Як грати Street Fighter V з VPN

Вуличний боєцьStreet Fighter V – це найновіша партія серії Street Fighter від Capcom. З цією новою версією вийшов 16 лютого 2016 року для ПК на Пара і для PS4. Серія досягла свого 29-го року в бізнесі. Street Fighter V – це бойова гра, яка дозволить вам грати в Інтернеті або в соло. Street Fighter V також додано до Capcom Pro Tour. У турі є найдосвідченіші гравці, які борються за грошовий приз. З онлайн-аспектом гри, ймовірно, будуть певні відставання та повільні зв’язки. Професійні гравці також сприйнятливі до DDoS-атак. Щоб вирішити ці проблеми, я рекомендую VPN. VPN змінить ваш IP-адресу в будь-яке місце на ваш вибір. Якщо ви вибрали IP-адресу близько до сервера, на якому граєте, тоді ви можете зменшити відставання та прискорити свій ігровий досвід. Оскільки VPN шифрує ваші дані, це може забезпечити вам більший захист від DDoS. Крім того, якщо гра заблокована на роботі або в школі через брандмауер, то VPN може допомогти вам пройти її.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Як використовувати VPN для відтворення Street Fighter V (ПК)

Я буду використовувати ExpressVPN для прикладу того, як використовувати службу VPN, щоб грати Street Fighter V в Інтернеті. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Місцезнаходження сервера ExpressVPN

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це зробити так просто. Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в США, ви можете грати, переглядати Інтернет та дивитися шоу так, ніби ви насправді були там. Підключення до сервера у Великобританії також надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується будь-якої країни.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Як використовувати VPN для відтворення Street Fighter V (PS4)

Ще раз я використаю ExpressVPN для прикладу використання VPN-послуги для відтворення Street Fighter V на ігровій консолі. Вони є моїм улюбленим VPN для ігор, оскільки ExpressVPN управляє дуже великою мережею, що робить сервіс чудовим вибором для геймерів.

Перший крок до налаштування за допомогою ExpressVPN – це звичайно завантажити клієнтське програмне забезпечення для вашої системи. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android. Очевидно, що для PS4, Xbox One або Nintendo це не працюватиме, оскільки в ігрових консолях відсутня підтримка VPN. На щастя, все ж є спосіб зашифрувати ваш ігровий трафік та надіслати його через VPN. Відповідь запускає VPN через ваш маршрутизатор. Примітка: якщо вам не потрібно шифрування, ви можете використовувати функцію ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) без необхідності налаштування маршрутизатора. Він підтримує широкий спектр ігрових консолей.

Додаток маршрутизатора ExpressVPN

Залежно від того, яку марку та модель маршрутизатора ви використовуєте, він може підтримувати сторонні VPN-послуги. Якщо так, ви можете отримати необхідну інформацію від свого постачальника VPN, щоб встановити з’єднання через ваш маршрутизатор. В іншому випадку настійно рекомендую FlashRouters. Команда FlashRouters приймає популярні маршрутизатори та прошиває їх за допомогою прошивки DD-WRT або Tomato. Це дозволяє пристроям мати набагато більше функцій, ніж це було б із встановленою заводською прошивкою. Усі FlashRouters поставляються заздалегідь налаштовані з підтримкою VPN.

Street Fighter V Основні моменти гри

Street Fighter V – це бойова гра, де ви ведете боротьбу проти опонента в поєдинку один на один. У персонажів все добре, але у кожного є свої переваги та недоліки. У Street Fighter V персонажі базуються на 5 статистичних даних: потужність, здоров’я, мобільність, техніка та дальність. Сила полягає в тому, як важко б’є персонаж, здоров’я – скільки HP у них, мобільність – як вони швидко, техніка невідома, а дальність – наскільки далеко можуть пройти атаки бійців. Максимальна кількість для кожної статистики – 5, а найнижча – 1. Статистика персонажів змінюватиметься залежно від того, як розробникам гри потрібно налаштувати винищувача. Використовувані персонажі – це або нові, або з минулих версій гри. До бійців та їх відомої статистики до цього часу належать:

