Огляд VPN F-Secure Freedome

Наш огляд Freedome VPN починається з того, що це новий продукт, запропонований F-Secure. відома європейська охоронна компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Швеції. Використання їх VPN-сервісу забезпечить увесь ваш інтернет-трафік захищений від сторонніх очей. Це допоможе зберегти вас більш анонімними під час серфінгу в Інтернеті, дозволяючи практично підключитися з 27 різних місць. Їх служба блокує зловмисне програмне забезпечення для доступу до вашого пристрою. Freedome VPN дозволить вам відстежувати, відстежувати та блокувати програми відстеження. Це може ще більше збільшити вашу анонімність в Інтернеті.


Freedome VPN огляд

Цінові ціни на безкоштовні VPN та спеціальні пропозиції

F-Secure має унікальний спосіб встановлення ціни на їхню послугу Freedome VPN. На відміну від більшості провайдерів, вони цінують свою послугу лише за 12-місячний термін. Вони мають три різні пакети, різниця – кількість пристроїв, які можна підключити до VPN. Люди F-Secure щедро запропонували нашим читачам VPN Fan вентиляторів спеціальну пропозицію. Насолоджуйтесь 20% знижка Ціни починаються від 39,99 дол. США за рік необмеженої VPN.

Безкоштовна ціна VPN

Ці пакети пристроїв та ціни на їх зчитувачі вентиляторів VPN такі:

 • 3 пристрої – 39,99 доларів на рік або близько 3,33 долара на місяць
 • 5 пристроїв – $ 47,99 на рік або близько 4,00 доларів на місяць
 • 7 пристроїв – $ 63,99 на рік або близько 5,33 $ на місяць

Якщо у вас сім’я середнього розміру, ви, ймовірно, захочете підписатись на план 5 пристроїв. Цей план дозволяє підключити до п’яти пристроїв до їхньої послуги Freedome VPN приблизно за $ 4,00 на місяць. Ми вважаємо, що це розумна ціна і забезпечує найкращий варіант для більшості користувачів.

F-Secure пропонує безліч різних способів оплати за свою послугу Freedome VPN. Ви можете заплатити за нього за допомогою кредитної картки. Картки, які вони приймають, – Visa, MasterCard, American Express і JCB. Якщо ви хочете зберігати всі свої онлайн-покупки в одному місці, вони також дозволяють підписатися за допомогою PayPal. Ви можете користуватися карткою PayNearMe на місцевому 7-Eleven поблизу вас, якщо вона доступна у вашому районі. Нарешті, вони приймають оплату банківським переказом, чеком або грошовим переказом.

Відвідайте VPN Freedome

Безкоштовний сервіс VPN Freedome

F-Secure пропонує 5-денну безкоштовну пробну версію їх послуг. Для підписки на цю безкоштовну пробну версію не потрібно реєстрації. Просто завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN зі свого веб-сайту. Після закінчення пробного періоду служба більше не працюватиме. Натомість він запропонує вам зареєструватися на платну підписку, коли ви відкриєте її.

Окрім безкоштовного сервісу, F-Secure має 30-денну гарантію повернення грошей для своїх платників. Це забезпечить вам достатньо часу, щоб переконатися, що послуга саме те, що ви шукаєте. Щоб вимагати повернення коштів, просто зверніться до персоналу компанії F-secure протягом звичайного робочого часу.

Розташування мережі Freedome VPN і сервера

Мережа VPN Freedome середніх розмірів і все ще розширюється. Він містить 27 локальних серверів, але, як це лише близько року, він все ще зростає. Поточні місця включають такі країни:

 • Азії – Гонконг, Японія, Сінгапур
 • Європа – Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія
 • Північна Америка – Канада (Монреаль, Торонто та Ванкувер), Мексика, США США (Східне узбережжя, Північно-Західне, Південне, Південно-Східне та Західне узбережжя)
 • Океанія – Австралія

Незважаючи на те, що мережа VPN Freedome не є найбільшою, вона має місцеположення в Азії, Європі, Океанії та Північній Америці. У них є VPN-сервери в Канаді, Сполучених Штатах, Великобританії та інших популярних місцях потокових медіа. Їх сервери в Данії, Фінляндії, Ірландії, Норвегії, Іспанії, Швеції та Швейцарії дозволяють здійснювати трафік P2P.

