CyberGhost 45 Gün Risksiz Para İade Garantisi

CyberGhost ekibi şu anda yeni abonelere 45 günlük risksiz para iade garantisi VPN ağlarını tam olarak test etmek için. Geçmişte CyberGhost da ücretsiz bir hizmet katmanı sundu ancak sınırlıydı. Tüm yeni üyelere 45 günlük para iade garantisi sunan yeni yaklaşımlarını takdir ediyoruz. Bu, hizmeti risksiz test etmek için tam bir buçuk ay verir. Para iade garantisinin hız veya veri sınırları açısından birçok sınırlama içermediğini görmek bizi oldukça memnun etti. Bu, bant genişliği veya bağlantıları sınırlayan birçok VPN hizmetinden farklıdır. CyberGhost ile geniş bir açık, tam özellikli hizmet bulacaksınız. Aslında, 45 günlük risksiz dönemde CyberGhost ağını ve tüm VPN uygulamalarını aktif olarak test etmenizi teşvik ediyorlar.


45 günlük CyberGhost para iade garantisinin ayrıntılarına SSS’lerinden bir göz atalım:

CyberGhost’un 45 günü var, soru sorulmadı, tüm ürünlerimiz için geri ödeme politikası var. Bu, herhangi bir hata satın alınmamasını sağlar veya müşterilerin hizmetlerimizi kullanamaması gibi durumlardan kaçınır (örneğin, İSS’niz VPN bağlantılarını engelliyorsa).

Hesabınızı aşağıdaki yöntemle iptal edebilir veya CyberGhost destek ekibine e-posta gönderebilirsiniz..

Bir aboneliği ödedikten sonra iptal etmeniz gerekiyorsa, bunu doğrudan ödeme onay sayfasında yapabilirsiniz. Burada, sipariş edilen ürünler listesinin ve CyberGhost VPN Windows istemcisi için indirme düğmesinin hemen altında ‘Abonelik iptali’ veya benzeri bir satır bulacaksınız. Aboneliğinizi iptal etmek için lütfen orada sağlanan bağlantıyı tıklayın.

Bir aydan daha uzun bir süre için kaydolursanız, hizmeti test etmek için 45 gününüz vardır. Bir ay boyunca abone olanların hizmeti tamamen test etmek için 7 günü vardır. CyberGhost en sevdiğimiz VPN’lerden biridir, bu yüzden hizmeti iptal etmeniz gerekeceğini beklemezdim, ancak yeni bir aboneliğe kaydolduğunuzda kapsama girdiğinizi bilmek her zaman iyidir. Bir hesaba kaydolduktan sonra, CyberGhost’u en fazla 7 cihaza kurmak için hemen erişime sahip olacaksınız. Daha sonra bu cihazların tümüne veya tümüne aynı anda bağlanabilirsiniz. CyberGhost, Windows, Mac, iOS ve Android cihazlar için özel VPN uygulamaları sunar. Daha teknik kullanıcılar VPN’i DD-WRT yönlendirici, Domates yönlendirici ve hatta Raspberry Pi’de çalışacak şekilde ayarlayabilir.

45 günlük risksiz para iade garantisi süresine ek olarak, CyberGhost ekibi şu anda VPN Fan ziyaretçilerine uzun zamandır gördüğümüz en iyi VPN indirimlerinden birini sunuyor. Bazı sağlayıcılar kupon kodlarını kullanırken, indirimden yararlanmak için aşağıdaki resme tıklamanız yeterlidir. Tüm abonelerin CyberGhost özel istemci yazılımına ve mobil uygulamalarına tam erişimi vardır.

CyberGhost VPN Fan tanıtımı sırasında kaydolanlar sınırsız VPN hizmetinden% 79’a varan indirimlerden tasarruf edecekler. Kupona ihtiyacınız yok. bizim CyberGhost tanıtımı sayfası size özel bir indirim sağlayacaktır. Hızlı ve güvenilir VPN erişimi için ayda sadece 2,75 $ olan 99 $ ‘a 36 aylık sınırsız VPN’in tadını çıkarabilirsiniz..

CyberGhost

CyberGhost’un yeni üyelere 45 güne kadar para iade garantisi sunduğunu belirtmeliyiz. Aylık abonelikler 14 günlük garantiyi içerirken, daha uzun dönemler hizmeti test etmek için 45 gün risksiz olarak gelir. 3 yıllık dönemin açık ara en iyi değer olduğunu göreceksiniz. İndirimler açıkça görüntülenir CyberGhost özel sayfa. Tekliften yararlanmak için bir promosyon koduna ihtiyacınız olmayacağını unutmayın. Ekipleri kaydolmayı ve başlamayı çok kolaylaştırdı.

CyberGhost fiyatlandırması

İşte CyberGhost VPN Fan indirimimizin kısa bir açıklaması:

DönemPerakende FiyatSatış Fiyatı Aylık Fiyatİndirim
3 yıl$ 467,64$ 99.00$ 2.75% 79
2 yıl$ 311.76$ 88.56$ 3.69% 71
1 yıl$ 155.88$ 71.88$ 2.99% 54
1 ay$ 12.99$ 12.99$ 11.990%

CyberGhost 45 günlük para iade garantisi, VPN hizmetini test etmek için size bolca zaman verecektir. Çoğu VPN’nin ötesinde özelliklerle ilgili fikir edinmek için Windows (veya Mac) istemcisine dalmanızı öneririz. Farklı bölgelere bağlanın ve keyfini çıkarmak istediğiniz akış hizmetleriyle birlikte hızınızı test edin. Herhangi bir nedenle mutsuzsanız, ilk 45 gün içinde tam bir geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Yıllar boyunca hizmetten oldukça memnun kaldığımız için herhangi bir sorun beklemezdik.

Özelliklerin ve ağ konumlarının daha yakından görüntülenmesi için CyberGhost incelememizi okuyabilirsiniz. CyberGhost’un kararlı bir ağ ile birlikte hoş bir özellik karışımı sunduğunu göreceksiniz. VPN hizmeti, farklı bölgelerdeki canlı spor etkinliklerinin ve popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Tabii ki herhangi bir VPN’nin temel amacı çevrimiçi gizliliğinizi korumaktır ve CyberGhost bunu çok iyi yapar. Belki de en iyisi, VPN’ye tek bir hesapla en fazla 7 cihazla bağlanabilirsiniz.

VPN Fanımızı ziyaret edin CyberGhost tanıtımı sayfasına gidin ve% 79 indirimden yararlanmak için bir yıllık VPN’e kaydolun. 3 yıllık sınırsız VPN erişimi için ayda sadece 2,75 $ ödeyin. Bizi de takip edebilirsiniz @VPNFan en son VPN fırsatlarını takip etmek için.

CyberGhost'u ziyaret edin

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map