Посібник із налаштування Windows ExpressVPN

Перш ніж ви зможете отримати доступ до завантаження програмного забезпечення ExpressVPN, спочатку потрібно підписатися на їх послугу. Це багатоетапний процес:


 • Оберіть План ExpressVPN що відповідає вашим потребам.
 • Введіть електронну адресу, яку ви хочете використовувати для свого облікового запису.
 • Виберіть спосіб оплати та завершіть покупку.
 • Складіть пароль для свого облікового запису.

Потім ви отримаєте привітання електронною поштою від команди ExpressVPN із посиланням для налаштування послуги на своєму пристрої.

Ви також можете увійти у свій рахунок на їхньому веб-сайті. Щоб увійти, натисніть “Мій рахунок” у головному меню веб-сайту. Потім введіть електронну пошту та пароль свого облікового запису. Це відкриє панель інструментів вашого облікового запису. Тут можна отримати доступ до всіх даних вашого облікового запису та керувати ними.

Обліковий запис ExpressVPN

Натиснувши на зелену кнопку “Налаштувати ExperessVPN”, ви відкриєте сторінку завантаження, де ви зможете вибрати пристрій, на який потрібно встановити програмне забезпечення ExpressVPN. Після вибору пристрою в правій частині екрана відобразиться кнопка «Завантажити», щоб встановити його для настільних додатків. Також вам потрібно буде скопіювати код активації, щоб встановити ExpressVPN на Windows, Mac OS X та Linux. Для пристроїв iOS, Android та Kindle Fire це відображатиме кнопку до посилання на додаток у відповідному магазині (iTunes, Google Play та Amazon).

На цій сторінці також є посилання на встановлення розширень для Apple Safari (Mac), Google Chrome (Windows, Mac, Linux) та Mozilla Firefox (Windows, Mac, Linux). Для їх використання потрібно встановити відповідний веб-переглядач та версію настільних програм ExpressVPN. Вони не є окремими програмами VPN. Це просто прості способи керування основними програмами для настільних ПК.

Існують також інструкції та IP-адреси сервера DNS щодо використання послуги MediaStreamer з Apple TV, PlayStation, Xbox та іншими пристроями, на яких ви хочете ним користуватися. Інструкції щодо встановлення ExpressVPN на ряді маршрутизаторів можна також знайти тут. Нарешті, він має інструкції та облікові дані для встановлення вручну на ваших пристроях OpenVPN, L2TP / IPsec або PPTP.

Відвідайте ExpressVPN

Встановлення та використання клієнта ExpressVPN Windows

Встановлення клієнта ExpressVPN Windows

Спочатку завантажте інсталяційний файл Windows на ПК, ноутбук чи планшет, як показано вище. Потім запустіть його як адміністратора, щоб розпочати процес встановлення. Можливо, вам доведеться дозволити йому вносити зміни до вашої машини. Після цього ви побачите екран вітань. Клацніть на “Параметри”, якщо ви хочете змінити каталог, де зберігається програмне забезпечення.

Встановлення клієнта ExpressVPN Windows

В іншому випадку виберіть “Встановити”, щоб розпочати процес додавання клієнта Windows до комп’ютера. Через короткий час ви отримаєте повідомлення про те, що установка успішно завершена. Закрийте це, і відкриється вікно активації клієнта ExpressVPN.

Активація клієнта ExpressVPN Windows

Щоб активувати клієнта, вставте код активації, який ви скопіювали з екрана завантаження, у поле введення. Це активує кнопку «ОК». Ви також можете запустити ExpressVPN під час запуску Windows, і якщо ви хочете ділитися сукупними даними зі своєю командою підтримки. Після того, як ви введете свій код і зробите інший вибір, натисніть «ОК», щоб закінчити налаштування клієнта.

