Огляд RoboForm

У цьому огляді ми поговоримо про продукт управління паролем, RoboForm. Перший продукт RoboForm був запущений у 1999 році компанією Siber Systems. В даний час 30 мовних версій RoboForm активно використовуються у всьому світі. На їхньому веб-сайті заявлена ​​мета – “створити інноваційні програмні продукти світового класу, розроблені для спрощення, швидшого та безпечного використання комп’ютера для людей та підприємств у всьому світі”. У наші дні ми постійно переповнені логінами майже для всього, що можна придумати. Простота використання – це те, що нам усім потрібно.


Стартова сторінка роботи

Ціноутворення RoboForm та спеціальні пропозиції

RoboForm унікальна на ринку, оскільки пропонує кілька різних версій цього продукту для приватного та комерційного використання. Вибрана версія залежить від ваших цілей. Існує 30-денний безкоштовний пробний період для різних товарів, і після закінчення 30 днів він запропонує вам заплатити. Однак якщо у вас менше 10 входів (для різних сайтів), ви можете продовжувати користуватися продуктами безкоштовно. Однак реально, я знаю дуже мало людей, які мають 10 або менше входів, тому ми поговоримо про версії оплати тут. Продукція, яку вони пропонують, – це RoboForm Everywhere за 9,95 дол. США (перший рік), настільна версія RoboForm 7 за 29,95 долара та їх версія RoboForm2go 7 за 39,95 дол..

Ціни на RoboForm Pro

Ми пропонуємо завантажити та спробувати RoboForm Everywhere Pro спробувати. Швидше за все, якщо ви читаєте це, у вас все одно є більше 10 входів. На момент нашого огляду RoboForm пропонував рік цієї послуги за $ 9,95 за перший рік. Це трохи більше половини їх нормальної норми – 19,95 доларів на рік. Ми припускаємо, що вони роблять це регулярно, щоб допомогти просувати RoboForm Everywhere Pro. Їх річний облік працює протягом всього 83 центів на місяць протягом першого року. Ставки для інших планів такі, як видно. Їх ціни розумні, якщо у вас більше 10 логінів.

Пробний період без ризику

Якщо ви зацікавлені в пошуку про-версії будь-якої їх продукції, RoboForm пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію разом із гарантією повернення грошей. Якщо ви вирішите, що мати більше 10 входів не варто 83 копійок на місяць, то через 30 днів ви можете повернутися до безкоштовної версії, і вони повернуть вам гроші. Гарантія дасть вам більше ніж достатньо часу, щоб оцінити, чи підійдуть продукти Pro для вас. Якщо ні, вам потрібно буде вибрати, які входи ви хочете принести в жертву, якщо ви хочете повернутися до безкоштовної версії.

Перейдіть на RoboForm

RoboForm в дії

RoboForm не має автономної програми та відображається як панель інструментів у вашому браузері. Замість того, щоб мати окрему програму, вона складається в браузер і відображається як доповнення до браузера. Він інтегрується в майже будь-який браузер, будь то IE, Firefox, Chrome, Safari або Opera. Виняток із цього правила є Microsoft Edge.

Панель інструментів RoboForm

Менеджер паролів

Безкоштовний менеджер паролів RoboForm допоможе вам зберегти ваші паролі, використовуючи один з 3 типів шифрування, Blowfish, 256-бітове AES або RC6 шифрування. Ви можете імпортувати існуючі паролі зі свого веб-браузера в їх безпечний список паролів. У вас є можливість вказати паролі, або ви можете охопити їх. RoboForm надасть вам сповіщення, якщо будь-який із веб-сайтів, на яких ви зберігаєте паролі, порушений. Таким чином, ви можете зайти і змінити пароль, якщо вам потрібно. Чим раніше ви дізнаєтесь щось подібне, тим краще.

Менеджер паролів RoboForm може допомогти вам відстежувати велику кількість веб-сайтів, на які ми всі повинні увійти в наші дні. Незалежно від того, чи є це для банку, страхування чи будь-якого іншого веб-сайту, РФ вас покриває, навіть якщо вхід у систему складніше. Ви можете увійти на всі сайти, якими ви зазвичай користуєтесь, одним клацанням миші на будь-якому пристрої. Будьте в курсі, якщо ви забудете свій головний пароль, немає можливості відновити його. Звичайно, ви можете змінити це, якщо ви вже знаєте це. У менеджері паролів – це те, чого ви хочете, саме цього ми б і очікували.

RoboForm Менеджер паролів

Завантаживши програмне забезпечення, просто перейдіть до генератора паролів RoboForm. Всі ми знаємо, що у нас повинні бути унікальні паролі для кожного сайту, і їх не можна легко зламати. З їх генератором ви можете зайти на веб-сайти і змінити свій пароль на той, який важко зламати. Просто генеруйте його, і там у вас є. Ще одна приємна особливість – це можливість змінювати критерії пароля. Наприклад, скажімо, що вимоги до пароля не дозволяють використовувати спеціальні символи. Ви можете створити пароль, щоб включити спеціальні символи, або не включити спеціальні символи. Ви також можете змінити довжину пароля.

