Як грати в Небесне небо за допомогою VPN

Небесне небоNo Man’s Sky – це нова багатокористувацька онлайн гра. Він, як очікується, вийде 9 серпня 2016 року. No Man’s Sky – це відкрита світова гра. Це для PS4 та ПК. За даними команди розробників, там буде близько 18 квінтільйонних планет, що робить цю гру унікальною. Ви можете грати наодинці або з друзями. Оскільки No Man’s Sky є дуже популярною грою, ви можете відчути відставання, повільні зв’язки і, можливо, навіть брандмауери, які обмежують вас у грі. Для вирішення цих проблем я рекомендую VPN.


VPN дозволить вам змінити IP-адресу на інше місце з обраного сервера. Якщо ви виберете місце, розташоване поруч із ігровим сервером, на якому ви граєте, тоді у вас буде скорочено відставання та швидший час підключення. Крім того, оскільки це не ваш загальнодоступний IP, ви зможете обійти будь-які брандмауери, які не дозволять вам грати у Небесне небо з роботи чи школи. Більш конкурентоспроможні гравці також оцінять додатковий захист DDoS.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Немає Небесного Неба не запустили вас на випадкову планету, і ймовірність того, що хтось ще нерестує на цій самій планеті, невелика. Ви повинні дослідити, щоб знайти корабель, викрасти корабель або оселитися на планеті. Ця планета, на якій ви опинитеся, буде, ймовірно, безплідною, але якщо є деякі тварини та рослини, ви хочете бути обережними. Деякі тварини ворожі, тоді як деякі рослини отруйні. Основна причина, щоб не залишатись осторонь цих речей, – це Сентинели. Вони – поліція космосу. Сентинелі не скрізь, але вони дуже наполегливі. Якщо ви поводитеся з тваринами, рослинами чи ресурсами на планеті, то ви будете бажаною людиною. Вас не переслідують, якщо ви лише трохи поблукали з планетою, але чим більше ви зробите, тим більше будете полювати. Якщо вас розшукують, ви весь час будете в дорозі від поліції, і вас навіть можуть вважати космічними піратами.

Якщо ви не хочете, щоб вас переслідували, ви не повинні робити нічого протизаконного. І якщо ви думаєте, як ви гадаєте, як заробити гроші, не беручи участі в піратстві, то боятися нічого. Ви можете стати мисливцем за головами та збирати щедрості на інших гравців та ботів.

Інший варіант заробити гроші (одиниці) – це продаж зброї, кораблів та ресурсів на ринку. Ви також можете торгувати з людьми. Боти використовують торгові маршрути, тому якщо ви зможете знайти їх, то, можливо, ви зможете заробити багато грошей, грабуючи їхні кораблі. Щоб дістати товари до торгівлі, вам доведеться їх обробляти. Вам також доведеться використовувати свої ресурси, щоб допомогти модернізувати свій корабель та навички, щоб отримати можливість кращого та більш цінного виробу.

У Небесному небі найголовніше – це твій корабель. Вам знадобиться ваш корабель для нападу на супротивників, захисту і подорожі по всесвіту. Щоб подорожувати, вам потрібно мати пальне та керувати ним достатньо добре, щоб ви могли не забиватися. Вам потрібно буде дбати про свій корабель і модернізувати його, щоб вижити. Ви можете мати лише одне судно за один раз, тому щоразу, коли купуєте новий корабель, ви втратите свій старий.

У Небесному небі те, як ви граєте, вплине на вас. Якщо ви будете грати у свої картки правильно, то зможете отримати фракцію Всесвіту, яка б підтримала та допомогла вам у ваших пригодах. Ці фракції дійсно можуть вам допомогти, якщо ви перебуваєте в щільній щіпці і потребуєте резервного копіювання.

