hid.me Огляд

Цей огляд починається з короткого огляду початків hid.me. Hide.me була утворена в 2012 році міжнародною групою експертів з питань безпеки, яка створила свою кар’єру, будуючи безпечну інфраструктуру для урядів та корпорацій. Ці знання допомогли їм створити захищену, конфіденційну приватність, просту у користуванні послугу VPN, яка є skri.me. Вони діють під юрисдикцією Малайзії, яка не має законів про обов’язкове зберігання даних. Це дозволяє їм підтримувати свою політику без реєстрації. Це гарантує їхнім членам анонімність під час серфінгу в Інтернеті.


Сховати оглядЦіноутворення та спеціальні пропозиції

Дякуємо команді hid.me, що запропонували нашим відвідувачам знижку на їх популярний сервіс VPN. Натиснувши на зображення нижче, ви будете заощадите 35% свої плани Преміум і Плюс. Знижка повторюється, так що ви можете насолоджуватися заощадженнями протягом життя вашого рахунку. Плани становлять від 3,32 доларів на місяць за 75 ГБ до 6,45 доларів на місяць протягом повного року необмеженого доступу до VPN. Я думаю, ви будете дуже задоволені сервісом. Зі знижкою hid.me ціна ціна.

hid.me Спеціальний

Огляд ціни на skrive.me показує, що вони пропонують свою послугу VPN у трьох різних планах. Вони наведені нижче.

 • Плюс план ціноутворення
  • Усі локації
  • Більш пріоритетний необмежений пропускну здатність
  • Обмеження використання 75 Гб передачі даних на місяць
  • Повна підтримка протоколу
  • 1 VPN-з’єднання
 • План преміум-цін
  • Усі локації
  • Найвищий пріоритет необмежена пропускна здатність
  • Необмежена передача даних
  • Повна підтримка протоколу
  • 5 одночасних VPN-з’єднань
  • Динамічне переадресація портів, доступ Soxy Proxy, фіксована IP-адреса

Як бачите, безкоштовна послуга VPN дуже обмежена, і було б добре лише для анонімного серфінгу, оскільки ви швидко досягнете межі даних 2 ГБ, просто намагаючись передати один відеофільм HD. Усі ціни, показані на наведеному вище малюнку, є для планів на 12 місяців і включають в себе дуже щедру знижку 35%. План Plus складає 3,32 долара на місяць, але обмежений 75 Гб на місяць і дозволяє лише 1 з’єднання. Цей план може бути хорошим вибором для вас, якщо вам потрібен лише час роботи з VPN. Нарешті, хоча ціна на $ 6,49 на місяць, особливості плану Premium більше відповідають іншим службам VPN, які я переглянув.

Hide.me підтримує широкий спектр варіантів оплати. До них належать PayPal, BitCoins, основні кредитні картки та банківські перекази. Використання PayPal дозволить вам вибрати, звідки ви хочете керувати своєю підпискою. Біткойн – це варіант оплати, який забезпечує більшу анонімність тим, хто цього хоче. Вони також приймають основні кредитні картки, такі як Visa, MasterCard, JCB та American Express.

У цьому огляді також було встановлено, що у відповідності з політикою, орієнтованою на конфіденційність, для багатьох видів платежів потрібен лише електронний лист. Навіть під час оплати ваша конфіденційність захищена. Усі платежі обробляються зовнішніми постачальниками платежів, а hid.me не реєструє жодної особистої інформації під час платіжного процесу. Вони призначають вам унікальний ідентифікатор, який потім видаляється. Це означає, що ваш платіж не можна відстежувати в конкретному обліковому записі, і немає можливості згодом підключити свою платіжну інформацію до використання VPN. Таким чином, ви завжди будете анонімними на hid.me, навіть якщо платите кредитною карткою.

Пробний період без ризику

Hide.me розуміє, що вам потрібно оцінити ефективність їх обслуговування, щоб у них був вільний план, який дозволить вам протестувати це. Хоча цей план дозволить вам побачити якість їх обслуговування та визначити, чи може він відповідати вашим поточним потребам, він має деякі обмеження, як я вже зазначив. Однак безкоштовний акаунт повинен дозволити вам спробувати їх клієнт Windows та додаток для Android, щоб побачити, що ви про них думаєте. Вони також мають гарантію повернення грошей на 14 днів. Цей огляд також зазначає, що, як і безкоштовний рахунок, гарантія пов’язана з тим, що, на мою думку, є головним обмеженням, ви не можете передати більше 500 МБ даних. Своїми словами:

Якщо ви не повністю задоволені нашими послугами VPN, і ви повідомляєте нас письмово електронною поштою протягом перших 14 днів вашого контракту про те, що ви хочете скасувати, ви отримаєте 100% відшкодування суми договору у випадку використання пропускної здатності. не більше 500 Мб.

