Безблочний огляд

Почнемо наш блокчейн-огляд з невеликої інформації про компанію. Blockless – це канадська компанія, метою якої завжди було дозволити вам легко переглядати, не турбуючись про кордони країни та регіону. Це дозволить вам дивитися улюблені шоу з будь-якої точки світу. Їх послуга є доступною, і вони пропонують тижневу безкоштовну пробну версію.


Безблочний огляд

Починаючи з 2016 року, вони оновлювали свій сайт, а також свої цілі більш орієнтованим шляхом до конфіденційності та безпеки своїх користувачів. З цією метою вони додали Smart Guard – технологію блокування розумних оголошень, яку можна використовувати не лише на комп’ютерах, але і на всіх пристроях, що підтримуються безблочним DNS. Опираючись на останні оновлення, як-от автоматична установка DNS та запуск клієнтів для Windows та Mac OS X, вони розпочали бета-тестування VPN-сервісів для своїх клієнтів Windows та Mac OS X разом із створенням мобільних додатків і розширень для браузерів.

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Служба безблокового DNS продається за допомогою єдиної конфігурації. Вони пропонують його у трьох термінових пакетах: щомісяця, півроку та щорічно. Як і більшість постачальників, їх ціни дисконтуються залежно від тривалості терміну. Щомісячний пакет становить 4,95 долара на місяць. На піврічний пакет коштують 27,25 долара, що виставляється кожні півроку. Це виходить лише до 4,55 долара на місяць, що дозволяє заощадити понад 7% від їх щомісячної ціни. Підписка на рік служби становить 49,95 дол. США, виставляється рахунок кожні дванадцять місяців. Це означає, що ви можете отримати рік їх служби просто $ 4,16 на місяць.  Це економія в 16%, це як отримати безкоштовний сервіс за два місяці безкоштовно.

Безблочне ціноутворенняБезблочний дозволяє оплату основними кредитними картками. До них відносяться VISA, MasterCard, Diners та JCB.

Безкоштовний пробний період

Blockless хоче, щоб ви спробували їх службу для себе, щоб ви могли бути впевнені, що вона відповідає вашим очікуванням. Через це вони вимагають, щоб кожен створив 7-денний безкоштовний пробний рахунок, перш ніж вони зможуть зареєструватися на платну підписку. Інформація про платіж не потрібна для підписки на пробну версію. Як показано нижче, все, що потрібно для реєстрації на 7-денний пробний рахунок без блоку, – це дійсна адреса електронної пошти та пароль. Випробування закінчується після закінчення семи днів, тому вам навіть не потрібно скасовувати обліковий запис. Однак вам доведеться видалити їх DNS зі своєї системи. Ви можете дізнатися, як це зробити в області підтримки веб-сайту Blockless.

Налаштування безблочного облікового запису

Відвідайте Безблочний

Як працює безблок

Blockless – це насамперед послуга Smart DNS, мета якої – дозволити користувачам переглядати та переглядати потоковий медіа-контент без штучних кордонів країни та регіонів, які використовуються багатьма постачальниками. Їх служба працює, змінюючи налаштування адреси DNS-сервера на вашому пристрої. Це дозволяє їх службі перехоплювати запит на авторизацію від цих провайдерів і надавати їм віртуальну IP-адресу, яка відповідає їх штучним межам і дозволяє вам отримати доступ до їх потокових бібліотек. Це дозволяє вам насолоджуватися їх вмістом з будь-якої точки світу.

Як працює безблок

На відміну від традиційних VPN, де весь трафік між вашим пристроєм та службою шифрується та надсилається через сервер до Інтернету, лише невелика кількість трафіку фактично проходить через сервер Smart DNS. Після того, як вступ і рукостискання частини зв’язку між сервером і провайдером закінчено, решта трафіку направляється безпосередньо від постачальника на ваш пристрій. Оскільки немає шифрування потокового потоку, втрати в Інтернеті не спостерігаються під час перегляду HD-фільмів або прослуховування улюбленої музики. Це дозволяє отримувати доступ до регіонально заблокованих веб-сайтів з будь-якої точки світу, не уповільнюючи швидкість інтернет-з’єднання. Нарешті, оскільки їхнє кодування не є безблочним трафіком DNS, воно не забезпечує той самий рівень безпеки, що і стандартні VPN-сервіси..

