Іваці VPN огляд 2020

У нашому огляді Івасі VPN було встановлено, що вони є постачальником зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Вони розпочали службу в 2007 році, вважаючи, що кожен повинен мати повну свободу в Інтернеті, не дивлячись на них, як дивляться очі. На відміну від багатьох VPN, Ivacy охоплює Torrent та інших користувачів P2P. Завдяки винахідливості вони створили оптимізовану для них мережу VPN. Це зробило їх одними з найкращих VPN для Torrents.


Іваці

Хоча ми не могли перевірити, що вони першими це зробили, у 2010 році вони запровадили “Спліт тунель”. Ця функція дозволяє визначати, який з ваших інтернет-трафіків проходить через VPN, а інший надсилає через ваш локальний Інтернет-провайдер. Їх служба також реалізувала “Цілі”. Ця розумна ідея дозволяє вибирати налаштування VPN виходячи з того, для чого збираєтесь використовувати VPN. Ми вивчимо ці функції та інші пізніше в нашому огляді Іваці VPN.

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Іваці VPN пропонує свою послугу в одному пакеті. Цей комплект продається в трьох цінових планах різної тривалості: 1 місяць, 1 рік та 5 років. Як і багато постачальників, ці плани мають збільшувати знижки на довгострокові плани. В даний час вони пропонують обмежену акцію. Під час цього продажу всі плани там знижуються. Це означає, що зараз ви можете отримати місяць їх послуги VPN за 9,95 долара за щомісячний план. 1-річний план складає 42 долари, що становить 3,50 долара на місяць. Тим із вас, хто завжди хоче отримати найкращу пропозицію, ви можете отримати 5 років їх обслуговування за 70 доларів або всього 1,16 долара на місяць. Це економія на 88% від їх нормальної місячної ціни.

Ціни на Івасі

Отже, що ви отримуєте за свої гроші? Абоненти послуги Ivacy VPN отримують такі переваги:

 • Доступ до необмеженої пропускної здатності (завантаження та завантаження) використання та серверних комутаторів.
 • Всесвітня мережа з 250+ серверів у понад 100 геолокацій, оптимізованих для Torrent та інших P2P.
 • Програми для Windows, Mac, Android та iOS.
 • Справжня послуга VPN без реєстрації.
 • Можливість використання п’яти одночасних пристроїв для підключення до своїх серверів.
 • Можливість вибору між різноманітними захищеними протоколами (OpenVPN, IKEv2, SSTP, L2TP та PPTP) або відсутністю протоколу взагалі.
 • Можливість вирішувати, який з ваших інтернет-трафіків використовує VPN, а який надсилається через ваш локальний Інтернет-провайдер (Split Tunneling).
 • Користувачі Windows, Mac OS X та Android мають перемикач вбивств в Інтернеті для додаткового спокою.
 • Захистіть надбудову DNS, яка спрямовує запити через сервер Ivacy DNS, щоб зупинити витоки DNS.
 • Захист від витоку IPv6, відключивши весь трафік IPv6 до та з машини.

Якщо ваша мета – вміти вільно користуватися Інтернетом, не замислюючись, чи хтось шпигує за вами чи цензурує ваш вміст, ми віримо, що ви знайдете ці переваги більше, ніж варті ціни прийому.

Ви можете оплатити послугу Ivacy VPN за допомогою наступних кредитних карток: Visa, MasterCard та American Express. Тим, хто любить зберігати всі свої онлайн-покупки в одному місці, будуть раді дізнатись, що вони приймають оплату через PayPal. Для тих, хто хоче домогтися максимальної анонімності в Інтернеті, вони дозволять вам передплачувати не тільки біткойн, але й інші криптовалюти через CoinPayments. Ви також можете зареєструватися в Ivacy VPN за допомогою Perfect Money, WebMoney та Paymentwall. Це означає, що у вас не повинно виникнути проблем із пошуком способу оплати їх послуг незалежно від вашого географічного розташування.

Відвідайте Івацій VPN

Пробний період без ризику

Іваці VPN не пропонує безкоштовну пробну версію, але вони знають, що ви хочете перевірити особливості та ефективність їх сервісу для себе, перш ніж вирішити його придбати. Тому вони пропонують усім новим абонентам 7-денну гарантію повернення грошей. Це достатньо часу, щоб ви ретельно вивчили VPN Івасі. Дайте підтримці пробний запуск. Також встановіть його на декілька пристроїв та підключіться до різних географічних місць, щоб перевірити його ефективність. Рекомендуємо ретельно протестувати його, щоб переконатися у правильності VPN для вас.

