Огляд AdBlock 2016

AdBlock – розширення для браузера, створене в 2009 році американським розробником на ім’я Майкл Гундлах і підтримується командою компанії BetaFish Inc. Він підтримує настільні браузери Chrome, Safari та Opera, а також 64-розрядні пристрої iPhone та iPad. Хоча це було натхнене продуктом з подібною назвою (Adblock Plus), дві компанії та продукти не пов’язані між собою. Вони працюють однаково, але мають деякі відмінності. У цьому огляді ми вивчимо особливості AdBlock та покажемо, як встановити розширення браузера.


Давайте обговоримо відмінності між ними. На відміну від Adblock Plus (ABP), в AdBlock вже включені фільтри. Оскільки вам не потрібно нічого вмикати за допомогою AdBlock, він спочатку захистить вас від зловмисного програмного забезпечення. AdBlock можна використовувати на окремих сторінках і має спеціальний список з додатковими функціями. Обидва розширення використовують EasyList, щоб допомогти їм блокувати оголошення на багатьох сайтах.

Фінансування AdBlock

Як і ABP, AdBlock бере участь у прийнятній рекламній програмі. Ви можете вимкнути прийнятні оголошення та заблокувати всі оголошення. Вони також просять пожертви і посилаються на продовження як на честь. Використовуючи цей метод, користувач платить все, що відчуває, – справедливу ціну за розширення. Користувачів рекомендують платити стільки, скільки можуть.

AdBlock для Chrome

Щоб отримати AdBlock для Chrome, натисніть кнопку меню в Chrome. Далі переходимо до Більше інструментів, потім Розширення.

Установка Adblock Plus

Тепер вас перевезуть до Розширення екран.

отримати більше розширень

Виберіть варіант, який говорить отримати більш розширення. Введіть ліворуч AdBlock. Тут ви побачите кілька різних варіантів, але хочете вибрати розширення, яке говорить AdBlock пропонується getadblock.com.

Виберіть AdBlock

У розширеннях він відображається як найпопулярніший блокатор оголошень. AdBlock був одним з перших блокаторів оголошень для Chrome.

Як користуватися AdBlock у Chrome

Тепер, коли AdBlock встановлений, натисніть на знак зупинки рукою всередині значка у верхній правій частині екрана та виберіть Параметри.

Використання AdBlock для Chrome

Далі ви побачите кілька категорій, як ви бачите на зображенні нижче.

Загальна – У цьому заголовку є 6 вікон, які ви можете перевірити або зняти прапорець, залежно від того, що ви хочете зробити. Це включає в себе розширене поле опцій.

Використання AdBlock для Chrome

Списки фільтрів – Під цим заголовком можна відключити прийнятну рекламу, перемкнути EasyList, увімкнути спеціальні блоки фільтрів та включити інші списки фільтрів.

Заголовок списків фільтрів

Налаштувати – На цій вкладці можна вручну редагувати фільтри, блокувати більше оголошень або навіть припиняти блокування оголошень на певному веб-сайті.

Підтримка – Ви можете повідомляти про помилки на цій вкладці, пропонувати ідеї та бачити, що робить AdBlock галочкою.

AdBlock для Opera

Щоб отримати Adblock для Opera, радимо зайти на веб-сайт і встановити звідти. Далі натисніть на кнопку, яка говорить Завантажте AdBlock зараз.

Блок реклами для Opera

Далі натисніть кнопку із написом додати в Оперу.

AdBlock для Opera

Тепер, коли ви це зробили, на екрані з’явиться вікно завантаження AdBlock. Ви побачите повідомлення про те, що рекламний блок був доданий в Opera, а також екран їх пожертвування. Клацніть правою кнопкою миші на Піктограма AdBlock щоб знайти варіанти.

Розширення AdBlock встановлено для Opera

Знайшовши варіанти, зверніться до розділу Chrome. Вони однаково між двома браузерами.

AdBlock для Safari

Вперед і відвідайте getadblock.com з Safari, щоб завантажити розширення.

Веб-сайт Adblock в Safari

Натисніть кнопку “Get Adblock Now”, щоб розпочати завантаження.

Повідомлення Adblock Safari

Вам потрібно буде натиснути на “Довіру”, щоб встановити розширення.

Увімкніть Adblock в Safari

Клацніть на “Увімкнути Adblock”, а потім продовжуйте та клацніть інше поле, щоб відобразити параметри Adblock.

Параметри Safari Adblock

Тут ви можете вирішити, дозволити чи ні «нав’язлива реклама» та перелік інших функцій. Блокування вмісту Safari додатково покращить вашу конфіденційність під час перегляду Інтернету.

AdBlock для додатків для мобільних iOS

Для iPhone є досить багато додатків для блокування оголошень, тож вам потрібно буде вибрати правильний. Зайдіть у Apple App iTunes App Store і шукайте AdBlock для Mobile від BetaFish Inc.

Додаток AdBlock для iOS

Після того, як додаток iOS закінчиться встановленням, вас буде зустрічати ряд вітальних екранів. Вони допоможуть вам увімкнути функцію блокування реклами.

Увімкнути AdBlock на iPhone

Щоб увімкнути AdBlock, вам потрібно буде зайти в налаштування вашого iPhone або iPad. Звідти виберіть Safari і натисніть “Блокатори вмісту”, як показано вище. Потім можна ввімкнути блокування оголошень AdBlock, міжнародні мови та захист конфіденційності. Це єдині варіанти у додатку iOS.

Відмінності з і без

Зараз ми покажемо вам відмінності браузера Opera з AdBlocker і без нього. На зображенні нижче ви бачите, як виглядає веб-сторінка без AdBlock.

AdBlocker в Opera без

Тепер ми покажемо вам ту саму сторінку під час використання AdBlock.

AdBlock в Opera без реклами

Як ви бачите на зображеннях вище, реклама зникла. Це дуже важливо під час перегляду, оскільки це означає, що ваша веб-сторінка завантажується швидше. Якщо ви захочете, ви також можете позбутися від кнопок соціальних медіа.

 Навіщо використовувати AdBlock?

AdBlock має деякі переваги перед конкурентами, оскільки дозволяє налаштувати фільтри, які ви хочете бачити. Технологія Adblock також заблокує попередню відео-рекламу YouTube, тому вам не доведеться їх бачити. Як і Adblock Plus, вони не зберігають історію перегляду чи дані про вас. Хоча зараз є й інші, вони першими створили блокатор оголошень для Chrome.

Висновок

На закінчення, AdBlock простий у використанні та має кілька різних варіантів, що відрізняють його від інших. Ви можете відключити прийнятні оголошення, і розширення оновлюється часто. Оскільки не всі блокатори позбудуться кожної реклами, радимо скористатися кількома. Крім того, вам потрібно буде використовувати інші інструменти для захисту, а не використовувати лише блокатор реклами.

Відвідайте AdBlock

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map