Процес активації Windows ExpressVPN

Відкриття клієнта ExpressVPN вперше

Після налаштування клієнта він відкриється вперше. На головному вікні приладової панелі буде показано підказку про підключення до служби. Клацання на комутаторі запускає процес підключення до розумного місця, США чи Вашингтон, округ Колумбія. Пізніше в нашому огляді ExpressVPN ми обговоримо, як додаток визначає розумне розташування. Ви побачите підказку, що показує, що ви підключені та ваш Інтернет захищений. Це лише вступний посібник до першого підключення до мережі ExpressVPN.

Запуск клієнта ExpressVPN WindowsПерш ніж ми детальніше розглянемо підключення до різних локацій за допомогою програми, давайте спочатку розглянемо меню клієнта. Це меню відкривається натисканням на піктограму меню (три горизонтальні лінії) у верхньому правому куті приладової панелі.

Відвідайте ExpressVPN

Меню клієнта ExpressVPN

Перш ніж відкрити меню для внесення змін, вам потрібно відключитися від поточного сервера. Ось розкритий вигляд головного клієнтського меню ExpressVPN Windows. Ми детальніше пояснимо наступні пункти меню: “Місцезнаходження VPN”, “Тест швидкості”, “Довідка” та “Параметри” пізніше в цьому огляді ExpressVPN.

 • Діагностика – дозволяє вивчити процес підключення в блокноті або зберегти його у файл.
 • Отримайте 30 вільних днів – відкриває сторінку веб-сайту ExpressVPN, де ви можете запросити друзів спробувати їхню послугу. Якщо вони придбають його, ви обидва отримаєте 30 безкоштовних днів обслуговування.
 • Закрити ExpressVPN – закриває клієнта, але зберігає ваш код активації, так що вам не доведеться повторно вводити його.

Головне меню ExpressVPN

Тест швидкості ExpressVPN

Вибір “Тест на швидкість” відкриє Вікно, яке дозволить вам провести тест на швидкість на всіх серверах мережі, щоб побачити, що найкраще підходить для вашої мети. Ваші останні дані тестування з’являться, коли ви їх відкриєте. Щоб запустити новий тест на швидкість, потрібно відключитись від VPN. Під час запуску нового тесту на швидкість на приладовій панелі з’явиться повідомлення “Тест швидкості працює …”, а статистика відображатиметься до очікування, поки їх не перерахують..

Стовпці таблиці випробувань швидкості такі:

 • Розташування – відображає список сайтів підключення до мережі. Ви можете натиснути на заголовок “Місцезнаходження”, щоб упорядкувати їх в алфавітному порядку.
 • Індекс швидкості – Поєднання «затримки» та «швидкості завантаження». Це дає вам єдине число, щоб оцінити швидкість розташування. Більш високі цифри означають більш високі швидкості.
 • Затримка – Вимірює час у мілісекундах, необхідний для фізичного переміщення даних від комп’ютера до місця VPN. Низькі цифри означають швидше реагування на ваш Інтернет-трафік.
 • Швидкість завантаження – Вимірює кількість даних в секунду, які можуть пройти через ваше Інтернет-з’єднання до цього VPN-місця. Більше число зазвичай означає швидше завантаження.

Внутрішній тест на швидкість ExpressVPN

Правила тесту на швидкість вибору місця розташування

Отже, як ви використовуєте тест на швидкість, щоб визначити найкраще місце для вашого з’єднання? Ось кілька загальних рекомендацій:

 • Загальне швидке розташування – Це, як правило, той, який має найвищий показник швидкості.
 • Для загального серфінгу – На практиці ви повинні зайняти кілька (2 або 3) місць з найвищими показниками швидкості та протестувати їх, щоб побачити, що найкраще для вас.
 • Найшвидший для певної країни – Спочатку натисніть на стовпчик місця розташування, щоб алфавітно перелічити список країн. Потім перейдіть до обраної країни та знайдіть місцеположення в цій країні з найвищим номером індексу швидкості. Якщо двоє поруч, слід перевірити обидва, щоб побачити, що найкраще для вашого зв’язку.