Якщо з будь-якої причини ви не задоволені повністю, вони повернуть вам повну ціну покупки. Однак у їх 7-денній гарантії до цього є деякі умови. Ось перелік тих умов, які ви повинні виконати, щоб вимагати відшкодування:

 • Претензія про повернення коштів повинна бути подана протягом 7 днів з дати підписки.
 • Ваш обліковий запис не можна було призупинити.
 • Ви не повинні використовувати пропускну здатність більше 7 Гб (завантажувати та завантажувати).
 • Ви не можете ввійти більше ніж 30 сеансів.
 • Раніше ви не можете вимагати відшкодування.
 • Bitcoin або Paymentwall не використовувались для оплати вашої послуги.

Якщо ви відповідаєте всім цим критеріям, то ви маєте право на повне відшкодування. Просто надішліть електронний лист службі підтримки компанії Ivacy. Вкажіть ім’я свого облікового запису та причину скасування послуги. Вони подбають про відпочинок.

Місцезнаходження мережевих та серверних мереж Івасі VPN

Мережа Ivacy VPN складається з майже 1000 серверів у 100 місцях. Вони розміщуються стратегічно у всьому світі. У них є сервери в понад 50 країнах, які розповсюджуються на понад 100 міст. Вони мають сервери на всіх великих континентах, включаючи Африку, Азію, Європу, Океанію, Північну та Південну Америку.

Найкраще охоплення у Сполучених Штатах із 196 серверами, але багато інших країн також мають декілька серверів. До них належать Австралія, Канада, Китай, Єгипет, Німеччина, Гонконг, Італія, Японія, Люксембург, Малайзія, Нова Зеландія, Росія, Південна Корея. Іспанія, Швеція, Туреччина та Великобританія. Ivacy VPN має сервери на таких континентах та країнах:

 • Африка – (7 серверів)
  • Єгипет, Гана, Кенія, Нігерія, Сейшельські острови, Південна Африка
 • Азії – (36 серверів)
  • Бруней, Китай, Гонконг, Індія, Індонезія, Японія, Йорданія, Кувейт, Малайзія, Пакистан, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Тайвань, Об’єднані Арабські Емірати
 • Європа – (38 серверів)
  • Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія
 • Північна Америка – (203 сервери)
  • Канада, Коста-Ріка, Мексика, Панама, США
 • Океанія – (8 серверів)
  • Австралія, Нова Зеландія
 • Південна Америка – (5 серверів)
  • Бразилія, Чилі, Колумбія, Перу, Венесуела

Переглядаючи цей список, ви чітко бачите, що у Ivacy VPN є сервери по всьому світу, з багатьма популярними країнами, як ми спостерігали раніше. Їх мережа підтримує такі протоколи VPN: OpenVPN (UDP і TCP), L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP і PPTP. Крім того, сила шифрування може коливатися від жодної, 128-бітної та 256-бітової. Ми розглянемо ці виділення пізніше у розділі «Руки далі» у нашому огляді Іваці VPN.

Відповідно до філософії вільного та відкритого Інтернету, багато серверів Ivacy підтримують трафік P2P. Тільки Австралія, Австрія, Бразилія, Китай, Чехія, Єгипет, Фінляндія, Франція, Гонконг, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Йорданія, Кувейт, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Польща, Сінгапур, ПАР, Південь Корея, Іспанія, Швейцарія та Тайвань не оптимізовані для спільного використання файлів.

Відвідайте Івацій VPN

Наскільки ви безпечні з VPN Ivacy?

Клієнти настільних пристроїв Ivacy використовують OpenVPN UDP потужністю до AES-256 і захищають SSL за замовчуванням, якщо необхідно, щоб OpenVPN TCP був необхідний. Це має бути найкращим налаштуванням для більшості користувачів і забезпечить безпеку всього вашого інтернет-трафіку. Однак ви можете обрати власний протокол та потужність шифрування. Ми детальніше про це поговоримо, коли ми переглянемо клієнт Windows пізніше в нашому огляді.

Додаток Android також за замовчуванням використовує OpenVPN UDP із відступом до TCP. У той час як додаток iOS за замовчуванням застосовується до IKEv2 із запасом до L2TP. Вони також використовують до 256 бітних алгоритмів шифрування сили. Усі додатки, окрім iOS, мають вбудовані комутатори, що допомагають захистити вас, якщо VPN-з’єднання перестане. Їх спеціальне програмне забезпечення також підтримує розділене тунелювання, щоб ви могли вирішити, який трафік захищений через VPN.

