Грайте в League of Legends (LoL) з VPN

Ліга ЛегендLeague of Legends – одна з найпопулярніших MOBA, багатокористувацьких онлайн бойових арен, ігор. LoL був зроблений у 2009 році, і з тих пір він став потужною силою гри, яка є сьогодні. Це одна з найпопулярніших ігрових подій в Esports. Гра стала популярною через стратегію. Він побудований там, де багато різних рівнів кваліфікації можуть грати в Інтернеті. Гра вчить вас грати і дозволяє відточувати свої навички в Інтернеті, щоб команда піднялася на вершину. Гра є глобальною, що спричиняє деякі проблеми із затримкою та повільними зв’язками. Для вирішення цієї проблеми я б рекомендував хороший VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Як використовувати VPN, щоб грати в League of Legends

Я буду використовувати ExpressVPN для прикладу використання сервісу VPN для відтворення LoL в Інтернеті. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Місцезнаходження сервера ExpressVPN

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Це зробити так просто. Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в США, ви можете грати, переглядати Інтернет та дивитися шоу так, ніби ви насправді були там. Підключення до сервера у Великобританії також надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується будь-якої країни.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами США, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, як ніби ви сидите в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Ліга легенд Основні моменти гри

VPN дозволить вам змінити свою IP-адресу на IP-адресу у вибраному вами місці. Якщо ви виберете місце, розташоване поруч із сервером, на якому ви граєте, тоді ви можете зменшити відставання та прискорити геймплей. Оскільки дані зашифровані, вони допоможуть вам обійти обмеження між брандмауером на роботі чи в школі. Професійні гравці будуть користуватися додатковим захистом, який VPN забезпечує посилені атаки DDoS.

League of Legends – це гра, в якій ви викликаєте виклик. Ви викликаєте чемпіона, який повинен допомогти своїй команді. Лише одна людина може одночасно грати чемпіона у вашій команді. Є понад 150 чемпіонів. У кожного є свої скіни і коштують різної кількості в ігровій валюті. Ви можете отримати кожного персонажа безкоштовно, граючи більше та розблоковуючи їх. Ви можете спробувати їх у вільній ротації програвача.

У чемпіонів будуть різні статистичні дані, щоб допомогти їм вийти. Вони також мають особливі здібності та / або магію, які можуть бути використані для допомоги команді та пошкодження ворога. Вони варіюються від магічної зцілювальної здатності до могутньої риси фізичних можливостей. Кожен чемпіон спеціалізується або на магічних, або на фізичних атаках, лише деякі мають поєднання обох. Це разом з іншою статистикою за чемпіоном – це те, що ставить їх до однієї з шести ігрових категорій.

Чемпіони Ліги Легенд:

 • Баки: Ці могутні чемпіони сильні в захисті і, як правило, повільні. Вони можуть завдати великої шкоди перед падінням. Ці чемпіони чудово ведуть заряд і захищають очки, але можуть бути переповнені дальніми та швидкими персонажами.
 • Бійці: Ці персонажі більш врівноважені. У них рівномірна атака та захист. Вони швидші за танки, але не такі оборонні. Бойовики чудові на близькій відстані, оскільки вони можуть використовувати там навички як для правопорушень, так і для захисту, щоб повалити ворогів.
 • Маги: Ці персонажі чудово створюють шкоду. Вони мають чудову статистику атаки, але низьку захист. Маги також використовують ману для всього, тож вам захочеться спостерігати і зберігати її при необхідності. Вони чудово тримаються на відстані та виводять супротивників.
 • Вбивці: Ці персонажі стосуються мобільності та нападу. Ці чемпіони – найшвидші та найбільш смертоносні. Їх головне падіння полягає в тому, що вони досить вибагливі. Їх можна вивезти досить швидко цистернами, якщо вони не обережні. При цьому вони можуть дуже швидко збивати танки.
 • Марксман: Вони є бійцями, які неміцні. Вони не можуть сприймати так добре, але можуть завдавати шкоди. Вони мають велику кількість пошкоджень. Ці чемпіони найкраще відстають за своєю командою та стріляють по супротивникам.
 • Підтримує: Це чемпіони, які забивають решту команди. Вони можуть бути не найкращими бійцями, але вони чудово допомагають команді. Загальна команда може покращитись завдяки прихильності персоналу підтримки. Вони можуть змінити гру, надавши своїй команді силу, здоров’я, магію тощо.

