Огляд Adblock Plus 2016

Adblock PlusAdblock Plus – це розширення для веб-переглядачів, яке було створено у 2006 році Володимиром Паланом як проект з відкритим кодом. Він доступний для всіх мобільних і настільних браузерів і призначений для зупинки розповсюдження шкідливих програм та блокування дратівливих оголошень. У 2011 році Палант разом із партнером Тіллом Файдою створили материнську компанію під назвою Eyeo, щоб зробити майбутній розвиток Adblock Plus життєздатним. У нашому огляді ми вивчимо особливості Adblock Plus та спосіб встановлення розширення браузера.


Хоча Adblock Plus може бути потужним, він нічого не блокує сам по собі. Натомість він використовує відфільтровані списки, які можуть бути налаштовані користувачем. Деякі люди вирішують скласти свої власні списки, але ви також можете заблокувати відстеження чи зловмисне програмне забезпечення. Завдяки своїй природі списки блоків можуть створюватися користувачем. Хоча блокатори оголошень існують деякий час, вони стали популярнішими за останні кілька років.

Фінансування Adblock Plus

Якщо Adblock Plus безкоштовний, то як компанія залишається в бізнесі? Відповідь – ліцензування прийнятних оголошень. Adblock Plus привернув увагу завдяки своєму прийнятному списку оголошень. Вони вирішили не блокувати рекламу від вибраних компаній. Теорія полягає в тому, що не всі оголошення погані, і багато веб-сайтів покладаються на них для фінансування. У 2009 році творці прийшли до спільної позиції з рекламодавцями, щоб дозволити побачити деякі оголошення. Adblock Plus використовує суворі критерії, щоб перевірити, чи дратує реклама. Якщо його немає, оголошення можна додати до списку. Хоча деякі критикують їх за політику, 30% їх доходу надходить від цих ліцензій на білі списки. Незважаючи на критику, 90% усіх ліцензій білого списку надаються безкоштовно. Лише великі суб’єкти повинні платити за свої ліцензії на білий список. Як користувач, ви маєте можливість відключити прийнятну рекламу.

Adblock для Chrome

Спосіб отримання Adblock Plus для Chrome – це натискання меню. Потім переходьте до Більше інструментів, потім Розширення.

Установка Adblock Plus

Тепер вас перевезуть до Розширення екран.

отримати більше розширень

Виберіть Отримайте більше розширень. На лівій стороні введіть Adblock Plus. Тут ви побачите кілька різних варіантів, але хочете вибрати розширення, яке говорить Adblock Plus.

Розширення Adblock Plus

Обов’язково виберіть правильний варіант. Є кілька різних предметів, близьких до однойменної назви, але не зовсім однакових. Шукайте знак зупинки ABP і переконайтеся, що він пише Adblock Plus і розміщений у розділі розширень.

Як використовувати Adblock Plus у Chrome

Тепер, коли Adblock Plus встановлений, натисніть на значок ABP та виберіть Параметри.

Параметри adblock

Тут ви бачите варіанти AdBlock Plus. У цьому розділі є чотири вкладки. Списки фільтрів, додавання власних фільтрів, білих доменів та загальне.

Параметри Adblock PlusСписки фільтрів – На цій вкладці є три поля. Перші два поля містять інформацію про EasyList. Незважаючи на те, що це третій список, його широко приймають багато різних блокаторів оголошень. Якщо у вас є додаткові списки, які ви хочете додати, ви можете зробити це тут. Прийнятні оголошення увімкнено за замовчуванням, але їх можна легко відключити, знявши прапорець.

Додайте власні фільтри – Як говориться на вкладці, ви можете додати власні фільтри. Adblock Plus пропонує вам інструкції та вказівки щодо створення власного фільтра.

Білі домени – Якщо ви хочете додати домен, на який ви не проти бачити рекламу, саме тут ви заходите на веб-сайт. Оскільки деякі веб-сайти покладаються на рекламу для фінансування, це дозволить вам їх підтримати. Оскільки на деяких сайтах потрібно відключити блокатори оголошень, функція білого списку дозволяє вибирати та вибирати потрібні сайти.

