Anonabox Tunneler & Pro огляд

У січні 2016 року Anonabox Команда представила три нові пристрої на виставці споживчої електроніки (CES) 2016 року в Лас-Вегасі. Після придбання в минулому році Anonabox починає свіжий початок із своїх нових пристроїв Pro, Tunneler та Fawkes. Я сфокусую свій огляд на версіях Pro та Tunneler, оскільки вони підтримують VPN. Спочатку Anonabox співпрацював із HideMyAss і останнім часом ВипрВПН забезпечити користувацький інтерфейс та 30 днів безкоштовного VPN із придбанням будь-якого пристрою. Їх екран налаштування VPN дозволяє дуже легко підключитися до будь-якої служби VPN. Дізнайтеся, як ви можете захистити свою конфіденційність у дорозі за допомогою Anonabox.


Маршрутизатор VPN Anonabox

Хоча ми найбільше зацікавлені у перегляді пристроїв, що підтримують VPN, важливо зазначити, що Anonabox має повну лінійку продуктів. Усі вони, крім The Tunneler, працюють як маршрутизатори Tor. Перш ніж перейти до нашого огляду, я хотів би трохи поділитися коротким оглядом повної лінійки продуктів Anonabox.

Пристрої Anonabox & Ціноутворення

Ось перегляд пристроїв, які зараз можна придбати безпосередньо в Anonabox або через Amazon. Ті, хто купує безпосередньо через свій веб-сайт, мають можливість оплатити кредитною карткою, PayPal або Bitcoin через BitPay. Ми раді бачити, як вони приймають біткойн.

Пристрої Anonabox

 • Оригінал – Підключіть та грайте роутер Tor із паролем обладнання
 • Фокс – Маршрутизатор Tor, міст, реле або вихід з розширювачем дальності
 • Тунелер – маршрутизатор VPN з інтеграцією HMA та розширювачем діапазону
 • Про – маршрутизатор VPN і Tor, інтеграція HMA, обмін файлами USB та багато іншого

Ми зосередимо увагу на пристроях Tunneler (99 доларів) та Pro (119,99 дол. США), оскільки вони підтримують VPN-з’єднання. Для різниці в ціні 20 доларів я дуже рекомендую версію Pro. Він має більш швидкий процесор, більше пам’яті та можливості спільного використання файлів USB. Ви також можете використовувати його як веб-сервер для .onion хостингу.

Інтерфейс VPN – тунель & Про

Пристрої Anonabox Tunneler і Pro підтримують VPN і постачаються з попередньо встановленим інтерфейсом VPN для HideMyAss і VyprVPN. Сторінка дозволяє легко підключитися до будь-якого сервера. Все, що вам потрібно зробити – це ввести ім’я користувача та пароль HMA або VyprVPN. Звідти на екрані з’являється спадне вікно із переліченим сервером. Він також надає можливість між TCP та UDP-з’єднаннями. Як пристрої Pro, так і Tunneler оснащені 30-денним безкоштовним VPN-сервісом HMA Pro. Пакет включає карту з кодом доступу, який ви вводите на сайті VyprVPN або HMA, щоб викупити безкоштовний місяць обслуговування.

Чого очікувати

Моя первісна думка полягала в тому, щоб включити серію скріншотів, що показують налаштування Anonabox та інтерфейс VPN. Якщо вам цікаво побачити технічну сторону налаштування та використання Anonabox, то я пропоную вам завантажити будь-яку путівники безпосередньо зі свого сайту. Ви отримаєте приємну кольорову книжечку з тією ж інформацією у вікні для будь-якої їх продукції. Навіть тому я рекомендую завантажити відповідний посібник. Я старий таймер і мені потрібна лупа для перегляду доданих інструкцій. Онлайн-версія у форматі PDF і надає все необхідне.

Я ставився до Anonabox Tunneler і Pro так само, як і до будь-якого маршрутизатора. Для початку я підключив їх до свого ноутбука через порт LAN. Після підключення кабелю Ethernet я перейшов до URL-адреси, яку вони містять у посібнику з налаштування. URL-адреса залежить від версій. Після входу я швидко змінив пароль для пристрою та перейшов до налаштування WAN. Тут ви можете підключити пристрій до поточної мережі. У моєму випадку це була бездротова мережа в моєму кабінеті. Це може бути так само просто мережа Wi-Fi в аеропорту, готелі чи Starbucks. Це дійсно те, про що йдеться у пристрої. Це допоможе захистити вашу конфіденційність у дорозі.

Пристрої Anonabox запам’ятають підключення Wi-Fi, тож ви захочете зрозуміти інтерфейс. Команда Anonabox створила блог пост це прекрасно пояснює, як максимально використати з’єднання Wi-Fi та як скинути пристрій, якщо вам це буде потрібно. Обидва тестовані пристрої добре виконали своє завдання. Вони допомогли забезпечити нашу конфіденційність на широкому спектрі пристроїв, підключених через бездротову мережу. Налаштування їх зайняло певний час. Це було непогано, але я пропоную вам мати певний технічний досвід та, можливо, досвід роботи в мережі. Я не очікував, що мій батько просто сість і налаштує Anonabox.