Відвідайте VPN Freedome

Конфіденційність, безпека та підтримка вільного VPN

F-Secure має політику без реєстрації, коли мова йде про їх службу VPN Freedome. Вони не ведуть журналів про з’єднання, встановлені через службу VPN, до зовнішніх адрес. Таким чином, жодна адреса браузера не може бути зареєстрована назад своїм користувачам. Політика конфіденційності для користувачів VPN визначає наступне:

Ми поважаємо ваше право на конфіденційність.
Ми шифруємо ваш трафік даних.
Ми не поділяємо і не продаємо жоден ваш трафік.
Ми не читаємо ваш трафік.
Ми не знаємо, який трафік у вас.
Ми знаємо безпеку.
У нас немає задніх дверей.

F-Secure підтримує тимчасові журнали деяких метаданих з міркувань обслуговування. Ці журнали містять таку інформацію: тривалість сеансів VPN, кількість переданих даних, ідентифікатор пристрою та загальнодоступну IP-адресу, яку клієнт VPN використовував для підключення до своєї послуги. Крім того, вони відстежують деякі діагностичні дані для покращення послуги, але ви можете відмовитися від цього. Як завжди, ви самі повинні перевірити їх TOS Freedome VPN та Політику конфіденційності, щоб побачити все, чи вам їм зручно..

F-Secure використовує розширений стандарт шифрування (AES) для шифрування всього вашого інтернет-трафіку під час підключення до їх служби. Канал управління обробляє фазу рукостискання VPN-з’єднання, яка перевіряє сервер та віддалену точку та встановлює захищений тунель, по якому буде проходити зашифрований трафік. Він також встановлює правила та передає ключі, які послуга VPN використовуватиме для передачі даних. Канал даних використовується для шифрування трафіку даних та для перевірки цілісності даних.

Зокрема, служба Freedome VPN використовує такі технічні деталі для пристроїв Android, Windows та Mac OS X:

 • Канал управління:
  • TLS, 2048-бітні RSA-ключі з сертифікатами SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Канал даних:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Він використовує вбудовану безпеку IPSec для пристроїв iOS, використовуючи наступне:

 • Канал управління:
  • IKE: 2048-бітні RSA-ключі з сертифікатами SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Канал даних:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Їх служба використовує обмін ключами Diffie-Hellman для забезпечення ідеальної таємниці вперед (PFS). AES – один з найкращих алгоритмів шифрування VPN, якщо він належним чином реалізований. Як можна було б очікувати від добре створеної охоронної компанії, такої як F-Secure, наведені вище характеристики показують, що вони це розуміють. Отже, ваші дані будуть добре захищені від непроханих сторонніх осіб під час використання послуги VPN Freedome.

F-Secure має Інтернет-спільноту та базу даних поширених запитань, до яких усі користувачі можуть отримати доступ із загальних питань та технічних проблем. Абоненти також отримують доступ до безкоштовної технічної підтримки через онлайн-чат у звичайний робочий час. Ви також можете зателефонувати за проблеми протягом цих годин. Ці години та номери можна знайти на їхньому веб-сайті. Вони також мають веб-сайт із блогу безпеки та присутність у соціальних мережах у Facebook, Twitter та YouTube.

Відвідайте VPN Freedome

Ручне тестування вільного VPN

F-Secure розробила спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе вам максимально використати їх VPN-сервіс. У них є клієнти для Windows та Mac OS X. Також у них є мобільні додатки для iOS та Android. Технічні характеристики цих платформ такі:

 • Вільний VPN для
  • Android 4.0.3 і вище
  • iOS 8 або новішої версії
  • Windows 7 і вище
  • OS X 10.9 або новішої версії

F-Secure розробила подібні інтерфейси для всіх своїх програмних програм VPN. Вони також спростили встановлення та використання свого програмного забезпечення на всіх основних платформах ОС. Це скоротить вашу криву навчання для VPN Freedome. Як результат, ви підключитесь до одного з їх захищених серверів всього за пару хвилин.

