Огляд Avast SecureLine VPN 2018

SecureLine VPN – це преміальна послуга безпеки в Інтернеті, яку надає компанія Avast Software s.r.o., штаб-квартира якої знаходиться в Чехії, Прага. Для тих, хто не знайомий з Avast, вони керують однією з найбільших хмарних мереж кібербезпеки із понад 435 мільйонами користувачів. Вони використовують ці великі дані, щоб керувати своїм наступним родом, машинною мовою та двигуном штучного інтелекту для захисту та захисту вашого цифрового життя. В рамках цієї мети вони розробили як безкоштовне, так і платне програмне забезпечення та послуги. SecureLine VPN полегшує цю мету, забезпечуючи потужне шифрування для захисту ваших даних та захисту конфіденційності в Інтернеті. Вони розробили спеціальне програмне забезпечення для більшості основних операційних систем. Таким чином, користувачам Windows, Mac OS X, iOS та Android полегшується підключення до мережі SecureLine вдома чи за допомогою мобільного пристрою Wi-Fi з будь-якої точки світу..


Безпечний огляд VPN

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

SecureLine продає свої послуги VPN різними способами. Ми вважаємо, що одне з найкращих їх значень – це те, що дозволяє отримати доступ до багатокористувацької мережі до їхньої мережі. Він забезпечує до п’яти одночасних пристроїв. До таких пристроїв належать ПК та ноутбуки Windows та Mac OS X, айфони, iPad або смартфони чи планшети Android.

Ціни VPN на SecureLine

Цей план SecureLine VPN продається з використанням термінів. Avast милостиво запропонував нашим гостям знижку на ці пакунки. В результаті ви можете отримати місяць їх обслуговування за $ 7,99. Підписавшись на більш тривалий термін, ви заощадите ще більше. Рік їх обслуговування обійдеться вам лише в 63,99 дол. США або всього 5,33 долара на місяць. Це врятує вас Знижка 20% їх уже знижений щорічний пакет. Подібні знижки діють також і на 2-х та трирічні пакети для тих, хто хоче більш тривалі умови обслуговування.

методи оплати

SecureLine пропонує кілька різних способів оплати їх VPN-послуги. До них належать більшість основних кредитних карток. Картки, які вони приймають, – це Visa, MasterCard, Discover і American Express. Для тих, хто любить зберігати всі свої онлайн-покупки в центральному місці, вони приймають оплату через PayPal. Наразі жодна криптовалюта не підтримується.

Особливості обслуговування Avast SecureLine VPN

Сервіс SecureLine пропонує такі переваги:

 • Захист конфіденційності з відкритим кодом – побудований на OpenVPN та OpenSSL. Це найпоширеніші протоколи конфіденційності через їх швидкість, надійність та прозору безпеку.
 • Доступ до мережі – надають вам доступ до віртуальних локацій, що поширюються в 34 різних віртуальних країнах.
 • Немає журналів активності – немає журналів вашого інтернет-трафіку. Сюди входять додатки, які використовуються, відвідувані веб-сайти та доступ до вмісту.
 • 256-бітове шифрування AES – забезпечує, щоб ваші вхідні та вихідні дані були захищені від Інтернет-провайдерів, шкідливих третіх сторін чи інших невидимих ​​снуперів.
 • Єдина спільна IP-адреса – дозволяє зникнути в натовпі інших користувачів Avast SecureLine VPN.
 • Захищає будь-яку мережу Wi-Fi – забезпечує вам спокій під час підключення до будь-якої точки доступу. Сюди входить улюблена кав’ярня, місцевий чи міжнародний аеропорт або будь-яка невідома громадська мережа.
 • Захист від витоку DNS – для IPv4 та блоків проти запитів IPv6, щоб придушити вашу справжню IP-адресу.
 • Потік & ігрові швидкості – здатний дозволяти вам дивитися фільми привітних дзвінків, уникати чутливих геймплей, що спричиняють відставання, або завантажувати великі файли.
 • Підрив цензури – отримувати доступ до соціальних служб та медіа-контенту з будь-якої точки світу.
 • Підтримка P2P – через вибрані сервери, щоб ви могли приватно обмінюватися інформацією.
 • Швидка мережа VPN – сервери з пропускною здатністю 2 Гбіт / с.

