Кращі VPN-послуги Stealth

Стелс-ремесло тінейПочинаючи з 1989 року із впровадженням Stealth Bomber та інших подібних транспортних засобів, термін «стелс» став частиною культури. Якщо ви бачили це як частину терміна Stealth VPN, можливо, ви задумалися, чим він відрізняється від звичайних VPN. У цій публікації ми надамо вам визначення, мету, пояснення, як це працює, та кілька додатків. Тоді ви можете вирішити, чи використання VPN Stealth – найкращий вибір для ваших потреб. Для початку поглянемо на наш список найкращих VPN Stealth.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost112ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Що таке Stealth VPN і як це працює??

Слово Stealth – середньоанглійське слово, яке означає вкрадене. Якщо ви знімете закінчення слова, корінь стає досить чітким. У сучасний час його використовують для опису чогось, чого не можна побачити. При використанні в контексті Stealth VPN це сервер або протокол, який має можливість приховати трафік VPN і зробити його схожим на прості зашифровані дані. Оскільки деякі компанії, школи та уряди використовують те, що відомо глибокої перевірки пакетів, воно покликане бути практично непомітним. Це може бути корисно, якщо ви перебуваєте в країні, школі чи бізнесі, який має брандмауер або забороняє VPN. Якщо вам потрібно використовувати його, але ви не хочете, щоб його виявили, використання VPN Stealth – це спосіб допомогти пройти тунель через ті види брандмауерів.

Коли ви підключаєтесь до сервера, який має затуманення (схованість), ваш трафік маскується і робиться схожим на стандартний трафік HTTPS. Можливо, ви помітили додавання S в кінці багатьох популярних сайтів, що означає безпеку. Наприклад, введення www.google.com автоматично перенаправить вас на захищену версію сайту. Якщо ви ніколи цього не помічали, подивіться адресний рядок при наступному введенні веб-адреси. Оскільки HTTPS-з’єднання необхідні для забезпечення безпеки, навіть найгірший брандмауер не заблокує ці типи пакетів.

Як працює Obfuscation?

Коли ви використовуєте стандартне шифрування, є два компоненти. Можливо, ви зрозуміли, що ця структура подібна до електронної пошти. Перший компонент називається заголовком. Він ідентифікує пакети та інформацію про маршрутизацію. Далі ви маєте кузов або корисний вантаж. Це зашифрована частина пакету (або повідомлення), яка направляється на потрібне місце сервером VPN. Оскільки заголовок містить номер порту та інформацію про тип повідомлення шифрування, не важко зрозуміти, чому це погано.

При використанні обфускування метадані знімаються. Тепер це може бути схоже на стандартний трафік HTTPS. Тепер пакет отримує другий рівень шифрування і порт перемикається на # 443, звичайний порт для трафіку HTTPS.

Як допоможе вам VPN Stealth?

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, що робить Stealth VPN і як вони працюють, ми поговоримо про те, де їх використовувати. Якщо ви відвідуєте або працюєте в таких країнах, як Китай, Іран, Пакистан, Об’єднані Арабські Емірати та інші, використання VPN-скрита вкрай важливо. Це тому, що, здебільшого, використання VPN спокушається (якщо не відвертим злочином).

Ще одна вагома причина, через яку ви можете вибрати VPN-стиль, який допоможе вам обійтись, – це допомогти вам обійти брандмауери. Часто компанії, школи, уряди чи навіть деякі готелі мають брандмауери, які блокують користувачів доступу до вмісту. Хоча це працює і може підвищити продуктивність у багатьох випадках, ви не повинні бути заблоковані у вільному та відкритому Інтернеті. У випадку деяких готелів блоки брандмауера можуть ускладнити повноцінний перегляд Інтернету.

Остання велика область, де прихований VPN допоможе вирішити проблеми з дроселюванням. Хоча це і не сталося, деякі провайдери мобільних операторів і мобільних операторів сповільнить користувачів, які передають вміст. Думка про те, що якщо у користувача виникають труднощі з потоковим потоком, він не захоче намагатися продовжувати. Якщо ваш трафік затуманений, провайдер не розуміє, що ви передаєте потокове повідомлення. Все, що вони бачать, – це зашифрований трафік на їхній стороні.

Який кращий VPN Stealth?

Ми орієнтувались на наступні критерії, щоб визначити наш список найкращих VPN Stealth:

 • Можливість приховати трафік VPN як звичайні зашифровані дані
 • Успіх не виявити за допомогою глибокої перевірки пакетів
 • Використання обфускації, щоб VPN відображався як звичайний HTTPS-трафік
 • Високий рівень шифрування для захисту конфіденційності в Інтернеті
 • Можливість обійти дроселювання Інтернет-провайдерами та потоковими службами

Без подальшої затримки, ось список найкращих VPN-послуг:

1. Найкращий сервіс VPN Stealth: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN – це найкраще рішення для тих, хто в Китаї. Вони використовують таємні технології та методи, щоб допомогти тим, хто в обмежувальних країнах (наприклад, Китай) подолати обмеження на брандмауер. Ключовим є підключення до своїх VPN-серверів у Гонконзі. Звідти ви зможете отримати доступ до веб-сайтів та додатків, які в іншому випадку будуть заблоковані.

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Щоб знайти його у США, просто виберіть вкладку «Усі», відкрийте Америки та відкрийте США. У цей момент ви можете вибрати сервери там.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Кращий сервіс VPN Stealth: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок протягом більш тривалого періоду часу. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Кращий сервіс VPN Stealth: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Кращий сервіс VPN Stealth: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Кращий сервіс VPN Stealth: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Заключні думки про використання VPN Stealth

На закінчення ми сподіваємось, що ми відповіли на деякі ваші запитання та ознайомили вас із причинами використання прихованої VPN. Як бачите, напевно є деякі вагомі причини для цього. Якщо ви потрапляєте в одну з категорій, про яку ми згадували раніше, або просто хочете отримати додаткову конфіденційність, ви не повинні бути без них.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map