Recenzja F-Secure Freedome VPN

Nasza recenzja Freedome VPN zaczyna się od zauważenia, że ​​jest to nowy produkt oferowany przez F-Secure. szanowana europejska firma ochroniarska z siedzibą w Szwecji. Korzystanie z ich usług VPN zapewni, że cały Twój ruch online będzie zabezpieczony przed wścibskimi oczami. Pomoże Ci zachować anonimowość podczas surfowania w Internecie, umożliwiając wirtualnie połączenie z 27 różnych lokalizacji. Ich usługa blokuje złośliwe oprogramowanie przedostające się do Twojego urządzenia. Freedome VPN pozwala monitorować, śledzić i blokować programy śledzące. Może to dodatkowo zwiększyć anonimowość online.


Przegląd Freedome VPN

Ceny Freedome VPN i oferty specjalne

F-Secure ma unikalny sposób wyceny swojej usługi Freedome VPN. W przeciwieństwie do większości dostawców, wyceniają swoje usługi tylko na 12 miesięcy. Mają trzy różne pakiety, z tą różnicą, że liczba urządzeń, które można podłączyć do sieci VPN. Ludzie z F-Secure hojnie zaoferowali naszym czytelnikom wentylatorów VPN specjalną ofertę. Ciesz się 20% zniżki z cenami już od 39,99 USD za rok nieograniczonej sieci VPN.

Ceny Freedome VPN

Ceny tych pakietów urządzeń i ich czytników wentylatorów VPN są następujące:

 • 3 urządzenia – 39,99 USD rocznie lub około 3,33 USD miesięcznie
 • 5 urządzeń – 47,99 USD rocznie lub około 4,00 USD miesięcznie
 • 7 urządzeń – 63,99 USD rocznie lub około 5,33 USD miesięcznie

Jeśli masz rodzinę średniej wielkości, prawdopodobnie zechcesz zapisać się na abonament obejmujący 5 urządzeń. Ten plan pozwala na podłączenie do pięciu urządzeń do ich usługi Freedome VPN za około 4,00 $ miesięcznie. Uważamy, że jest to rozsądna cena i zapewnia najlepszą opcję dla większości użytkowników.

F-Secure oferuje wiele różnych sposobów płatności za usługę Freedome VPN. Możesz za to zapłacić kartą kredytową. Akceptowane karty to Visa, MasterCard, American Express i JCB. Jeśli chcesz przechowywać wszystkie swoje zakupy online w jednym miejscu, umożliwiają one także subskrypcję za pomocą PayPal. Możesz użyć karty PayNearMe w lokalnym 7-Eleven w pobliżu, jeśli jest ona dostępna w Twojej okolicy. Wreszcie akceptują płatności przelewem bankowym, czekiem lub przekazem pieniężnym.

Odwiedź Freedome VPN

Darmowa usługa Freedome VPN

F-Secure oferuje 5-dniowy bezpłatny okres próbny ich usługi. Rejestracja w tej bezpłatnej wersji próbnej nie jest wymagana. Wystarczy pobrać i zainstalować oprogramowanie VPN z ich strony internetowej. Pod koniec okresu próbnego usługa przestanie działać. Zamiast tego wyświetli się monit o zapisanie się do płatnej subskrypcji po jej otwarciu.

Oprócz bezpłatnej usługi F-Secure oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla swoich klientów. Zapewni to, że masz dużo czasu, aby upewnić się, że usługa jest dokładnie tym, czego szukasz. Aby poprosić o zwrot, po prostu skontaktuj się z personelem F-secure w normalnych godzinach pracy.