Безкоштовна пробна і 30-денна гарантія повернення грошей

SecureLine пропонує всім новим користувачам безкоштовну 7-денну пробну версію VPN-сервісу. Вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей абонентам. Це показує, що вони хочуть, щоб потенційні клієнти мали широку можливість повністю протестувати свою мережу, щоб переконатися, що вона відповідає всім їхнім потребам. Ви повинні скористатися цими пропозиціями, щоб повністю протестувати мережу SecureLine. Переконайтесь, що він сумісний з усіма вашими пристроями та що ви задоволені його роботою під час відвідування улюблених сайтів.

Якщо ви вирішите, що послуга не відповідає всім вашим потребам, ви можете вимагати відшкодування невикористаного часу обслуговування протягом 30 днів після покупки. Дивіться умови цієї гарантії в їх TOS, щоб отримати детальну інформацію про відшкодування.

Відвідайте SecureLine

Мережа VPN Avast SecureLine

Мережа VPN Avast SecureLine складається з 53 віртуальних локацій. Вони розповсюджені в 34 різних країнах для максимізації зони покриття послуг. SecureLine має декілька локацій у багатьох популярних країнах для покращення загальної роботи мережі. До них належать Канада, Німеччина, Іспанія, Росія, Великобританія та Сполучені Штати.

Всі їхні шлюзи VPN працюють на спеціалізованих серверах, і вони гарантують, що кожен має достатню надлишкову потужність, щоб підтримувати високу продуктивність навіть під пікові навантаження. Крім того, їх мережа запускає системи для автоматичного балансування трафіку на різних серверах, щоб ніхто не перевантажувався. Такі шлюзи VPN такі:

 • Африка
  • Південна Африка, Йоганнесбург
 • Азії
  • Китай, Гонконг; Ізраїль, Петау Тіква; Японія, Токіо; Малайзія, Джохор Бару; Сінгапур, Сінгапур; Південна Корея, Soeul; Тайвань, Тайбей; Туреччина, Стамбул
 • Європа
  • Австрія, Відень; Бельгія, Брюссель; Чехія, Прага; Данія, Копенгаген; Фінляндія, Гельсінкі; Франція, Париж
  • Німеччина, Франкфурт; Берлін
  • Угорщина, Будапешт; Італія, Мілан; Люксембург, Лексемуг; Нідерланди, Амстердам; Норвегія, Осло; Польща, Варшава; Португалія, Лейрія
  • Росія, Москва; Санкт-Петербург
  • Іспанія, Мадрид; Барселона
  • Швеція, Стокгольм; Швейцарія, Цюріх;
  • Великобританія, Лондон; Глазго
 • Північна Америка
  • Канада, Монреаль; Торонто
  • Мексика, Мехіко
  • США, Атланта; Бостон; Чикаго; Даллас; Готем-Сіті; Гонолулу; Джексонвілл; Лас-Вегас; Лос-Анджелес; Майамі; Нью-Йорк; Солт-Лейк-Сіті; Сан Франциско; Сіетл, Фенікс; Вашингтон, округ Колумбія
 • Океанія
  • Австралія, Мельбурн; Нова Зеландія, Окленд
 • Південна Америка
  • Бразилія, Сан-Паулу

Всі сервери VPN SecureLine мають теоретичну максимальну пропускну здатність 2 Гбіт / с. Крім того, стрес-тести показують, що вони в середньому 450-600 Мбіт / с навіть у періоди інтенсивного навантаження. Усі вони працюють через UDP, тому їх мережа повинна бути достатньо швидкою для улюбленого потокового носія HD, онлайн-RPG або шутера від першої особи. SecureLine також дозволяє P2P та торрент-трафік на деяких своїх VPN-серверах. Сюди входять такі місця:

 • Прага, Чехія; Франкфурт, Німеччина; Амстердам, Нідерланди; Нью-Йорк, Нью-Йорк; Майамі, штат Флорида; Сіетл, Вашингтон; Лондон, Об’єднане Королівство; та Париж, Франція

Ваша анонімність та конфіденційність із SecureLine VPN

SecureLine не дозволяє передплачувати криптовалюту. Тому вони будуть знати, хто ти такий, тому ти повинен неявно довіряти їм. Це завжди має бути вашим першим врахуванням при виборі VPN. Їх сервіс допоможе вам замаскувати справжню IP-адресу під час серфінгу в Інтернеті та надасть віртуальний IP-адресу, який бачать інші користувачі Інтернету. Вони також каналізують запити IPv4 через зашифрований тунель, блокують запити IPv6 та захищають від витоків DNS для захисту вашої конфіденційності та анонімності в Інтернеті.

