Огляд SuperVPN – безкоштовний VPN-клієнт з основними проблемами

SuperVPN логотипМабуть, користувачі завантажили додаток SuperVPN більше 50 мільйонів разів. Розробник SuperVPN створив безкоштовну мобільну VPN-послугу, керовану рекламою. Незважаючи на його популярність, у нас є кілька питань щодо цього. Однак ми найближчим часом перейдемо до цього. Є твердження, що він працює на OSX, iOS, Windows Mobile 5 & 6, Linux та деякі інші пристрої, але найпоширенішими є Android. Вибір сервера для безкоштовної версії обмежений. До них належать Франція, Німеччина, Канада та США. Оскільки існує і “VIP” версія цієї послуги, вона пропонує вам розташування в Японії та Англії. У нашому огляді SuperVPN ми обговоримо послугу, яка допоможе вам вирішити, чи підходить він саме вам.


SuperVPN Main

Про компанію

SuperVPN на цьому шляху свідомо розпливається. Однак ми виявили, що ця програма була розроблена в Китаї і там розробник живе. Якщо ви вирішили використовувати цю послугу VPN, пам’ятайте про це. Якщо VPN-компанії хочуть досягти успіху, вони повинні бути прозорими. Справа в тому, що знадобилося кілька досліджень, щоб виявити, що це означає, що це не так.

Ціни та варіанти оплати

Інструмент оплати SuperVPNУ цього клієнта VPN є багато оголошень. Щоб їх уникнути, деякі вирішили використовувати VIP-версію. Ціна на цю версію полягає в наступному. Як і деякі інші послуги, ви можете платити через Google Wallet.

 • 1 місяць – 5,00 дол
 • 3 місяці – 14,00 дол
 • 6 місяців – 27,00 дол
 • 12 місяць – 52,00 дол

Ціни на SuperVPN здаються трохи високими за сьогоднішніми мірками. Особливо, коли є відомі компанії з більш розумними умовами. Цікавою частиною отримання послуги є те, що вам потрібно завантажити окремий додаток, щоб придбати його. Це не звичайний метод придбання в громаді, і складніше, ніж це має бути. Замість цього ми б рекомендували Приватний доступ до Інтернету як альтернатива. Бо просто 2,50 долара на місяць ви можете користуватися захищеним VPN-доступом на всіх своїх пристроях від надійної компанії. У розділі коментарів ми помітили кілька скарг на те, що SuperVPN працює не так добре, як слід. Нібито отримати відшкодування складно, а деякі вважають компанію аферою.

Особливості

Сервери SuperVPNОдним плюсом для SuperVPN є надзвичайно простий та базовий користувальницький інтерфейс. Ви побачите це, як тільки ви отримаєте рекламу та довгий список дозволів, до яких вона запитує доступ. Він також просить відключити оптимізацію акумулятора, щоб вона могла працювати у фоновому режимі. Єдине налаштування, яке ви можете змінити – це розташування, як ви бачите на зображенні. Вибравши потрібний, натисніть кнопку підключення і ви користуєтесь послугою. Ми не змогли знайти спосіб змінити протокол, рівень шифрування або навіть спосіб вибору більш конкретного місця розташування сервера.

Продуктивність

Звичайно, важлива швидкість, коли ви використовуєте VPN. Оскільки ви не можете вибрати місце розташування сервера за межами країни, ми вибрали США. Поки ми підключалися до сервера США, ми отримали швидкість 65.12 Мбіт / с. Порівняйте це з нашою звичайною швидкістю 68,57 Мбіт / с. Це показує, що або сервер швидкий з низькими накладними витратами, шифрування низьке, або постачальник стискає дані, щоб отримати кращі швидкості.

Тест на швидкість Supervpn

Ручне тестування

Оскільки SuperVPN не так багато, до нього легко підключитися та використовувати. Почніть з натискання на піктограму на головному екрані. Коли вона буде готова, натисніть кнопку “Продовжити”. Тепер просто натисніть кнопку «підключити», і ви готові використовувати їх мережу VPN. Звичайно, ви все ще можете змінити сервер, торкнувшись 3 вертикальних точок у верхньому правому куті.

Панель підключення SuperVPN

Чому слід використовувати VPN

Оскільки все більше закладів пропонують безкоштовний Wi-Fi, дуже важливо використовувати VPN. Хоча WiFi чудовий, кіберзлочинці вважають його також чудовим. Підключившись до обраного вами сервера, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання. Таким чином, ви значно знижуєте шанс злочинців викрасти ваші конфіденційні дані.

Ще одна причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Де б ви не знаходилися, підключення до сервера допоможе. Це тому, що змушує програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Це може бути реальною перевагою, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до певних регіонів або вам заборонено переглядати вміст. Просто підключіться до сервера, і ви можете розпочати перегляд чи перегляд вмісту, до якого ви хочете отримати доступ. Якщо у вас все ще виникають проблеми з блокуванням, ви хочете переконатися, що WebRTC відключений у вашому браузері. Це буде складно, якщо ви використовуєте браузер Chrome для Android. Ми пропонуємо використовувати Firefox та завантажити розблокове розширення. Інакше все, що ви намагаєтесь розблокувати, все одно побачить вашу оригінальну IP-адресу.

Це просочується?

Важливим питанням будь-якого постачальника VPN є те, чи продукт просочується? Ви можете дізнатись відповідь на це питання часто, скориставшись всеосяжним веб-сайтом тесту на витік, www.doileak.com. Він запускає послугу через ряд тестів. Деякі тести, які він проводить, стосуються браузера, а інші стосуються послуги VPN. Під час тестування SuperVPN ми виявили ряд витоків. Якщо ви подивитесь на зображення нижче, DNS напевно протікає. Це погано, оскільки воно перемагає мету використання VPN. Якщо ваша мета не видно, вам не слід розраховувати на SuperVPN, щоб захистити вас.

SuperVPN протікає панель

Чи варто використовувати цю VPN?

Якщо ви хочете використовувати цю VPN, можливо, ви зможете розблокувати деякі сайти. Однак це може не працювати з усіма ними. SuperVPN був розроблений в Китаї, але вони не роблять цю інформацію легко знайти. Нам це вдалося виявити лише провівши додаткові дослідження. Їх політика щодо журналів незрозуміла, тому, ймовірно, ваше використання відстежується та продається. Ми не можемо з сумління запропонувати вам скористатися цим.

Заключні думки про SuperVPN

Цей VPN надзвичайно популярний. Зрозуміло, що багато користувачів користуються цим безкоштовним сервісом. Однак, це пронизано питаннями.

Сюди входить відсутність:

 1. Чітка політика конфіденційності.
 2. Вибір протоколу.
 3. Простий спосіб оплати.
 4. Інший вибір платформи.
 5. Захист від витоку DNS на будь-якому рівні.

Якщо ви можете вирішити ці проблеми, SuperVPN може бути кращим, ніж нічого. Однак деякі можуть не погодитися з цим твердженням. Загалом, служба нас не вразила. У SuperVPN були численні випуски. Просто пам’ятайте, якщо ви плануєте використовувати цей VPN, ви надзвичайно обмежені у тому, що можете, а чого не можете. Також пам’ятайте про інші можливі негативні наслідки. Можливості оплати можуть працювати не дуже добре. Ви також можете поглянути на наше Топ-10 VPN для порівняння.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map