Lokalizacje sieci i serwerów Freedome VPN

Sieć Freedome VPN jest średniej wielkości i wciąż się rozwija. Zawiera 27 lokalizacji serwerów, ale ponieważ ma zaledwie rok, wciąż rośnie. Obecne lokalizacje obejmują następujące kraje:

 • Azja – Hongkong, Japonia, Singapur
 • Europa – Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania
 • Ameryka północna – Kanada (Montreal, Toronto i Vancouver), Meksyk, Stany Zjednoczone USA (wschodnie wybrzeże, północny zachód, południe, południowy wschód i zachodnie wybrzeże)
 • Oceania – Australia

Chociaż sieć VPN Freedome nie jest największa, ma lokalizacje w Azji, Europie, Oceanii i Ameryce Północnej. Posiadają serwery VPN w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i innych popularnych lokalizacjach mediów strumieniowych. Ich serwery w Danii, Finlandii, Irlandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii zezwalają na ruch P2P.

Odwiedź Freedome VPN

Freedome VPN Prywatność, bezpieczeństwo i wsparcie

F-Secure ma politykę braku logowania, jeśli chodzi o ich usługę Freedome VPN. Nie przechowują dzienników połączeń nawiązanych za pośrednictwem usługi VPN z adresami zewnętrznymi. Dlatego żadne miejsca docelowe przeglądarki nie mogą być zalogowane z powrotem do użytkowników. Ich polityka prywatności dla użytkowników VPN stwierdza, co następuje:

Szanujemy twoje prawo do prywatności.
Szyfrujemy Twój ruch danych.
Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy Twojego ruchu.
Nie czytamy Twojego ruchu.
Nie wiemy, jaki ruch należy do Ciebie.
Znamy bezpieczeństwo.
Nie mamy tylnych drzwi.

F-Secure utrzymuje niektóre tymczasowe dzienniki niektórych metadanych ze względów konserwacyjnych. Dzienniki te zawierają następujące informacje: czas trwania sesji VPN, ilość przesłanych danych, identyfikator urządzenia i publiczny adres IP, którego klient VPN użył do połączenia się z ich usługą. Dodatkowo śledzą niektóre dane diagnostyczne w celu ulepszenia usługi, ale możesz zrezygnować z tego. Jak zawsze powinieneś zapoznać się z warunkami usługi Freedome VPN i polityką prywatności, aby zobaczyć wszystko, jeśli czujesz się z nimi dobrze.

F-Secure wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES) do szyfrowania całego ruchu internetowego podczas połączenia z jego usługą. Kanał sterujący obsługuje fazę uzgadniania połączenia VPN, która weryfikuje serwer i zdalny punkt oraz ustanawia bezpieczny tunel, przez który będzie przesyłany zaszyfrowany ruch. Ustanawia także zasady i przekazuje klucze, których usługa VPN będzie używać do przesyłania danych. Kanał danych służy do szyfrowania ruchu danych i do weryfikacji integralności danych.

W szczególności usługa Freedome VPN wykorzystuje następujące szczegóły techniczne dla urządzeń z Androidem, Windows i Mac OS X:

 • Kanał sterowania:
  • TLS, 2048 bitowe klucze RSA z certyfikatami SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Kanał danych:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Wykorzystuje wbudowane zabezpieczenia IPSec dla urządzeń iOS, wykorzystując następujące elementy:

 • Kanał sterowania:
  • IKE: 2048 bitowe klucze RSA z certyfikatami SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Kanał danych:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Ich usługa korzysta z wymiany kluczy Diffie-Hellman, aby zapewnić Perfect Forward Secrecy (PFS). AES jest jednym z najlepszych algorytmów szyfrowania dla sieci VPN, jeśli jest poprawnie zaimplementowany. Jak można się spodziewać po ugruntowanej firmie ochroniarskiej, takiej jak F-Secure, powyższe specyfikacje pokazują, że to rozumieją. W związku z tym Twoje dane będą dobrze chronione przed nieproszonymi stronami trzecimi podczas korzystania z usługi Freedome VPN.