Встановлення користувацьких клієнтів та програм Freedome VPN

Установка їх програмного забезпечення на замовлення проста і починається спочатку відвідавши їх веб-сайт та завантаживши його на свій пристрій, вибравши кнопку для свого пристрою. Це дозволить вам відкрити належний інсталяційний файл або зберегти його на комп’ютері. Запуск цього файлу на вашому ПК або відкриття програми на вашому Mac дозволить завершити встановлення клієнта Freedome VPN.

Кнопки iOS та Android доставлять вас до відповідних магазинів (iTunes або Google Play store). Потрапивши туди, ви можете натиснути кнопку «Встановити», щоб закінчити встановлення програми Freedome VPN на свій пристрій. Потім можна відкрити її, натиснувши кнопку «Відкрити» або запустити її пізніше в папці додатків.

Використання клієнта Windows Freedome VPN

Запуск файла, який ви завантажили як адміністратор, дозволить вам закінчити встановлення VPN-клієнта на вашому ПК або ноутбуці. Цей процес проілюстровано нижче.

Встановлення клієнта Freedome VPN для Windows

Обов’язково вивчіть правила використання та конфіденційність. Коли ви впевнені, що вони є прийнятними для вас, натисніть кнопку «Прийняти», щоб розпочати встановлення клієнта. Через короткий час ви побачите екран для встановлення віртуального адаптера, натисніть кнопку «Встановити» на цьому екрані, щоб продовжити процес встановлення..

Після завершення установки ви побачите головний екран підключення клієнта Freedome VPN. Цей екран має меню функцій внизу ліворуч. Ми розглянемо їх детальніше, коли ми розглянемо додаток Android пізніше в нашому огляді Freedome VPN. Особливості включають наступне:

 • Захист браузера – Використовуючи це, ви будете попереджати про небезпечні веб-сайти.
 • Захист від трекера – Це контролюватиме та блокуватиме онлайн-трекери, що зменшить цільову рекламу та дозволить вашим веб-сайтам швидше завантажуватися.
 • Приватний пошук – Якщо ввімкнути цю функцію, ваш Інтернет-провайдер та інші треті сторони не дозволять реєструвати пошукові дії.
 • Tracker mapper – Це графічний інтерфейс, який дозволяє стежити за веб-сайтами, які ви відвідуєте, за програмними трекерами та блокувати їх.
 • Налаштування – Це містить деякі загальні параметри запуску для вашої послуги VPN.
 • Підписка – Звідси ви можете підписатися на послугу або увійти, використовуючи зареєстрований код.
 • Довідка – Це відкриє сторінку підтримки Freedome VPN на їхньому веб-сайті.

Клієнт вільного VPN для WindowsНатиснувши кнопку перемикання ON / OFF посередині екрана, ви підключите вас до вибраного віртуального місця. У цьому випадку він підключить вас до найближчого до вас місця. Це за замовчуванням під час першого відкриття клієнта. Натиснувши на поточне місцеположення, відкриється список альтернативних місць, до яких можна підключитися. Цей екран також показує пропускну здатність, захищену в кілобайтах, шкідливі сайти, які він заблокував, та кількість спроб відстеження, які він заблокував з першого погляду..

Як бачимо, F-secure спростив як встановлення, так і використання свого клієнта Windows для всіх. Через декілька кліків ви підключитесь до обраного сервера і дозволять вам обійти цензуру, передавати вміст з улюбленого сайту та захищати весь ваш інтернет-трафік від сторонніх очей. Це також заблокує шкідливе програмне забезпечення, дратує трекери та допоможе вам бути анонімнішими під час перегляду Інтернету.