SecureLine не зберігає журналів щодо вашої трафічної активності під час використання їх VPN-сервісу. Це означає, що вони не реєструють програми, які ви використовуєте, веб-сайти, які ви відвідуєте, або вміст, до якого ви отримуєте доступ. Однак вони роблять дані про підключення до журналу. Про це йдеться в їх Політиці конфіденційності так:

Avast SecureLine: Коли ви використовуєте послугу віртуальної приватної мережі віртуальної приватної мережі Avast SecureLine (VPN), сервер може захоплювати певні основні дані, такі як час та місце розташування, з яких було здійснено з’єднання VPN, та тривалість з’єднання VPN. Ця інформація регулярно видаляється протягом 30 днів. Крім того, система може зберігати дані про пропускну здатність, передану за сеанс.

Як завжди, ми вважаємо за краще, щоб SecureLine не реєстрував жодних даних під час використання їх сервісу. Однак ми аплодуємо їх чесності у наданні цієї інформації. За звичайних обставин дані цього з’єднання не повинні безпосередньо впливати на вашу конфіденційність в Інтернеті. Однак ми завжди віддаємо перевагу справжній політиці з нульовим журналом.

Secureline не надає та не продає будь-яку вашу інформацію третім особам. Однак вони будуть оцінювати та приймати рішення з відповідними юридичними особами в кожному конкретному випадку. З цією метою вони опублікували звіт про прозорість таких запитів для SecureLine на своєму веб-сайті.

Підсумовуючи це, Secureline охороняє вашу конфіденційність в Інтернеті, використовуючи їх сервіс VPN. Однак вони будуть знати, хто ви, і вони записують деякі дані про з’єднання і зберігають їх близько 30 днів. Тому рекомендуємо ретельно вивчити їхню Політику конфіденційності та TOS, щоб переконатися, чи сумісні вони з вашою метою використання послуги VPN.

Мережа VPN та безпека користувачів

Протоколи OpenVPN та IPSec

SecureLine використовує OpenVPN на UDP, використовуючи OpenSSL як протокол для своїх додатків Windows та Android. Вважається, що це найкращий протокол VPN, доступний сьогодні багатьма постачальниками. Він також є одним з найбільш надійних, оскільки він використовує відкритий код. Їх додатки Mac OS X та iOS для безпеки використовують вбудований протокол IPSec. Вони побудовані на власних стеках Apple для сумісності та продуктивності. Вони використовуються з IKEv2 для підтримки MOBIKE. Це дозволяє користувачам перемикатися між Wi-Fi та стільниковими мережами без відключення VPN та підтримує автоматичне відновлення.

RSA- 2048 Рукостискання

Служба використовує SSL / TLS для автентифікації та контролю сервера для встановлення початкового тунелю шифрування між вашим пристроєм та їхнім шлюзом VPN. Він використовує бітні сертифікати RSA-2048 для перевірки всіх узгоджених ключів. Сертифікати підтверджуються за допомогою SHA256, а ключі підтримують таємницю вперед.

Шифрування даних / дешифрування та автентифікація даних

SecureLine використовує розширений стандарт шифрування (AES) з 256-бітною довжиною ключа для шифрування та дешифрування вашого інтернет-трафіку. Це шифрування, яке використовується урядом США для секретних документів. Аутентифікація даних обробляється за допомогою алгоритму SHA256 HMAC.

Підсумовуючи це, реалізація мережі VPN, яка використовується SecureLine, забезпечить захист ваших даних від зловмисних розпізнавачів Інтернету та загроз, таких як нюхання пакетів, фальшиві гарячі точки, злі близнюки та атаки людини в середині. Підключення до мережі забезпечить вам спокій під час перегляду ваших улюблених веб-сайтів.