F-Secure ma społeczność online i bazę często zadawanych pytań, do których wszyscy użytkownicy mają dostęp w przypadku ogólnych pytań i problemów technicznych. Abonenci mają również dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej za pośrednictwem czatu online w normalnych godzinach pracy. Możesz również zadzwonić w razie problemów w tych godzinach. Te godziny i liczby można znaleźć na ich stronie internetowej. Mają także blog na temat bezpieczeństwa i obecność w mediach społecznościowych na Facebooku, Twitterze i YouTube.

Odwiedź Freedome VPN

Praktyczne testy Freedome VPN

F-Secure opracował niestandardowe oprogramowanie, które pomoże Ci w pełni wykorzystać ich usługę VPN. Mają klientów dla Windows i Mac OS X. Mają także aplikacje mobilne na iOS i Androida. Specyfikacje tych platform są następujące:

 • Freedome VPN dla
  • Android 4.0.3 i nowszy
  • iOS 8 lub nowszy
  • Windows 7 i nowszy
  • OS X 10.9 lub nowszy

F-Secure zaprojektował podobne interfejsy dla wszystkich swoich niestandardowych programów VPN. Ułatwili także instalację i używanie ich oprogramowania na wszystkich głównych platformach systemu operacyjnego. Skróci to twoją krzywą uczenia się dla Freedome VPN. W rezultacie będziesz połączony z jednym z ich bezpiecznych serwerów w ciągu kilku minut.

Instalowanie niestandardowych klientów i aplikacji Freedome VPN

Instalacja niestandardowego oprogramowania jest łatwa i rozpoczyna się od pierwszej wizyty na stronie internetowej i pobrania go na urządzenie poprzez wybranie przycisku urządzenia. Umożliwi to otwarcie odpowiedniego pliku instalacyjnego lub zapisanie go na komputerze. Uruchomienie tego pliku na komputerze lub otwarcie aplikacji na komputerze Mac pozwoli na ukończenie instalacji klienta Freedome VPN.

Przyciski iOS i Android zabiorą Cię do odpowiednich sklepów (iTunes lub Google Play). Tam możesz kliknąć przycisk „Zainstaluj”, aby zakończyć instalację aplikacji Freedome VPN na urządzeniu. Następnie możesz go otworzyć, dotykając przycisku „Otwórz” lub uruchomić go później z folderu aplikacji.

Korzystanie z klienta Windows Freedome VPN

Uruchomienie pliku pobranego jako administrator pozwoli ci zakończyć instalację klienta VPN na komputerze lub laptopie. Ten proces jest zilustrowany poniżej.

Instalacja klienta Windows Freedome VPN

Koniecznie sprawdź zasady użytkowania i polityki prywatności. Po upewnieniu się, że są one dla Ciebie akceptowalne, kliknij przycisk „Akceptuj”, aby rozpocząć instalację klienta. Po krótkim czasie pojawi się ekran instalacji wirtualnej karty. Kliknij przycisk „Zainstaluj” na tym ekranie, aby kontynuować proces instalacji.

Po zakończeniu instalacji zobaczysz główny ekran połączenia klienta Freedome VPN. Ten ekran ma menu funkcji po lewej stronie. Zbadamy je bardziej szczegółowo, gdy spojrzymy na aplikację na Androida w dalszej części naszej recenzji Freedome VPN. Funkcje obejmują:

 • Ochrona przeglądarki – Wykorzystanie tego ostrzeże Cię o niebezpiecznych stronach internetowych.
 • Ochrona przed śledzeniem – Będzie to monitorować i blokować moduły śledzące online, co ograniczy ukierunkowane reklamy i pozwoli na szybsze ładowanie stron internetowych.
 • Prywatne wyszukiwanie – Włączenie tej opcji uniemożliwi Twojemu usługodawcy internetowemu i innym stronom trzecim rejestrowanie działań związanych z wyszukiwaniem.
 • Mapujący moduł śledzący – Jest to interfejs graficzny, który pozwala monitorować odwiedzane witryny w poszukiwaniu programów śledzących oprogramowanie i blokować je.
 • Ustawienia – Zawiera niektóre ogólne ustawienia uruchamiania dla usługi VPN.
 • Subskrypcja – Tutaj możesz zapisać się do usługi lub zalogować się przy użyciu zarejestrowanego kodu.
 • Wsparcie – Spowoduje to otwarcie strony pomocy technicznej Freedome VPN na ich stronie internetowej.