Інтерфейс VPN HMA Pro

І Anonabox Tunneler, і Pro містять екран для підключення до VPN HideMyAss. Інтерфейс VPN HMA дуже простий у використанні. Вам не потрібно нічого знати про технічну сторону VPN для підключення до сервера HMA. Вам просто потрібні ім’я користувача та пароль, надані HMA. Як згадувалося раніше в огляді, ваш пристрій Anonabox оснащений 30-денним безкоштовним доступом до HMA VPN. Після реєстрації в службі ви захочете відкрити екран інтерфейсу VPN. Посібник із налаштування проведе вас через процес.

VPN Anonabox HMA

Ви можете відвідати веб-сайт Anonabox, щоб переглянути інструкції з налаштування всіх пристроїв, але я хотів іти далі та поділитися екраном інтерфейсу VPN. Перші три поля прикриті, але вони дуже прямі вперед. Ви можете встановити або зняти прапорець, щоб увімкнути VPN. Після введення свого імені користувача та пароля наступним кроком є ​​вибір місця розташування сервера VPN. HMA управляє величезною мережею VPN-серверів по всьому світу, і ви маєте доступ до них усіх. Підключіться до будь-якого сервера за допомогою OpenVPN TCP або UDP. Виберіть сервер і дозвольте пристрою Anonabox подбати про інше.

Інтерфейс Anonabox VyprVPN

HMA – це вже не єдиний VPN, доступний для Anonabox. Їхня команда тісно співпрацювала з Golden Frog для розробки дуже приємного інтерфейсу для користувачів VyprVPN. Ви можете легко підключитися до будь-якого місця сервера та вибрати рівень протоколу / шифрування з інтерфейсу користувача Anonabox Pro або Tunneler. Після підключення ваша інформація буде зашифрована через мережу VyprVPN. Я думаю, що важливо згадати, що VyprVPN – це постачальник VPN першого рівня, що означає, що вони керують усіма аспектами своєї VPN-служби. Починаючи від своїх настільних і мобільних додатків і поширюючись на їх апаратне забезпечення та мережу. Це дає членам додатковий рівень захисту конфіденційності, оскільки команда VyprVPN має повний контроль над їх мережею.

Інтерфейс Anonabox VyprVPN

Як видно із скріншоту вище, інтерфейс Anonabox для VyprVPN дуже добре представлений. Ще важливішим є той факт, що для підключення до їх мережі та шифрування ваших даних потрібно дуже мало інформації. Спершу ви захочете зареєструватися у VyprVPN. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете скористатися посиланням ліворуч на сторінці налаштування, щоб викупити свій промо-код. У вас має бути картка з промо-кодом протягом 30 днів безкоштовного VyprVPN у вашому пристрої. Якщо у вас немає під рукою, тоді огляньтесь назад у вікні. Він матиме промо-картки як для VyprVPN, так і для HMA. Після реєстрації просто введіть свою електронну адресу (або ім’я користувача) та пароль в інтерфейс. Звідси ви можете вибрати будь-яке з 60+ серверів VyprVPN у 47 країнах. Хоча ви можете змінити протокол, я рекомендую використовувати опцію OpenVPN – 160 біт за замовчуванням для гарного поєднання швидкості та конфіденційності. Після готовності натисніть на “Зберегти та застосувати”, а потім натисніть поле “Увімкнути VPN” у будь-який час, коли ви хочете підключитися. Це все, щоб використовувати VyprVPN на новому пристрої Anonabox.

Висновок

Мені подобалось тестувати Anonabox Pro та Tunneler. Для різниці в 20 доларів я б точно рекомендував версію Pro. Ви отримаєте швидший процесор, більше пам’яті та USB-можливості спільного використання файлів. Чи ідеально Anonabox Pro? Ні, але це служить для того, щоб забезпечити вашу конфіденційність під час роботи з Wi-Fi мережею. Ви можете носити його у футлярі для ноутбука або навіть у кишені. Я б не рекомендував використовувати його вдома, враховуючи втрату швидкості. Натомість вам слід покладатися на Anonabox Pro під час подорожі. До Старбаків на вулиці чи на півдорозі світу.

Коли ви вперше отримаєте пристрій і відкриєте вікно, я пропоную вам негайно встановити пароль адміністратора та прочитати посібник із конфігурації. У них повний набір оновлених путівники онлайн. Вони також є корисними пост щоб допомогти вам зрозуміти, як працюють з’єднання Wi-Fi через пристрій. Я вважаю, що серія пристроїв Anonabox найкраще підходить користувачам з певним технічним досвідом. Я б вагався, рекомендуючи це батькам, оскільки вони не зможуть правильно налаштувати пристрій. З огляду на це, я дуже комфортно рекомендую це тим, хто має певну технічну підготовку та трохи досвіду домашніх мереж. Відвідати Anonabox.com щоб дізнатися більше.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map