Безблочна мережа

Безблокова мережа має сервери в 25 різних регіонах. Сюди входять наступні країни: Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Греція, Індія, Ірландія, Італія, Японія, Лексбург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Португалія, Росія, Південна Африка , Швеція, Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати. Це передбачає глобальну мережу з серверами на всіх великих континентах світу, крім Антарктиди.

Безблочне налаштування для Windows

Blockless підтримує різні пристрої, такі як настільні ПК, смартфони, ігрові приставки, смарт-телевізори, медіаплеєри та маршрутизатори. Увійшовши до свого облікового запису на веб-сайті без блоків та вибравши меню довідки, кнопка налаштування дозволить використовувати тришаговий процес (як показано нижче), щоб знайти керівництво для налаштування пристрою вручну для використання послуги безблокового DNS. . У розділі підтримки на їхньому веб-сайті також є великий вибір простих підручників, які ви можете шукати.

Налаштування DNS без блоків пристроюЯкщо є, посилання на встановлення користувацького програмного забезпечення без блоків – це перший крок у цих посібниках. Однак вони також покажуть, як вручну змінити DNS для свого пристрою. Послуга Blockless дозволяє вам підключатися з будь-якого місця, але тільки з одного місця за раз. Це відбувається тому, що без блоку синхронізується ваше індивідуальне місце (IP-адреса), коли ви входите в систему. Тому, коли ви входите з іншої мережі, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису та натиснути «Використовувати це місцеположення». Налаштування маршрутизатора для використання послуги «Без блоку» дозволить вам скористатися послугою на всіх підключених до нього пристроях.

Відвідайте Безблочний

Використання безблочного клієнта Windows

Після натискання на посилання Безблочний додаток для Windows 10 у посібнику це збереже інсталяційний файл на ваш комп’ютер. Запустіть інсталяційний файл, і ви побачите екран, як перший, внизу. Потім він налаштує службу без блоків для Windows на вашому комп’ютері. Після цього ви побачите екран, як другий нижче. Якщо натиснути на цьому екрані, запустіть додаток.

Встановити безблочно

При першому запуску клієнта ви побачите екран входу, як показано нижче. На цьому екрані ви введете облікові дані вашого облікового запису, які ви отримали під час підтвердження свого облікового запису, та вітальний лист від персоналу Блокування. Потім натисніть кнопку Увійти.

Безблочний вхід

Це відобразить головний екран для програми без блоків Windows, як показано на першому зображенні нижче. За замовчуванням під час першого запуску він підключиться до найближчого сервера до вашого місцезнаходження. На головному екрані підключення, показаному нижче, є лише кілька елементів керування, що робить його дуже легким для вивчення та налаштування. Зміна серверів може бути виконана одним із трьох різних способів: поле пошуку за назвою, прокрутка та вибір імені мишкою або натискання однієї із світлих сірих країн на карті. На малюнках нижче показано, що регіон змінюється від Сполученого Королівства (зліва) до США (праворуч). Зверніть увагу, він підтверджує, що наш регіон було змінено, використовуючи значок прапора для країни.

Безблокові зміни сервера

При натисканні на довідку з’являться такі варіанти: налаштувати пристрій для безблочного обслуговування, шукати статті підтримки або відкрити квиток на підтримку. Також є кнопка закриття, щоб повернути вас на головний екран підключення.

У нижній частині головного екрана знаходиться перемикач для вмикання та вимкнення Smart Guard. Зараз він увімкнено. Smart Guard видалить деякі веб-сайти з реклами та графіки, що збільшить швидкість роботи веб-переглядача, зменшивши час завантаження сторінок. Що ще важливіше, блокування цих оголошень може захистити вашу конфіденційність в Інтернеті, оскільки вони не зможуть відстежувати ваші звички в Інтернеті та схему перегляду. Це допоможе вам уникнути цільових маркетингових кампаній.