Як і в інших продуктах, до складу РФ входить Safenotes. Вони ідеально підходять для запам’ятовування паролів Wi-Fi, днів народження, важливих дат або будь-якої іншої важливої ​​інформації, яку ви не бажаєте оприлюднювати. Подумайте про це як про приватний журнал речей, які ви хочете вести. Вам не потрібно перебирати за борт і писати Війну і мир, але ви розумієте. Ми впевнені, що ви можете придумати інші речі, які можна розмістити там.

Перейдіть на RoboForm

Особисті дані

Особливістю ідентичності є спосіб налаштування кількох різних речей в межах РФ. У вас може бути більше одного посвідчення особи, але до вашого основного посвідчення особи не можна отримати без головного пароля. Створюючи її, ви можете ввести всю інформацію, яку хочете зберегти. Це обов’язково, якщо ви хочете, щоб RoboForm зберігав інформацію для функції заповнення форми. Ви також можете ввести адресу, інформацію про автомобіль, інформацію про паспорт, інформацію про бізнес, інформацію про банківський рахунок, інформацію про кредитну картку та навіть власну інформацію, яку ви хочете ввести, все в заголовку посвідчення особи. Тут також можуть зберігатися контакти, а також входи в систему, закладки, програми, які ви використовуєте, для яких потрібні паролі, і Safenotes. Все це зберігається надійно, а головний пароль потрібно використовувати для отримання доступу до ідентичності.

Функція заповнення форми

Без посвідчення особи немає чим заповнити. На відміну від деяких продуктів, які витягуватимуть заповнені формою дані з раніше використовуваних сайтів, ви повинні вводити їх в особах. Ви також можете вибрати конкретні сайти, які ви хочете заповнити, або ви не можете заповнити жоден із них. Якщо хтось інший був на вашому комп’ютері і намагався отримати доступ до інформації, що зберігається там, він не зміг би ввійти без вашого головного пароля. Якщо ваша інформація зміниться, у вас є можливість скинути або очистити всі поля.

Заповнювач форми Roboform

RoboForm Security

Шифрування AES – одна з опцій, яка може використовуватися RoboForm за допомогою ключа, який солиться з головного пароля, який ви обрали. Головний пароль потрібно використовувати, якщо ви хочете отримати доступ до будь-якого свого входу. Це означає, що ви захищені від будь-якої випадкової атаки, яка може статися. Без вашого головного пароля ніхто не може отримати доступ. Ось чому важливо закріпити його, оскільки його неможливо відновити. Якщо ви використовуєте один із вміщених продуктів замість того, щоб синхронізувати його, після видалення RoboForm папка даних повністю зникла. Якщо ви використовуєте продукт скрізь, дані зберігаються в зашифрованому вигляді на хмарному сервері і можуть бути відновлені знову ж таки, лише якщо ви знаєте свій головний пароль. Вони також пропонують багатофакторну автентифікацію, однак це електронною поштою, і її потрібно ввімкнути. На час цього огляду вони не пропонують жодних інших типів. Цікаво, що, здається, у них є інші типи у творах, однак ці варіанти наразі затьмарені.

Перейдіть на RoboForm

Програмне забезпечення RoboForm

RoboForm пропонує програмне забезпечення для операційних систем Windows, XP та новіших версій. Сюди входить Windows Phone та Windows RT. Вони також пропонують програмне забезпечення для Apple Mac OS X і iOS, а також операційних систем Android. Вони не пропонують підтримки для blackberry OS або Linux продуктів.

Підтримка

Як ви бачите нижче, існує кілька різних варіантів щодо підтримки. Вони пропонують цілодобову підтримку електронної пошти, навчальні посібники, підтримку в чаті та підтримку по телефону. На телефонні дзвінки відповідають понеділок – п’ятниця з 9:00 до 19:00 за кордоном, за винятком офіційних свят у США, і вони доступні лише платним клієнтам. Підтримка чату в прямому ефірі не має конкретних даних щодо годин роботи.

Підтримка RoboFormОгляд RoboForm: Висновок

Roboform має дуже приємну програму, яка захищена і зберігатиме всі ваші конфіденційні дані та платіжну інформацію. Мені дуже подобається можливість вибору, хочете ви синхронізувати свою інформацію чи ні. Ви, принаймні, отримаєте вибір зберегти всі дані для себе або мати функціонал RoboForm на інших платформах. Більшість із нас використовують кілька пристроїв для доступу до Інтернету.

Що нам найбільше сподобалось у сервісі:

 • Можливість вибору типу шифрування, який ви хочете використовувати для головного пароля
 • Вони не мають доступу до вашого ключа або пароля шифрування
 • Спеціальне програмне забезпечення для Windows та Mac OS X
 • Мобільні додатки для iOS та Android
 • Можливість синхронізувати з усіма власними пристроями або просто зберегти його на одному.
 • Доступна підтримка в реальному часі, навчальні посібники та підтримка телефону
 • Дорога ціна
 • Надзвичайно настроюється

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Реалізуйте інші методи аутентифікації
 • Додайте можливість змінити декілька паролів одночасно

Все і все, ми відносно вражені RoboForm. Він працює добре, за розумною ціною і створить надійні паролі для вас. Ми рекомендуємо завантажити його та спробувати, оскільки він має 30-денну безкоштовну пробну версію. Крім того, існує ще 30-денна гарантія повернення грошей після покупки. Немає ніякого ризику, тому завантажте та протестуйте їх продукт, і ви можете протестувати його між усіма своїми пристроями.

Перейдіть на RoboForm

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map