Ви можете бачити, що завдяки алгоритмам максимального шифрування за замовчуванням служба Ivacy VPN може захищати вас під час серфінгу в Інтернеті. Додавання перемикача на знищення, розділене тунелювання, захист від витоку IPv6 та захищений DNS допомагають захистити не тільки ваш веб-трафік, але й анонімність в Інтернеті. Таким чином, незалежно від пристрою, яким ви користуєтесь для підключення до їх служби, Ivacy VPN захистить вас.

Чи поважає Іваці VPN вашу конфіденційність?

Іваці VPN має справжню політику без реєстрації. Вони не реєструють нічого, крім кількості підключень до своєї мережі. Ivacy не реєструє жодних ваших Інтернет-транзакцій. Вони не реєструють вашу IP-адресу або IP-адресу сервера, до якого ви зверталися, або будь-яку іншу особисту інформацію. Наступні витяги, взяті з Політики конфіденційності, власними словами пояснюють політику реєстрації даних:

Те, що ви робите в Інтернеті, залишається з вами

Ми суворо НЕ реєструємо та не контролюємо будь-яку діяльність в Інтернеті будь-якого з наших клієнтів, яка дозволила б нам пов’язати якусь конкретну діяльність з будь-яким конкретним користувачем. Ми не знаємо нічого про веб-сайт, який ви відвідали, програмне забезпечення, яке ви використовували, вміст, який ви завантажили, або будь-яку іншу діяльність, яку ви робите в Інтернеті. Ми відстежуємо лише спроби входу на наш сервер, і це робиться лише для того, щоб покращити наш сервіс, способи усунення несправностей та способи оплати.

Що робити, якщо орган запитує інформацію про клієнта?

Оскільки у нас діє політика нульових журналів, ми не маємо інформації про онлайн-діяльність замовника. У нас є лише інформація, якою користувач ділиться з нами, як тільки він підпишеться на нашу послугу, тобто електронну адресу. Ми не реєструємо жодних даних про трафік чи сеанс, тому не можемо визначити та підключити конкретну діяльність до конкретного користувача нашої послуги.

Отже, як бачите, вони відповідають законним запитам, не надаючи жодної інформації, оскільки вони не реєструють жодних даних, які можуть бути підключені до будь-якого конкретного користувача. Це означає, що ви можете бути впевнені, що те, що ви робите під час використання послуги VPN Ivacy, – це лише ваш бізнес. Ми не очікували б менше від постачальника, який рекламує їх підтримку P2P та Torrent.

Яку підтримку надає Іваці VPN?

Іваці VPN має підтримку чату, яка доступна більшість часу, але не працює цілодобово. Персонал, який обслуговує ці чатові сесії, обізнаний як із загальних, так і з технічних питань. Кілька запитів, і ми отримали свої відповіді щодо протоколів за замовчуванням, які використовуються в захищених цілях для пристроїв Windows, Mac OS X, iOS та Android. За замовчуванням, використовуваним для різних цілей шляхом вибору автоматичного, є трохи складнішим і буде детальніше розглянуто в частині “Рукописний” нашого огляду.

Ivacy VPN також пропонує систему підтримки електронних квитків, якщо чат недоступний або для складніших питань. У них є хороша сторінка підтримки, яка містить поширені запитання, посібники із запуску та вирішені проблеми. Вони підтримують присутність у соціальних мережах у Facebook, Twitter та YouTube. Їх персонал ввічливий і професійний і допоможе вам вирішити будь-які питання або проблеми.

Відвідайте Івацій VPN

Ручне тестування служби Ivacy VPN

Завантаження програмного забезпечення Ivacy VPN

Ivacy VPN розробила клієнтське програмне забезпечення для настільних ПК для Windows та Mac OS X. Також у них є додатки для пристроїв iOS та Android. Це дозволяє легко підключатися до своїх VPN-серверів з будь-якого пристрою. Клієнт робочого столу можна завантажити безпосередньо зі сторінки “Завантаження”, натиснувши відповідні посилання. Якщо натиснути посилання на Android та iOS, ви перейдете до відповідних магазинів (Apple iTunes або Google Play Store). Потрапивши туди, просто торкніться кнопки «Встановити», щоб закінчити встановлення на своєму пристрої.