HideMe 240

hid.me Розташування мереж та серверів

Що стосується розміру hid.me, можливо, така мережа не має такої великої мережі, як деякі їх конкуренти, але зовнішній вигляд може обманювати. Вони використовують лише спеціалізовані сервери з голого металу з 1 Гбіт-посиланнями. Це допомагає їм провайдерам, які використовують віртуальні сервери. Цей огляд також виявив, що вони мають сервери в стратегічних місцях по всьому світу. Учасники мають доступ до декількох серверів у популярних країнах, таких як США, Нідерланди та Австралія.

Країни РозташуванняСервериПротокси
222884IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether, SSTP

Якщо ви підписалися на преміальний VPN-план, hid.me пропонує необмежену кількість даних. Це означає, що ви можете використовувати скільки завгодно даних і підключитися до будь-якого місця сервера. Це справжній бонус і дозволяє тим, хто подорожує, переглядати потоковий вміст з дому чи інших країн.

Hide.me має сервери в таких країнах:

 • Америки – США, Канада, Мексика
 • Європа – Великобританія, Німеччина, Австрія, Франція, Ісландія, Італія, Литва, Люксемберг, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Швеція, Швейцарія, Туреччина.
 • Решта світу – Австралія, Гонконг, Японія, Сінгапур

Конфіденційність та безпека

Залежно від вашої мети для використання послуги VPN, політика ведення журналів та використання може бути дуже важливою. Огляд веб-сайту hid.me дає зрозуміти, що саме від них слід очікувати. Ця інформація виводиться безпосередньо зі сторінки їхніх умов обслуговування:

Для забезпечення максимальної конфіденційності ми збираємо мінімальну необхідну інформацію, а це ваша електронна адреса. Ми не вимагаємо і не зберігаємо ваше ім’я, IP-адресу, фізичні адреси, номер телефону або будь-яку іншу особисту інформацію. Платежі обробляються Paymentwall Inc. та Cleverbridge AG, і ми не економимо жодної інформації про платежі в нашій системі. Cleverbridge AG поновлює або оновлює підписки із спеціальним ідентифікатором користувача для кожного облікового запису користувача.

Що станеться, якщо ви отримаєте юридичне повідомлення, наприклад, DMCA щодо завантажених мною матеріалів про авторські права?
Оскільки наші клієнти є анонімними під час використання нашого сервісу, такі сповіщення спрямовуються на skriv.me та наш юридичний відділ видасть відповідну відповідь. Оскільки ми не зберігаємо журнали зв’язків, ми не можемо пов’язувати запит із ідентифікацією клієнта, навіть якщо юридично змушений це зробити..

Що стосується безпеки, skrive.me охопив вас. Як і будь-яка VPN, важливим є рівень пропонованого шифрування. Вони пропонують підтримку IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether та SSTP з шифруванням AES-256. Підтримка останніх протоколів, таких як IKEv2, гарантує їх членам найшвидший зв’язок.

HideMe 240

Ручне тестування

Якщо ви прочитали будь-який з моїх інших оглядів, то ви знаєте, що я схожий на постачальників VPN з легким у користуванні клієнтським програмним забезпеченням. Hide.me має простий в установці та користуванні спеціальним програмним забезпеченням. Він має чистий, простий, простий у користуванні інтерфейс. У них є клієнт для Windows, а також мобільний додаток для Android. Hide.me також сумісний з іншими операційними системами та пристроями. Крім того, у них є покрокові посібники, які допоможуть вам їх налаштувати.

Підключення з клієнтом Windows VPN

Спершу переглянемо клієнт Windows.Scri.me. На малюнку ліворуч нижче показаний екран підключення для їх клієнта. На цьому екрані ви можете вибрати сервер зі списку, що випадає, підключитись або відключитись, і відобразити свій статус в Інтернеті. Він також показує ваш поточний план і скільки пропускної здатності ви використовували, якщо у вас немає облікового запису Premium. Це також дозволить вам оновити поточний рахунок.

