Посібник із налаштування ExpressVPN для iOS

Ви можете використовувати додаток ExpressVPN для iOS для підключення до їх сервісу з будь-якого місця на вашому iPhone або iPad. Після створення облікового запису та входу на їхній веб-сайт, на вкладці підписки з’явиться зелена кнопка «налаштувати ExpressVPN». Натисніть на це, і ви перейдете на сторінку вашої ліцензії, де ви можете знайти посилання для завантаження останнього додатка для iOS для ExpressVPN. Розгорніть iOS (iPhone, iPad) & iPod) та натисніть зелену кнопку “встановити ExpressVPN для iOS”, як показано на зображенні нижче. Залиште це вікно відкритим, запам’ятайте або запишіть це ім’я користувача та пароль, оскільки вам знадобляться для входу та активації програми iOS.


Завантажити програму ExpressVPN для iOS

У магазині Apple iTunes завантажте додаток на свій iPhone або iPad. Після завантаження програми програма почнеться. Зображення, показані нижче, показують деякі екрани цього процесу налаштування. На першому зображенні потрібно натиснути дозволити, якщо налаштування не триватиме. Середнє зображення запитує, чи хочете ви поділитися анонімними даними зі службою підтримки ExpressVPN, щоб допомогти їм покращити послугу. Це необов’язково. Останнє зображення вказує на те, що налаштування завершено.

Налаштування додатка ExpressVPN для iOS

Якщо натиснути кнопку “здійснити екскурсію” на останньому зображенні вище, відображатимуться наступні зображення зліва направо. Перше зображення нижче говорить про те, що ви можете або підключитися до поточного місцезнаходження Великобританія – Лондон, або торкніться стрілки вгору, щоб вибрати інше місце. Середнє зображення нижче показує результати натискання на інше місце. Це відкриє вкладку рекомендацій на екрані розташування. Останнє зображення є результатом вибору червоної кнопки «підключення» на першому екрані. У цьому випадку це створює зв’язок між справжнім місцем розташування, Франція – Париж (на карті показано синім кольором) та сервером VPN у вибраному нами місці, Великобританія – Лондон. Червона лінія з’єднання вказує на те, що між двома місцями встановлено з’єднання. Ви можете натиснути кнопку “відключити”, щоб перервати з’єднання. Ця екскурсія ілюструє деякі особливості програми для iOS ExpressVPN, про які ми детальніше поговоримо пізніше в цьому розділі. Тепер, коли ми взяли тур, продовжимо продовження.

ExpressVPN iOS App Tour

Якщо натиснути кнопку “чудово, відпустимо”, ми переведемо нас на перший із екранів, зображених на зображенні нижче. Це екран входу та його слайд-екрани сестри. Зображення просто ілюструють деякі особливості послуги ExpressVPN. Якщо натиснути кнопку «вхід», з’явиться екран входу, де ви можете ввести своє ім’я користувача (електронну адресу) та пароль зі сторінки свого облікового запису, яку ви попередньо записали чи запам’ятали. Це активує додаток на вашому пристрої та дозволить почати підключення до мережі ExpressVPN.