Примітка: Не чоловіче небо – це онлайн багатокористувацька гра, але оскільки розмір Всесвіту настільки великий, вам може бути важко знайти інших гравців в Інтернеті. Що стосується зустрічі з друзями, то вам доведеться пощастити. На сьогоднішній день вам обом доведеться знайти ту саму планету, а потім переплестись на неї. Один раз разом ви можете допомогти один одному і спробувати перемогти ворогів, використовуючи командну роботу.

No Man’s Sky – це онлайн-багатокористувацький Інтернет, який налічує близько 18 квінтільйонних планет. Вам доведеться вижити, використовуючи свою дотепність. Ви можете об’єднатися з фракціями та іншими людьми, щоб перемогти ворогів. Ви будете літати навколо Всесвіту в пошуках, щоб відкрити якомога більше планет. Коли ви знайдете своїх друзів та команду разом, ви матимете величезну перевагу. З цією перевагою ви будете ще більш ефективним піратом, мисливцем за головами або будь-яким іншим, до чого хочете прагнути. В цілому No Man’s Sky буде дуже веселою та цікавою грою, яка, я впевнений, вам і вашим друзям сподобається.

Ще раз рекомендую використовувати VPN для відтворення Небесного неба. VPN надасть вам IP-адресу з обраного вами місця розташування сервера. Це також покращить продуктивність, знизивши ping і зменшивши відставання. VPN також захистить вас від DDoS-атак. Це допоможе вам минулі географічні обмеження та брандмауери в школі чи на роботі.

Як використовувати VPN, щоб грати в небо нікому

Я буду використовувати IPVanish на прикладі використання VPN-сервісу для відтворення Небесного неба в Інтернеті. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. IPVanish пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт IPVanish та виберіть розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

IPVanish US serveres

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. IPVanish має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати IKEv2 або OpenVPN (UDP). Для трансляції футбольних ігор або відео з сайтів, таких як Netflix, ми використовуємо OpenVPN (UDP). Вони також підтримують PPTP та L2TP. Протоколи IKEv2 та OpenVPN забезпечують приємне поєднання швидкої швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть підключити. Через кілька секунд ви побачите кнопку вгорі праворуч, що стане зеленою. Це означає, що тепер у вас є IP-адреса з США. Ви також помітите розташування сервера та IP-адресу у верхній частині клієнта.
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це зробити так просто. Тепер, коли у вас є IP-адреса від сервера IPVanish в США, ви можете грати, переглядати Інтернет та дивитися шоу так, ніби ви насправді були там. Підключення до сервера у Великобританії також надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується будь-якої країни.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Як використовувати VPN, щоб грати в небі PS4 на Sky

Ще раз я використаю IPVanish для прикладу використання VPN-сервісу для відтворення Небесного неба на ігровій консолі. Вони є моїм улюбленим VPN для ігор, оскільки IPVanish управляє дуже швидкою мережею, що робить послугу прекрасним вибором для геймерів.

Перший крок до налаштування за допомогою IPVanish – це звичайно завантажити клієнтське програмне забезпечення для вашої системи. IPVanish пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android. Очевидно, що для PS4, Xbox One або Nintendo це не працюватиме, оскільки в ігрових консолях відсутня підтримка VPN. На щастя, все ж є спосіб зашифрувати ваш ігровий трафік та надіслати його через VPN. Відповідь запускає VPN через ваш маршрутизатор.

Підключення FlashRouters IPVanish

Залежно від того, яку марку та модель маршрутизатора ви використовуєте, він може підтримувати сторонні VPN-послуги. Якщо так, ви можете отримати необхідну інформацію від свого постачальника VPN, щоб встановити з’єднання через ваш маршрутизатор. В іншому випадку настійно рекомендую FlashRouters. Команда FlashRouters приймає популярні маршрутизатори та прошиває їх за допомогою прошивки DD-WRT або Tomato. Це дозволяє пристроям мати набагато більше функцій, ніж це було б із встановленою заводською прошивкою. Усі FlashRouters поставляються заздалегідь налаштовані з підтримкою VPN.

Насолоджуйтесь усіма захопленнями, коли ви граєте в Небесне небо в Інтернеті. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися грою з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map