Як розблокувати Minecraft за допомогою VPN

МайнкрафтMinecraft – це гра, в якій ви будете грати як Стів у блоковому світі. У ньому також є багато серверів, на яких можна грати разом з друзями. Геймери можуть відчувати повільне підключення та поганий відставання сервера. Елітні геймери також залишають себе відкритими для DDoS-атак. Я настійно рекомендую VPN, щоб розблокувати проблеми Minecraft. VPN змінить вашу IP-адресу і навіть поверне її, якщо потрібно. Це допоможе гравцям високого класу уникнути DDoS-атак. VPN також зашифрує вашу особисту інформацію. А ще краще, якщо ви підключитесь до локальної мережі VPN поблизу ігрового сервера, це може призвести до швидшого підключення та меншого відставання.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Як використовувати VPN для гри на Minecraft (ПК)

Я буду використовувати ExpressVPN для прикладу використання сервісу VPN для гри в Minecraft в Інтернеті. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Місцезнаходження сервера ExpressVPN

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це зробити так просто. Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в США, ви можете грати, переглядати Інтернет та дивитися шоу так, ніби ви насправді були там. Підключення до сервера у Великобританії також надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується будь-якої країни.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Як використовувати VPN для гри на Minecraft (Xbox One та PS4)

Ще раз я використаю ExpressVPN для прикладу використання VPN-сервісу для відтворення Minecraft на ігровій консолі. Вони є моїм улюбленим VPN для ігор, оскільки ExpressVPN управляє дуже великою мережею, що робить сервіс чудовим вибором для геймерів.

Перший крок до налаштування за допомогою ExpressVPN – це звичайно завантажити клієнтське програмне забезпечення для вашої системи. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android. Очевидно, що для PS4, Xbox One або Nintendo це не працюватиме, оскільки в ігрових консолях відсутня підтримка VPN. На щастя, все ж є спосіб зашифрувати ваш ігровий трафік та надіслати його через VPN. Відповідь запускає VPN через ваш маршрутизатор. Примітка: якщо вам не потрібно шифрування, ви можете використовувати функцію ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) без необхідності налаштування маршрутизатора. Він підтримує широкий спектр ігрових консолей.

Додаток маршрутизатора ExpressVPN

Залежно від того, яку марку та модель маршрутизатора ви використовуєте, він може підтримувати сторонні VPN-послуги. Якщо так, ви можете отримати необхідну інформацію від свого постачальника VPN, щоб встановити з’єднання через ваш маршрутизатор. В іншому випадку настійно рекомендую FlashRouters. Команда FlashRouters приймає популярні маршрутизатори та прошиває їх за допомогою прошивки DD-WRT або Tomato. Це дозволяє пристроям мати набагато більше функцій, ніж це було б із встановленою заводською прошивкою. Усі FlashRouters поставляються заздалегідь налаштовані з підтримкою VPN.

Основні моменти гри Minecraft

MInecraft доступний на Windows, Mac, Xbox one, Xbox 360, PS4, PS3, Andriod, IO, Windows Phone та Amazon Kindle Fire. Ігри Mac / Windows – це разова плата, яка надасть вам профіль грати у цю гру назавжди. Ви можете отримати гру на сайті MInecraft за допомогою Windows та Mac, Amazon для консолей та магазину додатків для Andriod, iOS, телефону Windows та Amazon Kindle Fire. Більшість версій гри мають три режими, включаючи творчий, виживаний та хардкор. Творчий режим – це те, де ви можете створити що завгодно з вашою необмеженою кількістю матеріалів Режим виживання – це те, де доведеться дивитись на ваш голод та серця. мафи, сире м’ясо, лава, копати прямо вгору або вниз, падати і тонути у воді можуть вбити вас, але ви відростеся. Жорсткий режим такий, як режим виживання, але як тільки помреш, ти не повернешся до життя. У всіх режимах EXP знищений натовпами, коли їх убивають. До мафії належать як мирні, так і смертоносні. Деякі моби включають:

 • Курка: Спокійний. Він малий до землі, плаває, і може розмахувати крилами, щоб не зазнати пошкоджень від падіння. Кидає або куряче м’ясо, і пір’я, коли їх вбивають. Розводять, коли дають сіно, а поруч з іншою куркою дають сіно.
 • Вівці: Спокійний. Це напіввелике тварина, яке плаває, зазнає пошкоджень від падіння, дає шерсть при стрижці і може бути забарвлене в різні кольори. Кидає шерсть, коли її вбивають. Породи, коли дають сіно, а поруч з іншою вівцею дають сіно.
 • Корова: Спокійний. Це напіввелика тварина коричневого і білого кольору, дає молоко, плаває і зазнає шкоди від падіння. Може скинути шкіру та коров’яче м’ясо при вбиванні. Породи, коли дають сіно, а поруч із іншою коровою дають сіно.
 • Свиня: Спокійний. Це менший наземний моб, він рожевий, їздить здатним зі сідлом, плаває та зазнає пошкоджень від падіння. Може скинути свинину, коли її вбивають. Породи, коли дають сіно, а поруч із іншою свинею дають сіно.
 • Мушор: те саме, що корова просто дає вам гриби при доїнні, і вона може скидати гриби.
 • Плазун: Неприязне в будь-який час доби. Це напіввелике створіння, воно зелене, і воно вибухає, коли поруч. Він може кинути порох, коли його вбивають.
 • Павук: вороже вночі. Це маленьке створіння, яке не вимагає багато, щоб убити, і може піднятися. Може забивати струни та павуки, коли вбиваються.
 • Зомбі: Вороже. Моб середнього розміру, повільний, зелений і може мати броню. Може скидати зброю, броню, картоплю, моркву та гнилу м’якоть.
 • Ендерман: вид ворожий. Дуже великі, фіолетові очі, телепорти при ударі, напади, коли ви дивитесь їм в очі, і це може забрати блоки. Може впасти Ендері при вбиванні.
 • Zombie Pigman: Вороже при ударі. Ці істоти схожі на солдатів / громадян Ніхер, у них золоті мечі, несприйнятливі до вогню та лави, і вони атакують лише при нападі. Коли ви нападаєте на кожного зомбі-свиня, якого ви зіткнете, спробуєте вбити вас, поки всі вони не забудуть про вас. Може скидати золоті самородки та гнилу м’якоть.
 • Привид: Вороже. Живе ні в ній, плаває в повітрі, стріляє вогняними кульками і може бути вбита, відбиваючи вогняні кулі назад. Кидає порох і сльози Ghast, коли їх вбивають.
 • Дендер Дендер: Дуже вороже. Якщо це не один із найскладніших босів, яких бачив, я не знаю, що таке. Це знаходиться в Кінці. Щоб потрапити туди, ви повинні виконати кілька важких завдань. Вам також доведеться бути дуже хорошими в битвах. Ця істота майже непереможна, коли одужає, має під собою армію Ендермана, і вона летить. Коли будете вбиті, це дає вам стільки досвіду, що ви більше не будете знати, що робити.

