VyprVPN 30 Günlük Ücretsiz Deneme

VyprVPN şu anda tüm yeni üyelere 30 günlük risksiz deneme popüler VPN hizmetlerini test etme süresi. Geçmişte, bazılarını test etme şansı veren veri sınırlamalı ücretsiz bir VPN hesabına sahiptiler, ancak oldukça sınırlıydı. Tüm yeni üyeleri 30 günlük para iade garantisi ile korumaya karar verdiklerinden yeni yaklaşımlarını tercih ediyorum. Garantinin herhangi bir sınırlama getirmediğini görmekten mutluluk duyuyoruz. Bant genişliği veya bağlantı sınırları olan birçok VPN hizmeti vardır. VyprVPN’de durum böyle değil. 30 günlük risksiz deneme süresi boyunca ağlarını ve özel yazılımlarını tam olarak kullanabilirsiniz..


VyprVPN’i en iyi VPN hizmetlerimizle karşılaştırmak ister misiniz? Her biri, hizmeti test etmek için 30 gün risksiz teklifler sunar.

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

Ücretsiz deneme hakkında doğrudan VyprVPN Hizmet Şartları sayfasından daha fazla bilgi bulabilirsiniz:

Zaman zaman, Golden Frog hizmetlerinin belirli bir süre boyunca ödeme gerektirmeden (“Ücretsiz Deneme”) deneme sunabiliriz. Kesin takdirimize bağlı olarak, Ücretsiz Deneme almaya uygun olup olmadığınızı belirleme ve Ücretsiz Denemeyi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin ve sorumluluk almadan geri çekme veya değiştirme hakkımız saklıdır..

Ücretsiz Deneme sürümünde, Ücretsiz Deneme sürümünü başlatmak için ödeme ayrıntılarınızı vermenizi isteriz. Ücretsiz Denemenin sonunda, abonelik türünüze bağlı olarak sizden abone olunan Golden Frog hizmeti için aylık veya yıllık olarak otomatik olarak ücretlendirmeye başlayacağız. Ödeme bilgilerinizi Ücretsiz Deneme ile birlikte sağlayarak bu masrafı kabul etmiş olursunuz. Golden Frog hizmetinin ücretli kullanıcısı olmak istemediğinize karar verirseniz, Ücretsiz Deneme süresinin bitiminden önce http://www.goldenfrog.com/ adresindeki çevrimiçi Kontrol Panelimizi kullanarak hizmeti sonlandırmanız gerekir..

Ayrıca tüm VyprVPN planlarının 30 günlük para iade garantisi için uygun olduğunu belirtmek isteriz. Bu, temel, profesyonel veya birinci sınıf bir hesaba kaydolup kaydolmadığınız anlamına gelir. Tüm protokollere (OpenVPN, L2TP, PPTP) ve Çin gibi ülkelerde güçlü güvenlik duvarlarının etrafında dolaşmaya yardımcı olan kendi Chameleon protokolüne erişimi içerdiğinden VyprVPN pro planını öneriyoruz. Profesyonel plan ayrıca kullanıcılara NAT güvenlik duvarı koruması ve 3 adede kadar eşzamanlı bağlantı sunar. Windows, Mac, iOS ve Android için özel istemci yazılımı için tam dizilişine erişebilirsiniz. VyprVPN’i yönlendiricinizden geçecek şekilde bile ayarlayabilirsiniz.

30 günlük risksiz deneme süresine ek olarak, VyprVPN ekibi konuklarımıza popüler VPN hizmetlerinde indirim sunmaktadır. Golden Frog ekibi promosyon kodları kullanmaz. Bunun yerine belirli siteler aracılığıyla zaman zaman indirimli fiyatlandırma sunarlar. Tasarrufları okuyucularımızla paylaşmak için seçildiğimiz ve heyecanlandığımız için onur duyuyoruz. Fiyatın önemli olduğunu ve tamamen kendimiz tasarruf etmekten sorumlu olduğumuzu biliyoruz, bu nedenle en yeni VyprVPN indirimlerini karşılamayı bir noktaya getiriyoruz, böylece seviye 1 VPN hizmetlerine erişimde mümkün olduğunca tasarruf edebilirsiniz.

Mevcut VyprVPN özel ürünü şunları içerir: % 80 indirim iki yıllık VPN hizmeti. Bu, ağlarına sınırsız erişim içerir. Bir kez daha ağlarına, yazılımlarına, tüm protokollerine ve NAT güvenlik duvarlarına tam erişime sahip Premium planı öneriyoruz. VyprVPN Premium hesabı, indirimlerimizle ayda sadece 2,50 ABD doları karşılığında ekstra özellikler ve 5 eşzamanlı bağlantı içerir. Tüm yeni kullanıcılar, hizmeti test etmek için bol zaman alan 30 günlük para iade garantisi kapsamındadır..

Bir kez daha VyprVPN özel ürününden yararlanmak için bir promosyon kodunu hatırlama konusunda endişelenmenize gerek yok. VyprVPN’i ziyaret etmek için yukarıdaki resme tıklayın promosyon sayfası.  “GET VYPRVPN” i tıkladığınızda fiyatlar aşağıda gösterildiği gibi indirilecektir.

İşte VyprVPN tanıtımının dökümü:

VyprVPN fiyatlandırması

Golden Frog, tüm yeni VyprVPN üyelerine 30 günlük para iade garantisi sunuyor, böylece katıldığınızda riske girecek bir şeyiniz yok. İptal etmek isteyeceğinizi düşünmek için herhangi bir nedenimiz yok, ancak herhangi bir sebepten memnun değilseniz yapabileceğinizi bilmek her zaman iyidir. VyprVPN dünyadaki kendi VPN sunucu ağını yönetir, böylece yüksek kaliteli VPN hizmeti ve müşteri desteği bekleyebilirsiniz.

Size VyprVPN’in hızlı tükenmesini sağlayacağım. Dünyanın en önemli yerlerindeki VPN sunucularıyla büyük bir 1. seviye ağı yönetiyorlar. Windows ve Mac kullanıcıları için ücretsiz istemci yazılımı sunarlar. İOS ve Android için mobil uygulamalarla birlikte. OpenVPN, PPTP, L2TP veya kendi Chameleon protokolleriyle bağlantı kurun.

Ziyaret edin VyprVPN tanıtımı sayfasını ziyaret edin ve iki yıllık sınırsız VPN erişiminden% 80 tasarruf sağlamak için VPN hizmetine kaydolun. Takip et @VPNFan daha fazla VPN fırsatı için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map