Ви можете натиснути на зірочку праворуч від місць, щоб вподобати їх. Це дозволить легко знайти те, що ви хочете випробувати після закриття тесту на швидкість. Зірка жовтіє, що означає, що вона зараз є улюбленою. На основі цього тесту на швидкість ми вибрали улюблені США-Атланта, США-Нью-Джерсі-3 та Канада-Торонто, щоб побачити, що забезпечує найкращі показники.

Меню довідки

Нижче розгорнуте меню “Довідка”. Пункти меню містять наступне:

 • Веб-сайт підтримки – Вибравши це, відкриється сторінка підтримки на веб-сайті ExpressVPN, щоб ви могли вирішити проблему, вивчити їх поширені запитання або переглянути посібник із встановлення пристрою..

Розширене меню довідки ExpressVPN

 • Зв’яжіться з нами – Це відкриває вікно квитків, де ви можете описати свою проблему та включити діагностику, якщо у вас є помилки підключення. Потім ви можете відправити квиток у службу підтримки ExpressVPN. Вони відповідуть вам електронною адресою, що зберігається у вашому обліковому записі.
 • Перевірка IP-адреси – Це перевірка IP-адреси на їхньому веб-сайті. Це правильно показало наше розташування у Вашингтоні. Ми також перевірили це місце на сервері та інші за допомогою інших перевіряючих IP-адрес, щоб перевірити результати.

Пункти меню ExpressVPN

 • Тест на герметичність DNS – Усі запити DNS проходять через зашифровані ExpressVPN приватні сервери DNS з нульовим знанням, як зазначено в цьому тесті. Третій тест на витік також показав це і показав, що не виявлено витоків.
 • Про ExpressVPN – Відображає інформацію про версію клієнта ExpressVPN Windows для вашої поточної установки. Оскільки програми для настільних ПК не оновлюються автоматично, це може допомогти вам бути в курсі останньої версії. Стару версію потрібно видалити до встановлення нової.Відвідайте ExpressVPN

Параметри підключення клієнта ExpressVPN

Меню «Параметри» складається з таких вкладок: Загальне, Протокол, Обліковий запис, Веб-браузери та Додатково. Вони дозволяють змінити поведінку підключення клієнтів.

Загальні параметри ExpressVPN

Загальні варіанти поділяються на три категорії:

 • Стартап – Якщо встановити ці та мережеве блокування, ви забезпечите захист.
  • Автоматично запускайте службу ExpressVPN, коли Windows відкривається.
  • Підключіться до останнього відомого з’єднання при запуску клієнта.
 • Блокування мережі – Ця функція також називається перемикачем знищення VPN.
  • Залиште цей набір, щоб гарантувати, що підключення до Інтернету буде втрачено, якщо випадкове відмовлення від VPN-з’єднання
   • Ви повинні знати, що цей замок не активний, якщо VPN не підключено. Він також не активний, якщо служба перебуває в процесі підключення або відключення.
   • Це означає, що вам слід припинити запуск інших програм під час зміни серверів, щоб уникнути протікань.
  • Крім того, ви можете дозволити доступ до ресурсів локальної мережі (локальної мережі), таких як принтери.

Загальні параметри ExpressVPN

 • Підключення до програми – ви можете ввімкнути розділене тунелювання, щоб вирішити, які додатки будуть тунельовані за допомогою служби ExpressVPN.
  • Якщо увімкнути це, увімкніть кнопку «Налаштування», щоб ви могли керувати своїми програмами. Він має три варіанти.
   • Тунель усіх додатків – це за замовчуванням і єдине, що зберігає вашу конфіденційність та анонімність. Усі програми шифруються та налаштовуються через ExpressVPN.
   • Вибирає програми, щоб не тунелювати – тут можна додавати та видаляти додатки, якими ви хочете користуватися звичайним провайдером. Усі інші додатки будуть зашифровані та тунельовані.
   • Вибір програм для тунелю – це дозволяє додавати лише ті програми, які потрібно шифрувати та тунелювати. Усі інші додатки використовуватимуть ваш звичайний провайдер і не будуть шифруватися.