Технічна підтримка

Avast SecureLine має розділ підтримки на своєму веб-сайті, який може відповісти на багато ваших загальних питань щодо їх служби VPN. У них також є форум як для просунутих, так і для початківців, який може допомогти вам у багатьох питаннях. Для отримання додаткових технічних проблем ви можете створити підтримку з їх програмного забезпечення або веб-сайту. Вони відповідають на більшість квитків протягом 24 годин. Вони також мають цілодобову підтримку телефону. Нарешті, вони мають сучасну соціальну мережу у Facebook, Twitter, YouTube та інших.

Відвідайте SecureLine

Avast SecureLine VPN: тестування рук

SecureLine VPN розробила спеціальне програмне забезпечення для пристроїв Windows, Mac OS X, iOS та Android. Windows та Android підключаються за допомогою протоколу OpenVPN. Програми Mac OS X та iOS підключаються за допомогою IPSec. Відповідні мінімальні версії ОС, необхідні для їх запуску, є такими:

 • Windows – Пакет оновлень 3 для Microsoft Windows XP (будь-яке видання, 32-бітове або 64-розрядне) та новіші версії
 • Mac OS X – Apple macOS 10.9.x (Mavericks) та вище
 • iOS – Apple iOS 5.1 або новішої версії
 • Android – Google Android 4.0 (сендвіч з морозивом, API 15) або новішої версії

Завантажити, встановити та скористатися спеціальним програмним забезпеченням дуже просто. Процедура – це по суті три основні етапи.

Встановлення та використання програмного забезпечення на замовлення SecureLine VPN

 1. Виберіть кнопку завантаження для вашої ОС Windows або Mac OS, файл для її встановлення буде відкритий. Якщо ви вирішите завантажити додатки для iOS або Android, відобразиться сторінка встановлення в магазині iTunes або Google Play.
 2. Налаштуйте та встановіть програмне забезпечення.
 3. Запустіть програмне забезпечення на своєму пристрої та підключіться до мережі SecureLine VPN.

Встановлення та використання клієнта SecureLine Windows

Встановлення клієнта Windows

Після дозволу програмного забезпечення на внесення змін на ваш комп’ютер він запитає, якою мовою ви хочете скористатися для встановлення. Виберіть мову, і програмне забезпечення запросить вас до майстра налаштування. Після натискання кнопки «Далі» відобразиться EULA. Перегляньте це і змініть своє прийняття. Ви повинні прийняти EULA, щоб налаштування продовжувалось.

Встановлення спеціального програмного забезпечення SecureLine VPN

Як тільки налаштування триває, вам доведеться вибрати каталог встановлення або просто прийняти його за замовчуванням. Тоді вам буде представлена ​​серія інсталяційних екранів. Цей процес може зайняти пару хвилин, але згодом з’явиться завершене вікно налаштування. Перемкніть “Start Avast SecureLine” та натисніть кнопку “Готово”, щоб відкрити клієнтське програмне забезпечення.

Підручник із відкриття SecureLine VPN

Це відкриє перший екран невеликого підручника з SecureLine VPN. Клацніть на «Початок роботи», щоб пройти підручник або вибрати, щоб пропустити його.

Підручник із SecureLine VPN

Після того, як ви пройдете підручник, натисніть кнопку активації, щоб почати 7-денну безкоштовну пробну версію. Це відкриє клієнт SecureLine та підключить вас до оптимального VPN-сервера з вашого місцезнаходження. У нашому випадку цей оптимальний шлюз – це сервер у Нью-Йорку.

Оптимальне підключення до сервера SecureLine VPN

Це відкриває панель приладів SecureLine VPN. Інформаційна панель приймає чотири різних стани:

 1. Підключення – відображається під час встановлення віртуальної IP-адреси та інших параметрів з’єднання.
 2. Підключено – приладова панель має зелене тло, щоб легко розрізнити її стан з першого погляду. Він також відображає описаний чек, кнопку “Відключити” та поточне віртуальне місцезнаходження.
 3. Відключення – відображається, коли з’єднання з віртуальним розташуванням порушено, а справжній IP не маскується.
 4. Відключено – приладова панель має темний фон, який вказує на те, що ви не захищені. Він також відображає описаний x, кнопку “Connect”, вибір вибору сервера вниз та останнє успішне місце з’єднання.