Відвідайте VPN Freedome

Використання додатка Freedome VPN для Android

Після того, як ви закінчите встановити додаток Freedome VPN на свій пристрій Android і відкриєте його, ви побачите невеликий огляд деяких переваг та можливостей. На зображенні нижче показано цю екскурсію, до якої ви переходите, ковзаючи ліворуч по екрану. Перші два екрани обговорюють, чому створено Freedome VPN і як він може підвищити вашу безпеку в Інтернеті. У третьому показана функція відстеження трекера.

Freedome VPN TourНаприкінці цієї екскурсії ви бачите екран входу / підписки. Якщо у вас є загальний код пакета безпеки, натисніть кнопку «Очистити код» і введіть її, щоб активувати послугу. Якщо ви підписалися на Freedome VPN та отримали свої дані для входу, натисніть кнопку «Вхід» та введіть їх. В іншому випадку натисніть кнопку «Почати використовувати Freedome», щоб відкрити безкоштовну пробну версію та почати користуватися послугою.

Коли ви вперше відкриєте додаток Freedome VPN, ви спочатку побачите короткий виклад Умов надання послуг, а також посилання на TOS та Політику конфіденційності. Вивчивши їх і визначивши, що вам зручно, натисніть на кнопку «Прийняти». На цьому екрані також є вікно, яке дозволяє F-Secure збирати анонімні дані для покращення послуги.

Перше підключення до вільного VPNПісля того, як ви прийняли TOS, відкриється головний екран підключення програми. Додаток автоматично вибирає найближче до вас місце розташування VPN-сервера. Якщо ви хочете підключитися там, перемкніть кнопку захисту, як показано вище. При першому використанні програми програма підкаже вам дозволи на встановлення послуги VPN на своєму пристрої. Після дозволу ви підключитесь до найближчого мережевого сервера Freedome VPN.

На головному екрані підключення також відображається поточний стан захисту додатків, трекерів та браузера. Їх можна розширити, натиснувши над кнопкою перемикання підключення або ковзаючи вниз, як показано нижче. Якщо натиснути один із цих захистів на екрані розширених шарів, ви зможете переключити цей захист, як показано, натиснувши безпеку програми нижче. Увімкнення різних захистів забезпечить такі переваги:

 • Безпека додатків – усі встановлені додатки скануються та позначаються як надійні. Нові програми скануються перед їх встановленням.
 • Захист відстеження – це заблокує більшість програмного забезпечення для відстеження, що дозволить деяким веб-сторінкам швидше завантажуватись і не дає вам орієнтуватися.
 • Захист браузера – заблокувати потрапляння зловмисного програмного забезпечення та іншого шкідливого програмного забезпечення на ваш пристрій. Він також попередить вас про небезпечні або підозрілі сайти та заблокує їх.
 • Захист підключення – ваш статус з’єднання VPN.

Відключення від VPN Freedome призведе до відключення всіх інших захистів, крім захисту додатків, яка завжди ввімкнена. Ви завжди будете захищені від шкідливих компліментів додатків F-Secure, навіть якщо ви не підписуєтесь на послугу VPN Freedome.

Статус захисту від вільного VPNВ області під перемиканням підключення на головному екрані відображається історія захисту під час використання послуги VPN. Аналогічно статусу захисту, ці історії можна розширити, щоб їх детальніше вивчити. Просто натисніть під перемикачем підключення або пересуньте вгору, щоб показати це. Якщо натиснути один із розгорнутих шарів, відкриється екран із ще більше деталями, як показано нижче, використовуючи функцію захисту додатків, у якій перелічено ті програми, які були відскановані та яким тепер довіряють. Показані історії включають наступне:

 • Захищений трафік – Дані, захищені в МБ.
 • Кількість заблокованих шкідливих сайтів – натискання на це відкриє приклад демонстрації функції.
 • Спроби програмного відстеження заблоковані – натискання на це дозволить розширити його та графічно відобразити за допомогою картографа трекера. Це буде проілюстровано пізніше в цьому розділі.
 • Програми захищені – Список надійних програм та коли вони були відскановані.

