Kontrola pripojenia VPN od spoločnosti McAfee Safe Connect

VPN McAfee Safe Connect VPNMcAfee Safe Connect VPN je populárnou antivírusovou spoločnosťou, ktorá sa nachádza ďalej v bezpečnostnej oblasti. Rozvetvenie do ďalších oblastí bezpečnosti sa stalo spoločnosťou spoločností. Ponúka softvér pre PC, Android a iOS. Zdá sa však, že vylučuje podporu operačných systémov OSX a Linux. Ako sa dalo očakávať, web vyzerá dobre, pretože je za tým financovaný antivírusový softvér. Táto sieť VPN má cenu, o ktorej budeme o chvíľu hovoriť. Tiež sme si všimli, že verzia pre Android má niečo cez 500 000 stiahnutí. V tejto recenzii uvedieme McAfee Safe Connect VPN cez tempo a uvidíme, ako to drží.


stanovenie ceny

Čo sa týka stanovovania cien, McAfee Safe Connect VPN má dva plány, ako môžete vidieť na obrázku nižšie.

Cena VPN od spoločnosti McAfee Safe Connect

Môžete získať mesiac služby za 7,99 USD. Môžete však získať rok služby za 47,99 USD. To vedie k približne 50% úsporám za mesačnú verziu. Začína to po siedmich dňoch skúšky. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

O spoločnosti

Na rozdiel od niektorých ďalších spoločností, ktoré vyrábajú VPN, je McAfee pomerne dobre známa. Je pomenovaný pre zakladateľa Johna McAfeeho a riadi ho bezpečnostná spoločnosť, ktorej predal. Niet divu, že spoločnosť McAfee sa nachádza v USA. To je trochu znepokojujúce, pretože to necháva otvorený krajinám „14 očí“. Sú to krajiny, ktoré si navzájom vymieňajú informácie. Ak k nim má prístup jedna krajina, existuje aj ďalších 13 krajín. To nás určite robí nervóznymi.

zabezpečenia

Bezpečnosť je niečo, čo považujeme za veľmi dôležité. Nájsť informácie o VPN však nie je ľahké. Zistili sme, že používa 256-bitové šifrovanie AES banky. Nie sú dostupné žiadne ďalšie možnosti. Zatiaľ čo niektoré spoločnosti hovoria, že neponúkajú záznamy, spoločnosť McAfee nie je jednou z nich. Nerobia žiadne kosti o tom, že zhromažďujú údaje o vás. Určite vedú protokoly o pripojení a činnosti, ako aj ďalšie informácie, ktoré vás môžu a budú ľahko identifikovať. Ich politiky tiež naznačujú, že informácie, ktoré zhromažďujú, predávajú tretím stranám.

Vlastnosti

Pokiaľ ide o funkcie, McAfee Safe Connect VPN ponúka veľmi málo. Nepodarilo sa nám nájsť zoznam všetkého, čo okrem toho ponúka členovi AES 256-bitové zabezpečenie a 23 rôznych umiestnení. Ponúka až 5 rôznych, čo môže užívateľovi umožniť odblokovanie niektorých streamingových služieb. Samozrejme, spoločnosť McAfee hovorí o zabezpečení svojich používateľov. Avšak kvôli informáciám, ktoré zhromažďujú a uchovávajú, je ťažké vidieť, že robia čokoľvek.

Miesta a krajiny servera

K téme miest a krajín existuje zoznam 23 miest. Zdá sa však, že bez ohľadu na to, akú verziu používate, aplikácia neeviduje, v ktorých mestách sú servery. Pozrime sa na miesta, ktoré ponúka. Sú to Austrália, Brazília, Kanada, Švajčiarsko, Nemecko, Dánsko, Španielsko, Fínsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Hongkong, Írsko, Taliansko, Japonsko, Mexiko, Holandsko, Nórsko, Nový Zéland, Rumunsko, Švédsko, Singapur a USA. Ako vidíte, existuje niekoľko okresov, ku ktorým máte prístup.