У всіх формах інформаційної панелі відображаються дані про вашу підписку внизу, а також посилання на покупку та ліцензії, якщо вони не були зареєстровані, як це стосується безкоштовної пробної версії. У нижньому правому куті також є значок налаштувань.

Налаштування клієнта Windows

Натиснувши на значок шестірні, відкриється вікно налаштувань. Усі технічні деталі сервісом обробляються автоматично, і він не має переадресації портів, перемикача захисту або інших додаткових функцій.

Налаштування клієнта для SecureLine VPN для Windows

Отже, програмне забезпечення Avast SecureLine VPN має лише пару загальних ручних налаштувань. Ці налаштування включають наступне:

 • Незахищений WiFi – дозволяє вирішити, як потрібно ставитись до незашифрованих підключень до Інтернету. (Ми рекомендуємо варіант 2; підказка про підключення або варіант 3; автоматичне підключення)
  • Залиште з’єднання незахищеним.
  • Пропонуємо підключитися до SecureLine.
  • Автоматично закріпіть з’єднання.
 • Оберіть свою мову – вибрати з понад 20 різних мов.

Після того як ви зробите вибір, натисніть «ОК», щоб зберегти їх і повернутися до панелі приладів

Використання клієнта Windows SecureLine VPN

Тепер, коли ми розглянули налаштування для клієнта SecureLine Windows, давайте розглянемо його в дії. Озираючись на відключену приладову панель, ми бачимо, що на ній є виділена стрілка вниз.

Зміна віртуальної локації за допомогою програмного забезпечення SecureLined

Натиснувши на це, відкриється список шлюзів VPN в мережі SecureLine. Вибравши місце розташування Чикаго, США змінить наше останнє підключене місце розташування з Нью-Йорка до Чикаго.

Підключіть відключення від сервера Чикаго за допомогою служби SecureLine

Натисніть кнопку «Підключити», щоб закінчити зміну віртуальних місць та забезпечити весь свій інтернет-трафік. Для відключення виберіть кнопку «Відключити». Після того, як вікно відключення закінчиться, воно повернеться до свого відключеного стану. Піктограма мінімізації Windows зменшить клієнта до панелі завдань, тоді як значок закриття надсилає його в системний трей.

Використання SecureLine з системної панелі

Зауважте, що піктограма в системному треї містить x у червоному колі. Це свідчить про те, що наш Інтернет не захищений. Клацання правою кнопкою миші на піктограмі відкриває її керуюче меню. У цьому меню є наступні параметри:

 • Відкрийте Avast SecureLine – максимізує клієнта. Це потрібно зробити для зміни серверів VPN або налаштувань.
 • Підключення – це підключається до останнього обраного віртуального місця.
 • Відключити – як ви могли здогадатися, це відключає вас від вашого поточного VPN-сервера. Зауважте, це сірий колір, оскільки ми не пов’язані.
 • Починаємо – дозволяє ще раз переглянути підручник з відкриття.
 • Про товар – відкриває інформацію про ліцензування для поточної версії клієнта.
 • Вихід – це єдиний спосіб повністю закрити програмне забезпечення.

При натисканні на опцію «Підключення» змінюється значок лотка SecureLine та повідомлення над курсором миші. Також зауважте, що “Підключення” тепер є сірим кольором, і “Відключити” тепер активний варіант.

Використання SecureLine з системної панелі

Коли ви підключитесь та від’єднаєтесь від мережі VPN, ви також побачите наступні сповіщення над областю системного трея. Ви можете переключити ці сповіщення, якщо хочете їх не бачити.

Сповіщення SecureLine VPN

Підсумовуючи, клієнт SecureLine легко завантажити та встановити. Підключення до своєї VPN-мережі незалежно від будь-якого користувача незалежно від їх технічної майстерності. Зміна віртуальних країн займає лише кілька клацань миші. Підключення або відключення від останнього з’єднання займає лише одне. Це можна зробити з робочого столу чи системного лотка.

Відвідайте SecureLine

Встановлення та використання додатка SecureLine Android

Встановіть додаток Android з Google Play Store

Процедура встановлення програми для Android починається з перегляду веб-сайту SecureLine та натискання кнопки «Встановити на Android». Це відкриває його сторінку встановлення в магазині Google Play. Потрапивши туди, натисніть «Встановити», щоб перенести додаток на ваш пристрій. Потім виберіть “Відкрити”, коли передача завершена.