Історія захисту вільних VPNНатискання заблокованих спроб відстежувача дозволить вам відкрити графічний картограф-трекер, як показано нижче. Після того, як картограф відкритий, при натисканні на одне з невеликих пронумерованих кіл відобразиться веб-сайт, пов’язаний із цим трекером. Велике коло з літерами в ньому зображує сайти, які ви відвідали. Якщо натиснути на нього, будуть відображені всі веб-сайти трекера, які пов’язані з ним. Інформація про сайт Dictionary.com використовується для їх відображення в графіку трекера нижче.

Freedome VPN Tracker MapperЯкщо натиснути піктограму меню (3 горизонтальні лінії) у правій верхній частині картографії, відкриється меню для картографа. У цьому меню є такі елементи:

 • Відстеження вершини 5 – показати п’ять веб-сайтів з найбільшою кількістю трекерів.
 • Почніть новий журнал – створити новий журнал, який також автоматично видалить поточний.
 • Центральний екран – центруйте подання графічного трекера.
 • Поділитися – прикріпіть файл до електронної пошти чи іншого джерела та надішліть його іншим.
 • Експорт – збережіть журнал та експортуйте його до іншої програми.
 • Видалити – видалити поточний журнал вручну.

Нові журнали збирають дані трекера на веб-сайтах, які ви відвідуєте протягом 24 годин, і зберігаються три дні, якщо ви не видаляєте їх вручну або не починаєте новий журнал картографії трекера.

Останнє, що ми хочемо вивчити на головному екрані підключення – це меню програми, до якого можна отримати доступ, натиснувши піктограму меню у верхньому лівому куті. Це проілюстровано нижче. Меню містить такі елементи:

 • Підписки – дозволить вводити коди пакетів, входити в облікові дані або підписуватися на послугу
 • Налаштування – містить параметри, якими можна керувати в додатку, про який ми поговоримо.
 • Відгуки – дозволить оцінити додаток, надіслати відгук працівникам або взяти опитування.
 • Запросити друзів – надішліть код друзям за допомогою електронної пошти, Facebook або Twitter, які дозволять їм випробувати VPN Freedome протягом 14 днів.
 • Довідка – відобразиться невеликий посібник про те, як користуватися додатком або отримати доступ до інтернет-спільноти.
 • Про – відображається остання інформація про версію для програми Android.
 • Вийдіть – відображається екран підтвердження, який дозволяє вийти з програми.

Налаштування вільного VPN

На екрані налаштувань, показаному вище, є деякі загальні налаштування програми, які можна перемикати. Сюди входить включення живлення, відображення піктограми для Freedome VPN на панелі додатків у верхній частині вашого пристрою Android, а також F-Secure дозволяє збирати анонімні дані про використання VPN. Це також дозволить вам встановити надійні мережі Wi-Fi, яким дозволено обходити VPN та підключатися безпосередньо до Інтернету.

Тепер, коли ми розглянули всі функції та параметри додатка Freedome VPN, давайте розглянемо додаток у дії. Пам’ятайте, що ви можете вмикати та вимикати з’єднання, просто натиснувши кнопку захисту, яку ми раніше використовували для підключення до найближчого місця.

Якщо ви хочете вибрати інше місце розташування сервера VPN, торкніться поточного місця розташування. На ньому буде показана карта з поточним місцеположенням, позначена піктограмою прапора, що відображає країну, в якій вона знаходиться, найближчий сервер до поточного місцезнаходження та останні з’єднання. Це полегшує підключення до раніше підключених країн. Якщо натиснути на стрілку, що вказує праворуч, поруч із останніми місцями, відкриється список усіх місць, до яких можна підключитися. Натискання на Сполучене Королівство та повернення до головного екрану вас з’єднає. Це проілюстровано на зображенні нижче.