Безблочні налаштування

Остання особливість головного екрану, яку ми хочемо подивитися, – це Налаштування для клієнта, доступ до якого можна отримати, натиснувши на символ карата вниз у верхньому правому куті екрана. У цьому випадку буде показано випадаючий список, як показано вище (зліва). Звідси ви можете вибрати налаштування, керувати підпискою, змінити налаштування облікового запису та вийти з служби. Вибір налаштувань відкриє екран налаштувань програми, показаний вище (праворуч). Звідси ви можете зробити наступне, встановивши відповідний прапорець:

 • Налаштуйте безблочний DNS на цьому пристрої
 • Автоматично синхронізувати місцезнаходження з цим пристроєм
 • Запустіть програму при запуску системи
 • Перевірити наявність оновлень

Як і решта клієнта Blockess DNS, параметри є основними, коли пристрій автоматичної синхронізації є найбільш корисним параметром. Це позбавить вас від необхідності відвідувати Інтернет-акаунт без блоків, щоб це робити щоразу, коли ви змінюєте мережі.

Відвідайте Безблочний

Безблочний для Android та Google Chrome

У Blockless є додаток для Android для їх сервісу, який ви можете завантажити з магазину Google. Для нього потрібен Android 2.1 і вище. Це дозволить вам керувати своїм обліковим записом зі свого пристрою Android. Подібно до клієнта Windows, ви можете змінити налаштування регіону, оновити IP-адресу та забезпечити, щоб ваш обліковий запис був активним, і все це було долонею. Нижче – зображення екрана для входу (зліва) та головного екрана підключення (праворуч). Екран входу дозволяє вам залишатися ввійшли в систему, як тільки ви введете належні облікові дані.

Безкоштовний додаток Андріода

На головному екрані з’єднання, показаному вище (праворуч), перевіряється наявність у вас дійсного облікового запису, IP-адреса (місцезнаходження) пристрою синхронізована з вашим обліковим записом та чи правильно налаштована DNS для пристрою. Якщо будь-яка з цих помилок не відображається, вона відображатиметься червоним, а не зеленим кольором. Селектор регіону дозволяє вам торкнутися для підключення до вибраної країни. Це дозволяє легко перемикати регіони при підключенні до їх служби. Blockless також має розширення для Google Chrome, яке має схожу поведінку з їх додатком для Android.

Руки на тестування

Ми провели тест на нормальну швидкість на службі безблочного DNS і, як і очікувалося, помітили, що практично не змінилися швидкості завантаження або перегляду в цілому під час підключення до нього. На відміну від звичайних VPN, які передають увесь ваш трафік через VPN, Blockless підключає вас безпосередньо до сайтів, які вони підтримують. У них є путівники по налаштуванню своєї служби DNS на різних пристроях, включаючи комп’ютери, телевізори, телевізори, ігрові приставки, блю-промені, телефони, планшети та маршрутизатори. Їх можна знайти на сторінці підтримки свого веб-сайту.

Ми також провели тест на швидкість їх нового бета-клієнта для Windows з повною реалізацією VPN. Знімок екрана головного вікна в режимі серфінгу показаний знизу зліва. Це вікно відрізняється світло-синім калібром, блискавкою, кнопкою та вибраним регіоном карти. Як ви бачите, клієнт має ті самі параметри, що і клієнт Windows, які включають довідку, налаштування, керування підпискою, налаштуваннями облікового запису та вихід із системи. Налаштування такі ж, як і для попереднього клієнта з додаванням комутатора для вибору UDP OpenVPN або TCP для послуги VPN. Якщо натиснути на вибрану область, зараз з’явиться вікно правої слайди. Це дозволить вибрати регіон, на який потрібно змінити. Smart Guard вимкнено для вікна для серфінгу.

Бета-версія безблочного VPN для Windows

Після вибору регіону, як Сполучені Штати у вищезгаданому випадку, натискання кнопки пошуку / захисту перемикає або вимикає захист VPN. Це так просто. На другому екрані відображається головний екран підключення, коли VPN увімкнено. Коли VPN активний, ви захищаєте шифрування всіх своїх даних за допомогою протоколу OpenVPN. Крім того, ваша реальна IP-адреса маскується і замінюється на сервер без блоків. У цьому випадку нам дали адресу в Атланті, і наша особа відображається як анонімна. Для захищеної VPN відображається програма Smart Guard. Захищене з’єднання позначається червоним кольором для датчика, вибраного міста, кнопки та вибраної області карти. Це дозволяє легко відрізнити від незахищеного синього з’єднання.