Технічні характеристики цих платформ для запуску програмного забезпечення Ivacy VPN такі:

 • Android 4.0 і новіших версій
 • iOS 8 або новішої версії
 • Windows XP і вище
 • OS X 10.8 або новішої версії

Спеціальне програмне забезпечення Ivacy VPN для Windows, Mac OS X та Android надає пріоритет протоколам, коли OpenVPN UDP повертається до OpenVPN TCP для безпечних програм. Клієнти настільних ПК також дозволять вам вибрати протокол, з яким потрібно підключитися. Вибір мети з автоматичним також вплине на протокол, який використовується для підключення, як ми побачимо за мить.

Додаток iOS надає пріоритет протоколу IKEv2, якщо він підтримується. Якщо ні, то він повертається до протоколу L2TP / IPsec. Усі спеціальні програмні програми за замовчуванням застосовуються до алгоритму шифрування AES-256 для забезпечення безпеки, якщо вони доступні під час з’єднання.

Встановлення клієнта Іваці VPN для Windows

Завантаживши клієнта на свій ПК або портативний комп’ютер, просто запустіть його як адміністратор, надавши йому дозволи, необхідні для встановлення відповідного драйвера. Ви побачите екран Терміну служби. Ви повинні прийняти їх, щоб продовжити встановлення. Після цього натисніть кнопку “Далі” на цьому екрані, і вам буде представлена ​​низка екранів налаштування. Вперед та натисніть кнопку «Далі» на кожному з цих екранів. Нарешті, коли ви закінчите налаштування, відобразиться його зведення. Натисніть кнопку «Встановити», щоб завершити встановлення клієнта Windows.

Встановлення клієнта Іваці VPN для Windows

Після завершення виберіть її, щоб відкрити її, а потім натисніть кнопку «Готово», щоб відкрити її вперше. Це відкриє панель приладів, де вам доведеться ввести свої облікові дані для перевірки, перш ніж ви зможете почати користуватися послугою Івацій VPN. Введіть адресу електронної пошти та пароль, на який ви підписалися. Під час підключення до VPN-сервера ці облікові дані будуть перевірені. Якщо ви спробуєте підключитися до сервера, не вводячи належних облікових даних, у нижній частині інформаційної панелі буде запропоновано спочатку ввести своє ім’я користувача та пароль.

Перевірка клієнта Іваці VPN для Windows

Після того, як ви введете своє ім’я користувача та пароль, виберіть “Автоматичний” для протоколу, Torrent для цієї мети та натисніть кнопку “Швидке з’єднання”. Це покаже карту місцеположення, як показано вище. Все, що потрібно для завершення з’єднання, – це вибрати контактний контакт, натиснувши на нього, а потім кнопку «Підключити зараз».

Перш ніж ми це зробимо, ми детальніше ознайомимося з ручними налаштуваннями клієнта Ivacy VPN Windows. Деякі з цих налаштувань можуть змінити, як насправді це з’єднання. Інші можуть впливати на протокол та сервер, які використовуються для з’єднання.

Відвідайте Івацій VPN

Використання клієнта Ivacy Windows

Після відкриття програми ви побачите інформаційну панель клієнта. Вони є двома важливими налаштуваннями, які можна зробити звідси, що допоможе вам з легкістю знайти потрібний VPN-сервер. Вибравши їх, потрібно лише кілька клацань, щоб виконати з’єднання з сервером VPN, щоб виконати ваше завдання.

Вибір протоколу

Перший вибір, який ви хочете зробити, – це протокол VPN, який використовується підключенням. “Протоколи » що клієнтська підтримка Ivacy VPN така:

 • Автоматичний – Це протокол за замовчуванням, поведінка якого залежить від мети, яку ви вибрали, а також від міцності (режиму), встановленої вручну, встановленої для клієнта, оскільки це може змінити налаштування безпеки за замовчуванням, якщо ви не обережні.
 • OpenVPN UDP – Це загальноприйняте налаштування клієнта VPN, оскільки воно захищене та швидке, але воно не підтверджує, що всі дані були надіслані та отримані.
 • OpenVPN TCP – Цей протокол захищений із додатковим бонусом за перевірку та прихованість, коли це необхідно, оскільки він може імітувати трафік HTTPS.
 • SSTP – Це дуже швидкий і безпечний протокол, розроблений Microsoft для Windows, але не такий поширений. Однак це хороший вибір для Windows
 • L2TP – Ще один дуже безпечний протокол, який використовує IPsec та подвійну інкапсуляцію, що робить його трохи повільніше, ніж деякі протоколи, і його можна легко заблокувати.
 • PPTP – Це забезпечує найнижчу безпеку щодо з’єднань, які шифрують ваш трафік, але він не має жодного шифрування і повинен використовуватися лише в ситуаціях із низькою безпекою..

