Огляд антивірусу лабораторії Касперського, 2016

Емблема для лабораторії КасперськогоЛабораторія Касперського вже багато років є довіреною назвою в антивірусній галузі. Компанія була заснована в Росії в 1997 році Євгеном Касперським. Вони працюють майже у всіх країнах світу, і їх головна увага приділяється компаніям. На сьогодні Лабораторія Касперського пропонує три рівні споживчих товарів. Це Антивірус, Інтернет-безпека та Повна безпека. У цьому огляді наша демонстрація використовуватиме їх продукт Internet Security.


Яку версію Касперського ви отримаєте, залежить від ваших потреб. Ми порівняємо їх у цьому огляді, покажемо структуру ціноутворення та допоможемо знайти найкращий вибір. Ціни показані на 3 ПК на 1 рік, але ми також покажемо і інші комбінації.

Ціни на KasperskeyНа зображенні вище видно, що Антивірус Касперського становить 39,99 дол. США за рік. Це забезпечить вам їх основне покриття та захистить один пристрій, який ви обрали б. Якщо ви перейдете до випуску Internet Security, ви можете охопити до трьох пристроїв за 49,99 доларів на рік. Крім того, ви отримуєте параметри фінансової безпеки, батьківського контролю та захисту особи. У виданні Total Security ви отримуєте до п’яти пристроїв за $ 59,99 на рік та додаткові функції, які ми переглянемо за мить.

Якщо ви хочете більше пристроїв або більше років, Касперський може вам допомогти. Вони пропонують знижки на кілька пристроїв, а також на один, два та трирічні плани. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про ціни, ви можете їх знайти на їхньому сайті. Зверніть увагу: ми показуємо лише ціни на версію Kaspersky Internet Security.

3 пристрої5 пристрої10 пристрої
1 рік49,99 дол59,99 дол109,99 дол
2 роки74,99 дол89,99 дол164,99 дол
3 роки99,98 дол119,98 дол219,98 дол

Незабаром ми переглянемо різні функції, які допоможуть вам зробити найкращий вибір. Для цього огляду ми будемо використовувати Windows 10. Kaspersky також підтримує старіші версії Windows. Версії для Mac, Android та iOS доступні, але про них ми поговоримо пізніше. Одна ліцензія охоплюватиме три пристрої, якщо у вас є Internet Security або п’ять ліцензій на видання Total Security.

Антивірусний захист

Більшість антивірусних програм працює однаково. Ви встановлюєте програмне забезпечення і робите початкове сканування, щоб переконатися, що зараз вірусів немає. Після сканування визначення оновлюються. За допомогою Kaspersky ви встановлюєте програмне забезпечення та оновлюєте визначення, перш ніж робити сканування. Часто оновлення знайде віруси на вашому пристрої до того, як буде проведено сканування.

Сканування для Касперського можна запланувати. Ви можете зробити повне сканування системи, швидке сканування, вибіркове сканування або навіть сканування зовнішнього пристрою. На відміну від деяких конкурентів, Касперський негайно сканує будь-які зовнішні або USB-накопичувачі. Як тільки ви підключите один із них, ви отримуєте спливаюче повідомлення з запитом, чи хочете ви сканувати диск або залишити його в спокої. Якщо ви вирішите, будь-які підозрілі файли будуть розміщені в карантині. Ви також можете призупинити свій захист.

Internet Security і Total Security пропонують ігровий режим. Це дає вам можливість відкласти сканування, якщо сильно використовуються процесорні та дискові диски. Останнє, що ви хочете, – це бути збитим вірусом програмного забезпечення. Геймерам не слід вибирати між захистом і продуктивністю.

Відвідайте антивірус Касперського

Особливості безпеки та конфіденційності

У будь-якої антивірусної програми існують різні функції, залежно від того, що ви хочете. Антивірус Касперського пропонує базове покриття. Як ми вже згадували, ми будемо використовувати версію Internet Security. Одне, що ми любимо про Касперського, – це простота використання. Як ви бачите на зображенні нижче, консоль дуже легко читати. Для Касперського є досить багато функцій, тому ми обговоримо основні. Повний список доступний на їх веб-сайті.

Інтернет-консоль безпеки

Антивірус Касперського пропонує захист від загрози та оптимізатор продуктивності. Це нормально, якщо ви шукаєте базового покриття. Однак ви отримуєте ще кілька варіантів із пакетами Internet Security та Total Security.

Захист від загрози – Частина всіх версій. Забезпечує користувача безпеку, блокуючи всі загрози.

Оптимізована продуктивність – Також частина всіх версій. Оптимізує продуктивність програмного забезпечення, щоб вас не сповільнили антивірус.

Безпечні гроші – Ця зручна функція захистить ваші дані під час онлайн-фінансових операцій. Доступно лише для Інтернет-безпеки та Повної безпеки.

Ідентифікація / захист конфіденційності – Серія функцій, призначених для захисту вашої конфіденційності. Вона включає в себе відключення веб-камери, приватний перегляд, екранна клавіатура, захищена клавіатура та антифішинг. Доступно лише для Інтернет-безпеки та Повної безпеки.

Батьківський контроль – Зберігає дітей безпечними та відповідальними в Інтернеті. Доступно лише для Інтернет-безпеки та Повної безпеки.

Захист цифрових активів – Включає менеджер паролів, синхронізацію паролів, подрібнювач файлів, інструмент очищення ПК та автоматичне онлайн-резервне копіювання. Доступно лише для повної безпеки.

