Як відключити IPv6 в Windows і Mac

Витік IPv6 та викрадення DNS були темою нещодавньої академії дослідження папір, що перевіряв комерційні постачальники VPN. Результати вказували на слабкість служб VPN до витоків IPv6 та атак викрадення DNS. Хоча ряд компаній VPN оскаржує результати як застарілі та неправильно представляють свої можливості, ми любимо помилятися на стороні обережності.


У випадку витоку IPv6 для більшості з нас є просте рішення. Ви використовуєте IPv6? Якщо відповідь “ні” або ви не знаєте, тоді ви, ймовірно, не використовуєте IPv6. У цьому випадку найкращим способом уникнути витоків є відключення IPv6. Існує кілька способів зробити це залежно від того, яку службу VPN ви використовуєте.

Вимкніть IPv6 у своєму VPN-клієнті

Деякі постачальники VPN пропонують захист від витоку IPv6. Якщо ви не впевнені, пропонує чи не ваш VPN функцію, я б запропонував переглянути сторінку налаштувань їх клієнтського програмного забезпечення. Ви також можете зв’язатися з їх технічною підтримкою та запитати. я знаю це Приватний доступ до Інтернету і PureVPN мають комутатори у власному програмному забезпеченні VPN для відключення IPv6. Давайте подивимося на клієнта PIA VPN.

Захист від витоку PIA IPv6

Ось опис захисту від витоку IPv6 від PIA:

Захист від витоку IPv6 вимикає трафік IPv6 під час роботи з VPN. Це гарантує, що при нормальному підключенні до Інтернету не протікає трафік IPv6 під час підключення до VPN. Сюди входить 6to4 і Teredo, тунельований IPv6 трафіком. Це буде ні блокуйте IPv6 у Windows XP, якщо ви вручну ввімкнули його.

Тепер давайте подивимось на захист від витоку IPv6 від PureVPN:

Захист від витоку PureVPN IPv6

Як ви бачите, PureVPN пропонує встановити прапорець на сторінці їх налаштувань, щоб увімкнути “Захист від витоку IPv6”, що, в свою чергу, відключає весь трафік IPv6 на комп’ютер або з нього.

Вручну відключити IPv6 у Windows

Microsoft почала включати IPv6 у Windows XP (необов’язково), і вона була обов’язковою частиною операційної системи з Windows Vista. Ви, ймовірно, використовуєте Windows 7, 8 або 10. Незалежно від того, яку версію ОС ви використовуєте (Vista чи новіша версія), у вас є кілька способів відключення IPv6. Перший спосіб полягає в автоматичному відключенні IPv6 в Windows. Для цього відвідайте Посібник Microsoft IPv6 сторінки.

Windows - відключення IPv6

Другий метод – це вручну відключити IPv6 через ваш реєстр. Ще раз пропоную звернутися до посібника по IPv6 Microsoft. Вони проведуть вас через процес. Перше, що ви захочете зробити – це створити резервну копію реєстру. Внесення неправильних змін у реєстр може зробити вашу систему непридатною. Посібник Microsoft дасть вам конкретні значення ключових реєстрів для DisabledCompone ключ на основі ваших цілей.

 • 0 – повторно включити всі компоненти IPv6
 • 0xff – відключити всі компоненти IPv6, за винятком інтерфейсу зворотного зв’язку IPv6
 • 0x20 – віддайте перевагу IPv4 перед IPv6
 • 0x10 – відключити IPv6 на всіх ненуннельних інтерфейсах
 • 0x01 – відключити IPv6 на всіх інтерфейсах тунелю
 • 0x11 – відключити всі інтерфейси IPv6, за винятком інтерфейсу зворотного зв’язку IPv6

Вимкнути IPv6 для підключення до мережі

Окрім відключення IPv6 для всіх комунікацій Windows, ви можете відключити IPv6 на певних мережевих інтерфейсах. Для цього вам потрібно відкрити панель керування та перейти до “перегляду стану та завдань мережі” у розділі “Центр мережі та спільного доступу”. Далі вам потрібно натиснути «змінити настройки адаптера», що відображатиме ваші мережеві з’єднання. Клацніть правою кнопкою миші на з’єднанні, яке ви хочете змінити, і натисніть на властивості лівою кнопкою миші. Тепер просто зніміть прапорець для Internet Protocol Version 6 (TCP / IPv6), як показано нижче.

Мережеве підключення Windows

Ви можете легко знову ввімкнути IPv6-зв’язок у будь-який час, встановивши прапорець у майбутньому.

Вимкнути IPv6 на Mac OS X 10.7 та 10.8

Дякуємо ІТ-команді університету Луїсвілля за те, що вони поділилися кроками щодо відключення IPv6 на Mac OS X 10.5 або новішої версії. Ми охопимо інструкції для Mac OS X 10.7 та 10.8. Будь ласка, зверніться до їх путівник для більш ранніх версій.

Щоб вимкнути IPv6 в Mac OS X Yosemite (10.7 або 10.8), вам потрібно буде почати, перейшовши в Програми, потім утиліти і, нарешті, натиснути на Термінал. Ви можете отримати список мережевих інтерфейсів, видавши таку команду:

 • networksetup -лістові мережеві сервіси

Більшість сучасних Mac мають лише мережеві інтерфейси Wi-Fi. Виконавши команду вище, буде вказано інтерфейс локальної мережі, якщо у вас є. Тепер ви захочете видати ці команди для відключення IPv6:

 • networksetup -setv6off Wi-Fi
 • networksetup -setv6off Ethernet

Ймовірно, вам знадобиться лише перша команда, яка відключить IPv6 на вашому Wi-Fi з’єднанні. Якщо ви хочете знову ввімкнути IPv6, просто введіть наступні команди, залежно від того, чи є у вас локальна мережа на додаток до адаптерів Wi-Fi на вашому Mac.

 • networksetup -setv6automatic Wi-Fi
 • networksetup -setv6automatic Ethernet

Якщо у вас є кілька адаптерів, можливо, вам доведеться посилатися на них послідовно. Наприклад, Ethernet 1, Ethernet 2 тощо.

Слідуй за нами @VPNFan останні новини та путівники VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map