Klient systemu Windows Freedome VPNKliknięcie przycisku przełączania WŁ. / WYŁ. Na środku ekranu spowoduje połączenie z wybraną wirtualną lokalizacją. W takim przypadku połączy Cię ono z najbliższą lokalizacją. Jest to ustawienie domyślne przy pierwszym otwarciu klienta. Kliknięcie bieżącej lokalizacji spowoduje otwarcie listy alternatywnych lokalizacji, z którymi można się połączyć. Ten ekran pokazuje również przepustowość chronioną w kilobajtach, szkodliwe witryny, które zablokował, oraz liczbę prób śledzenia, które zablokował na pierwszy rzut oka.

Jak widać, F-secure ułatwił każdemu instalację i obsługę klienta Windows. Wystarczy kilka kliknięć, aby połączyć się z wybranym serwerem i ominąć cenzurę, przesyłać strumieniowo treści z ulubionej strony i zabezpieczyć cały ruch internetowy przed wścibskimi oczami. Będzie również blokować złośliwe oprogramowanie, irytujące moduły śledzące oraz pomoże ci zachować anonimowość podczas przeglądania sieci.

Odwiedź Freedome VPN

Korzystanie z aplikacji Freedome VPN na Androida

Po zakończeniu instalacji aplikacji Freedome VPN na urządzeniu z Androidem i otwarciu jej, zobaczysz krótką prezentację niektórych zalet i funkcji. Poniższy obraz pokazuje tę wycieczkę, do której można przejść, przesuwając w lewo na ekranie. Pierwsze dwa ekrany omawiają, dlaczego stworzono Freedome VPN i jak można zwiększyć bezpieczeństwo w Internecie. Trzeci pokazuje funkcję mapowania modułu śledzącego.

Freedome VPN TourPod koniec tej wycieczki zobaczysz ekran logowania / subskrypcji. Jeśli masz kod pakietu całkowitego bezpieczeństwa, dotknij przycisku „Zrealizuj kod” i wprowadź go, aby aktywować usługę. Jeśli subskrybujesz Freedome VPN i otrzymałeś dane logowania, dotknij przycisku „Zaloguj się” i wprowadź je. W przeciwnym razie dotknij przycisku „Rozpocznij korzystanie z Freedome”, aby otworzyć bezpłatną wersję próbną i rozpocząć korzystanie z usługi.

Gdy otworzysz aplikację Freedome VPN po raz pierwszy, najpierw zobaczysz podsumowanie Warunków świadczenia usług, wraz z linkami do Regulaminu i Polityki prywatności. Po ich przeanalizowaniu i ustaleniu, że czujesz się z nimi dobrze, dotknij przycisku „Akceptuj”. Na tym ekranie znajduje się również pole umożliwiające F-Secure zbieranie anonimowych danych w celu ulepszenia usługi.

Pierwsze połączenie Freedome VPNPo zaakceptowaniu Regulaminu otworzy się główny ekran połączenia aplikacji. Aplikacja automatycznie wybiera najbliższą lokalizację serwera VPN. Jeśli chcesz się tam połączyć, przełącz przycisk ochrony, jak pokazano powyżej. Przy pierwszym użyciu aplikacji wyświetli się monit o uprawnienia do ustanowienia usługi VPN na twoim urządzeniu. Po ich zezwoleniu nastąpi połączenie z najbliższym serwerem sieci Freedome VPN.