Загальна – Вкладка Загальні має дві функції. Блокувати елемент меню правою кнопкою миші, і Показати Adblock Plus у інструментах для розробників. Більшість людей залишать ці варіанти в спокої.

Adblock Plus для Firefox

Щоб отримати Adblock Plus, перейдіть на www.adblockplus.org і натисніть на Встановити для Firefox.

Adblock Plus

Далі дозвольте встановити.

Дозволити Adblocker Plus для Firefox

Тепер натисніть «Встановити».

Клацніть на встановлення Adblock Plus

Потім ви отримаєте повідомлення про те, що Adblock Plus встановлений успішно.

Adblock Plus встановлено

Нарешті перезапустіть браузер, і ви побачите значок Adblock Plus у верхньому правому куті. Перегляньте наш розділ Chrome, щоб отримати поради щодо налаштування.

Adblock Plus для Android

Щоб завантажити Adblock Plus для Android, перейдіть до Google Play Store та знайдіть Adblock Plus. Він буде позначений браузером Adblock для Android. Переконайтесь, що обраний вами зроблений Eyeo. Прийміть дозволи та натисніть відчинено. На 3-му екрані внизу натисніть на 3 вертикальні точки у верхньому правому куті.

Adblock Plus Android перші 3

Далі перейдіть до налаштувань у нижній частині списку. Як ви бачите на зображенні нижче, натискання блокування оголошень дозволить вам налаштувати EasyList. Ви також можете налаштувати білі списки та вимкнути прийнятну рекламу.

Android Встановити другу 3

Під заголовком додаткових параметрів блокування ви можете відключити відстеження, додати інший список фільтрів, відключити кнопки соціальних медіа та відключити домени шкідливого програм.

Останні 3 екрани Adblock Plus Android

Поки поруч із адресним рядком у вас є знак зупинки ABP, ви знаєте, що використовуєте браузер Adblock.

Adblock Plus для iPhone & iPad

Ви можете завантажити останню версію Adblock Plus для iPhone або iPad з магазину додатків iTunes. Він сумісний з iOS 9.0 або новішою версією. Вони також мають додаток браузера Adblock. Останні огляди вказували на деякі проблеми, тому ми вирішили почекати, щоб спробувати.

Як і в більшості додатків для iOS, Adblock Plus має ряд екранів для введення. Вони дають вам інформацію про те, як працює програма та як її налаштувати.

Вступ Adblock iOS

Ви можете налаштувати лише кілька налаштувань Adlbock Plus. Перший полягає в тому, дозволити чи ні дозволити деякі неінструктивні оголошення. Це прийнятні оголошення (дозволені компанії), які Eyeo дозволяє. Якщо ви хочете заблокувати оголошення, просто вимкніть цю функцію. Ви також можете додати білі списки певних сайтів, щоб дозволити показ оголошень для них.

Прийнятні рекламні блоки

Вам також потрібно включити додаток для запуску в Safari. Для цього вам потрібно буде натиснути Налаштування – Сафарі – Блокатори вмісту.

Блокатори вмісту Safari

Далі ввімкніть Adblock Plus, а потім запустіть Safari, щоб побачити додаток у дії.

Навіщо використовувати Adblock Plus?

Існує кілька переваг використання Adblock Plus над конкурентами. Структура з відкритим кодом є приємною, оскільки вона дозволяє проводити налаштування. Вони не збирають жодних даних, і ви можете спеціально відключити відстеження та рекламу з багатьох джерел. Adblock Plus має чудовий досвід та понад 300 мільйонів завантажень. Вони були одними з перших блокаторів реклами на ринку і вважалися піонером галузі.

Висновок

Підводячи підсумки наших висновків, Adblock Plus працює добре і простий у використанні. Незважаючи на те, що вони мали деякий недолік щодо свого білого списку, ця функція може бути відключена, якщо ви хочете змінити її. Нам подобається, що ABP все ще є відкритим кодом і дуже добре доглядає. Ми не рекомендуємо використовувати блокатор оголошень як єдину лінію захисту. Однак якщо ви шукаєте розширення для блокування оголошень, припиніть відстежувати та блокувати відомі сайти зловмисних програм, перегляньте цей.

Відвідайте Adblock Plus

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map