Praktické testovanie

Pokiaľ ide o počítač McAfee Safe Connect VPN, jeho používanie je jednoduché a jednotné na všetkých platformách. Začnite podľa pokynov.

 1. Zaregistrujte sa do servisu.
 2. Stiahnite si aplikáciu pre PC, iOS alebo Android.
 3. Po prihlásení do konzoly vyberte umiestnenie, ktoré chcete použiť.
 4. Kliknite na tlačidlo s označením „Spustiť ochranu“

Konzola McAfee

Teraz, keď ste sa pripojili, je čas vyskúšať rýchlosť. Upozorňujeme, že sme sa pokúsili použiť verziu systému Windows a dostali sme nasledujúcu správu.

Z tohto dôvodu sme použili verziu systému Android, ako vidíte nižšie. VPN ukazuje pomerne veľký rozdiel v rýchlosti. Aj keď je to stále veľká strata, je dosť rýchly na to, aby ste urobili čokoľvek, čo chcete.

McAfee VPN Speedtest

Prečo by ste mali používať VPN

Pretože toľko zariadení teraz ponúka bezplatné Wi-Fi, budete pri pripojení chcieť používať sieť VPN. Kým WiFi je skvelé, počítačoví zločinci si myslia, že je tiež skvelé. Pripojením k serveru podľa vášho výberu vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie. Týmto spôsobom výrazne znížite riziko, že zločinci alebo počítačov ukradnú vaše súkromné ​​informácie.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN je pomôcť vám obísť geografické obmedzenia. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, pripojenie k serveru tam pomôže. Je to preto, že to spôsobuje, že blokovací softvér si myslí, že sa nachádzate niekde inde. To môže byť skutočná výhoda, ak sa snažíte získať prístup k určitým regiónom alebo ak vám blokuje zobrazovanie obsahu. Jednoducho sa pripojte k serveru a môžete začať prehliadať alebo prezerať obsah, ku ktorému chcete získať prístup.

A čo úniky?

Jedným z našich obľúbených testov je test tesnosti. Bez ohľadu na to, ako dobre VPN tvrdí, že je, nebude vás chrániť v prípade úniku DNS. Keďže účelom VPN je chrániť vás, úniky DNS znamenajú, že vašu skutočnú IP adresu alebo umiestnenie môžete ľahko zistiť. Z tohto dôvodu zvyčajne preverujeme všetky siete VPN v našich recenziách. Ako vidíte v teste, ktorý sme spustili, sieť McAfee VPN neprenikla. To je určite niečo, čo by sme radi videli.

Mal by som používať túto sieť VPN?

Nakoniec bude táto VPN robiť to, čo hovorí, že bude robiť a pomôže vám obísť geografické obmedzenia. Ak sa však obávate o súkromie, budete chcieť zostať ďalej od tohto. Priznávajú, že predávajú vaše informácie a určite vedú záznamy nielen o vašich spojeniach, ale o vašej aktivite. Ak robíte veci, ktoré sa môžu považovať za „sivú zónu“, nie je to dobrá voľba. Existuje mnoho ďalších možností, ktoré neuchovávajú denníky ani nepredávajú vaše informácie.

Záverečné myšlienky o technológii McAfee Safe Connect VPN

Existuje niekoľko vecí, vďaka ktorým je použitie tejto VPN zlá voľba. Medzi ne patrí uchovávanie denníkov, umiestnenie ústredia (USA), prísľub plnej spolupráce so zákonmi USA, predaj vašich informácií tretím stranám a ďalšie. Nemusí to však byť zlé, ak sa pokúšate odblokovať obsah alebo chrániť počítač pred hackermi. Má slušnú rýchlosť a mali by ste byť schopní obísť geografické obmedzenia, ak chcete používať niečo ako SoundCloud, Pandora alebo iné. Odporúčame vám pozrieť si naše 10 najlepších VPN pre ďalšie možnosti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map