Як розблокувати місто Салем за допомогою VPN

Місто СалемМісто Салем – популярна стратегічна онлайн-рольова гра. Місто Салем проводить голосування людей на основі думки міст, вбивства вночі, нотатки смерті, брехня, заповіти, розповідання правди, шибениця та інші цікаві речі, які роблять це стратегічним. Ви та інші з усього світу будете грати на серверах, які можуть бути в будь-якій точці світу. Ви можете розблокувати гео обмеження для міста Салем за допомогою VPN. З усіма людьми та людьми їх спостерігається затримка, повільний зв’язок та ризик DDoS-атак. Щоб виправити це, я рекомендую VPN. VPN змінить вашу IP-адресу на іншу IP-адресу в обраному вами місці. Змінений IP допоможе вам захиститись від DDoS-атак. Крім того, оскільки ви багато змінюєте сервери, ви хочете вибрати дуже гарну точку підключення, тому незалежно від того, хто розміщує сервер, ви матимете гарне з’єднання. Це також допоможе вам мати менший відставання, що дуже добре в цій грі, коли одна відповідь може означати виграш або програш.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Як користуватися VPN, щоб грати в місто Салем

Я буду використовувати ExpressVPN для прикладу того, як використовувати службу VPN, щоб грати в місто Салем в Інтернеті. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Місцезнаходження сервера ExpressVPN

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це зробити так просто. Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в США, ви можете грати, переглядати Інтернет та дивитися шоу так, ніби ви насправді були там. Підключення до сервера у Великобританії також надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується будь-якої країни.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитись телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Городині міста міста Салем

Місто Салем повертає вас в 1692 році в Салем, штат Орегон. Дні довгі, а ночі короткі, але смертоносні. У день ви будете вішати людей, які вважаються поганими, і аргументуйте свою думку. Вони також голосуватимуть за те, щоб повісити будь-кого, яке місто вважає поганим, дозволити їм пояснити там випадок і проголосувати винним чи невинним. Якщо ви будете визнані винними, вас відправлять на шибеницю чи будь-яку іншу анімацію смерті. Якщо вони думають, що ти невинний, ти повернешся назад, і голосування продовжиться. Коли момент голосування минув або хтось проголосував, він перетвориться на ніч. Ніч – це коли деякі ролі вбивають, одні розмовляють із мертвими, а інші спалюють речі.

Кожна роль має свої особливі здібності, які впливають на них вночі чи вдень. Їх вибирають навмання. Як і слоти, деякі ролі швидше даються вам, і ви можете придбати сувої, щоб збільшити шанси на отримання цих ролей. Ролі також класифікуються за командами. Ролі та команди в грі включають:

Team Town з метою лінчувати всіх злочинців

 • Пильно (Vig): Віга – це роль, у вас три кулі. Ви можете стріляти тричі вночі, але не в ту ж ніч. Якщо ви знімете інше місто, ви помрете від провини.
 • Шерифе: Шериф дозволяє бачити когось підозрілого, крім Хрещеного батька, який не є підозрілим. Це означає, що ви зможете дізнатися, хто поганий, і переконати місто в лінчі.
 • Ветеран (ветеринар): Ветеран – це роль, яка дозволить вам тричі оберігати себе. ви можете використовувати одну з них щовечора протягом трьох ночей і вбивати всіх, хто приходить в гості. Одна з головних проблем полягає в тому, що якщо Сіті завітає до вас, ви вб’єте і їх.
 • Тілоохоронець (BG): Ви зможете захистити всіх, кого захочете, вночі, але ви помрете, якщо хтось прийде напасти на них. Інша людина теж загине, але захищена не буде. Навіть якщо людина не застрахована, ви все одно будете їх вбивати. Також ви можете один раз захистити себе, що зробить вас імунітетом.
 • Лікар: Ви можете вилікувати будь-кого, кого захочете вночі. Це не дозволить цій людині померти. Ви також можете вилікувати себе, одного разу залишаючи імунітет.
 • Транспортер: Ви можете поміняти місцями дві позиції, які перемкнуть усі цілі проти них.
 • Шпигун: Ви можете слухати, що всі шепочуть і що мафія говорить / робить вночі.
 • Ескорт: Ця роль дає вам можливість відволікати когось кожного вечора. це не дозволить їм виконувати можливості своєї ролі вночі.
 • Слідчий: Ви можете бачити роль людей вночі, але це дві різні ролі. це означає, що ви можете помилитися, яку роль грає людина.
 • Джейлор: Ви можете взяти когось у в’язницю щовечора, коли вирішите погоду вбити його чи ні. Ви вибираєте, кого вранці ув’язнити та допитувати їх вночі. можна вбити лише трьох людей, але всі імунітети не застосовуються.
 • Ретриціоніст (Ret): Ретріціоніст дозволить вам підняти одну людину до життя вночі. Ви можете це зробити лише один раз, і ця людина не буде знати, що ви це зробили.
 • Огляд: ви бачите, хто вночі відвідує людину, включаючи вас.
 • Середній: Говоріть із мертвими та один раз із живими, коли ви мертві, але остерігайтеся прокляття засобу. Це прокляття поширюється навколо як жарт, і він говорить, що коли люди зрозуміють, що ти середній, вони вб’ють тебе наступної ночі.
 • Міський голова: коли ви виявите себе, ваш голос вважається голосом трьох народів.