 • Рю: Потужність 4, Здоров’я 3, Мобільність 3, Техніка 3 та Діапазон 2
 • Чунь-Лі: Потужність 2, Здоров’я 2, Мобільність 5, Техніка 5 та Діапазон 4
 • Неш: Power 3, Health 2, Mobility 3, Technique 4 і Range 2
 • М. Бізон: Потужність 4, Здоров’я 3, Мобільність 4, Техніка 3 та Діапазон 3
 • Кеммі: Потужність 3, Здоров’я 2, Мобільність 5, Техніка 2 та Діапазон 3
 • Пташка: Потужність 5, Здоров’я 5, Мобільність 1, Техніка 3 та Діапазон 4
 • Кен: Потужність 4, Здоров’я 3, Мобільність 4, Техніка 4 та Діапазон 2
 • Некаллі: Потужність 5, Здоров’я 2, Мобільність 3, Техніка 4 та Діапазон 2
 • Вега: Power 3, Health 2, Mobility 5, Technique 3 і Range 3
 • Р. Міка: Power 3, Health 3, Mobility 2, Technique 3 та Range 1
 • Рашид: Power 2, Health 3, Mobility 4, Technique 3 та Range 2
 • Карін: Потужність 3, Здоров’я 2 Мобільність 3, Техніка 5 та Діапазон 2
 • Зангієф: Потужність 5, Здоров’я 5, Мобільність 1, Техніка 2 та Діапазон 3
 • Лора: Потужність 3, Здоров’я 3, Мобільність 4, Техніка 3, Діапазон 1
 • Dhalsim: Потужність 3, Здоров’я 2, Мобільність 1, Техніка 3, Діапазон 5
 • F.A.N.G: Потужність 2, Здоров’я 3, Мобільність 1, Техніка 3, Діапазон 5

Управління в грі відрізняється залежно від обраного персонажа. У кожного персонажа є різні набори ходу, і з усіх різних елементів керування лише удари та удари дійсно однакові, переходячи від персонажа до персонажа. Кожен персонаж матиме щонайменше один із семи типів атак. Це типові кидки, V-навички, V-тригери, V-реверси, унікальні атаки, спеціальні атаки та спеціальні рухи.

Street Fighter V на вершині матиме свій калібр HP разом із зображенням та назвами бійців. У нижньому куті є дві речі. Один – це датчик V-Trigger, і коли ви заряджаєте цілком так, ви можете одночасно використовувати сильний удар і сильний удар. Це вивільнить характер V-Trigger, який може призвести до зовсім іншого результату. Інший – це EX EX. Коли цей датчик заповнений, ви можете використовувати спеціальні рухи. Кожен спеціальний хід займає хоча б одну планку з усієї колії. Ці напади можуть бути дуже потужними і можуть вам допомогти.

Street Fighter V – це найновіша партія компанії Capcom в цій серії. Capcom разом із Sony співпрацювали з метою гри. Графіка дивовижна, гра виглядає чудово, і вона доступна для Windows через Steam та PS4. Персонажі гри всі унікальні, їх набори для пересування дуже вдосконалені. Датчик EX, калібр V-Trigger та різні персонажі створюють для гри, яка матиме велику різноманітність у геймплеї. Загалом Street Fighter V – це відмінна онлайн-гра, яка вам і вашим друзям обов’язково сподобається.

Ще раз рекомендую VPN для Play Street Fighter V Online. VPN допоможе зменшити відставання, збільшити зв’язок і подолати гео обмеження. професійним геймерам також сподобається додатковий захист від DDoS-атак.

Насолоджуйтесь всім хвилюванням, граючи в Street Fighter V в Інтернеті. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися грою з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map