ProtonVPN 30 Gün Risksiz Para İade Garantisi

ProtonVPN ekibi şu anda abonelerine 30 günlük risksiz para iade garantisi. İlk satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Bu noktada, hesabı dağıtırlar ve kullanılmayan herhangi bir tutarı tam gün içinde size geri gönderirler. İlginç bir şekilde, 30 günlük pencerenin ötesinde geri ödemeler ve krediler dikkate alınacaktır. Ancak, bu noktadaki herhangi bir kredi veya getiri yalnızca şirketin takdirindedir. Bununla birlikte, anlaşmaları ile sadece bu günleri uzatmakla yükümlüdürler. 30 günlük para iade garantisi sunan en az bir şirket daha olsa da, kullanılmayan tutarın ispat edilmesi farklı bir çalışma yöntemidir. Bu hizmetten hoşlanıp hoşlanmayacağınıza karar vermek için size tam bir ay verecektir, ancak ne kadar çabuk geri döneceğinize karar verdiğinizi unutmayın. ProtonVPN’in bazı harika özelliklere sahip olduğunu ve daha küçük boyutlarına rağmen, daha büyük hizmetlerden bekleyebileceğiniz seçenekler sunduğunu göreceksiniz..


Şimdi, ProtonVPN web sitesinden 30 günlük para iade garantisine daha spesifik bir göz atacağız:

İlk satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde hizmet süresinin kullanılmayan kısımları için geri ödeme yaparak hesabınızı iptal edebilirsiniz. Burada, hizmet süresinin kullanılmayan kısımları, abonelik süresinin orantılı kalan tam günlerini ifade eder. 30 günlük pencerenin ötesindeki geri ödemeler veya krediler, yalnızca Hizmetin takdirine bağlı olarak dikkate alınacaktır. Şirket yalnızca orijinal ödeme para biriminde para iadesi yapmakla yükümlüdür ve iadeler talep tarihinden itibaren 30 gün içinde işleme alınacaktır. Bu para iade garantisi koşulu yalnızca ProtonVPN’e doğrudan resmi ProtonVPN veya resmi ProtonMail web sitesi üzerinden abone olan kullanıcılar için geçerlidir (örneğin, üçüncü taraf bir işlemcinin aracısı aracılığıyla ProtonVPN’e abone olduysanız, lütfen ilgili geri ödeme politikasına bakın. ).

Para İade Garantimiz kapsamında geri ödeme talep etmek için, [email protected] adresine talebinizi içeren bir e-posta gönderin..

İlk aydan daha uzun bir süre için kaydolursanız, genellikle ilk satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde olduğu sürece, kullanılmayan kısmı size geri öderler. Bununla birlikte, hizmetle ilgili herhangi bir sorun olmayacaktır. Gizlilik açısından, şirket ipucunu en güvenli web posta şirketlerinden birinden alır. Tabii ki, bu onun kardeş şirketi ProtonMail. Kullanıcılara güvenli e-posta sunmak için sürekli olarak oyunlarının en üstünde yer aldı. Nihai “Vizyoner” hesabına kaydolursanız, aynı anda 10 eşzamanlı cihaz kullanabilirsiniz. Bu, tüm cihazlarınızı ve ailenizin cihazlarını güvende tutmanıza yardımcı olur. İOS, Android, Windows, MacOS ve hatta Linux için özel uygulamalar sunuyorlar. Tabii ki, DD-WRT yönlendirici, Domates yönlendirici ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer cihazlar için kullanışlı kurulum kılavuzlarına da sahiptirler..

30 günlük risksiz para iade garantisine ek olarak, ProxyVPN Visionary paketini satın alıyorsanız 72 $ ‘a kadar indirim sunuyor. Bazı sağlayıcılar gibi bir kupon kodu kullanmak yerine, tek yapmanız gereken ekibin sunduğu indirimi almak için aşağıdaki resme tıklamaktır. Tüm abonelerin ProtonVPN tarafından sunulan yüksek hızlı sunuculara tam erişimi vardır.

VPN Fan’dan ProtonVPN anlaşması sırasında kaydolanlar kupon gerektirmeden% 20 alabilirler. bizim ProtonVPN tanıtımı sayfası size özel bir indirim sağlayacaktır. Hizmetin tüm avantajları dahil 288 $ karşılığında 12 ay sınırsız VPN’den yararlanabilirsiniz.

ProtonVPN

Tahmin edebileceğiniz gibi, en iyi değer bir yıllık hizmet için “Vizyoner” planıdır. İndirimler açıkça gösterilir ProtonVPN özel sayfa. Tekliften yararlanmak için bir promosyon koduna ihtiyacınız olmayacağını unutmayın. ProtonVPN ekibi kaydolmayı ve başlamayı çok kolaylaştırdı.

ProtonVPN Fiyatlandırması

İşte ProtonVPN VPN Fan indirimimizin kısa bir açıklaması:

PlanPerakende Fiyatı Satış Fiyatı Aylık Fiyat İndirimi
düşsel$ 360$ 28824 $% 20
Artı120 $$ 968 $% 20
Temel60 $$ 484 $% 20

ProtonVPN 30 günlük para iade garantisi, VPN hizmetini test etmek ve sizin için doğru olandan emin olmak için size bolca zaman verecektir. Windows (veya Mac) istemcisine dalmanızı öneririz, böylece hizmet ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Farklı bölgelere bağlanın ve keyfini çıkarmak istediğiniz akış hizmetleriyle birlikte hızınızı test edin. Herhangi bir nedenle mutsuzsanız, ilk satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanılmayan kısım için protated para iadesi talep edebilirsiniz. Bununla birlikte, sağlam itibarı nedeniyle herhangi bir sorunu tahmin etmeyeceğiz.

Bazı özelliklerin yanı sıra kullanılabilir ağ konumlarına daha yakından bakmak için ProtonVPN incelememize göz atmaktan lütfen çekinmeyin. ProtonVPN’in daha tanınmış şirketlerin sahip olduğu aynı harika özelliklerin çoğunun yanı sıra diğer VPN hizmetlerinden daha iyi koruma sağlama yeteneğine sahip olduğunu göreceksiniz. Hepsinden iyisi, en iyi paketle 10 cihaza kadar bağlantı yapabilirsiniz.

VPN Fanımızı ziyaret edin ProtonVPN tanıtımı % 20 tasarruf etmek için bir yıllık VPN’e kaydolun. En üst düzey koruma için ayda sadece 24 $ ödeyin. Bizi de takip edebilirsiniz @VPNFan en son VPN fırsatlarını takip etmek için.

ProtonVPN'i ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map