Kaspersky Safe Kids – Ця особливість премії виходить за рамки звичайного батьківського контролю. Це допоможе вам захистити своїх дітей на своїх ПК, Mac, Android & Пристрої iOS, запобігаючи доступ до невідповідних додатків, вмісту та веб-сайтів. Він також попередить вас про проблеми в реальному часі. Доступно лише для повної безпеки.

Касперський пропонує безліч функцій. Ми не перерахували їх усіх вище, але ми показали основні. Багато з них демонструють реальну увагу на вашу особисту безпеку. Приємно бачити їх доступними для користувача.

Установка та підтримка

Касперський простий в установці. Завантаживши потрібну версію, продовжте і натисніть кнопку встановити. Програма каже, що на встановлення піде 10 хвилин, але у нас було менше хвилини. Закінчивши, ви побачите піктограму в області програм у нижній частині програми, яка нагадує піктограму Касперського, яку ми показуємо вгорі. Клацніть піктограму, щоб відкрити консоль. Це екран, який ви бачили раніше.

Інтернет-консоль безпеки

Ви можете сканувати свою систему звідси або отримати доступ до інших функцій. Клацніть на сканування, щоб відкрити різні варіанти сканування.

сканувати екран

Під час сканування вище ви можете видалити один об’єкт видалений. Також було проведено сканування руткітів. Видалений файл, який ви бачите на зображенні, підроблений. Ми раді бачити, що це пройшло з літаючими фарбами.

Підтримка обробляється декількома різними способами. Технічна підтримка надається через телефон, чат в реальному часі, електронну пошту, базу знань та подання квитків. Підтримка в чаті та телефонії доступна 7 днів на тиждень, 5:00 – 23:00 EST. Він недоступний на Різдво чи Новий рік.

Вплив на систему та антивірусна продуктивність

Є два важливих фактори, на які слід звернути увагу при виборі антивірусного захисту. Це вплив та ефективність. Для уточнення системний вплив – це кількість напруги, яку програма накладає на ваш комп’ютер під час інтенсивного використання. Касперський витратив чимало часу, переконавшись у тому, що їх система настільки ж гладка. Результати незалежних лабораторій показують 92% показник продуктивності. Це дуже солідні показники для вірусного програмного забезпечення. Ми не стикалися з великою різницею, коли намагалися зробити те саме.

Ця ж лабораторія (av-Test) заявила, що версія Internet Security захищена від усіх загроз. Це включає в себе широко розповсюджене зловмисне програмне забезпечення, виявлене за останні чотири тижні, а також атаки зловмисних програм з Інтернету та електронних листів. Ще одна частина ефективності антивірусу – кількість помилкових позитивних результатів. Незважаючи на те, що середній показник по галузях становить 3, Kaspersky Internet Security не мав жодної.

Відвідайте антивірус КасперськогоНаші тести

Частина написання рецензії на антивірусне програмне забезпечення – це тестування ми самі. Ви коли-небудь замислювалися, чи працює ваш антивірус? Що ж, є кілька веб-сайтів, які надають фальшиві вірусні файли для завантаження для цієї мети. У Eicar.org є кілька файлів, які кожен може завантажити безкоштовно. Коли ми спробували, ми одразу отримали повідомлення нижче.

підроблене попередження про вірус

Ми також створили підроблений рядок вірусу, який нам дав той самий сайт. Щойно ми зберегли файл, він заблокував і видалив його. В останньому тесті, який ми виконували, ми взяли підроблену вірусну рядок і зберегли її на USB-накопичувач. Коли ми знову підключили його, нам запропонували негайно сканувати диск. Звичайно, він знайшов файл і поставив його під карантин. Версія Mac Kaspersky Internet Security схожа на версію Windows.

Kaspersky Internet Security для Android

Мобільна версія для Android також називається Kaspersky Internet Security. Щоб завантажити, перейдіть до Google Play Store та введіть Касперський. Як тільки ви знайдете, натисніть кнопку встановити. Далі натисніть кнопку відкрити.

Перші три екрани для Android

Тепер натисніть кнопку, яка говорить, що продовжувати. Виберіть свою країну та прочитайте заяви. Ми знаємо, що кожен читає Ліцензійну угоду для кінцевого користувача, правда? Після завершення натисніть кнопку прийняти і продовжити.

Мобільний вхід Касперського

Тепер ви можете почати. Клацніть на кнопці із написом запустити сканування. Після завершення ви отримаєте повідомлення про те, чи є проблеми. У нижній частині екрана ви можете отримати доступ до налаштувань.

Касперський для екранів Android

Тут також можна встановити GPS, щоб знайти телефон, або відключити його від потенційних злодіїв. Як бачите, Kaspersky Internet Security для Android має всі функції, які ви можете очікувати. Версія iOS Kaspersky дуже схожа, тому ми не будемо говорити про це тут.

Фінальні думки

Переглянувши всі функції та засоби захисту, ми виявимо, що Лабораторія Kaspersky Internet Security є чудовим продуктом. Як у наших тестах, так і в тестах незалежних лабораторій, програмне забезпечення виконується на високому рівні. Ми любимо, що все легко знайти та використовувати, а додаткові функції – приємний бонус. Не дивно, що багато компаній звертаються до Касперського за захистом від вірусів.

Відвідайте антивірус Касперського

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map