Хоробрий огляд браузера 2016

Піктограма для хороброго браузераБраузер Brave – це проект з відкритим кодом, розроблений Brave Software. Замість того, щоб використовувати розширення блокатора реклами, Brave побудував свій браузер з нуля. Мета браузера Brave – замінити рекламу та відстежувачі, які сповільнюють Інтернет на більш чисті. Наразі браузер доступний для Windows, Mac OS X, Linux, iOS та Android.


Завдяки тому, як він розроблений, браузер Brave позбавляється від необхідності використовувати кілька блокаторів оголошень і відстежувачів. Він також інтегрований з програмним проектом HTTPS Everywhere від Фонду електронних кордонів. Це зашифровує ваші дані, коли ви використовуєте загальні сайти, які зазвичай не шифруються. У цьому огляді ми збираємось показати вам, як завантажувати, встановлювати та використовувати браузер Brave.

Фінансування хороброго браузера

Веб-переглядач Brave дозволяє рекламувати деякі оголошення, і вони просять пожертви. Однак рекламу можна повністю відключити. Більшість їх фінансування надходить від видавців та користувачів, які хочуть пожертвувати на справу. Команда програмного забезпечення Brave заявляє, що видавці сайтів можуть розраховувати на кращу угоду через мікроплатежі на сайти. Вони не підписуються на Програму прийнятних рекламних оголошень, але користуються деякими тими ж рекомендаціями.

Хоробрий браузер для Windows

Оскільки браузер Brave – це автономне програмне забезпечення замість розширення для браузера, ми покажемо вам, як його встановити на Windows. Почніть з веб-сайту www.brave.com/downloads. Тепер ви побачите сторінку нижче. Виберіть будь-яку версію Windows, яку ви хочете, 32-бітну чи 64-бітну.

Встановіть хоробрий браузер Windows

Тепер натисніть на зберегти файл. На екрані ви побачите повідомлення, яке повідомляє, що встановлено програмне забезпечення.

Сміливе повідомлення про встановлення

Як зазначено на зображенні вище, браузер Brave відкриється після завершення встановлення. Як ви бачите нижче, ваш браузер Brave відкритий і готовий до використання.

Хоробрий стартовий екран

Brave працює так, як і будь-який інший браузер, але ми покажемо вам функції та місце їх розташування.

Як використовувати хоробрий браузер для Windows

Команда браузера Brave дає сенс згадати швидкість свого браузера, і це швидко. Як ви бачите в червоному полі нижче, браузер показує, скільки часу потрібно для завантаження сторінки. Зелена стрілка на цьому зображенні вказує на значок лева.

Відважні функції браузера

Клацніть піктограму лева, щоб відобразити Відважна панель. Тут ви можете налаштувати розширені елементи управління, показані нижче, використовуючи повзунки. Він також розповість про заблоковані оголошення, трекери, сценарії та методи відбитків пальців. Тут можна вимкнути захист, перемістивши повзунок із щитів вгору до екранів вниз.

відважна панель

Ви можете змінити інші налаштування в браузері. Червона стрілка внизу вказує на значок меню. Клацніть на ньому та виберіть налаштування.

хоробрий головний екран

Тепер ми перейдемо через шість вкладок, розташованих під заголовком налаштувань. У верхній частині екрана ви бачите, як він називається уподобання. Перегляньмо налаштування в кожному розділі.

хоробрий браузер загальної вкладки

Загальна – На цій вкладці ви можете визначити, на якій сторінці браузер починає працювати. Ви також можете встановити домашню сторінку та мову, яку ви хочете використовувати. Якщо у вас є закладки, ви можете розмістити їх на панелі закладок і вирішити, яким чином вони будуть відображатися за допомогою повзунків. Для налаштування також доступні деякі параметри зовнішності. На відміну від інших браузерів, які ускладнюють пошук або використання деяких із цих параметрів, браузер Brave робить велику роботу, полегшуючи звичайний користувач.

Пошук – На цій вкладці ви встановлюєте, яку пошукову систему ви хочете шукати за замовчуванням. Ви можете вибрати Amazon, Bing, DuckDuckGo, Google, Twitter, Wikipedia, Yahoo та Youtube. На цій вкладці можна також вибрати параметри панелі розташування.

Вкладки – Ви можете встановити кількість вкладок, які ви хочете відображати за один раз, незалежно від того, чи хочете ви попередній попередній перегляд вкладки та якщо ви хочете, щоб вони були того ж кольору, що і ваша тема.