Повторне підключення VPN-сервера FreedomeЯк видно з нашого огляду на додаток для Android, F-Secure розробив спеціальне програмне забезпечення для Freedome VPN, щоб відобразити всю інформацію, необхідну для забезпечення безпеки в Інтернеті з першого погляду. Він відображається на головному екрані разом зі статусом вашого VPN-з’єднання. Установка додатку швидка та проста. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Увімкнення цих налаштувань можна виконати лише за допомогою декількох екранів екрана. Підключення до їх обслуговування вимагає дуже маленьких зусиль. Для відключення потрібен лише один натискання кнопки перемикання захисту. Простіше нічого не могло бути.

Відвідайте VPN Freedome

Тест на швидкість вільного VPN

Швидкість послуги Freedome VPN була хорошою. Результати показують, що ви зможете прозоро використовувати його у більшості своїх інтернет-додатків. Під час підключення до VPN-сервера була деяка втрата швидкості. Це викликано додатковими накладними витратами, необхідними для захисту та шифрування всієї вашої Інтернет-діяльності.

Тест на швидкість вільного VPN

Тест на швидкість показує, що зашифроване з’єднання знизило нашу базову швидкість завантаження ISP з 26,45 Мбіт / с до 22,03 Мбіт / с. Це зниження на 16,7% до сервера в Tonkawa OK. Використання послуги Freedome VPN забезпечить вам Інтернет-транзакції, дозволить подолати цензуру та розблокує потоковий вміст, який інакше був би недоступний для вас. Ми вважаємо, що ця втрата швидкості вартує спокою, який забезпечують ці переваги.

Висновки

Freedome VPN – це нова послуга, яку надає компанія F-Secure, відома компанія-виробник програмного забезпечення в Інтернеті, що знаходиться в Швеції та США. Таким чином, вони підпадають під дію відповідних законів цих країн. Вони надають послугу VPN менше року, тому вона все ще розширюється. Наразі у них є 27 серверів та шукають інших. Це означає, що вони мають мережу середнього розміру з охопленням чотирьох із семи континентів, виняток становлять Африка, Антарктида та Південна Америка..

Служба VPN використовує алгоритм на основі AES з 256 або 128 бітовими ключами для шифрування. Шифрування на основі AES широко вважається одним із найкращих для структурування VPN. Freedome – це послуга без реєстрації даних щодо сайтів, які відвідують клієнти. Вони збирають деякі метадані для обслуговування сервісу. Ви можете прочитати їх TOS та політику конфіденційності, щоб дізнатися більше.

Їх програмне забезпечення підтримує більшість платформ ОС, і їх легко встановити та використовувати. Підтримка клієнтів здійснюється через поширені запитання, онлайн-форуми спільноти та соціальні медіа. Платні абоненти також отримують доступ до чату та підтримки телефону в звичайний робочий час.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • У них є власне програмне забезпечення для систем Windows та Mac.
 • Freedome VPN має мобільні додатки для пристроїв iOS та Android.
 • Все програмне забезпечення на замовлення просте в установці та використанні.
 • Вони мають подібні програмні інтерфейси для всіх своїх програмних платформ, що мінімізує його криву навчання для різних пристроїв.
 • Додаткові функції для блокування шкідливих програм та трекерів.

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Додайте більше серверів та місцеположень, можливо, у регіонах Південної Америки та Африки.
 • Об’єднайте області свого веб-сайту, щоб полегшити навігацію по продуктах.
 • Розглянемо можливість запропонувати щомісячний варіант оплати послуги VPN.

Freedome VPN F-Secure може бути тим, кого ви шукаєте. Вони пропонують 5-денну безкоштовну пробну версію, а також 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли перевірити їх обслуговування. Це повинно дати вам більше, ніж достатньо часу, щоб повністю перевірити його та побачити, чи відповідає вашим потребам. Спробуйте свої VPN-сервери для себе і подивіться, що ви думаєте. Якщо вам подобається послуга Freedome VPN, ви можете підписатися на неї всього за $ 4,00 на місяць та отримати доступ до VPN на до п’яти пристроях.

Відвідайте VPN Freedome

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map