Іваці VPN протоколи Clent Windows

Вибір мети

Другий параметр, який полегшує вибір правильного VPN-сервера для того, що ви хочете зробити, – це мета. “Призначення“Поділяється на цілі та країни. Вибір країни з’єднає вас з найшвидшим сервером VPN у цій країні з вашого місцезнаходження. Цілі такі:

 • Розваги – телевізор США, телевізор Канада, Netflix США, Netflix UK, Netflix France, Netflix Italy, BBC iPlayer, Hulu, HBO Now та ABC
 • Торрентінг – Торрентінг (Генеральний) США (Торрентінг)
 • VoIP – Голос через IP-послуги
 • Безпека / анонімність – Оптимальний, Максимум
 • Цензура – Розблокувати веб-сайти
 • Найшвидші сервери – За країну

Іваці VPN Цілі

Використання налаштування протоколу “Автоматичний” для цих цілей, в кінцевому підсумку підключить вас до найшвидшого VPN-сервера для цієї мети в мережі Ivacy VPN. У більшості випадків це здавалося типовим для серверів PPTP через їх більш високу швидкість через менші накладні шифрування. Тому ми рекомендуємо вам встановити протокол на OpenVPN UDP для більшості ваших програм, якщо безпека є вашою основною проблемою. Принаймні, спробуйте і подивіться, наскільки додаткова безпека впливає на вашу ефективність.

Тепер, коли ми детально ознайомилися з налаштуваннями приладної панелі, давайте розглянемо інші пункти меню для клієнта. Персоналізований екран вибору – це той, який відображається після натискання кнопки «Швидке з’єднання» на панелі приладів, але до нього можна отримати доступ окремо, а також з нього можна вибрати безпосередньо протокол та мету. Останні два пункти меню – “Спліт тунелювання” та “Налаштування”.

Відвідайте Івацій VPN

Спліт тунель

Розбиття тунелів – це особливість послуги Ivacy VPN, яка дозволяє вам вирішити, який трафік спрямований через VPN та який надсилається безпосередньо через ваш Інтернет-провайдер. Трафік, спрямований прямо через ваш Інтернет-провайдер, не шифрується, і він використовує вашу справжню IP-адресу, тому вам не слід використовувати цю функцію, якщо анонімність – ваша кінцева мета. Однак ця функція може допомогти вашій VPN, якщо це не так, обмеживши трафік, який повинен бути зашифрований VPN.

Івацій VPN Split тунельПорядок включення розділеного тунелювання на клієнті Ivacy показаний вище. По-перше, ви повинні запустити клієнта як адміністратора, щоб увімкнути його, натиснувши кнопку «Вимкнути» на «Увімкнути». Потім натисніть кнопку «Пошук програм», щоб клієнт знаходив програми, які можуть працювати через VPN. Тут було знайдено кілька браузерів, які ми встановили. Щоб запустити програми через VPN, як тільки ви ввімкнули розділене тунелювання, потрібно запустити їх звідси. Ви можете скористатися кнопкою «Додати інші програми», щоб додати свої власні виконувані файли до цього списку. Ви також можете видалити ті, які не хочете проходити через VPN.

Налаштування клієнта VPN для Івасі

Наступний пункт меню, на який ми хочемо ознайомитися, – це “Налаштування”. Це меню дозволяє контролювати поведінку клієнта як до, так і після його відкриття. Налаштування поділяються на три категорії. Ці категорії та їх індивідуальні налаштування є такими:

 • Загальні параметри системи – Налаштування цих параметрів допоможе вам забезпечити захист під час роботи в Інтернеті під час використання в Інтернеті.
  • Повторний набір Автоматично, якщо з’єднання перестане
  • Автоматичне підключення після запуску клієнта
  • Автоматичний запуск клієнта при запуску системи
 • Установки безпеки – Вони допомагають забезпечити вашу безпеку в Інтернеті.
  • Режим VPN – Сила шифрування
   • Без шифрування – рекомендуємо вам не використовуйте цей параметр оскільки це призведе до незахищеності деяких ваших цільових “автоматичних” з’єднань.
   • 128-бітове шифрування – це хороший варіант між безпекою та швидкістю.
   • 256-бітове шифрування – Ми рекомендуємо використовувати цю опцію якщо безпека є вашою основною метою або якщо вона не надто впливає на вашу VPN-роботу.