ExpressVPN Спліт-тунель

Вибір протоколу ExpressVPN

Тут можна вибрати протокол, який використовується для підключення до мережі ExpressVPN. Ви повинні знати, що не всі локації будуть доступні для інших протоколів, крім OpenVPN. Це протоколи, які ви можете вибрати між:

 • Автоматичний – ви повинні використовувати цей протокол у більшості випадків. Це дозволяє сервісу вибрати найкращий протокол для вашої мережі. Здебільшого це означає, що він буде використовувати OpenVPN (UDP). Однак він також дозволяє сервісу вибирати приховані варіанти користувачів мережі в тих областях, де цензура присутня, як Китай. Він також може автоматично змінювати протоколи для подолання інших мережевих проблем, наприклад слабких сигналів або нестабільних з’єднань.
 • OpenVPN (UDP) – це протокол за замовчуванням у більшості випадків, оскільки він забезпечує найкраще поєднання швидкості та безпеки.
 • OpenVPN (TCP) – Ви повинні використовувати цей протокол, якщо у вас виникають проблеми зі стабільністю мережі, оскільки на відміну від (UDP), він перевіряє помилки на пакетах даних. Це покращує стабільність з’єднання, оскільки він надсилає скинуті пакети даних, але це повільніше.

Протоколи ExpressVPN

 • L2TP / IPsec – комбінований протокол, який є більш безпечним, ніж PPTP, але повільніше. Він вважається безпечним, але іноді блокується брандмауерами завдяки використанню UDP-порту 500.
 • PPTP – найстаріший і найменш захищений з доступних протоколів. Використовуйте це лише в тому випадку, якщо жоден з інших протоколів не працює.
 • SSTP – швидкий і безпечний фірмовий протокол Microsoft, який призначений тільки для Windows. Це хороший протокол для обходу міжмережевих екранів.

Відвідайте ExpressVPN

Обліковий запис ExpressVPN

Ця вкладка містить посилання на сторінку безкоштовного обслуговування за 30 днів, про яку ми говорили раніше в розділі меню клієнта нашого огляду ExpressVPN. Він також відображає кількість днів, що залишилися у вашій поточній підписці. Нарешті, він дозволяє вийти з клієнта Windows. Будьте в курсі, якщо ви вийдете з програми, вам доведеться повторно ввести код активації наступного разу, коли ви запустите його. Це захищає ваш обліковий запис служби, якщо ви використовуєте спільний комп’ютер для його запуску.

Інформація про рахунок ExpressVPN

Розширення браузера ExpressVPN

На цій вкладці завантажте розширення ExpressVPN для свого браузера. Вони мають розширення для Google Chrome і Mozilla Foxfire. Клієнт визначає, чи встановив ви браузер ще до того, як він запропонує вам додати розширення.

Браузери та їх розширення ExpressVPN

Встановлення розширення дозволить вам керувати службою VPN з вашого веб-переглядача. Зауважте, що це не окремий додаток і марний без настільного клієнта. Зважаючи на це, ми настійно рекомендуємо використовувати розширення разом із клієнтом.

Додавання та використання розширення для Chrome ExpressVPN

Спочатку натисніть кнопку «Отримати Chrome», щоб встановити Google Chrome на свою машину. Потім виберіть “Отримати розширення”, щоб додати до нього розширення ExpressVPN. Виберіть “Швидка установка” та перегляньте дозволи на розширення. Якщо вони прийнятні, натисніть кнопку “Додати розширення”, щоб завершити процес. Після додавання ви побачите значок ExpressVPN праворуч від поля URL у вашому браузері. Натисніть на це, щоб керувати службою VPN.

Встановлення браузера Google Chrome та розширення ExpressVPN

Ось кілька зображень параметрів запуску та конфіденційності для розширення браузера ExpressVPN. Він також відображає процес, який використовується для підключення до місця розташування “Торонто -2”. Цей процес полягає в наступному:

 1. Натисніть на кнопку “Вибрати місце”.
 2. Розгорніть місцезнаходження Канади, вибравши «>”.
 3. Виберіть місце “Торонто-2”.