Предмети, скинуті мобками, видобуті або нарізані, можуть бути використані в крафті, випічці або їх можна їсти. Використовуйте Wiki, намагаючись створити речі. Корисні копалини, такі як алмази, золото та срібло, потрібно заготовляти за допомогою певних типів пікаксів. З них ви можете спекти предмети в матеріали, з якими ви можете виготовити зброю, броню, тощо … Ще одна річ, яку ви зможете здобувати, – це червоний камінь. Редстоун – одна з сил силових кораблів, яка здатна зробити практично все. Люди робили речі настільки цікавими, як побудова робочого комп’ютера з експериментами з червоним каменем, щоб речі були такими ж простими, як кнопка, що відкриває двері. Перш ніж спробувати зробити будь-яку з цих речей, вам знадобляться смолоскипи та ліжко, які ви зможете виготовити. Факели тримають моби подалі, а ліжка економлять ваше місце і відпускають спати вночі – час, коли виходить більшість ворожих мобів.

У Minecraft також є території, що мають різні предмети. До таких територій належать:

 • Сніжні пагорби: На землі є сніг, який можна танути у воді, робити снігові кульки, а в деяких версіях робити сніговиків. Має рослинність, дерева (якщо поруч немає снігового лісу) та тварин.
 • Трав’яниста рівнина: На цій ділянці багато трави, яку можна пересаджувати і переробляти на сіно для розведення тварин, і зазвичай вона має річку поруч для посадки. Має багато тварин, рослин і має велику кількість менших дерев.
 • Сухі пустелі: Дуже спекотний клімат з великою кількістю піску, пісковиків, кактусів, є кілька сіл. Має мало рослинності, тварин та дерев.
 • Зелені ліси: Це територія з великою кількістю високих дерев, не має природної ділянки для будівництва, і у неї є яблука з дерев. Має багато дерев, хорошу кількість тварин і пристойну кількість рослинності.
 • Блакитний океан: Немає дерев мало, дуже глибока вода, її можна замерзнути, ви можете покататися на човні, і ви можете порибалити в ній. Мало дерев, рослинності та тварин, не включаючи риб.
 • Моторошні болота: У цій місцевості є трохи води, менші темні дерева,, в ній багато лоз і лілійних подушечок. Хороша кількість дерев, тварин та рослинності.
 • Тропічні джунглі: Це місце спекотно, навколо джунглів є океани чи річки, тут також росте багато дерев та виноградна лоза, і в ньому багато тварин. Багато дерев, тварин та рослинності.
 • Темні печери: Це місце, де весь твій гравій, червоний камінь, вугілля, алмази, смарагди, золото та срібло. У цьому місці також багато шкідливих мобів, лави, і дуже темно. Мало тварин, рослини та дерева.
 • Нідер: Площа без тварин, дерев та рослин. Це місце, наповнене мобами, має багато річок вогню, світіння та лави. У ньому також є прихований замок під назвою Нідерський замок.
 • Величезні грибні території: Це єдине місце з величезними грибами, як дерева, мошон та величезна кількість грибів скрізь. Багато овочів, дерев та тварин.

З усіх цих місць люди змогли побудувати дивовижні речі. Люди зробили репліки Disney World. Вони також зробили відомі визначні пам’ятки, як Статуя Свободи, Емпайр Стейт Білдінг та Ейфелева вежа. Інші люди створили такі речі, як футбольні стадіони, Кінг-Конг, Кіт Ньян, Губка Боб, Титанік та піратські райони. Незалежно від того, що ви хочете побудувати, ви можете це зробити в Minecraft.

Minecraft також може бути модифікований модами. Моди є майже для всього. Вони можуть подарувати вам такі речі, як Pixelmon (Minecraft Pokemon), глиняні бійці та інші монстри. Деякі моди стають настільки популярними, що сервери створені просто для того, щоб грати в них з іншими людьми. Я б рекомендував Minecraft всім, хто шукає гру, яка надихне вас на творчість.

Ще раз рекомендую використовувати послугу VPN, щоб грати в Minecraft в Інтернеті. VPN надасть вам IP-адресу з обраного вами місця розташування сервера. Це покращить продуктивність та зменшить відставання. Елітні геймери також оцінять додатковий захист від DDoS-атак.

Насолоджуйтесь всім захопленням, граючи в Minecraft онлайн. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися Minecraft з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map