Ako prenášať do zariadenia Chromecast Audio pomocou VPN

ChromecastGoogle oznámil nový Chromecast pre zvuk zariadenie začiatkom tohto týždňa. Milovníci hudby kdekoľvek budú môcť nové zariadenie Chromecast for Audio pripojiť k akémukoľvek reproduktoru a priamo naň prenášať hudbu. Vďaka tomu je akýkoľvek reproduktor wi-fi kompatibilný. Pretože menej ako 5% reproduktorov v domácnostiach má v súčasnosti wi-fi pripojenie, nové zariadenie s kapacitou 35 dolárov určite upozorní. Sme radi, že sa môžeme podeliť o to, že pomocou siete VPN budete môcť využívať svoju obľúbenú streamovanú hudbu zo služieb, ako sú Spotify, Pandora a Apple Music, prostredníctvom Chromecastu kdekoľvek na svete..


Nové zariadenie Chromecast pre zvuk má určité obmedzenia. Pre začiatok sa zariadenie pripája do jedného reproduktora. Ak chcete prehrávať hudbu prostredníctvom viacerých reproduktorov, budete pre každý z nich potrebovať Chromecast. Spoločnosť Google sa chystá v najbližších mesiacoch pridať podporu viacerých zón a plánuje pridať túto funkciu. Keď bude k dispozícii, budete sa môcť presúvať z miestnosti do miestnosti a nechať vás sledovať hudbu pomocou zariadení Chromecast pre zvuk. Myslím, že zistíte, že streamovanie hudby cez Wi-Fi vám poskytne lepšiu kvalitu a spoľahlivosť ako pri používaní rozhrania Bluetooth.

Poďme hovoriť o tom, ako postupujete pri používaní siete VPN s Chromecastom a prečo by ste chceli šifrovať pripojenie. Pre začiatočníkov vám VPN pomôže obísť všetky geografické obmedzenia. Populárne služby ako Pandora, Hudba Google Play a Rdio používajú geoblokovanie, aby obmedzili prístup používateľov v určitých krajinách. Robia to tak, že sa pozerajú na IP adresu používateľov a identifikujú ich polohu. Sieť VPN vám umožní pripojiť sa k službám prostredníctvom adresy IP v krajine podľa vášho výberu. To znamená, že si môžete vychutnať streamovanie hudby zo služieb po celom svete.

Predtým, ako vám ukážem, ako to funguje, musíte vysvetliť, ako Chromecast funguje. Nový Chromecast pre zvuk funguje veľmi podobne ako jeho videorekordér. Hudbu môžete ľahko prenášať z iPhonu, iPadu, telefónu / tabletu so systémom Android, Windows alebo Mac. Na inštaláciu zariadenia nie je veľa. Jednoducho ho zapojíte do reproduktora. Zariadenie podporuje pripojenie RCA, 3,5 mm a optické pripojenie, takže máte niekoľko možností v závislosti od schopností vašich reproduktorov. Opäť budete potrebovať samostatný Chromecast pre každého reproduktora, na ktorom chcete počúvať hudbu.

Sieť VPN, ktoré odporučíme a ukážeme, budú fungovať so všetkými zariadeniami, ktoré Chromecast podporuje. Väčšina ľudí bude pravdepodobne používať svoj smartphone alebo tablet na prenášanie. Z tohto dôvodu sa zameriame na poskytovateľov VPN, ktorí majú dobre navrhnuté mobilné aplikácie. Vo všeobecnosti môžete očakávať, že za prístup do VPN zaplatíte 5 až 10 dolárov mesačne. Na oplátku budete mať prístup k streamovacím službám a iným populárnym webom, ktoré by inak boli blokované v iných regiónoch sveta. VPN tiež zašifruje vaše údaje a pomôže chrániť vaše súkromie online. Rovnaké siete VPN vám pomôžu pristupovať k streamovaným video službám, ako je Netflix, z krajín mimo USA.

Najlepšie VPN na prenášanie hudby pomocou Chromecastu

Najprv musíte nájsť spoľahlivú službu VPN. Na počúvanie streamovaného zvuku budete chcieť mať server s rýchlymi servermi VPN v krajine, ku ktorej sa chcete pripojiť, v našom prípade v Spojených štátoch. Keďže niektoré služby sú blokované mimo USA, zdieľame poskytovateľov VPN s veľkými sieťami. Chceli by sme sa poďakovať všetkým trom službám VPN za to, že našim návštevníkom ponúkli výraznú zľavu. Ušetrite až 60% z neobmedzenej VPN na odblokovanie geografických obmedzení a ochranu vášho súkromia.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať VPN na prenášanie zvuku cez Chromecast

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na prenášanie hudby. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Tam to máte. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v New Yorku, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Môžete skúmať ďalšie populárne stránky a odblokovať akékoľvek geografické obmedzenia. S toľkými cestovaniami na svete je dnes dobré počúvať hudbu a sledovať udalosti, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť..

Ako jasne vidíte, dobrá VPN je bránou k obsahu po celom svete. Aj keď žijete v USA, bez siete VPN by ste mali zastaviť využívanie služieb v iných krajinách. Ak žijete mimo USA, služba vám tiež môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám v USA, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Hoci niektoré z týchto služieb môžu byť dostupné v iných krajinách ako v prípade Netflixu, knižnica je značne odlišná. Stále budete potrebovať účet pre služby ako Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, či ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup.

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu nahlas a jasne prostredníctvom zariadenia Chromecast for Audio. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli vychutnať streamovanie hudby odkiaľkoľvek na svete pomocou VPN. sledujte nás na Twitteri @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map