ExpressVPN для входу в iOS

Коли ви вперше увійдете в додаток для iOS, ви побачите екран, подібний до зображеного зліва внизу. Цей екран дозволить збільшити і зменшити масштаб карти, а також перетягнути її вліво або вправо. Червоні точки на карті відображають розташування серверів ExpressVPN, до яких можна підключитися. Вибране в даний момент місцеположення відображається внизу екрана під кнопкою «підключити». Вибране місце на першому екрані нижче – США – Нью-Йорк. Прокручування екрана вниз і ліворуч дозволяє нам натиснути на розташування США – Атланта, як ми це зробили на другому зображенні. Це робить це обраним місцем, як зараз ми можемо бачити США – Атланта під кнопкою «підключити» на середньому зображенні. При натисканні на місце розташування в Атланті також відкрився інформаційний міхур із логотипом ExpressVPN, ім’ям локації, IP-адресою сервера в цьому місці та синім значком, що представляє відкрите з’єднання. Ви можете натиснути синій значок, щоб ініціювати з’єднання з США – Атланта. Крім того, ви можете просто натиснути на червону кнопку “підключити”. На останньому екрані відображається з’єднання з сервером VPN в США – Атланта. Синій значок тепер показує закрите з’єднання, а червона кнопка “підключення” була замінена сірою кнопкою “відключити”. Ви також можете побачити червону лінію зв’язку між фактичним місцеположенням та місцем, до якого ви підключені. Якщо натиснути синю піктограму, ви перервете з’єднання, яке поверне вас до карти, зосередженої на вашому домашньому місці, яка відображається як синє коло. Ви також можете натиснути кнопку “відключити”, щоб закрити з’єднання.

Підключення до iOS ExpressVPN

Натискання стрілки вгору (^) поруч із вибраним місцем відкриє екран розташування. Екран місцезнаходження має три вкладки, які є наступними:

 • Рекомендовано – На цій вкладці відображаються найкращі місця на сервері, рекомендовані для вас ExpressVPN.
  • Перша рекомендація відображається спочатку, а потім – список інших рекомендацій. Це проілюстровано на першому зображенні нижче.
 • Вибране – Тут відображаються два різних списки локацій. Перший – це три останні зв’язки, упорядковані самими останніми. Другий – це список тих місць, яким ви віддаєте перевагу. Ця вкладка показана на середньому зображенні внизу.
  • Ви вибираєте вподобане з’єднання, торкаючись незабарвленої зірки біля назви місцезнаходження, яка потім стане червоною. Натискання червоної зірки призведе до зворотного процесу.
 • Усі – Тут відображається список усіх з’єднань, відсортованих за регіонами. Ця вкладка показана на останньому зображенні нижче.
  • Чотири регіони такі: Америка; Європа; Африка, Близький Схід & Індія; та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Натискання однієї зі стрілок вниз розширить цей регіон.
  • Найбільш рекомендовані місця розташування відсортовані у верхній частині кожного регіону.

Вкладки місцеположення ExpressVPN iOS

Якщо натиснути ім’я під будь-якою з вкладок, ви відкриєте з’єднання з цим місцезнаходженням. Країни можна розширити або скоротити, натискаючи на трикутники біля них. Окрім цих вкладок, ви також можете натиснути на збільшувальне скло для пошуку певного місця. Коли ви вводите літери в пошуку, список показаних місць відповідатиме та коригуватиметься, поки не з’явиться той, який ви шукаєте. Потім ви можете натиснути на нього, щоб відкрити з’єднання з ним.

Налаштування iOS ExpressVPN iOS

Останнє, що ми хочемо вивчити для програми iOS ExpressVPN – це налаштування, доступ до яких можна отримати, натиснувши піктограму меню (три червоні горизонтальні лінії) у лівій верхній частині екрана, як показано на першому зображенні вгорі. Друге зображення – це екран що відкриється при натисканні піктограми меню. У розділі налаштувань посеред нього є кілька варіантів, які ви можете вибрати.

 • Автоматичне підключення (вимкнення / вимкнення)
 • VPN протокол – Це за замовчуванням встановлено автоматичне. На екрані праворуч вгорі відображаються параметри, доступні для додатка iOS: UDP, TCP та IPSec.
 • Обмін даними діагностики (вимкнення / вимкнення)

Додаток iOS, розроблений командою ExpressVPN, подібний до іншого програмного забезпечення, яке вони написали. Він простий в установці та використанні. З ним ви маєте лише кілька дотиків від безпечного підключення до будь-якого VPN-сервера в їхній мережі. Вони надають кілька способів вибору місця, до якого ви хочете підключитися. Ви можете підключатися до серверів різними способами, як ми показали в цьому розділі огляду.

Відвідайте ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map