Główny ekran połączenia pokazuje również bieżący stan ochrony aplikacji, urządzeń śledzących i przeglądarki. Można je rozwinąć, dotykając przycisku przełączania połączenia lub przesuwając w dół, jak pokazano poniżej. Stuknięcie jednej z tych zabezpieczeń na ekranie rozszerzonych warstw pozwoli Ci przełączyć tę ochronę, jak pokazano na przykładzie stuknięcia w zabezpieczenia aplikacji poniżej. Włączenie różnych zabezpieczeń zapewni następujące korzyści:

 • Bezpieczeństwo aplikacji – wszystkie aktualnie zainstalowane aplikacje są skanowane i oznaczone jako zaufane. Nowe aplikacje są skanowane przed ich instalacją.
 • Ochrona przed śledzeniem – zablokuje to większość oprogramowania śledzącego, które pozwoli na szybsze ładowanie niektórych stron internetowych i uniemożliwi celowanie.
 • Ochrona przeglądarki – blokować przed złośliwym oprogramowaniem i innym złośliwym oprogramowaniem dostęp do twojego urządzenia. Ostrzeże Cię również przed niebezpiecznymi lub podejrzanymi witrynami i zablokuje je.
 • Ochrona połączenia – twój status połączenia VPN.

Odłączenie od Freedome VPN wyłączy wszystkie inne zabezpieczenia oprócz ochrony aplikacji, która jest zawsze włączona. Zawsze będziesz chroniony przed szkodliwymi aplikacjami zgodnymi z F-Secure, nawet jeśli nie subskrybujesz usługi Freedome VPN.

Status ochrony Freedome VPNObszar poniżej przełącznika połączenia na ekranie głównym pokazuje historię ochrony podczas korzystania z usługi VPN. Podobnie jak status ochrony, te historie można rozszerzyć, aby zbadać je bardziej szczegółowo. Po prostu dotknij poniżej przełącznika połączenia lub przesuń w górę, aby je wyświetlić. Stuknięcie w jedną z rozszerzonych warstw otworzy ekran z jeszcze większą liczbą szczegółów, jak pokazano poniżej, za pomocą funkcji bezpieczeństwa aplikacji, która wyświetla listę tych aplikacji, które zostały przeskanowane i teraz zaufane. Pokazane historie obejmują:

 • Ochrona ruchu – Dane chronione w MB.
 • Liczba zablokowanych szkodliwych witryn – dotknięcie tego przycisku otworzy przykładową demonstrację tej funkcji.
 • Blokowanie prób śledzenia oprogramowania – stuknięcie w to pozwoli ci go rozwinąć i wyświetlić graficznie za pomocą mapera trackera. Zostanie to zilustrowane w dalszej części tego rozdziału.
 • Aplikacje zabezpieczone – Wyświetl listę zaufanych aplikacji i datę ich skanowania.

Historia ochrony Freedome VPNStuknięcie zablokowanych prób śledzenia pozwoli Ci otworzyć graficzny program do śledzenia, jak pokazano poniżej. Po otwarciu mapowania stuknięcie jednego z małych ponumerowanych kół spowoduje wyświetlenie witryny powiązanej z tym modułem śledzącym. Duży okrąg z literami w nim reprezentuje witryny, które odwiedziłeś. Stuknięcie go spowoduje wyświetlenie wszystkich powiązanych stron z trackerem. Informacje dla witryny Dictionary.com służą do zilustrowania ich w programie do mapowania trackerów poniżej.

Freedome VPN Tracker MapperStuknięcie ikony menu (3 poziome linie) w prawej górnej części mapera otworzy menu mapera. To menu zawiera następujące elementy:

 • Śledzenie góry 5 – pokaż pięć stron z największą liczbą trackerów.
 • Rozpocznij nowy dziennik – utwórz nowy dziennik, który automatycznie usunie bieżący.
 • Środkowy ekran – wyśrodkować graficzną reprezentację modułu śledzącego.
 • Dzielić – dołącz plik do wiadomości e-mail lub innego źródła i wyślij go innym osobom.
 • Eksport – zapisz dziennik i wyeksportuj go do innego programu.
 • Kasować – ręcznie usuń bieżący dziennik.