Налаштування VPN Івасі

  • Безпечний DNS – Це дозволить призначити захищені сервери DNS компанії Ivacy на ваш комп’ютер.
  • Захист від витоку IPv6 – Увімкнення цього параметра відключає весь трафік IPv6 на ваш комп’ютер.
  • VPN перемикач – Цей параметр забезпечить вам захист завжди в Інтернеті. Він відключить ваше підключення до Інтернету, якщо VPN перестане забезпечувати вашу постійну анонімність.
   • Автоматичний повторний набір, якщо з’єднання перестає – встановіть це.
   • Вимкнути Інтернет, навіть якщо ви вручну відключились від VPN – встановіть це лише у тому випадку, якщо ви хочете, щоб ви ніколи не були в Інтернеті без підключення до VPN.
 • Параметри діаграми трафіку – Тут містяться різні налаштування: масштаб, інтервал часу та одиниці для зміни способу відображення діаграми руху на приладовій панелі.

Відвідайте Івацій VPN

Ваш персоналізований вибір

Тепер, коли ми розглянули всі налаштування, які можуть змінити спосіб підключення до одного з їх VPN-серверів, давайте детальніше розглянемо, як завершити процес з’єднання. Нагадаємо, що раніше, коли ви вибираєте протокол і вибираєте мету, відкриється екран “Персоналізований вибір”. На цьому екрані все, що вам потрібно зробити, – це вибрати місце розташування з показаних на карті та натиснути кнопку «Підключити зараз». Тепер ви підключені до сервера VPN, який вам потрібен для досягнення своєї мети. Це проілюстровано нижче.

Мережеве з'єднання VPN з ІвасіЗауважте, що після завершення процесу підключення місце розташування контактного сервера червоне, а кнопка зелена, і тепер написано “Відключити”. Тепер вам також призначена віртуальна IP-адреса з цієї країни, як показано в правій частині екрана. Одне особливе значення на цих екранах – це замок під статусом шифрування закритий. Якщо він відкритий під час підключення до служби Ivacy, це означає, що ви вибрали режим “без шифрування” як режим в меню “Налаштування”, і ваші дані не захищені шифруванням. Будьте впевнені, що ви хочете, перш ніж завершити з’єднання.

Ще один спосіб, за яким ви можете легко підключитися до мережі Ivacy VPN, це вибрати екран “Персоналізований вибір” та натиснути “Переглянути всі сервери” над статусом шифрування. Це відкриє список усіх локацій сервера. Розгорніть місцеположення, до якого потрібно підключитися, та виберіть місто. Потім натисніть кнопку «Підключити зараз». Однією з речей, що слід зазначити на цьому екрані, є те, що місця розміщені як P2P, якщо він підтримується. Інша справа, що деякі міста позначені колом невеликим курсивом «я». Це вказує на те, що вони є віртуальними серверами, такими як той, що забезпечує IP-адреси для Брюсселя за допомогою сервера в Німеччині.

Список і з'єднання сервера Ivacy VPNЯк ви бачите, професіонали Ivacy VPN зробили їх клієнт Windows простим в установці та підключенні до їх мережі серверів. Завдяки інноваційним ідеям, таким як автоматичний вибір протоколу та призначення, кожен бажаючий може підключитися до VPN-сервера, щоб досягти своєї мети лише за декілька клацань. Для тих, хто хоче більше контролювати процес, вони пропонують ручний вибір як протоколу, так і сили шифрування. Ви також можете мати більше контролю над містом, до якого ви підключаєтесь, через список “весь сервер”. Їх сервіс навіть пропонує більш вдосконалені функції для тих, хто хоче, як перемикач захисту, безпечна опція DNS та захист від витоку IPv6.

Відвідайте Івацій VPN

Встановлення додатку Ivacy VPN для Android

Відвідайте веб-сайт Ivacy VPN зі свого пристрою Android та натисніть посилання на “Монітор Ivacy на Android”. Потрапивши туди, торкніться кнопки «Встановити» та прийміть налаштування дозволу безпеки. Після завантаження та встановлення програми на ваш пристрій натисніть кнопку «Відкрити», щоб запустити її. Це відобразить екран входу.