Безпека – Один з найважливіших заголовків на сторінці. Тут ви можете вибрати очищення історії веб-перегляду, історії завантажень, кешованих зображень та файлів та файлів cookie веб-сайтів, коли ви закриваєте веб-переглядач. Ви можете повідомити веб-переглядачу, як керувати паролями, чи ви не хочете використовувати вбудований менеджер чи свій власний. Не відстежувати – наступний варіант у цьому заголовку. Ви можете надіслати заголовок “Не відстежувати” із запитами перегляду. Останній варіант у цьому розділі – для налаштувань плагінів. Переміщення повзунка дозволить підтримати Adobe Flash.

Щити – Налаштування, розташовані на цій вкладці, такі ж, як і на панелі Bravery.

Розширений – Як ви могли здогадатися, налаштування на цій вкладці більш технічні. Тут ви встановлюєте рівень масштабування за замовчуванням, прискорення обладнання, незалежно від того, чи бажаєте ви користуватися зчитувачем PDF HTML5 чи ні, і якщо ви хочете включити плавне прокручування.

Це всі налаштування браузера Brave. Тепер ми розглянемо веб-сторінку за допомогою браузера Brave. Оскільки ми можемо вмикати та вимикати захист, ми покажемо вам відмінності.

На зображенні нижче показана веб-сторінка із екранами Хоробрий вниз. Тут ви можете побачити рекламу, як показано зеленими стрілками. Ще одна цікава частина цієї картинки зображена у червоному полі вгорі. Ви можете бачити, що сторінка потребує 6,82 секунди для завантаження на високошвидкісне з’єднання.

Хоробрі щити внизНаступне зображення показує той самий веб-сайт із щитами вгору. Як бачите, реклами вже немає. Ми знову ставимо коробку навколо швидкості навантаження. Піднімаючи щити вгору, веб-сторінка займає 1,29 секунди, приблизно на 1/5 часу, коли вона робить екрани вниз. Плюс, сайт набагато чистіший.

Хоробрий браузер захищає екраном

Ось так виглядає браузер Brave для операційної системи Windows.

Хоробрий браузер для Android

Хоробрі для мобільних пристроїв Android зовсім інші, ніж версії для настільних ПК. У версії для Android вона називається Brave Browser – Link Bubble. Щоб розпочати цей процес, перейдіть до магазину Google Play і введіть Хоробрий браузер. Знайдіть хоробрий браузер – зв’яжіть міхур і натисніть на нього. Далі натисніть на приймати і ви побачите 3-й екран з бульбашкою вгорі.

хоробрий браузер встановити Android

Після потрапляння на цей екран натисніть на три вертикальні точки праворуч. Клацніть на них і виберіть закрити міхур. Вас повернуть на звичайний екран, тому натисніть на Хоробрий значок ви бачите на зображенні в центрі. На наступному екрані натисніть добре. Ви повинні включити Brave Browser як основний браузер, щоб він працював.

Хоробрий браузер Android другий 3

Екран запуску показано на першому зображенні нижче. Натисніть на новий міхур і введіть адресу. Потім ви побачите піктограму веб-сайту, що з’являється в міхурі. Натискаючи на три крапки, ви можете натиснути на різні варіанти та переконатися, що екрани включені.

Встановіть хоробрий браузер Android

І це все, що є у версії Android. Хоробрий браузер – Link Bubble потребує певного звикання, але це працює. Майте на увазі, що Хоробрий ще дуже новий, тому зміни, ймовірно, будуть внесені.

Навіщо використовувати хоробрий браузер?

Хоробрий браузер робить хорошу роботу з блокуванням реклами, що в свою чергу пришвидшить час, необхідний для завантаження сайтів. Швидкість і використання даних особливо важливі для мобільних користувачів. Ми раді бачити, що вони працюють з EFF та використовують одну із своїх технологій.

Висновок

На закінчення нам подобається, як працює браузер Brave. Ви все одно можете залишати рекламу в блокувачі, щоб підтримати їхню причину, або можете заблокувати все, якщо захочете. Приємно мати браузер із вбудованими блокаторами реклами, щоб не потрібно завантажувати додаткові додатки. Хоча це працює добре, ви повинні використовувати додаткові інструменти, такі як VPN, щоб захистити свою конфіденційність.

Відвідайте Хоробрий

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map