Поряд з цими чемпіонами ви отримаєте міньйонів, схожих на другорядних персонажів, які ви будете розміщувати в смугах, щоб допомогти вам перемогти та захистити. Ви захищаєте структури, звані башточками та Nexus. Башточки захищають вас та ваших ворогів, стріляючи по них. Ці структури повинні бути зруйновані, щоб пройти повз цей розділ карти. Nexus – це кінцева точка, яку необхідно знищити. Карти є аренами League of Legends. На цих картах також є реліквії. Мощі дадуть вам здоров’я, збільшать статистику, зменшать статистику ворога та інші речі.

Карти Ліги Легенд:

 • Кришталевий шрам: Цей гірничий район потрапив у війну. Ви та ваші 4 союзники будете на круговій карті, щоб перемогти своїх ворогів Nexus із стартовим здоров’ям 500. Для цього вам потрібно буде взяти під контроль один очко і, як тільки контролюєте супротивників, Nexus втратить здоров’я.
 • Виття Безодня: Це найхолодніший район, який має один єдиний вузький міст, в якому велася епічна війна. На цьому мосту ви спробуєте відбити ворогів від перемоги над башточками та Nexus.
 • Викликає Ріфт: Це віддалений ліс. Це найстаріша, найбільш використовувана та найбільша регулярна карта. Ви та союзники будете пробігати через лабіринт, щоб дістатись до башти ворогів та Nexus, щоб знищити їх та перемогти.
 • Скручена трелайн: Це темний ліс. Тут ви пройдете один із двох напрямків до ворогів Вежі та Нексуса, щоб знищити їх. Крім того, поки не забудьте захистити свою базу, тому що ця менша карта ставить вас і в наступ, і в оборону.
 • Палата Магми: Ця гора наповнена лавою. Як ви виграєте, вбиваючи 100 ворожих міньйонів, знищуючи башточки або отримуючи першу кров за 1v1 / 2v2. Це відкрито лише в турнірах, хоча це найбільша карта.
 • Різковий міст: Цей міст контролює забої. Раніше це був великий міст, що веде до храму, але зараз він використовується для боротьби. Це особливий міст, на якому команди герцогствують.

Існує багато способів гри. Ви можете придбати предмети, які допоможуть вам виграти. Предмети можна обміняти на золото. Ви заробляєте золото, перемагаючи монстрів у джунглях, інших чемпіонів, міньйонів. і башточки. Елементи дадуть вам бафи, щоб допомогти вашому персонажу протягом усього матчу. На початку вам захочеться посісти золото і спробувати знайти набір предметів, які допоможуть вам виграти. Те, як ви граєте, вплине на те, які предмети ви отримаєте. Є п’ять головних ролей, які люди грають у League of Legends.

Ролі Ліги Легенд:

 • АЦП: Це означає, що нанесення шкоди від нападу. Вони є персонажами, які чудово вбивають. Вони мають високий збиток, але, як правило, не можуть вразити. Чемпіон стрілець зазвичай виконує цю роль.
 • Підтримка: Вони несуть відповідальність за захист і допомогу АЦП, яка зазвичай знаходиться у верхній або нижній смузі. Вони чудово викидають суперника з рівноваги і допомагають АЦП скористатися цим.
 • Юнглер: Ці персонажі несуть відповідальність за здобуття ХР та відхилення від монстрів у джунглях. Вони повинні вирівнятися набагато швидше і стати потужними в пізній грі. Поряд з цим вони повинні отримати ряд бонусів для команди.
 • Танк: Вони грають роль щита. Вони чудово блокують опонентів, що рухаються повз. Поряд з цим вони можуть знімати ADC, оскільки вони можуть тривати через атаки. Вони можуть не мати високу віддачу від шкоди, але їх захист дозволяє їм вижити досить довго, щоб зняти АЦП.
 • APC: Це означає, що здатність нести силу. Вони більше борються самостійно. APC дуже потужні і не потребують підтримки, яку має АЦП. Вони використовують свої здібності для пошкодження ворогів. Вони зазвичай знаходяться в середній смузі, але їхні здібності дають їм шанс опинитися в інших.

LoL – популярна MOBA, яка має 150+ чемпіонів. Існує багато стратегій, які можна використовувати. Ви та ваші друзі можете битися на картах разом як команда. League of Legends – це весела гра, яка, я впевнений, вам сподобається.

Ще раз рекомендую використовувати послугу VPN, щоб грати в League of Legends в Інтернеті. VPN надасть вам IP-адресу з обраного вами місця розташування сервера. Це покращить продуктивність та зменшить відставання. Елітні геймери також оцінять додатковий захист від DDoS-атак.

Насолоджуйтесь всіма діями, граючи в League of Legends в Інтернеті. Будь ласка, поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися LoL з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map