Відвідайте Безблочний

Тест на швидкість

Тест на швидкість служби безблочного VPN був не найшвидшим, що ми бачили, але служба все ще знаходиться в бета-версії, тому ми впевнені, що вони все ще розглядають деякі проблеми. При цьому швидкість з’єднання з Інтернетом без VPN становила 51,21 Мбіт / с, а з безблочним VPN – 33,09 Мбіт / с. Це означає, що під час підключення до послуги безблочного VPN було знижено швидкість з’єднання приблизно на 35%. Як ви можете очікувати, скорочення швидкості відбувається за рахунок шифрування, що надається службою безблочного VPN. Це зниження швидкості варто того, якщо ваша мета – конфіденційність та захист. Якщо ні, ви можете запустити їх сервіс у режимі серфінгу, який не втрачає швидкість. Ще на швидкості 33,09 Мбіт / с у вас не повинно виникнути проблем із використанням їх VPN-сервісу для більшості ваших Інтернет-транзакцій.

Тест на безблочну швидкість

Висновок

Якщо ви в першу чергу шукаєте службу, яка дозволить вам отримувати доступ до географічно обмеженого потокового медіа-вмісту, то Blockless може бути послугою для вас. Вони розблокують 25 різних регіонів, включаючи США, Великобританію, Канаду, Австралію та інші. Їх сервіс працює з Windows, Mac OS X, ігровими консолями, смарт-телевізорами, медіаплеєрами, мобільними телефонами, планшетами і навіть маршрутизаторами. Налаштування вашого пристрою для користування їх послугою передбачає зміну налаштувань вашого сервера DNS так, щоб вони вказували на їхні. Це простий процес. Однак команда Blockless запропонувала легко дотримуватися керівництва для всіх підтримуваних ними пристроїв. Їх можна знайти на сторінці підтримки свого веб-сайту. У них навіть є автоматизовані програми налаштування для Windows, Mac OS X, Android та розширення для браузера Chrome.

Нещодавно вони розпочали бета-тестування нової послуги VPN, яка використовує протокол OpenVPN (TCP / UDP) для шифрування всього вашого інтернет-трафіку, щоб захистити вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Це додатково до їх незашифрованого сервісу DNS. Тому ви зможете вибрати, чи швидкість чи безпека є вашою метою під час користування їх послугою. Наразі (станом на 29.02.2016) вони випустили бета-програмне забезпечення, яке включає в себе нову службу VPN для Windows та Mac OS X. Це не швидкий VPN, який ми коли-небудь бачили. Він має базовий графічний інтерфейс і дозволяє легко вибирати та змінювати сервери. Просто виберіть регіон, у який ви хочете перейти, і перемкніть кнопку серфінгу / захищеності, і весь ваш інтернет-трафік захищений. Це робить їх сервіс дуже простим у налаштуванні та використанні.

Що нам сподобалось у сервісі:

 • Його можна встановити на різних пристроях
 • Дозволяє займатися серфінгом у 25 регіонах без штучних регіональних обмежень
 • Відсутність втрати швидкості з’єднання, як це характерно для звичайних VPN, в режимі серфінгу (Smart DNS)
 • Програмне забезпечення бета-версії для Windows та Mac OS X, що включає нову службу VPN
 • Підтримка протоколу OpenVPN (TCP / UDP) для VPN

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Дозволити більше одного одночасного з’єднання
 • Додайте BitCoin як варіант оплати, щоб бути більш анонімним
 • Більше інформації про їх нову службу VPN на своєму веб-сайті у міру розвитку бета-версії.
 • Додайте сервіс VPN до додатків для iOS та Android
 • Додайте нові протоколи, такі як L2TP / IPSec для iOS

Ми пропонуємо спробувати Blockless для себе. Підпишіться на 7-денну безкоштовну пробну версію і протестуйте свою послугу. Спробуйте переглянути улюблену спортивну подію, улюбленого постачальника потокових медіа або інший вміст із 25 регіонів, які вони роблять глобально доступними з будь-якої точки світу. Якщо ви вирішите, що вам подобається користуватися їх послугою, ви можете підписатися на неї всього за $ 4,16 на місяць.

Відвідайте Безблочний

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map