Сховати Windows

Фігура праворуч – це екран налаштувань. Це дозволяє вибрати тип шифрування з’єднання VPN. Що стосується безкоштовного клієнта, ви обмежуєтесь лише SSTP, PPTP та IKEv2. Він також має деякі загальні налаштування, щоб повідомити клієнтові про свої налаштування при запуску. Якщо ви запускаєте VPN з адміністративними привілеями, тоді ви можете встановити елементи витоку DNS. Крім того, ви можете бачити та встановлювати основний та вторинний сервери DNS, якщо це необхідно. Нарешті, ви можете перевірити, чи є у вас останнє оновлення для клієнта.

HideMe 240

Підключіться через додаток Android

Тепер перегляньмо безкоштовний додаток для Android. Ви можете завантажити його з Google Play. Для мобільного додатка потрібен Android 4.0 або новішої версії. Додаток працює на всіх пристроях Android.

Сховати Android

Спочатку введіть своє ім’я користувача та пароль для входу. Потім ви можете натиснути, щоб увімкнути захист VPN, якщо ви хочете, щоб програма автоматично вибирала сервер для вас. Якщо ви вибрали це, додаток автоматично вибере той, який, на його думку, буде найшвидшим для вас на основі місцезнаходження та завантаженості сервера. Крім того, ви можете вибрати сервер самостійно з доступних місць та натисніть, щоб увімкнути захист. Додаток також показує тип поточного рахунку та використання пропускної здатності за місяць. Нарешті, він перевірить, чи встановлена ​​у вас остання версія програми.

HideMe 240

hid.me тест на швидкість

Я перевірив hid.me, використовуючи протокол IKEv2 за допомогою клієнта Windows. Це забезпечує найбільшу швидкість для протоколів, до яких мав доступ вільний VPN. SSTP, PPTP та IKEv2 були єдиними протоколами, які підтримуються у своєму клієнті Windows, використовуючи безкоштовну VPN.

HideMe SpeedЯк ви бачите, було близько 15% різниці у швидкості між підключенням безпосередньо до мого провайдера і підключенням до серверу hid.me близько 1300 миль. Шифрування додає накладні витрати, тому можна очікувати деякого зниження продуктивності. Продуктивність завжди є компромісом для конфіденційності при розгляді послуги VPN. Однак зі швидкістю майже 43 Мбіт / с я міг легко передавати такі сервіси, як Netflix, Hulu та HBO GO і переглядати HD-фільми чи події наживо.

hid.me Огляд: Висновок

Хоча hid.me був лише на арені VPN лише кілька років, вони продовжують розвивати свою мережу через прихильність до вашого конфіденційності. Вони розширили розташування серверів у стратегічних місцях, щоб краще покращити загальну продуктивність VPN. Вони також розробили спеціальне програмне забезпечення для спрощення встановлення та використання VPN для своїх передплатників. Я очікую, що вони продовжать цю тенденцію і надалі, і очікую, що їхня послуга стане ще кращою. І їхній клієнт Windows, і додаток Android мають простий, простий у використанні графічний інтерфейс із прямими установками, що спрощує VPN для своїх клієнтів. Якщо ви шукаєте надійну службу VPN, яка справді прихильна до вашої конфіденційності, тоді hid.me може стати хорошим вибором.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Простий в установці та використанні клієнт Windows
 • Мобільний додаток для Android
 • Підтримка IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether та SSTP з шифруванням AES-256.
 • Політика без реєстрації
 • Одночасне підключення для 5 пристроїв з Premium Plan
 • Дисконтна знижка на щорічні підписки

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Збільшення обсягу гарантії – нереальний ліміт даних
 • Ціна трохи більше, ніж у конкурентів.

Мені сподобалося скористатися послугою hid.me і рекомендую спробувати її на собі. Перевірте їх програмне забезпечення для клієнтів настільних ПК та мобільний додаток Android, і не забудьте, що ви можете заощадите 35% з нашою знижкою. Думаю, вам сподобається, наскільки їх програмне забезпечення дозволяє підключатися та перемикатися між VPN-серверами. Вони все ще продовжують рости та додають нові місця розташування сервера.

HideMe 240

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map