Івасі VPN для Android

Після того, як ви перейдете на екран входу, введіть свою електронну адресу та пароль, які ви використовували для реєстрації у своєму обліковому записі. Зробивши це, ви перейдете до кількох інформативних слайдів щодо екрана панелі інструментів. Торкніться виділених областей, щоб перейти до наступного слайда. Спочатку натисніть на область меню. Екран “Налаштування”, який ми детально розглянемо, доступний з цього меню. Далі торкніться значка розташування. Це відкриє екран, де ви виберете місце, до якого потрібно підключитися. Нарешті торкніться перемикача підключення, щоб відкрити інформаційну панель програми.

Іваці VPN для входу в Android

Використання програми Ivacy VPN для Android

Перш ніж встановити з’єднання з мережею VPN Ivacy, спершу вивчимо деякі його настройки. Тому, коли з’явиться інформаційна панель, торкніться значка меню, як показано вище. Потім торкніться пункту меню «Налаштування». На екрані відображаються ваші поточні налаштування та ви можете вручну їх змінити. Він містить такі елементи:

 • Вподобання – При натисканні тут відображаються варіанти вашого протоколу, як показано нижче.
  • OpenVPN UDP – Це найкращий вибір для більшості програм, оскільки він швидший, але він не перевіряє помилок на втрачені пакети даних.
  • OpenVPN TCP – Виберіть це, якщо у вас виникають проблеми з підключенням, заблоковані…, оскільки це імітує трафік HTTPS або якщо ви хочете переконатися, що немає втрачених пакетів даних.
 • Розширений – Це додаткові функції додатків.
  • Інтернет-комутатор – Якщо увімкнути цей перемикач, ви зупините ваше Інтернет-з’єднання, якщо VPN перестане. Він відновиться нормально, коли відновиться VPN-з’єднання.
  • Розбиття тунелів – Після включення це створить список програм, які можна запустити через VPN. Після включення будь-яка не вибрана тут програма підключиться через ваш звичайний провайдер.
  • Мультипортовий – Якщо ввімкнути це, VPN дозволить шукати відкриті порти, якщо на поточному порту спостерігається дроселювання або блокування..
 • Довідка – Тут міститься посилання для зв’язку зі службою підтримки Ivacy.
 • Загальні – Тут є посилання на політику конфіденційності та TOS.
 • Вийти – Це спочатку підкаже, якщо ви хочете вийти, дозволити вийти з програми.

Налаштування Android VPN для Івасі

Тепер, коли ми розглянули налаштування додатка Ivacy VPN, давайте дізнаємося, як вибрати місце для підключення. Якщо ви не на приладовій панелі, торкніться назад, поки не потрапите. На інформаційній панелі торкніться значка прапора для розташування. Це відобразить екран вибору місця розташування. Ви можете вибрати своє місцезнаходження трьома різними способами: за призначенням, а потім за країною; по країні; і по країні, потім по місту. Мета та країну (під містом) можна розширити, натиснувши стрілку, щоб ви могли завершити свій вибір. Це проілюстровано нижче.

Іваці VPN Призначення та сервер

Вибравши “Брісбен” під “Сіті”, Австралія поверне вас на панель приладів. Якщо ви вперше підключитесь до сервера Ivacy VPN, вам доведеться дозволити VPN-дозвіл. Потім просто торкніться перемикача підключення, щоб завершити з’єднання з Брісбеном. Зверніть увагу, що ваше місцезнаходження тепер показує Австралію, і у вас є віртуальна австралійська IP-адреса. Щоб відключитися, просто вимкніть з’єднання.

Івасі VPN для Android

Іваці VPN спрощує підключення до своєї мережі за допомогою програми Android. Підключення та відключення від послуги вимагає лише одного торкання. Перемикання серверів займає лише кілька натискань. Використання їх цільової функції для вибору VPN-сервера полегшує вибір та зміну серверів на основі вашої поточної мети. Додаток включає в себе розширені функції, такі як перемикач на знищення та розділене тунелювання, які дозволяють вам контролювати рівень анонімності. Додавання можливості пошуку декількох портів допомагає спростити з’єднання з меншими відмовами.

