Najlepšie VPN pre Floridu

FloridaFlorida je pobrežný štát nachádzajúci sa v juhovýchodnej časti Spojených štátov. Aj keď je v tejto oblasti na 22. mieste, v USA je na 3. mieste v populácii s celkovým počtom niečo vyše 21,3 milióna. Vďaka teplému počasiu štátu a mnohým atrakciám a aktivitám je obľúbeným miestom na bývanie a návštevu. Ak plánujete byť jedným z týchto obyvateľov alebo návštevníkov, je dôležité, aby ste používali VPN, ak budete používať verejné WiFi. Dôvody, ktoré sa za tým skrývajú, sa za chvíľu vyriešime. Najprv sa pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN na Floride.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

V štáte samozrejme nájdete veľa vecí. Niektoré z nich zahŕňajú pláže na atlantickom pobreží a v Mexickom zálive, múzeá, zoologické záhrady a parky s divočinou, množstvo zábavných parkov (najmä v oblasti Orlanda), golfové ihriská, vesmírne centrum (Cape Canaveral) a oveľa viac. Prakticky čokoľvek, na čo si myslíte, môžete urobiť, môžete to urobiť v štáte.

Bez ohľadu na to, aké sú vaše dôvody na návštevu Floridy, je tu veľká šanca, že v určitom okamihu nakoniec použijete verejné WiFi. Pretože väčšina ľudí cestuje s mobilnými zariadeniami alebo notebookmi, je ľahké to vidieť. Verejné WiFi je skvelé, ak používate sieť VPN. Je to kvôli kybernetickým zločincom. Ako 8. najhustejšie obývaný štát sa môžete staviť, že aspoň niekoľko ľudí čaká na využitie zraniteľných cieľov. Nikto nechce byť v nebezpečenstve. Pripojením k VPN vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie k serveru, ktorý chcete použiť. To zlodejom sťažuje prístup k citlivým údajom.

Druhým dôvodom, prečo by ste mohli chcieť použiť sieť VPN, je pomôcť vám prekonať výpadky a geografické obmedzenia. V štáte je pomerne málo špičkových športov. Ak sa nachádzate v rovnakej oblasti a radšej by ste si namiesto televízie pozerali hry alebo zápasy online, nebudete mať možnosť vidieť online tímy z rodného mesta. Poskytovatelia televíznych služieb majú na tieto hry výlučné práva, ak sú „na trhu“. Ak bude regionálne zatemnené, môže byť určite frustrujúce snažiť sa streamovať váš obľúbený tím online. Spoločnosti, krajiny a inštitúcie môžu okrem toho blokovať aj obsah. Pre kohokoľvek vo vnútri alebo mimo cieľovej oblasti môžu tieto geografické obmedzenia určite spôsobiť problémy. Ak sa na pripojenie pripojíte pomocou siete VPN, zaistíte si tým, že softvér na blokovanie sa bude nachádzať niekde inde. Týmto spôsobom získate prístup k obsahu, ktorý chcete vidieť, ako obvykle.

Aj keď sú to dva najlepšie dôvody na používanie siete VPN na Floride, po registrácii do služby môžete nájsť ďalšie spôsoby použitia. Dobrým nápadom je ochrana vášho súkromia počas verejných sietí Wi-Fi, obchádzanie výpadkov, brán firewall alebo geoblokov. Teraz, keď sme vám povedali o použitiach, sa pozrieme na naše pokyny pre hodnotenie.

Aká je najlepšia VPN pre Floridu?

Náš zoznam najlepších VPN pre Floridu je založený na nasledujúcich kritériách:

 • Rýchlosť serverov VPN založených na Floride testovaných na Jacksonville, Miami a Tampa
 • Zamerali sme sa na najrýchlejšie a najspoľahlivejšie siete na Floride
 • Žiadna z vybratých sietí VPN neuchováva protokoly. To všetko sú VPN bez prihlásenia
 • Schopnosť odblokovať geografické obmedzenia na vysielanie živých športových udalostí
 • Silné šifrovanie na zabezpečenie vášho súkromia online
 • Aplikácie pre iOS / Android a podpora pre Amazon Firestick

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Floridu:

1. Najlepšie VPN pre Floridu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Jednoducho vyberte kartu Všetky, otvorte USA a potom vyberte Miami. Na tomto mieste môžete vybrať servery. Keď sme sa pripojili k serveru VPN na Floride, testovali sme rýchlosti v Jacksonville, Miami a Tampa. Všetky tri miesta viedli k rýchlosti sťahovania medzi 210 Mb / s a ​​225 Mb / s. ExpressVPN bol najrýchlejší VPN na celej Floride.

Rýchlostný test na ExpressVPN Florida

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Floridu: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Miami. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Pripojili sme sa k serveru na Floride a otestovali sme rýchlosť do Jacksonville, Miami a Tampa. Výsledky boli dobré pri rýchlostiach od 149 Mbps do 161 Mbps.

NordVPN Florida rýchlostný test

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Floridu: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Pripojili sme sa na server VPN na Floride a otestovali našu rýchlosť v Jacksonville, Miami a Tampa. Rýchlosť sa pohybovala od 90 Mbps do 127 Mbps.

PIA Florida rýchlostný test

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Floridu: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Pretože sme chceli otestovať server na Floride, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Posuňte zobrazenie nadol do USA a kliknite napravo od hviezdy. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v USA. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Miami. Pripojili sme sa k jednému z nich a otestovali sme servery v Jacksonville, Miami a Tampa rýchlosťou od 60 Mbps do 118 Mbps.

Rýchlostný test CyberGhost Florida

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Floridu: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa používajú vo Virgínii.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Testovali sme server IPVanish v Miami na serveroch v Jacksonville, Miami a Tampa a našli sme rýchlosť medzi 110 Mbps a 142 Mbps.

IPVanish Florida rýchlostný test

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak by ste sa chceli pozrieť na niekoľko možností pre štát Florida, neváhajte a pozrite sa na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Nemali by ste to však robiť. Naše výbery sme založili na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti, cene a umiestneniach serverov. Osobitne sme hľadali aj poskytovateľov serverov na Floride av regióne. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť. Všetky uvedené služby majú vynikajúce siete, takže nie je zlá voľba. Ak plánujete streamovať akýkoľvek druh obsahu, rýchlosť je veľmi dôležitá. Pomocou nášho sprievodcu vám pomôžeme urobiť správne rozhodnutie pre vaše potreby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map