Нейтральна команда з цілями, що дуже.

 • Серійний вбивця (СК): Імунітет вночі. Ви можете вбити нікого, кого захочете, вночі, але якщо ви заблоковані, тоді ви вб’єте блокувальник ролей. Мета: Вбийте всіх, хто проти вас.
 • Амнезіак: Ви можете взяти будь-яку роль, яка загинула. Ви можете не брати унікальних ролей. Мета: закінчити там мету
 • Відьма: Ви можете керувати деякими вночі і змушувати їх виконувати ролі здатності до будь-якого вибираєте. Мета: жити, щоб місто втратило.
 • Блазня: повісившись, ви можете вбити одного з винних. Ви виграєте з ким-небудь, але якщо переконаєте місто повісити вас, ви отримаєте бонус. Мета: повіситися
 • Арсоніст (Арсо): ви можете увімкнути нікого, кого хочете, і вночі запаліть їх, коли натискаєте своє ім’я. Мета: жити, щоб спалити всіх, хто проти тебе
 • Кат (Ex): Нічого особливого немає, але вам призначено повісити когось, поки ви живі, і ви виграєте з ким-небудь. Мета: вішайте ціль.
 • Вцілілий: Ви можете захистити себе тричі. Мета: Залишайтеся живими

Команда мафії з метою вбити всіх, хто призначає мафію

 • Мафіозо: Вбий того, хто тобі каже Хрещеному батькові, або убий того, кого хочеш, без хрещеного батька. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі.
 • Хрещений батько (GF): Імунітет вночі. Ви можете вбити будь-кого, кого хочете померти. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі.
 • Consigliere: Щовечора ви можете дізнатися точну роль кого завгодно. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Консорт: Ви можете відволікти будь-кого, хто захоче, займатися там роботою вночі. Так: блокування ролей. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Двірник: Очистіть усі докази, які мертва людина залишила близько трьох разів. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Фреймер: Кадруйте когось щовечора. Якщо хтось спробує побачити роль інших осіб, коли їх обрамляють, це покаже їх як мафію. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Маскувальник: Ви зможете перетворитись на мертву людину, яка померла в ту ніч, здатися, що ви їх. Це дозволить вам змінити своє становище у свідомості людей. Ви можете це зробити три рази. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Шантажист: Шантажуйте когось вночі, що залишить їх нездатними розмовляти. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.
 • Старший: Ця роль нова в грі. Ви зможете змінити волю будь-кого. Це можна зробити вночі, і це можна зробити лише 3 рази. Ви можете поговорити з іншою мафією вночі. Стане Мафіозо, якщо не залишиться жодної вбивчої ролі мафії.

Усі ці ролі доступні в різних режимах гри. Кожен ігровий режим має різні особливості. У кожній грі також є максимум 15 гравців. Режими гри включають:

 • Класичний: є встановлені ролі з меншою випадковістю.
 • Рейтинг: Ролі також встановлені, але ви можете грати в цю гру лише після 50 гри в будь-якому іншому режимі. Це для досвідчених гравців та хорошої гри.
 • Користувальницькі: Ролі вибирає господар, і для початку не повинно бути 15 гравців.
 • Швидкий: Все те саме, що і класичне, але воно швидше
 • Усі Будь-які: Все випадково.
 • Веселка: Це найновіший ігровий режим. Ролі встановлюються за винятком 1. Річ, яка це роз’єднує, це те, що в основному існують злі та нейтральні ролі. Цей режим гри є надзвичайно захоплюючим, якщо є лише 2 або 3 учасники мафії та 2 або 3 члени міста.
 • Пильнування: Є лише відьми та блага.

Незалежно від того, програєте чи виграєте в будь-якому з цих режимів, ви все одно отримаєте монети. За допомогою монет ви можете редагувати зовнішній вигляд персонажів, отримувати новий будинок, анімацію про смерть, домашню тварину, карту або пакет тем. Ви також можете перейти до персонажа та застосувати будь-яку з них, яку ви отримали з монетами або за замовчуванням.

Місто Салем також дозволяє створювати вечірки з друзями. Роблячи це, ви не повинні кидати гру, розмовляти з друзями поза межами гри про гру, спам або нецензурну лексику. Виконання будь-якої з цих речей може повідомити про вас та заборонити, але більшість гравців досить поблажливі.

Town of Salem – це дуже весела онлайн-рольова гра, яку ви можете грати з друзями. Він має кілька режимів гри та величезний перелік ролей. Гра доступна на Пара або з іграми Blankmedia. Однак ви граєте в місто Салем – це весела гра, яка вам точно сподобається.

Ще раз рекомендую користуватися послугою VPN, щоб грати в місто Салем в Інтернеті. VPN надасть вам IP-адресу з обраного вами місця розташування сервера. Це покращить продуктивність та зменшить відставання. Елітні геймери також оцінять додатковий захист від DDoS-атак.

Насолоджуйтесь всіма діями, граючи в місті Салем онлайн. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися містом Салем з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map