Установка додатка SecureLine для Android

Коли програма відкриється, вона покаже короткий підручник із слайд-шоу. Проведіть пальцем поперек, щоб переглянути його. Після цього натисніть на кнопку «Запустити безкоштовну пробну кнопку». Це підкаже вам вибрати план і способи оплати для підписки, коли закінчиться пробний період. З вас не стягуватиметься плата, поки не закінчиться пробний період. Екран приладної панелі з’явиться після того, як ви підписалися на пакет послуг SecureLine.

Служба додатків SecureLine Andriod Tutoria

Приладова панель показана у відключеному стані з обраним оптимальним розташуванням. Перш ніж ми вивчимо, як підключитися до мережі SecureLine за допомогою програми, давайте розглянемо меню налаштувань. Доступ до цього можна натиснути на значок шестірні в правому верхньому куті екрана приладової панелі.

Налаштування додатка для SecureLine VPN для Android

Меню налаштувань складається з чотирьох категорій. Це такі:

 • Рахунок
  • Підписка – на екрані відображається ваш поточний план, додаткові плани оновлення та допомога щодо скасування підписки.
 • Налаштування – дозволяє встановити правила підключення для обробки різних типів мереж.
  • Безпека Wi-Fi – дозволяє вибирати, як поводитися з незахищеними та надійними мережами.
   • Незахищені мережі – мають три різні варіанти. (Питання та автоматичне підключення – бажані варіанти.)
    • Попросіть увімкнути VPN
    • Автоматично включайте VPN
    • Нічого не робити
   • Довірені мережі – дозволяє додавати відомі та збережені мережі до списку надійних мереж.

Налаштування програми SecureLine Androd (частина 1)

 • Вирішення проблем – відкриває довідковий екран із запитаннями та відповідями, щоб полегшити використання VPN SecureLine.

Налаштування програми SecureLine Androd (частина 2)

 • Загальні – налаштування для поточної версії програми.
  • Налаштування даних – дозволить вам вибрати спосіб збирання та використання ваших даних.

Використання додатка SecureLine VPN для Android

Тепер, коли ми вивчили настройки програми, давайте поглянемо на це в дії. Першим нашим зв’язком буде оптимальне розташування від нас. Все, що потрібно для здійснення цього з’єднання, – це один натискання на кнопку «Підключити». Оскільки це наше перше з’єднання з мережею VPN SecureLine, спочатку ми повинні дозволити йому встановити тунель VPN. Як тільки ми натиснемо “OK”, процес підключення завершується.

Оптимальне підключення SecureLine в додатку Android

Натискання на кнопку «x» відключає нас. Якщо натиснути стрілку вгору біля піктограми країни, відкриється список локацій VPN-сервера. Зауважте, що оптимальне місце розташування виділено світло-блакитним кольором, що вказує на те, що це було останнє вибране нами місце.

Щоб змінити це, перейдіть до такого місця, як Нідерланди, Амстердам, і торкніться його. Це автоматично підключить нас до нового місця розташування. Знову ж таки, ми можемо відключитися натисканням на “x”. Зауважте, що місце розташування в Нідерландах зараз виділено.

Підключення до програми для підключення до Android у програмі SecureLine Android

Також зауважте, що ми повинні відключитися від служби SecureLine, перш ніж ми зможемо підключитися до іншого сервера. Підключення до Китаю, Гонконгу, який має більш тривалий час пінг від нас, займає трохи більше часу, як вказує стан з’єднання приладової панелі. Через короткий час наше віртуальне розташування до Китаю буде встановлено та захищене. Знову ж таки, відключення займає один дотик.

Гонконгське з'єднання для додатка SecureLine для Android

З нашого погляду на додаток SecureLine для Android видно, що його просто встановити. Використовувати його так само просто. Більшість технічних деталей приховується програмним забезпеченням, але воно має деякі ручні налаштування. Підключення до останнього обраного VPN-сервера займає лише один дотик. Для зміни віртуальних місць потрібно лише пару дотиків. Нарешті, відключення від мережі може бути здійснено одним натисканням на приладовій панелі.

