Як розблокувати ScrewAttack за допомогою VPN

ScrewAttackScrewAttack – дуже популярний канал YouTube. У них є дуже популярні відеофільми, такі як «Смертельна битва за Сукумена Goku VS», «П’ять більше цікавих фактів» – Покемон та «Хвилинний ближній ближній ближній біг» – «Ghost Rider Scorpion VS». Під час перегляду відеозаписів ScrewAttack у вас можуть виникнути відставання, повільні з’єднання або навіть географічно заблоковані відео. Для вирішення цих проблем я рекомендував би VPN. VPN дозволить вам змінити свою IP-адресу в інше місце. Якщо ви виберете IP в місці, де краще з’єднання, ви зможете збільшити швидкість з’єднання та зменшити відставання. Якщо ви обрали IP, де доступне відео, яке ви хочете переглянути, ви можете пройти будь-які географічні обмеження.


У ScrewAttack є понад 2 500 000 підписників, і це тому, що там є відео. Вони мають чотири основні типи відео на каналі. До цих чотирьох належать п’ять фактів веселощів, причини, які ми любимо / ненавидимо, і «десятки», і смерть. Вони також мають інші відео-теоретичні типи, найкращі ігри та прямі ігри в прямому ефірі.

Five Functs – це відеосеріал, який, як випливає з назви, має п’ять фактів. У серіалі є всілякі відео, як Five Fun Facts of Pokemon та Five Fun Facts of South Park. Це більшість часу у вівторок щотижня у США. В інших країнах день може дуже.

Причини, які ми любимо / ненавидимо – це ще одна серія. Особливістю цієї серії є те, що Злий Крейг робить усі відео ненависті. Любовні відео роблять інші члени екіпажу ScrewAttack. Ці відео дають усі причини того, що вони ненавидять і люблять ігри, які вони роблять. Це найбільше часу у четвер у США. Звичайно, час випуску відео залежить від вашого місця розташування.

Top Tens – це серія, в якій ScrewAttack перелічує їхні 20, 10 або 5 речей на різні теми. Більшість відео – топ-10, і вони хороші. У них понад 100 таких відео, і вони намагаються публікувати їх щотижня. Серіал в основному виходить у п’ятницю в США.

Death Battle – це серія, яку влаштовують Wiz та Boom Stick. У цій серії є два, дивлячись на навички конкурента, атаки та захист, щоб побачити, хто виграє. Поки вони аналізують, вони пояснять, хто герої та в чому вони хороші. Наприкінці цього у них з’явиться відео про двох персонажів, які борються до смерті. Після бою вони пояснять, чому переміг переможець. Ця серія проводиться по середах у США, але періодично матиме перерви.

На основі смертної битви є ще дві серії, створені ScrewAttack. Ці дві серії – «Однохвилинні блискавки» та «Бюро смерті». Другий – вам цікаві факти про учасників Death Battle, про які дізналася команда ScrewAttack, роблячи відео про Death Battle. Цей серіал, як правило, у неділю в США. Можлива різниця в термінах, залежно від регіону, в якому ви зараз перебуваєте. Перша серія точно така ж, як і Death Battle, за винятком того, що дані не вказані. Ця серія не має встановленої дати і може вийти в будь-який час.

ScrewAttack – дуже популярний канал YouTube. У них є всі види відеоігор, коміксів та аніме-роликів. Основна серія – «П’ять цікавих фактів», «Причини, які ми любимо / ненавидимо», «Найкращі десятки» та «Смертельна битва». В цілому ScrewAttack – це дуже розважальний канал YouTube, який я впевнений, що вам та вашим друзям сподобається перегляд та підписка на.

Я ще раз хотів би порекомендувати VPN для перегляду ScrewAttack. VPN дозволить вам переключити ваш IP-адресу в будь-яке інше місце, яке ви обрали. Якщо ви виберете IP-адресу поблизу району з хорошим зв’язком, то у вас може бути менше відставання та кращий зв’язок. Якщо ви вибрали IP-адресу в районі, де знаходиться відео, яке ви хочете переглянути, тоді ви можете пройти географічне обмеження.

Як використовувати VPN для розблокування ScrewAttack

Я буду використовувати IPVanish для прикладу використання служби VPN для перегляду ScrewAttack на YouTube. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. IPVanish пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт IPVanish та виберіть розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

IPVanish клієнт Windows v2.0

 • Виберіть місце розташування сервера. Ми вибрали Atlanta, але IPVanish має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з сайтів, таких як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP). Вони також підтримують PPTP та L2TP. Ми все ж радимо OpenVPN для найкращого захисту конфіденційності.
 • Клацніть підключити. Через кілька секунд ви побачите кнопку вгорі змінити на зелену та покаже “Відключити”. Ви також помітите розташування сервера та IP-адресу у верхній частині клієнта.
 • Зараз ми розміщені в США, наскільки кожен може розповісти в Інтернеті. Як такий, ми можемо дійти до будь-якого сайту так, ніби сидимо в Атланті. Те саме було б у випадку, якщо ми підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це все є для цього Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера IPVanish в Сполучених Штатах, ви можете переглядати Інтернет та грати в онлайн-ігри, як ніби ви насправді там. Те саме стосується будь-якої країни. Підключіться до сервера у Великобританії, щоб переглянути BBC iPlayer BBC або іншу країну, щоб переглянути вміст Netflix у цьому регіоні.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Як розблокувати YouTube (Xbox One, Wii U та PS4)

Ще раз я використаю IPVanish для прикладу використання VPN-сервісу для перегляду ScrewAttack на YouTube. Вони є моїм улюбленим VPN для ігор, оскільки IPVanish управляє власною мережею, що робить послугу швидшою та надійнішою, ніж більшість постачальників. Ви також можете переглянути наші Топ-10 VPN список додаткових варіантів.

Перший крок до налаштування за допомогою IPVanish – це звичайно завантажити клієнтське програмне забезпечення для вашої системи. IPVanish пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android. Очевидно, що це не працюватиме для PS4, Wii U або Xbox One, оскільки ігровим консолям не вистачає вбудованої підтримки VPN. На щастя, все ж є спосіб зашифрувати ваш ігровий трафік та надіслати його через VPN. Відповідь запускає VPN через ваш маршрутизатор.

Налаштування VPN FlashRouters

Залежно від того, яку марку та модель маршрутизатора ви використовуєте, він може підтримувати сторонні VPN-послуги. Якщо це так, ви можете отримати необхідну інформацію від свого постачальника VPN, щоб встановити з’єднання PPTP або L2TP через ваш маршрутизатор. В іншому випадку настійно рекомендую FlashRouters.  Команда FlashRouters приймає популярні маршрутизатори та прошиває їх за допомогою прошивки DD-WRT або Tomato. Це дозволяє пристроям мати набагато більше функцій, ніж це було б із встановленою заводською прошивкою. Усі FlashRouters поставляються заздалегідь налаштовані з підтримкою VPN.

Насолоджуйтесь усім хвилюванням під час перегляду ScrewAttack на YouTube. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли користуватися YouTube з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map