Це з’єднає вас і відкриє головну панель приладів. Якщо ви відкриєте клієнт Windows, ви побачите, що він також показує, що ви підключені до “Торонто-2”

Використання розширення браузера ExpressVPN

Додаткові параметри ExpressVPN

Остання вкладка має три налаштування перемикання.

 • Поділіться інформацією – необов’язково ділитися агрегованою, неособистою інформацією про збої з EXpressVPN.
 • Захист від витоку IPv6 – слід відключити виявлення IPv6.
 • Використовуйте DNS ExpressVPN – Увімкніть це для того, щоб ваші запити DNS були захищені їх серверами DNS з нульовим знанням.

Додаткові параметри ExpressVPN

Відвідайте ExpressVPN

Використання клієнта ExpressVPN Windows

Ви можете бачити, що основний клієнт все ще підключений до Канади, в Торонто-2, яку ми обрали за допомогою розширення браузера ExpressVPN Google Chrome. Перш ніж ви зможете змінити місцеположення, вам потрібно відключитися від мережі, включивши перемикач з’єднання. Потім на панелі приладів відображатимуться кнопки «Розумне розташування» та «Вибрати місцезнаходження».

Вибір нової локальної мережі

Ви можете скористатися пунктом меню “Місцезнаходження VPN”, щоб вибрати конкретне місце, до якого потрібно підключитися. Однак простіше просто натиснути “Вибрати місце”. Це відкриє рекомендований список місць. Ви можете бачити, що США – улюблена країна. У цьому списку відображено близько десяти рекомендованих країн, до яких можна підключитися з вашого поточного місцезнаходження. Країни з правою вказівною стрілкою перед ними можна розширити на конкретні міста, натиснувши стрілку. Нідерландський приклад це ілюструє. Одночасно можна розширити лише одну країну.

Вибір нового місця підключення

На вкладці “Усі” перераховані всі місця. Ми розширили континент Європу та країну Нідерланди і надали перевагу розташуванню в Амстердамі, щоб показати, що воно працює для всіх списків. Ви можете прокрутити цю країну до будь-якої країни чи міста. Однак якщо ви шукаєте певну країну чи місто, використання чуйного пошуку полегшить ваше завдання.

В останньому списку відображаються останні зв’язки, за якими йде список улюблених місць. Зверніть увагу, що зараз у цьому списку показано місце розташування США-Атланта, США-Нью-Джерсі-3 та Канада-Торонто, яке ми вибрали улюбленим у тесті на швидкість. Він також має розташування Нідерланди та Амстердама, яке ми щойно позначили, коли ми вивчали список усіх країн та міст. Вибір американського фаворита зв’язать нас із найшвидшим містом у США з нашого місця.

Підключення до певного розташування сервера

Тепер, коли ми розглянули, як вибрати нове місце, підключимось до одного. Натиснувши на США-Атланта, виберіть його. Зауважте, панель приладів тепер показує це як вибране місце. Щоб розпочати процес підключення, ви можете перемкнути вимикач живлення на панелі приладів. Однак простіше просто двічі клацнути місце, до якого ви хочете підключитися. Відключення займає лише одне перемикання перемикача приладної панелі.

Підключення до нової локальної мережі ExpressVPN

Як бачите, клієнт ExpressVPN для Windows легко встановити. Його налаштування за замовчуванням хороші для більшості користувачів. Це означає, що ті, хто має обмежені технічні знання, можуть використовувати його для підключення до служби ExpressVPN. Він має деякі вдосконалені функції, такі як комутатор захисту, захист від витоку DNS та роздільне тунелювання, що оцінять ті, хто має більше технічних знань. Підключення до розумного розташування, яке є надійним місцеположенням VPN, займає лише один клік. Ви можете керувати ним через розширення браузера. Ви можете вибрати конкретну країну чи місто, до якого потрібно підключитися лише декількома клацаннями миші. Відключення від мережі ExpressVPN займає лише один клік. Простіше нічого не могло бути.

Відвідайте ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map