Відвідайте Івацій VPN

Тест швидкості Івасі VPN

Швидкість служби Івацій VPN була чудовою. Ми провели цей тест, використовуючи протокол UDP OpenVPN з режимом VPN, встановленим на 256-бітне шифрування високої безпеки. Ми побачили лише невеликі втрати швидкості під час підключення до їх мережі. Ця втрата пов’язана з накладними витратами, затраченими на шифруванні всіх ваших Інтернет-діяльності. Це невелика ціна, яку потрібно заплатити за безпеку, зашифровану всіма вашими даними від сторонніх очей.

Тест швидкості Івасі VPN

Тест на швидкість показує, що зашифроване з’єднання знизило нашу базову швидкість завантаження ISP з 29,11 Мбіт / с до 27,54 Мб / с. Це падіння трохи більше 5% на сервер у Х’юстоні, Техас. Використання Ivacy VPN захистить усі ваші веб-дії, щоб ви самі знали свій особистий бізнес. Це дозволить вам отримувати доступ до географічного вмісту, блокувати цензуру та вільно користуватися Інтернетом звідусіль. Ми вважаємо, що це варте невеликого хіта виступу.

Огляд Івасі VPN: Висновки

Ivacy VPN займається бізнесом з 2007 року. Їх штаб-квартира знаходиться в Сінгапурі, де немає політики щодо збереження даних. Вони є прихильником вашого права робити те, що ви хочете робити, використовуючи Інтернет. Вони розробили свою мережу VPN оптимізованою для Torrent і P2P трафіку, і більше половини їх серверів підтримують її. Підрахувавши їхні віртуальні сервери, вони мають близько 300 серверів у понад 100 місцях. Більше того, вони мають присутність на кожному великому континенті. Це робить їх постачальника VPN середнього розміру з глобальною присутністю.

Ivacy VPN має спеціальні клієнти, які дозволяють користувачам настільних ПК безпечно підключатися до їх служби за допомогою протоколів OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, SSTP, L2TP / IPsec та PPTP з 256-бітним шифруванням. Користувачі Android мають доступ до UDP OpenVPN та OpenVPNP TCP з 256-бітним шифруванням. Користувачі iPhone та iPad підключаються за допомогою IKEv2 із резервним підключенням до L2TP / IPsec з 256-бітним шифруванням. Отже, ви захищені незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь для з’єднання під час використання Ivacy VPN. Вони справжній постачальник VPN без реєстрації, оскільки єдине, що вони контролюють, – це кількість підключень.

Вони мають спеціальне програмне забезпечення для всіх основних платформ ОС, яке легко встановлювати та використовувати. Їх програмне забезпечення полегшує вам підключення до їх служби, дозволяючи з’єднання за призначенням та місцеположенням. Їх програмне забезпечення для настільних комп’ютерів дозволяє вам вручну вибирати протокол, але також вибиратиме його для вас за призначенням. Це означає, що ви отримуєте найкраще з обох світів, контроль та зручність. Їх програмне забезпечення для Windows, Mac та Android має вбудований перемикач знищення. Підтримка клієнтів здійснюється через онлайн-чат, продаж електронних квитків, базу даних поширених запитань, посібники для швидкого запуску та загальну інформацію. Вони мають блог та активно працюють на сайтах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter та YouTube.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • У них є власне програмне забезпечення для систем Windows та Mac.
 • Ivacy VPN має мобільні додатки для пристроїв iOS та Android.
 • Вони є постачальником без реєстрації.
 • Їх програмне забезпечення для Windows, Mac та Android має перемикач на знищення.
 • Він використовує мету, щоб полегшити вибір правильного VPN-сервера для своєї мети.
 • Їх програмне забезпечення дозволяє розділити тунелі, тож ви можете вибрати, що проходить через VPN.
 • Вони дозволяють п’ять одночасних з’єднань.
 • Ivacy VPN відкрито підтримує трафік P2P та Torrent

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Зніміть обмеження на їх гарантію повернення грошей.
 • Видаліть опцію без шифрування.

Іваці VPN може бути службою, яку ви шукаєте, якщо ви хочете розблокувати гео обмеження, зняти цензуру, заощадити гроші на платіжів через VoIP та захистити свою ідентичність в Інтернеті. Шукаєте постачальника VPN з хорошою швидкістю та всесвітньою серверною мережею? Вони пропонують 7-денну гарантію повернення грошей. Перевірте їх службу для себе і перевірте, чи відповідає вона вашим потребам. Якщо вам подобається послуга, протягом обмеженого часу ви можете підписатися на Івацій VPN всього за 1,16 долара на місяць.

Відвідайте Івацій VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map