Nowe dzienniki będą zbierać dane śledzenia w odwiedzanych witrynach przez 24 godziny i będą przechowywane przez trzy dni, chyba że ręcznie je usuniesz lub uruchomisz nowy dziennik mapowania śledzenia.

Ostatnią rzeczą, którą chcemy sprawdzić na głównym ekranie połączenia, jest menu aplikacji, do którego można uzyskać dostęp, dotykając ikony menu w lewym górnym rogu. Zilustrowano to poniżej. Menu zawiera następujące elementy:

 • Subskrypcje – pozwoli ci na wprowadzenie kodów paczki, zalogowanie danych logowania lub subskrypcję usługi
 • Ustawienia – zawiera parametry, które możesz kontrolować w aplikacji, które omówimy.
 • Sprzężenie zwrotne – pozwoli Ci ocenić aplikację, wysłać opinię do pracowników lub zrobić ankietę.
 • Zaprosić przyjaciół – wyślij kod znajomym za pomocą e-maila, Facebooka lub Twittera, który pozwoli im wypróbować Freedome VPN przez 14 dni.
 • Wsparcie – wyświetli mały przewodnik na temat korzystania z aplikacji lub dostępu do społeczności online.
 • O – wyświetla informacje o najnowszej wersji aplikacji na Androida.
 • Porzucić – wyświetla ekran potwierdzenia, który pozwala wyjść z aplikacji.

Ustawienia Freedome VPN

Pokazany powyżej ekran ustawień zawiera pewne ogólne ustawienia aplikacji, które można przełączać. Obejmują one uruchamianie przy włączaniu, wyświetlanie ikony Freedome VPN na pasku aplikacji u góry urządzenia z Androidem oraz zezwalanie F-Secure na zbieranie anonimowych danych na temat korzystania z VPN. Pozwoli również ustawić zaufane sieci Wi-Fi, które mogą ominąć VPN i łączyć się bezpośrednio z Internetem.

Teraz, gdy spojrzeliśmy na wszystkie funkcje i ustawienia aplikacji Freedome VPN, rzućmy okiem na aplikację w akcji. Pamiętaj, że możesz włączać i wyłączać połączenie, po prostu dotykając przycisku ochrony, którego poprzednio używaliśmy do łączenia się z naszą najbliższą lokalizacją.

Jeśli chcesz wybrać inną lokalizację serwera VPN, dotknij bieżącej lokalizacji. Spowoduje to wyświetlenie mapy z naszą bieżącą lokalizacją wskazaną ikoną flagi reprezentującą kraj, w którym się znajduje, serwer najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji oraz najnowsze połączenia. Ułatwia to łączenie się z wcześniej połączonymi krajami. Stuknięcie strzałki w prawo obok ostatnich lokalizacji otworzy listę wszystkich lokalizacji, z którymi możesz się połączyć. Połączysz się po dotknięciu Wielkiej Brytanii i powrocie do ekranu głównego. Ilustruje to poniższy obrazek.

Ponowne połączenie Freedome VPN ServerJak widać z naszej recenzji aplikacji na Androida, firma F-Secure zaprojektowała niestandardowe oprogramowanie dla Freedome VPN, aby wyświetlało wszystkie informacje potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa online na pierwszy rzut oka. Jest wyświetlany na ekranie głównym wraz ze statusem połączenia VPN. Instalacja aplikacji jest szybka i łatwa. Interfejs jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Przełączanie tych ustawień można wykonać za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu. Połączenie z ich usługą wymaga bardzo małego wysiłku. Odłączanie wymaga tylko jednego naciśnięcia przycisku przełącznika ochrony. Nic nie może być łatwiejsze.

