Дивіться Чемпіонат світу з художньої гімнастики в прямому ефірі

Художня гімнастикаВсесвітній чемпіонат з художньої гімнастики регулюється Міжнародною федерацією гімнастики (FIG). Версія для 2019 року розпочнеться 4 жовтня 2019 року та завершиться 13 жовтня 2019 року в Штутгарті, Німеччина, та включить 572 конкурента з 93 країн. Як ви могли здогадатися, існує кілька різних способів перегляду цих чемпіонатів різними способами. Якщо ви перебуваєте в США, вам потрібно буде дивитися це на Олімпійському каналі або NBCSN. Якщо ви перебуваєте в країні, яка пропонує покриття, ви все готові. Якщо ви хочете спостерігати за конкретним покриттям або будете подорожувати за межами вашого звичайного району, ви можете дивитися чемпіонати скрізь за допомогою VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Як дивитись Чемпіонати світу з художньої гімнастики 2019 з будь-якого місця

Виконайте ці кроки для висвітлення в США.

 1. Зареєструйтесь ExpressVPN (включає 30-денну гарантію повернення грошей без ризику)
 2. Завантажте та встановіть програму ExpressVPN на свій пристрій
 3. Підключіться до VPN-сервера в США для NBCSN або покриття Олімпійського каналу.
 4. Насолоджуйтесь прямим прямим доступом до чемпіонатів.

Розклад чемпіонатів світу з художньої гімнастики на 2019 рік

Як ми вже згадували, Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2019 відбудеться у Штутгарті, Німеччина. Давайте подивимося на часи змагань. Ми почнемо 8 числа з фіналу. Усі часи – EST.

 • 8 жовтня, 8:30, EST – Фінал жіночої команди – NBCSN (в прямому ефірі)
 • 9 жовтня, 7:45 ранку EST – Фінал чоловічої команди – Олімпійський канал (прямий ефір)
 • 9 жовтня, 15:00 EST – Фінал чоловічої команди – NBCSN (затримано)
 • 10 жовтня о 10 ранку EST – Фінал жінок у багатоборстві – NBCSN (в прямому ефірі)
 • 11 жовтня, 10:00 EST – Фінал чоловічого багатоборства – Олімпійський канал (наживо)
 • 11 жовтня, 21:30 EST – Фінал чоловічого багатоборства – NBCSN (затримано)
 • 12 жовтня, 10:00 EST – Фінал подій 1 день – Олімпійський канал (прямий ефір)
 • 12 жовтня, 15:00 EST – Фінал подій 1 день – NBCSN (затримано)
 • 13 жовтня, 12:00 EST – Фінал змагань 2 день – Олімпійський канал (затримано)
 • 13 жовтня, 23:00 EST – Фінал події 2-го дня – NBCSN (затримано)

Якщо ви любите художню гімнастику, ці чемпіонати – це не те, що ви хочете пропустити. Якщо ви зараз перебуваєте за межами країни, яка пропонує покриття, можливо, ви захочете підключитися до сервера в США, щоб отримати доступ до нього NBCSN. Ви можете знайти щорічні та щомісячні підписки. Однак вам все одно потрібно буде підключитися до VPN у США, щоб спостерігати за висвітленням Чемпіонату світу з художньої гімнастики 2019 року на цих каналах. В іншому випадку ви зіткнетесь з геоблоками.

Окрім перегляду Чемпіонатів світу з художньої гімнастики 2019 року на NBCSN, ви можете насолоджуватися низкою інших спортивних змагань. Незалежно від того, чи хочете ви підключитися до США для NBCSN або будь-якої іншої країни (ознайомтесь зі списками вашого бажаного покриття), вони охоплюють вас. Чемпіонати, безумовно, будуть захоплюючими, і ви знайдете велику конкуренцію. Це ви не хочете пропустити.

Як використовувати VPN для перегляду Чемпіонатів світу з художньої гімнастики 2019 року

Ми будемо використовувати ExpressVPN на прикладі використання сервісу VPN для передачі Чемпіонатів світу з художньої гімнастики 2019 року для NBCSN або Олімпійського каналу. По-перше, ви захочете завантажити VPN-клієнт. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Клієнт ExpressVPN для Windows

 • Виберіть місце розташування сервера. Для покриття NBCSN потрібно використовувати сервер у США. Як ми вже згадували, це тому, що ви б геоблокувались поза межами регіону. Через це ви бачите, що ми вибрали сервер в Атланті.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера в іншому регіоні.

Це все є для цього Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в Сполучених Штатах, ви можете переглядати Інтернет, як ніби ви насправді там. Те саме стосується будь-якої країни. Підключіться до сервера у Сполученому Королівстві, щоб переглядати різні види спорту або Австралію, якщо ви хочете переглянути охоплення цього регіону.

Оскільки підключення до хороших VPN-сервісів відкриває доступ до вмісту незалежно від того, де ви знаходитесь. Для тих, хто живе за межами Сполучених Штатів, ви отримуєте доступ до популярних служб, таких як Netflix, Hulu та Pandora з потрібним постачальником. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитися телевізійні шоу та фільми в США на Netflix так само, як якщо б ви сиділи в Сполучених Штатах. Те саме можна сказати і для інших регіонів.

Тепер ви можете насолоджуватися всіма захопленнями Всесвітнього чемпіонату з художньої гімнастики 2019 року. Яка команда / країна виграє цей турнір? Вам доведеться налаштуватися, щоб дізнатися. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися чемпіонатами з художньої гімнастики з будь-якої точки світу з VPN. Слідуй за нами @VPNFan для останніх пропозицій та посібників для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map