Як розблокувати YouTube у Туреччині

Турецький уряд знову при цьому. Минулого тижня вони заборонили громадянам доступ Twitter і дотримувались цього шляхом блокування YouTube.  Цей крок приходить напередодні виборів. Це означає, що користувачі в Туреччині не можуть отримати доступ до таких соціальних мереж, як YouTube, без допомоги надійної служби конфіденційності.


YouTube Туреччина

Туреччина не перша, яка цензурує Інтернет, і вони, звичайно, не будуть останніми. Незалежно від того, скільки намагаються уряди, ми впевнені, що технології дозволять зберегти Інтернет безкоштовно. Важливо, щоб компанії, що займаються конфіденційності, залишалися на крок попереду таких країн, як Туреччина та Китай, щоб підтримувати комунікацію.

Доступ до YouTube з Туреччини

Ми хочемо зробити процес максимально легким. Ви можете переглянути наші топ-10 VPN сторінку, щоб дізнатися більше про послуги конфіденційності в Інтернеті. Ми будемо використовувати IPVanish для цього посібника. Вони можуть допомогти вам отримати доступ до YouTube, Twitter та будь-якого іншого сайту, який уряд Туреччини вирішить заблокувати в майбутньому.

Як сервіси на зразок IPVanish допомагають вам отримувати доступ до заблокованих сайтів? Ви можете використовувати їх клієнтське програмне забезпечення VPN для підключення до сервера в іншій країні за межами Туреччини. Це дасть вам нову IP-адресу та зашифрує ваше з’єднання. Допомога в доступі до таких сайтів, як YouTube, і залишатися приватними в Інтернеті..

Крок 1 – Приєднуйтесь до надійної послуги VPN

Почати можна з відвідування IPVanish.com та підписка на VPN. Вони пропонують необмежену передачу даних за 7,50 доларів на місяць або 58,49 доларів на рік. Ми вважаємо, що IPVanish найкраще підходить для потокової передачі, оскільки сервіс дуже швидкий. Нам також подобається Приватний доступ до Інтернету для тих, хто потребує альтернативи, яка коштує трохи менше $ 6,95 на місяць.

Крок 2 – Завантажте клієнт VPN

Після приєднання до IPVanish, приватного доступу до Інтернету чи іншої послуги VPN ви захочете завантажити свого клієнта. Ми обмежимося нашою дискусією IPVanish, щоб ми могли точно продемонструвати, як розблокувати такі сайти, як YouTube та Twitter, незалежно від того, де ви перебуваєте у світі. Почніть із завантаження програмного забезпечення.

IPVanish пропонує хороше клієнтське програмне забезпечення VPN для Windows та Mac. Вони також мають приємні мобільні додатки для пристроїв iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) та Android. Ми перевірили їх усіх і довіряємо їм свою конфіденційність. Ви можете завантажити клієнтів Windows та Mac безпосередньо зі своїх сайт.  Додаток iOS доступний від iTunes і додаток для Android від Google Play.

Крок 3 – Підключення до VPN-сервера за межами Туреччини

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт IPVanish та виберіть розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

IPVanish VPN-клієнт

 • Виберіть місце розташування сервера. Ми вибрали Румунію, але IPVanish має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з сайтів, таких як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP). Вони також підтримують PPTP та L2TP. Ми все ж радимо OpenVPN для найкращого захисту конфіденційності.
 • Клацніть підключити. Через кілька секунд ви побачите кнопку, що знизу зміниться на “Відключити”. Ви також помітите розташування сервера та IP-адресу у верхній частині клієнта.
 • Зараз ми знаходимося в Румунії, наскільки кожен може розповісти в Інтернеті. Як такий, ми можемо дійти до будь-якого сайту, ніби сидимо в Румунії. Те саме було б, якби ми підключились до сервера в США чи Великобританії.

Крок 4 – Перевірте своє місцезнаходження IP-адреси

Завжди підтверджуйте свою IP-адресу, перш ніж рухатися вперед, незалежно від того, яку технологію ви використовуєте, щоб обійти урядову цензуру. У цьому випадку ви можете натиснути “З’єднання”, “Перевірити IP-адресу” у верхній частині клієнта для отримання детальної інформації.

Перевірте IP-адресу

Як ви бачите, наша IP-адреса розташована в Бухаресті. Значить, тепер у вас є доступ до таких сайтів, як YouTube, як ніби ви сиділи за комп’ютером у Румунії. Слід зазначити, що ваш трафік буде зашифрований, щоб захистити вашу конфіденційність.

Крок 5 – Сайти, такі як YouTube та Twitter, розблоковані

Ви готові отримати доступ до будь-якого веб-сайту, який хочете. Пам’ятайте, якщо ви хочете отримати доступ до веб-сайту, який доступний у певній країні для підключення до розташування сервера в цій країні. Ось як виглядає YouTube під час підключення до румунського сервера.

YouTube

Ви помітите, що ми підключені до youtube.ro, оскільки сайт помічає, що наша IP-адреса з Румунії. Ви можете підключитися до іншої країни для отримання різних результатів. Якщо ви живете в Туреччині чи іншій країні, яка блокує доступ, це розблокує їх.

Сподіваюся, ви знайшли наш посібник корисним. Якщо так, будь ласка, подумайте, як поділитися ними з друзями, щоб інші користувачі могли користуватися доступом до таких сайтів, як YouTube, з будь-якої точки світу. Ми цінуємо вашу допомогу в створенні Інтернету місцем для відкритого обміну ідеями.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map