієнтиру існує дуже мало платних послуг, які вимагають багато дозволів. Немає підстав запитувати всі ці дозволи, якщо служба лише захищає конфіденційність користувача.

Додаток вимагає доступу до такої інформації на пристрої Android:

 • Місцезнаходження
 • Фотографії / медіа / файли
 • Інформація про з’єднання Wi-Fi
 • Ідентифікатор пристрою & інформація про дзвінки

Запитайте себе, чому будь-який додаток для конфіденційності потребує доступу до ваших фотографій, медіа-файлів та інформації про дзвінки. Це просто не має жодного сенсу. Ми пропонуємо вам триматися далеко від додатків, яким потрібен занадто великий доступ.

Продуктивність

Важливим фактом, на який ви завжди хочете поглянути, є швидкість послуги VPN. У нашому тесті на швидкість ми використовували сервер США (оскільки є лише 4 варіанти). У цьому випадку наша нормальна швидкість становила 46,1 Мбіт / с. Коли ми перевірили нашу швидкість за допомогою FlashVPN, ми отримали швидкість 21,7 Мбіт / с. Це приблизно 53% зниження швидкості. Завдяки платній послузі, як правило, можна очікувати втрат до 25%. Це ще одна причина, щоб насторожено ставитися до цього.

Використання VPN

Компанії VPN зробили надзвичайно просто завантажувати та використовувати свої продукти. FlashVPN не відрізняється. Оскільки до програми не так багато, підключення до цього VPN зробити досить просто.

 1. Знайдіть FlashVPN у магазині Google Play та натисніть Встановити.
 2. Прийміть дозволи та скажіть Дозволити до VPN-з’єднання.
 3. Після завантаження натисніть на Продовжуйте кнопка.
 4. З цього моменту ви знайдете Розташування сервера розділ, який ми показали раніше, натиснувши на вертикальний стовпчик із 3 крапок у верхньому правому куті.

Використання FlashVPN

Переваги використання VPN

Останнім часом мобільний трафік починає наздоганяти настільний трафік. Через це використання WiFi має вирішальне значення замість використання стандартного плану даних. Через рівень насичення у світі все більше підприємств пропонують своїм клієнтам безкоштовний Wi-Fi. Хоча це чудово для обох сторін, ви можете посперечатися, що кіберзлочинці теж люблять це. Підключившись до одного з 4 перелічених вище місць, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання. Коли ви це зробите, ви значно зменшите ризик злочинців викрасти ваші конфіденційні дані. Потім вам також доведеться довіряти компанії, що стоїть за VPN. Враховуючи дозволи, необхідні для використання програми, ми б застерігали від цього.

Якщо ви хочете обійти геоблоки, використання VPN є обов’язковим. Це тому, що підприємства, уряди та навіть медіакомпанії не дозволяють користувачам переглядати обмежений вміст всередині та поза цільовим районом. Підключившись до FlashVPN, ви змусите організацію повірити, що ви перебуваєте в одному з 4-х локацій, які вони пропонують. Просто підключіться до сервера, і ви можете розпочати перегляд чи перегляд вмісту, до якого ви хочете отримати доступ. Якщо у вас все ще виникають проблеми з блокуванням, ви хочете переконатися, що WebRTC відключений у вашому браузері. Це складніше, якщо ви використовуєте різні браузери на Android. Ви можете скористатися Firefox і завантажити розширення, що блокує WebRTC, щоб дозволити йому нормально працювати. Інакше все, що ви намагаєтесь розблокувати, все одно побачить вашу оригінальну IP-адресу. Це перемагає мета використання VPN для початку.

Чи протікає FlashVPN?

Одне питання, яке має багато безкоштовних VPN-сервісів, – це витоки DNS. Якщо ваша послуга протікає, це велика проблема. Оскільки VPN працюють, маскуючи IP-адресу, витоки можуть виявити вашу справжню IP-адресу. При тестуванні FlashVPN на цей недолік ми будемо використовувати стандартний тест від www.dnsleaktest.com. Як ви бачите на зображенні нижче, FlashVPN має деякі витоки. Ці витоки перемагають в першу чергу мета використання VPN.

Тест на витік DNS FlashVPN

Чи варто використовувати FlashVPN?

Відповідь на це питання залежить від того, що ви намагаєтеся зробити. Якщо ви хочете спробувати обійти гео обмеження, FlashVPN може зробити цю роботу. Звичайно, як ми вже згадували раніше, FlashVPN працює повільніше, ніж інші сервіси. Однак, якщо у вас є витоки DNS або програмне забезпечення, що блокує, бачить справжнє місцеположення, у вас можуть виникнути деякі проблеми. Послуга дозволяє лише одне з’єднання, тому це не є рішенням, якщо у вас є кілька пристроїв. Ви також хочете пам’ятати, що FlashVPN не дозволяє спільне використання файлів P2P / файлів. Для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність, замість цього вам потрібно буде скористатися платною послугою. Таким чином, ви можете переконатися, що він не протікає.

Заключні думки на FlashVPN

На завершення цього огляду FlashVPN дуже популярний і має понад 5 мільйонів завантажень. Ми виявили кілька проблем із сервісом, включаючи витоки DNS, посередню швидкість, відсутність розташування серверів та загальну відсутність прозорості. Не кажучи вже про рівень доступу, який вимагає додаток на вашому пристрої Android. Ви дійсно хочете поділитися своїми фотографіями та зателефонувати для використання VPN? Це може спрацювати нормально, якщо ви намагаєтесь обійти геоблоки, але не багато іншого. Ці проблеми не дозволяють нам запропонувати FlashVPN як варіант використання. Погляньте на все найкраще VPN для Android список деяких набагато кращих варіантів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map