Тести VPN – як перевірити VPN на наявність витоків

Тест на витоки VPNІноді постачальники VPN заманюють своїх користувачів у помилкове почуття безпеки. Нещодавно проведене дослідження виявило, що до 84% VPN будуть витікати вашу IP-адресу. Оскільки сенсом використання VPN є анонімність, витоки залишають вас відкритим. Інша проблема з деякими постачальниками пов’язана з порушеннями функцій. Наприклад, захист від витоку IPv6 може фактично просочити ваш IP або перемикати комутатори, фактично не перешкоджаючи трансляції інформації. Ось чому вам слід перевірити зв’язок улюбленого постачальника VPN, щоб переконатися, що він пройшов ці тести. Ось кілька наших улюблених, які пройшли тести на витік VPN.


Перевірка на наявність витоків

Одним з найбільш всебічних веб-сайтів для тестування вашого постачальника VPN є https://www.doileak.com сайт. Це здається, що це єдине місце для всіх найпоширеніших витоків, а також для деяких незвичайних.

Ці тести дозволять визначити:

 1. Запит IP-адреси – Цей тест показує вашу IP-адресу в Інтернеті в цілому. якщо ви користуєтесь послугою VPN, вона повинна показувати їх адресу та місце розташування замість вашого.
 2. Операційна система – Вони використовують кілька різних інструментів для отримання цієї інформації. Це включає Javascript, браузери та відбитки пальців TCP / IP.
 3. Тип з’єднання – Хоча це здебільшого ідентично на всіх пристроях, деякі невеликі параметри реалізуються по-різному за типами підключення. Переглядаючи ці параметри, вони зазвичай можуть виявити, як перевірений комп’ютер підключений до Інтернету.
 4. Веб-переглядач – Цей схожий на щойно згаданий нами інструмент виявлення ОС. Вони виявляють це так само.
 5. Джерело запиту DNS – DNS-витоки не піддаватимуть самій IP-адресу, але вони можуть виявити, що все не так, як вони здаються. Як приклад, Netflix використовує такі підказки для запобігання гео-підробці. Зацікавлений спостерігач з правом влади може змусити вашого провайдера розкрити справжню IP-адресу. Якщо ви отримали “зелений” результат, це означає, що ваші запити DNS та HTTP збігаються і, схоже, надходять із однієї області. Однак це не означає, що ваш справжній IP прихований.
 6. Різниця в часовому поясі – Виявлено користувачем Javascript, це визначить, який ваш часовий пояс заснований на вашому місцезнаходження. Якщо ви використовуєте VPN, він відображатиме часовий пояс місцеположення.
 7. SSL-трафік – Якщо ваша VPN не підтримує SSL, ваші дані можуть передавати всі ваші конфіденційні дані у простому тексті. Звичайно, це погано. Ви хочете переконатися, що будь-який постачальник, який ви використовуєте, пройшов цей тест.
 8. WebRTC IP витік – WebRTC звучить як гарна ідея. Це тому, що це дозволяє відео чат, відеодзвінки та обмін браузером P2P. Однак він також дозволяє будь-якому веб-сайту миттєво бачити вашу справжню IP-адресу. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно отримати розширення для веб-переглядача, як WebRTC Leak Prevent (для Chrome).
 9. Торрент-IP – Використовуючи цей тест, ви можете перевірити, що ваш клієнт Torrent використовує вашу VPN для надсилання запитів до Torrent tracker.
 10. Торрент DNS – Цей тест допомагає виявити сервер DNS, яким користується торент-клієнт. Таким чином, ви можете перевірити, що ваш клієнт Torrent використовує вашу VPN для надсилання запитів до Torrent tracker.
 11. Підтримка Flash – Хоча використання Flash може бути звичайним, цей тест побачить, чи він автоматично запускається у вашій системі. Якщо це так, ви хочете заблокувати його повністю або принаймні переконатися, що він не запускається автоматично.
 12. Підтримка WebGL – Це більше хиба, ніж витік. Пізніше це може бути ризиком для безпеки.
 13. Сторонні файли cookie – Сторонні файли cookie дозволяють компаніям легко відстежувати вашу присутність в Інтернеті. Хоча вам можуть сподобатися націлені оголошення, вона може надати достатньо інформації, щоб відповідати вашому реальному IP-адресу і анонімному IP-адресу.

Хоча цей веб-сайт для тестування може не визначити все, він дасть вам гарне місце для початку. Існує кілька інших веб-сайтів, але на цьому є багато найпоширеніших тестів. Будь ласка, майте на увазі, що група, яка розміщує веб-сайт, використовує гумор, але дає вам знати, що вона може потенційно збирати інформацію для себе. Інформація, яку вони збирають, може бути трохи непосильною, але вона показує, як, чому і які дані можна збирати.

Сайт тестів на витік

Як бачите, тестування VPN може бути простим. Використовуючи ці тести, ви можете зрозуміти, чи є ваш постачальник VPN хорошим вибором. Якщо ні, розглянемо одну з наших улюблених VPN.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map