Odwiedź Freedome VPN

Test prędkości Freedome VPN

Szybkość usługi Freedome VPN była dobra. Wyniki pokazują, że będziesz mógł transparentnie używać go z większością swoich aplikacji internetowych. Podczas połączenia z serwerem VPN nastąpiła utrata prędkości. Jest to spowodowane dodatkowym kosztem niezbędnym do zabezpieczenia i zaszyfrowania całej Twojej aktywności w Internecie.

Test prędkości Freedome VPN

Test prędkości pokazuje, że szyfrowane połączenie obniżyło naszą prędkość podstawowego pobierania ISP z 26,45 Mb / s do 22,03 Mb / s. To spadek o około 16,7% na serwer w Tonkawa OK. Korzystanie z usługi Freedome VPN zabezpiecza transakcje internetowe, pozwala przezwyciężyć cenzurę i odblokować treści przesyłane strumieniowo, które w innym przypadku byłyby dla Ciebie niedostępne. Uważamy, że ta utrata prędkości jest warta spokoju ducha zapewnianego przez te korzyści.

Wnioski

Freedome VPN to nowa usługa świadczona przez F-Secure, znaną firmę zajmującą się oprogramowaniem do bezpieczeństwa online, która znajduje się w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. W związku z tym podlegają one odpowiednim przepisom tych krajów. Zapewniają usługę VPN od mniej niż roku, więc wciąż się rozwija. Obecnie mają 27 lokalizacji serwerów i szukają innych. Oznacza to, że mają oni sieć średniej wielkości z zasięgiem na czterech z siedmiu kontynentów, z wyjątkiem Afryki, Antarktydy i Ameryki Południowej.

Usługa VPN wykorzystuje do szyfrowania algorytm oparty na AES z kluczami 256 lub 128 bitowymi. Szyfrowanie oparte na AES jest powszechnie uważane za jedno z najlepszych w tworzeniu sieci VPN. Freedome to usługa bez logowania w odniesieniu do witryn odwiedzanych przez klientów. Gromadzą niektóre metadane na potrzeby utrzymania usługi. Możesz przeczytać ich warunki i politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Ich oprogramowanie obsługuje większość platform systemu operacyjnego i jest łatwe w instalacji i obsłudze. Obsługa klienta odbywa się za pośrednictwem często zadawanych pytań, forów społeczności online i mediów społecznościowych. Płatni subskrybenci mają również dostęp do czatu i wsparcia telefonicznego w normalnych godzinach pracy.

Co najbardziej podobało nam się w serwisie:

 • Mają niestandardowe oprogramowanie dla systemów Windows i Mac.
 • Freedome VPN ma aplikacje mobilne na urządzenia z systemem iOS i Android.
 • Całe oprogramowanie niestandardowe jest łatwe do zainstalowania i użytkowania.
 • Mają podobne interfejsy oprogramowania dla wszystkich platform oprogramowania, co minimalizuje krzywą uczenia się dla różnych urządzeń.
 • Dodatkowe funkcje blokujące złośliwe oprogramowanie i moduły śledzące.

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Dodaj więcej serwerów i lokalizacji, być może w regionach Ameryki Południowej i Afryki.
 • Skonsoliduj obszary ich witryny, aby ułatwić nawigację po produktach.
 • Rozważ zaoferowanie miesięcznej opcji płatności za usługę VPN.

Freedome VPN firmy F-Secure może być tym, którego szukasz. Oferują 5-dniowy bezpłatny okres próbny, a także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz przetestować ich usługę. To powinno dać ci wystarczająco dużo czasu, aby w pełni przetestować i sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom. Wypróbuj ich serwery VPN dla siebie i zobacz, co myślisz. Jeśli podoba Ci się usługa Freedome VPN, możesz zarejestrować się już od 4,00 USD miesięcznie i uzyskać dostęp do VPN na maksymalnie pięciu urządzeniach.

Odwiedź Freedome VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map