Посібник із налаштування Android для Android

Настройка Android для сильних ПКВи можете завантажити додаток StrongVPN для Android безпосередньо з Google Play або спочатку відвідати їх сайт. Якщо ви починаєте з StrongVPN.com, натисніть на “Налаштування” у головному меню сайту, а потім на кнопку “StrongVPN для Android” на наступному екрані. Це відведе вас до Google Play магазин, де ви можете завантажити додаток та встановити його. На сторінці налаштування клієнта також є посібники з налаштування вручну для налаштування різних версій Android для використання їх сервісу з L2TP, PPTP та OpenVPN.


Встановлення сильного VPN Android

Порядок встановлення програми на пристрої Android показано вище. Коли ви перебуваєте в магазині Google Play, натисніть кнопку «Встановити», щоб розпочати процес. Прийміть повідомлення про доступ, яке з’явиться, натиснувши кнопку «Прийняти» та зачекайте. Клієнт сумісний з Android 6 і нижче. Після завантаження клієнта на ваш пристрій звичайною процедурою його відкриття буде натискання на значок додатка StrongVPN. Однак, коли ви відкриваєте її, просто натисніть кнопку «Відкрити», як показано на першому екрані зображення нижче. Потім з’явиться екран аутентифікації клієнта, який відображається на середньому зображенні.

Сильний VPN Android вхід

На екрані аутентифікації введіть свою електронну адресу та пароль, які використовували під час створення облікового запису. Вони також можна знайти у своєму вітальному листі, який ви отримали від StrongVPN під час підписки. Торкніться перемикача «Зберегти облікові дані», щоб додаток зберігав вашу інформацію, інакше вам доведеться вводити її щоразу під час підключення до мережі StrongVPN. Після того, як ви правильно виконали вищезазначені дії, натисніть кнопку «Вхід». Тепер ви побачите вікно клієнта StrongVPN, як показане на малюнках нижче.

На першому екрані відображається клієнт у відключеному стані. Головний екран клієнта має такі компоненти в цьому стані:

 • StrongVPN логотип – Брендінг компанії.
 • Ім’я та номер сервера – Показує ім’я та номер сервера.
 • Піктограма додаткових налаштувань – Це горизонтальні лінії у значку кола праворуч від імені сервера. Якщо натиснути це, відобразиться головний екран налаштувань, який потім покаже екрани для окремих налаштувань. Ми розглянемо їх згодом у цьому розділі.
 • Вимикач підключення – Наразі це темно, що вказує на те, що він вимкнений.
 • Місцезнаходження – Вибране на даний момент місце з’єднання (Атланта, Сполучені Штати), за яким слідує червоне попереджувальне світло.
 • Стан з’єднання – Це означає, що “Відключено” червоним кольором, щоб попередити, що ваш Інтернет не захищений.
 • Посилання в соціальних мережах – Якщо натиснути ці значки, підключитеся до сторінки Facebook та Twitter для StrongVPN відповідно.
 • Отримати посилання підтримки – Якщо натиснути це, ви завантажите сторінку підтримки StrongVPN зі свого веб-сайту. На цій сторінці є поширені запитання про підтримку та виставлення рахунків, посилання на їх посібники з налаштування VPN, а також ви можете заповнити та надіслати службу підтримки звідси.
 • Титри – заголовки останніх блогів StrongVPN.

Натискання на комутатор запустить процес підключення до сервера Атланти. Це показано на середньому зображенні внизу, де перемикач тепер має жовтий попереджувальний відтінок, а статус відображається як “Підключення” жовтим кольором. За цей час у верхній частині пристрою Android ви побачите повідомлення про автентифікацію, налаштування VPN-сервера, темний логотип StrongVPN та інші. Також зверніть увагу, що піктограма додаткових налаштувань не відображається на цьому екрані.

Міцне з'єднання в Атланті

Останній екран на зображенні вище показує клієнту, коли він підключений до VPN-сервера Atlanta. Піктограма додаткових налаштувань повернулася. Світло поруч із розташуванням тепер зелене, перемикач має зелений відтінок, а стан тепер говорить “Захищений” зеленим кольором. Також логотип StrongVPN у меню обміну повідомленнями зафарбований синім кольором із написом «Підключено». Потім з’єднання замінюється ключем, який вказує на те, що ми захищені. За допомогою кольорового кодування компонентів екрану, StrongVPN дозволив легко побачити стан вашого з’єднання лише одним поглядом.

Щоразу, коли ви підключаєтесь до мережі StrongVPN після входу, ви побачите попереджувальне повідомлення, подібне до показаного на другому зображенні нижче. Це сталося до того, як ви отримали екран підключення на зображенні вище. Це нормально. Android просто дає вам знати, що ви підключаєтесь до послуги VPN і переконайтеся, що ви довіряєте джерелу. Щоб продовжити, ви повинні довіритися StrongVPN і натиснути «ОК», як ми це зробили в останньому зображенні нижче.

Попереджувальне повідомлення для Android StronVPN

Після цього ви зможете завершити підключення до сервера Атланти, як показано на першому екрані зображення нижче. Якщо натиснути або розташування біля верхнього центру цього екрана з’єднання, або піктограму налаштувань (горизонтальні лінії з крапками в колі), з’являться параметри з’єднання, показані на другому екрані нижче. Якщо натиснути розташування на цьому екрані, з’явиться список місць, до яких можна підключитися, використовуючи OpenVPN.