Відвідайте SecureLine

Тест швидкості Avast SecureLine VPN

Загальна продуктивність послуги Avast SecureLine була прийнятною. Тест на швидкість показує, що їх мережа працювала добре. Як і у більшості постачальників VPN, при використанні їхніх шлюзів VPN деякі втрати швидкості Інтернету були певними. Втрата продуктивності значною мірою пов’язана з обчислювальною вартістю, пов’язаною із шифруванням та розшифровкою всього вашого інтернет-трафіку.

Тест швидкості SecureLine

Як видно із зображень, наведених вище, зашифроване з’єднання SecureLine знизило швидкість завантаження нашої базової ISP з 22,74 Мб / с до 20,58 Мб / с. Це падіння приблизно на 9,5% до сервера в Чикаго, що є прийнятним падінням швидкості. Ця втрата продуктивності компенсується додатковою безпекою, що забезпечується їх 256-бітним шифруванням. Безпека та конфіденційність, пропоновані цим улюбленим побажанням, роблять це вартістю продуктивності.

Висновок

SecureLine займається конфіденційності в Інтернеті лише кілька років. Однак їхня материнська компанія Avast Software працює в галузі комп’ютерної безпеки з 1988 року. Їх мережа побудована на протоколах OpenVPN та IPsec. Це два найбільш захищених протоколи для VPN. Вони використовуються разом із бібліотеками OpenSSL для мережевої інфраструктури.

Їх мережа не найбільша, але має фізичні сервери на шести різних континентах. Він має сервери в Африці, Азії, Європі, Північній Америці, Океанії та Південній Америці. SecureLine має VPN-сервери в 34 різних країнах з безліччю локацій по всій території США та в декількох інших популярних напрямках Європи. Мережа дозволяє трафіку P2P на деяких своїх серверах, але вони реєструють деякі дані про з’єднання. Таким чином, вони не можуть бути найкращим вибором для торент-користувачів.

SecureLine має спеціальне програмне забезпечення для Windows, Mac OS X, iOS та Android. Їх програми легко завантажити та встановити. Вони також прості у використанні, оскільки у них є лише пара настроюваних налаштувань. Для підключення до мережі додатки Windows та Android використовують OpenVPN. Mac і iPhone використовують вбудований IPsec з IKEv2 для безпечного підключення до мережі Secureline для підвищення сумісності зі стеками Apple. Усі параметри протоколу, які вони надають, використовують 256-бітове шифрування AES. Програмне забезпечення включає захист від витоків Інтернету та DNS-запитів.

Команда SecureLine має на своєму веб-сайті область підтримки, яка містить відповіді на загальне використання VPN, питання виставлення рахунків та технічні запитання низького рівня. Більше залучених питань вирішує старший технічний персонал через онлайн-квитки або 24/7 телефонну підтримку. Більшість квитків відповідають приблизно через 24 години. Вони також мають блог, форум та активну соціальну мережу.

Що нам найбільше сподобалось у SecureLine VPN:

 • Спеціальні клієнти для Windows, Mac OS X.
 • Мобільні додатки для пристроїв iOS та Android.
 • Захист від витоку, DNS-запиту та захисту від зловмисного програмного забезпечення.
 • Нові користувачі отримують 7-денний безкоштовний пробний рахунок.
 • Наш гість отримує 20% знижки на щорічний пакет.
 • 30-денна гарантія повернення грошей.

Ідеї ​​покращити сервіс:

 • Розширіть мережу ще кількома місцями.
 • Додайте перемикач на знищення до свого програмного забезпечення.
 • Додайте підтримку чату на веб-сайт.

Мережа Avast SecureLine має сервери на шести континентах. Їх мережа має сервери в Африці, Азії, Європі, Північній Америці, Океанії та Південній Америці. Вони забезпечують 7-денну безкоштовну пробну версію та 30-денну гарантію повернення грошей на нові рахунки. Це дозволить вам достатньо часу, щоб ретельно перевірити їх обслуговування. Якщо він відповідає всім вашим потребам VPN, і ви задоволені їх виконанням, ви можете підписатись лише за 5,33 дол. США на місяць за допомогою 20% знижки на щорічний пакет.

Відвідайте SecureLine

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map