Сильний VPN Android Sever Change

Прокручуючи список і натискаючи на Нью-Йорк, Сполучені Штати розпочнуть процес переключення між серверами Атланти та Нью-Йорка. Це проілюстровано на малюнках нижче. Як ви бачите, додаток оновлює місцезнаходження в налаштуваннях підключення, як показано на двох останніх екранах нижче.

Перехід з Атланти в Нью-Йорк

Після оновлення місця розташування натисніть кнопку “Назад” на своєму пристрої, яка поверне вас на головний екран з’єднання, показаний на першому зображенні нижче. Зауважте, що додаток автоматично намагається підключитися до нового сервера, оскільки він був підключений до Атланти перед тим, як розпочати перехід до Нью-Йорка. Останнє зображення нижче показує, що ви успішно перейшли між двома серверами. Таким чином, зміна серверів скорочує час, коли ви не перебуваєте в VPN під час комутації серверів. Ви також можете відключитися від поточного сервера, вибрати інше місто та підключитися до нового місця розташування.

Завершення комутатора сервера додатків Adnroid

Ми розглянули, як підключити та переключити сервери за допомогою програми StrongVPN Android. Тепер давайте подивимося, як відключитися. Від’єднання легко, просто торкніться перемикача підключення. Потім вам буде запропоновано повідомлення про підтвердження скасування, як те, що показано на першому екрані на зображенні нижче. Натисніть «ОК», і ви будете відключені від вашого поточного VPN-сервера.

Якщо у вас виникли проблеми з відключенням, ви хочете скасувати з’єднання до його завершення, або вам потрібен інший спосіб відключення, ви можете натиснути на значок екрана StrongVPN в області обміну повідомленнями запущених додатків у верхній частині екрана пристрою. Після відкриття цього екрана, як показано на другому зображенні нижче, натисніть на область «VPN активується StrongVPN», яка відобразить екран інформації про сеанс, показаний нижче праворуч. На цьому екрані торкніться відключення, щоб завершити процес.

Сильне відключення додатків для Android для Android

Останнє, що ми хочемо вивчити в додатку Android – це налаштування, які ви можете змінити. Ви вже дізналися, як використовувати меню розташування для зміни VPN-серверів. Перший екран на зображенні нижче показує меню налаштувань, щоб ви могли побачити деякі інші параметри підключення, якими ви можете керувати. До них належать:

 • Рахунок – Тут відображаються ідентифікатори вашого облікового запису і в основному це для старих облікових записів.
 • Місцезнаходження – Як ви вже дізналися, це дозволить вам перемикати сервери.
 • Протокол – OpenVPN – єдиний протокол VPN, підтримуваний програмою Android, але ви можете змінити спосіб його реалізації, як показано на другому зображенні нижче.
  • UDP – Це протокол DataVP користувача OpenVPN і не включає накладні витрати TCP, а значить, швидше і є програмою для програми StrongVPN Android за замовчуванням.
  • TCP – Це протокол управління передачею і добре підходить для з’єднань з високою затримкою та тих, які не переносять втрати пакетів. Він забезпечує перевірку помилок для порядку та втрат пакетів і повторно відсилає пакети для виправлення. Зазвичай це повільніше через додаткові накладні витрати, що беруть участь у цьому процесі. Це не буде ідеальним для трансляції.
  • Проксі – Це в основному використовується в таких країнах, як Китай та Іран для вирішення проблем з підключенням і цензури, але може бути корисним і для потокової передачі..
 • Забій – Ця технологія додає ще один рівень складності VPN-зв’язку між клієнтом OpenVPN та сервером OpenVPN, що робить більш імовірним безперешкодне проходження VPN через мережу. Це може допомогти зупинити методи глибокого огляду пакетів, які використовуються для цензури в таких країнах, як Китай. Він може бути реалізований п’ятьма різними способами, як показано на третьому екрані зображення нижче.
  • Інваліди – Не кодуйте дані.
  • Пароль – рядок (слово) використовується для виконання простої операції XOR на корисному навантаженні пакету.
  • Xorptrpos – Це виконує операцію XOR, використовуючи поточну позицію в корисному навантаженні пакету для операції.
  • Зворотний – це обертає всі дані пакету.
  • Obfuscate – тут використовується суміш усіх трьох вищевказаних методів і є найбільш безпечним.
 • Віддалений порт – Це віддалений порт, який доступний для використання VPN, якщо це потрібно. Він використовується за замовчуванням для порту 8293: дуже недоотриманого порту.
 • Акумулятор & Зв’язок – Це повзунок, який можна налаштувати між кращою підключеністю та тривалішим терміном роботи акумулятора, як показано на останньому екрані на зображенні нижче.

Налаштування додатків для сильних програм Android для Android

Останній варіант, який ви, як користувач, маєте для програми Android – це встановити його так, щоб воно автоматично підключалось під час перезавантаження телефону.

Додаток Android від StrongVPN підтримує лише протокол OpenVPN, що нормально, оскільки це, мабуть, найкращий вибір протоколу для більшості користувачів у будь-якому разі. Додаток за замовчуванням на UDP, але ви можете змінити його на TCP для довших затримок підключення або більше сільських районів. Він також може бути встановлений у налаштуваннях проксі. У додатку є розширена функція для того, щоб захистити ваші дані та допомогти уникнути глибокої перевірки пакетів, яку використовують ті, хто практикує цензуру в Інтернеті. Більш того, це дозволяє вам легко підключитися до їх VPN-мережі з улюбленого пристрою Android. Через кілька натискань на екрані ви підключитесь до обраного місця розташування VPN-сервера.

СильнийVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map